השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

אגרנות כפייתית –תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אגרנות כפייתית –תופעת איסוף חפצים מהרחוב

לא מעט אגרנים ואגרניות כפייתיים נוהגים לאסוף פריטי תכולה ישנים מהרחוב ולהוביל אותם למקום בו הם מאחסנים את תכולת האגרנות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב אודות תופעת איסוף חפצים מהרחוב המאפיינת את פעילותם של ארגנים רבים בישראל.

מה היא תופעת איסוף חפצים מהרחוב?

איסוף חפצים מהרחוב הינו מאפיין מובהק של תופעת האגרנות הכפייתית הגורמת לאנשים הסובלים ממנה לאסוף ולאגור חפצים ופריטי תכולה מכל סוג באופן קדחתני וכפייתי. תופעת האגרנות הכפייתית אומנם מאפיינת נשים וגברים בגיל השלישי לחייהם (מגיל 60 ואילך), אך בשנים האחרונות אנו עדים לכך שגם נשים וגברים צעירים יותר מפתחים נטייה לאיסוף כפייתי של פריטים וחפצים וזאת ממגוון רחב של סיבות הקשורות בחלקן הגדול לתחום ההפרעות הנפשיות המכונות בשפה המקצועית: OCD- הפרעות טורדניות כפייתיות.

כיצד מתמודדים עם אדם קרוב האוסף חפצים מהרחוב באופן כפייתי?

בראש ובראשונה, על מנת לסייע לאותו אדם קרוב להתמודד עם תופעת האגרנות הכפייתית בכלל ותופעת איסוף חפצים מהרחוב בפרט, מומלץ לכל הקרובים לאדם הסובל מהבעיה לעשות "שיעורי בית" בנוגע לתופעת האגרנות וללמוד עליה כמה שיותר. באתר זה תוכלו למצוא מספר רב של מאמרים מקצועיים העוסקים בתחום האגרנות הכפייתית. במקביל, אנו ממליצים לכם שלא לנתק מגע 6עם האדם הסובל מהבעיה גם במקרים בהם הוא מתעקש באופן נחרץ שלא להיות עימכם בקשר.

כיום, עומדים לרשותכם מספר אפיקים מקצועיים אליהם תוכלו לפנות על מנת לסייע לאותו אדם קרוב הסובל מתופעת האגרנות הכפייתית, כאשר בין יתר האפיקים תוכלו למצוא את רשויות הרווחה הפועלות באזור מגוריכם, טיפולים פסיכולוגיים בקרב אנשי מקצוע המתמחים בטיפול באנשים הסובלים מ-OCD, פנייה יזומה לקבוצות תמיכה המיועדות גם לקרוביו של האגרן הכפייתי וגם לאגרן הכפייתי בעצמו, וכמובן, שירותי פינוי דירה דוגמת השירות אותו אנו מציעים לכם ב-מומחה פינוי דירה.

מהו השירות לפינוי דירות אגרנות?

אנחנו ב-מומחה פינוי דירה עוסקים בכל תחומי הפינוי האפשריים כבר יותר מעשרים שנה, ובין יתר השירותים בהם אנו מתמחים ועוסקים מדי יום הינו שירות המיועד לצרכי פינוי תכולת אגרנות מדירותיהן של האגרנים והאגרניות הכפייתיים.

מה כולל השירות לפינוי דירות אגרנות?

השירות לפינוי דירות אגרנות מיועד בראש ובראשונה להוציא ולפנות משטח הדירה את כל פריטי התכולה המצויים בה, וזאת בהנחה שלמעלה מ-90 אחוזים מהתכולה הינם פריטי אגרנות אותם אסף ואגר האגרן לאורך השנים.

אנחנו ב-מומחה פינוי דירה דואגים לבצע הליך מיון תכולה מקדים במסגרתו אנו קובעים יחד עם האגרן או מזמין השירות את כל פריטי התכולה אותם יש לפנות באופן מיידי משטח הדירה וזאת לנוכח הסכנה הסביבתית שהם גורמים בשטח הדירה.

ניקיון יסודי של הדירה לאחר הפינוי

פעמים רבות, למרבה הצער, תהליך פינוי החפצים אינו מספיק על מנת להפוך את דירת האגרן לדירה נעימה, נקייה וראויה למגורי אדם. הסיבה לכך היא שאגרנים רבים נוטים להזניח את דירתם לאורך שנים רבות. בנוסף, חלקם אוספים, בין השאר, גם סוגים שונים של זבל, כגון אשפה מהרחוב, גללי בעלי חיים ובעלי חיים. לאחר מספר שנים, מצטבר בדירה לכלוך קשה מסוגים שונים- בין היתר, בדירה יש לפתע לכלוך כגון עובש, חרקים, מכרסמים ועוד- זיהומים אשר עלולים לסכן את בריאותו של כל מי שמתגורר בדירה.

לכן, חברת "מומחה פינוי דירה" לא מסתפקת רק בפינוי החפצים עצמו, אלא גם מנקה ביסודיות את הדירה לאחר תהליך הפינוי. מובן שלא מדובר רק על ניקוי רגיל, שכן לעיתים קרובות נדרש הרבה יותר מכך. עובדי החברה מגיעים עם כל הציוד המקצועי הנדרש על מנת לנקות את הדירה ביסודיות ואף לחטא אותה. בנוסף, במידת הצורך, יינתן גם שירות של הדברת מזיקים- כך שאנו נדאג כי בתום הפינוי הדירה תהיה ראויה לחלוטין למגורים.

גישה נכונה כלפי האגרן הכפייתי לכל אורך הפינוי

שנים של ניסיון בתחום של פינוי אגרנות כפייתית הביאה את עובדי החברה ללמוד לא מעט אודות ההפרעה ואודות הלוקים בה. העובדים המיומנים יודעים כיצד להתמודד עם הקשיים של האגרן הכפייתי גם מבחינה נפשית, והם באים במגמה לשתף עמו פעולה עד כמה שניתן. כך, האגרן הכפייתי יבטח בעובדי החברה וידע כי הפינוי מתבצע עבורו ולא כנגדו. הדבר בהחלט עשוי להקל על רגשותיו במהלך הפינוי, שעלול להיות תהליך לא פשוט עבורו. המטרה, בסופו של דבר, שהפינוי יהיה אחד מן הצעדים שיסייעו לאגרן לפתוח בחיים חדשים.

רוצים לדעת יותר על תופעת הארגנות הכפייתית ועל הדרכים להתמודדות עימה? צרו איתנו קשר עוד היום!

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!