השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

אגרנות כפייתית – שלב חשוב בתהליך ההבראה

אגרנות כפייתית – שלב חשוב בתהליך ההבראה

תופעת אגרנות כפייתית הינה תופעה בעייתית, ממנה סובלים אנשים רבים בשל מגוון סיבות. בכול אופן אין זה משנה מהי הסיבה, אלא טוב לדעת שניתן להגיש יד לעזרה, גם אם אתם רק קרובי משפחה דואגים ולא אנשי מקצוע כגון יועצים סוציאליים, או פסיכולוגים. במה מדובר? מדובר על היכולת לתמוך, להכיל, לחזק ולהוביל את אותו בית שמלא בפסולת וציוד חסר ערך, לשוב להיות בית נקי וראוי למגורים.

היד שמצביעה על הפתרון

הרבה דירות של אספנים כפייתיים מכילות אוספים מגוונים, כולל חלקי חשמל שבורים, חלקי ריהוט בלתי שמישים, עיתונים ישנים, שקיות קרועות ומגוון ערימות פסולת שהגיעו ישר מהרחוב ואף מהפחים המלוכלכים. על כן לצד העובדה שחשוב להחזיר את הבית להיות מקום שראוי למגורים, גם טוב לדעת שלא עליכם נופלת משימת הפינוי, אלא יש כתובת איכותית שמתעסקת בכך, כך שכל שעליכם לעשות זה רק להיות היד שמצביעה אל עבר הפתרון- אל עבר חברת "מומחה פינוי דירה".

איכות ללא אפשרות

מדוע לפנות אל חברת "מומחה פינוי דירה" ולא אל חברה אחרת? ובכן כיוון שחברה זו מנוהלת ע"י שי גולד שעוסק בתחום לאורך 30 שנה, ועל כן הוא בקיא בכול סיטואציית פינוי, גם כאשר מדובר בסיטואציה יותר מאתגרת כגון פינוי דירה שמאופיינת באגרנות כפייתית. מכאן שאין לחוש חוסר נעימות, וזאת כי חברי צוות החברה כבר ראו הכול, ומכאן שקשה להפתיע אותם. כמו כן החברה מצוידת עם מגוון ציוד איכותי ומקפידה על יושרה, אדיבות, אנושיות ועל עמידה בזמנים.

סיבות נוספות

יש לא מעט סיבות שמובילות אנשים לפנות אל חברת "מומחה פינוי דירה", וזאת כי בין היתר גם מדובר בחברה שמציעה מחירים נוחים (רק לאחר שנשלח נציג מטעם החברה לאמוד את היקף העבודה), נבנית תוכנית עבודה פרטנית עבור כל סיטואציה (כך שביום הפינוי כל חבר צוות יודע בדיוק את תפקידו), קשה לתפוס את החברה לא מוכנה עם ציוד ייעודי כגון חומרי צביעה, מנגנוני הרמה, או פטיש אוויר, ותמיד יש הקפדה על איכות התוצאה.

שירותים משלימים

להשאיר דירה נקייה מציוד מיותר עונה רק חלק מהמשימה, החוכמה היא להשאיר דירה נעימה ומזמינה, ריחנית ובוהקת! על כן טוב לדעת שבין היתר חברת "מומחה פינוי דירה" מתמחה בדיוק באותה רמה מקצועית גם במתן שירותי ניקיון, כאשר בין היתר מדובר בהסרת אבנית, ניקיון מקיף, ניקוי שטיחים, חיטוי, סיוד ואף צביעה, כך שאותם אנשים שלוקים בתופעת אגרנות כפייתית, כבר לא יתביישו להזמין אנשים לביתם, ויחלו לשבור את חומת הבידוד.

כמויות

לא פעם דירות עמוסות מטעם אגרנות כפייתית, אינן מכילות רק חדר ומרפסת עמוסים בציוד, אלא מדובר בציוד מגוון שתופס כל נחלה טובה, כך שלעתים גם מדובר במצב בו בית בעל שלושה חדרי שינה פלוס סלון, הגיע למצב של חוסר מקום, ולו בשל ערימות אשפה. עם זאת, אין בנתון זה על מנת להרתיע את חברת "מומחה פינוי דירה", וזאת כי היא ערוכה לטפל בכל כמות, ולשם כך עומדים לרשותה מספר גדול של חברי צוות איכותיים, ציוד ייעודי כגון מנופי זרוע, וכמובן שגם תוכנית פינוי מקצועית.

עזרה לצד תרומה

פינוי דירות של אנשים שלוקים בתופעת אגרנות כפייתית, ללא ספק מהווה עזרה גדולה, אך טוב לדעת שכאשר פונים אל  חברת "מומחה פינוי דירה", ניתן להפיק נחת מהידיעה שגם מדובר בעזרה לקהילה. כיצד? ע"י מסירת חלק מהציוד שיש בו תועלת למגוון מוסדות צדקה שנמצאים בקרבת מקום.

התחשבות בסביבה

פינוי דירה של אספן כפייתי, אינו דומה לפינוי דירה של דיירים רגילים, ולו כי בדירות שכאלו לא פעם יש צורך להתמודד עם שלל שקיות אשפה, מגוון בקבוקי זכוכיות, ערימות עיתונים ישנים וכדומה, ועל כן טוב לדעת שחברת "מומחה פינוי דירה" מקפידה להפריד, ואם ניתן מפנה אל פחי מיחזור ייעודיים.

שקיפות

אחד הפרמטרים בהם מתגאה חברת "מומחה פינוי דירה" קשור לעובדה שמילה זו מילה ושעה זו שעה. מכאן שניתן להיות רגועים לגבי המחיר שנקבע מראש, ולדעת שלא תתעכבו עקב חוסר עמידה בזמנים, וזאת כי מדובר בחברה שמאמינה בלקוחות מרוצים ובשקיפות מלאה.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!