השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

אגרנות כפייתית – הסוף לנידוי לצד חזרה לשגרה!

אגרנות כפייתית – הסוף לנידוי לצד חזרה לשגרה!

בעיית אגרנות כפייתית הינה בעיה  שמזוהה על סקלת הOCD. אנשים שלוקים בהפרעה זו עשויים להיות מנודים חברתית ואף מסתגרים, עשויים לחיות בבתים לא ראויים ואף מסוכנים מבחינה תברואתית, ועשויים להיות מטרה ללעג וחוסר הבנה. מכאן שמדובר באורח חיים בעייתי שדורש התערבות מקצועית- ולו על מנת לחזור להתנהלות נורמטיבית ויותר נעימה.

מכל הבא ליד

מה אוספים אותם אגרנים כפייתיים? ובכם לא מדובר באיסוף אובססיבי של בולים או פקקים, אלא מדובר באיסוף של פריטים יותר בעייתיים- פריטים כגון זבל, גזרי עיתונות, שקיות אשפה, ריהוט שבור, בקבוקי פלסטיק, מארזים וכדומה, כאשר בין היתר גם יש התעסקות מרובה ברכישת כמויות של מוצרים שנמצאים במבצע, וזאת מתוך חשש תמידי לחוסר.

סממנים שאמורים להדליק נורה אדומה אגרנות כפייתית

לא כל איסוף אובססיבי דורש התערבות מקצועית. אם כן כיצד ניתן לדעת מתי מדובר במקרה בעייתי? ובכן עברו על הסממנים הבאים: שמירה של חפצים שאין בהם צורך (מתוך מחשבה שמישהו אחר יימצא בהם בעתיד עניין), קושי לזרוק חפצים מיותרים, חוסר יכולות לשחרר רשימות שכבר אינן אקטואליות, רכישת מוצרים בכמות שאינה הגיונית והכנסת חפצים הביתה לאחר שנלקחו ישירות מפח האשפה.

הליך טיפולי

כחלק מההליך הטיפולי, נהוג לעודד את האספנים הכפייתיים להיפתר באופן הדרגתי מכלל הציוד שנאגר, וזאת על מנת להיזכר כיצד זה לחיות בדירה שראויה למגורים, ולהפסיק את ההתנהגות הבעייתית. מכאן שבהרבה מקרים נהוג שהאספן הכפייתי יביא לטיפול עם הפסיכולוג שקית עם מגוון חפצים, וזאת על מנת להתחיל לתרגל את הפרידה ועל מנת ללמוד שניתן לעמוד במשימה ולזרוק מה שאין בו צורך.

 ניסיון

אם גם אתם מכירים אדם שקרוב לכם והוא לוקה בתופעת אגרנות כפייתית, טוב להכיר את חברת "מומחה פינוי דירה". מדוע? כיוון שמדובר בחברה שבקיאה בכול פעולות הפינוי (פינוי דירה, פינוי ירושות וכדומה) כאשר בין היתר החברה גם מתמחה בפינוי של דירות אספנים, והיא עושה זאת על הצד הטוב ביותר, לצד ציוד מקצועי והיכולת לספק תחושה נינוחה ולחזק את ידו של האספן.

 ללא בושה

כיוון שחברת "מומחה פינוי דירה" בקיאה במלאכת הפינוי וכבר פינתה לא מעט דירות מוזנחות ומלאות בפסולת (שנבעו בשל אגרנות כפייתית), הרי שאין שום סיבה להרגיש נבוכים, אלא ניתן לחוש בנוח להזמין את צוות החברה גם אליכם הביתה, כאשר מראש ניתן להיות בטוחים שמדובר בצוות אנושי ואדיב, ועל כן הצוות לעולם לא ישרה תחושת זלזול ולעולם לא יזרוק כלאחר יד ציוד מהדירה, גם כאשר ברור לכל שמדובר בפסולת חסרת ערך.

תשומת לב

לעיתים כל שצריך זה תוכנית עבודה מקצועית, במיוחד כאשר מדובר על פינוי דירות מוזנחות. מכאן שטוב לדעת שצוות החברה מגיע ערוך לכל יום פינוי, לאחר שהוא בנה בקפידה תוכנית פעולה, בחן את כמות התכולה ואת דרכי הגישה, בירר לגבי המכולות המורשות והעמיס ציוד מגוון עבור כל משימה שעשויה להתעורר תוך כדי תנועה.

מיון

לא פעם דירות של אספנים כפייתיים מלאות בפסולת, אך בין היתר גם יש בדירה מגוון חפצים אישיים בעלי ערך כספי או סנטימנטלי. על כן חשוב לעצור ולמיין את החפצים בסבלנות, וזאת על מנת למנוע מפח נפש עקב זריקה של חפץ כזה או אחר. מכאן שטוב לדעת שהצוות של חברת "מומחה פינוי דירה" מעניק עזרה במיון ושומר על ערנות, כך שברגע שעולה חשש שחפץ מסוים התגלגל לערימה הלא נכונה, יש מי ששם לכך לב.

ציוד מקצועי

כאשר מגיעים לפנות דירה של אספן כפייתי, יש להגיע מוכנים עם ציוד מקצועי, וזאת על מנת שתהיה היכולת להעניק שירותים משלימים ללא התעכבות. מכאן שטוב לדעת שחברת מומחה פינוי דירה מחזיקה בציוד מגוון כגון חליפות ומסיכות נשימה, משקיעה בציוד אריזה איכותי (ארגזים ושקים עמידים במיוחד), מגיעה מוכנה עם ציוד טכני כגון מקדחות ומברגות, יודעת להציע ציוד פינוי מקצועי (כגון מנופי זרוע, משאיות ומנגנוני הרמה) וכמובן שגם לא מעט ציוד עבור ניקיון.

 ניקיון

רצוי להשאיר דירה של אספן כפייתי נקייה וריחנית, וזאת על מנת להקל את פתיחת הדף החדש. מכאן שטוב לדעת שחברת "מומחה פינוי דירה" מעניקה שירותי חיטוי, הדברה, ניקיון מאסיבי, ואף סיוד  וצביעה, כאשר בין היתר היא מחזיקה בשמפו שטיחים, מסיר שומנים ומסיר אבנית איכותי.

 

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!