השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

אודותינו – מומחה פינוי דירה

אודותינו – מומחה פינוי דירה

שלום לכולם, שמי הוא גולד, ואני הבעלים והמנהל המקצועי של צוות "מומחה פינוי דירה" העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי דירות לכל מטרה, פינוי ירושות, פינוי מבנים, פינוי מקלטים, פינוי מחסנים ועוד מגוון נרחב של פעולות פינוי, ארגון וניקיון לכל מטרה. אנשי הצוות בראשותי הינם בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים, המעניקים מגוון נרחב של שירותי פינוי מקצועיים ואיכותיים, המשלבים בין היתר ידע מקצועי עשיר, ציוד פינוי מתקדם, ומעל הכול, שירות ויחס אישי לכל לקוח ולקוח.

שירותי פינוי לכל מטרה

צוות "מומחה פינוי דירה" בראשותו של גולד, עוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים, ומאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות משירות מקצועי, יעיל, מהיר ובטוח, המותאם לצרכי הפינוי ומטרותיו. בין יתר שירותי הפינוי המבוצעים על ידי אנשי הצוות תמצאו: פינוי תכולת דירה, פינוי ציוד וחפצים השייכים לאספנים, פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, פינוי דירות לאחר שריפה, פינוי עיזבונות, פינוי ירושות ותכולות ירושה, פינוי מקלטים, פינוי משרדים, חנויות, מפעלים ועוד.
השירות המקצועי שלנו מוענק בכל רחבי הארץ, ובכל מקום ואתר בו מבוצעות עבודות הפינוי על ידי אנשי הצוות בפיקוחו הישיר של גולד, אנשי הצוות דואגים שכל הפסולת מאתר הפינוי תועבר לאתרי פסולת ומחזור מורשים בלבד. כמו כן, צוות "מומחה פינוי דירה", מקפיד על שירותי אישי לכל לקוח ולקוח ועמידה מלאה בלוחות הזמנים אליהם התחייבנו מראש.

הציוד המקצועי של צוות המומחים

גולד, העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים קרוב ל-30 שנה, דואג לשלב בכל עבודת פינוי המבוצעת על ידו ועל ידי אנשי הצוות הכפופים אליו, מגוון נרחב של אמצעי פינוי וציוד פינוי מקצועי ומתקדם. ציוד הפינוי המסייע לאנשי הצוות לבצע את עבודתם במהירות וביעילות כולל בין היתר:

ציוד מיגון: כפפות, חליפות מיגון, מסיכות נשימה
ציוד אריזה: שקים וקרטונים עמידים וחזקים במיוחד
ציוד טכני מקצועי: מברגות, פטישי אוויר, מקדחות ועוד
ציוד פינוי: מכולות איסוף פסולת, מנופי זרוע, מנגנוני הרמה –ליפטים, משאיות ורכבי פינוי.
ציוד ניקיון : מסיר אבנית, מסיר שומנים, חומרי חיטוי, שמפו מיוחד לקרצוף שטיחים, ציפוי ארונות, חומרי סיוד, צבע ועוד.

הציוד המקצועי מאפשר לאנשי הצוות בראשותו של גולד לבצע כל הליך פינוי על הצד המקצועי, הבטוח והיעיל ביותר, וכל זאת, בהתאמה מלאה לאופי הפינוי, סוג התכולה המיועדת לפינוי ומטרות הפינוי המוגדרות על ידי מזמין השירות.

פינוי מקצועי על ידי צוות המומחים –כיצד?

גולד, העוסק מזה שנים רבות בכל תחומי הפינוי האפשריים, פיתח עם השנים שיטה ייחודית ומקצועית המיושמת בכל הליכי העבודה של צוות "מומחה פינוי דירה". שיטה זו כוללת בין היתר: הליך מיון תכולה מקדים שנועד לאנשי צוות המומחים למיין את תכולת הפסולת המיועדת לפינוי על פי קטגוריות מוצר, וכתוצאה מכך, להתאים את אתר הפסולת והמחזור אליו תועבר התכולה באופן מקצועי יותר ויעיל הרבה יותר.
על פי שיטתו של גולד לצרכי פינוי תוכלו ליהנות גם מתכנון מדויק ופונקציונאלי של כל צרכי הפינוי, התאמה אישית של הליך הפינוי למטרות וצרכי מזמין השירות, ביצוע עבודות הפינוי באמצעות ציוד פינוי מתקדם ומקצועי המותאם לאופי הפינוי ועוד. חשוב לציין שכל הליך פינוי המיושם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מתבצע על פי תכנון קפדני ומחושב באמצעות ביקור מקדים של גולד בשטח המיועד לפינוי. ביקורו של גולד מיועד לצרכי העמדת תכנית פינוי המאפשרת יישום הליך הפינוי על הצד המקצועי, הבטוח, היעיל והמהיר ביותר.

צוות המומחים למען הקהילה

צוות "מומחה פינוי דירה" בראשותו של גולד, עובד בשיתוף פעולה מלא עם עמותות וארגוני חסד שונים. במסגרת שיתוף פעולה זה, אנשי הצוות מעבירים לאותן עמותות מגוון נרחב של פריטי ציוד וחפצים שימושיים המוענקים כתרומה על ידי מזמין שירותי הפינוי באמצעות אנשי הצוות בראשותו של גולד.

עבודות הפינוי בתוך המרחב הציבורי

חלק גדול משירותי הפינוי המבוצעים על ידי "מומחה פינוי דירה" הינם הליכי פינוי דירות מתוך מבנים משותפים. על מנת לצמצם נזקים סביבתיים והפרעות סביבתיות שונות, צוות "מומחה פינוי דירה" בראשותו של גולד, דואג ליישם מספר כללי בטיחות בטרם תחילת עבודות הפינוי. כללי בטיחות אלו כוללים בין היתר: עיטוף המעלית בקרטונים, יידוע השכנים אודות ימי הפינוי ושעות הפינוי, תיחום אזורים מסוימים בשטח הפינוי, מיגון הציוד שאינו מיועד לפינוי ועוד.

השירותים הנלווים של צוות המומחים

כל הליכי הפינוי המיושמים על ידי גולד וצוות המומחים בראשותו, מסתיימים במגוון נרחב של שירותים נלווים המוצעים למזמין השירות. השירותים הנלווים המוענקים על ידי צוות המומחים בראשותו של גולד כוללים בין היתר: שירותי ניקיון יסודיים בשטח בו התבצע הפינוי, שירותי סיוד וצביעת קירות, שירותי החלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי חיטוי חדרי אמבט ושירותים, שירותי הדברה ועוד מגוון נרחב של שירותים מקצועיים.
כל השירותים הנלווים המוענקים לכם על ידי "מומחה פינוי דירה" הינם שירותי איכות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

מקצועיות, שירות ואמינות

המוניטין הרב של צוות "מומחה פינוי דירה" הינו תוצאה ישירה של עבודת פינוי קפדנית, מקצועית ומדויקת. השירות המקצועי של צוות "מומחה פינוי דירה" מתחיל עוד בשלבי העמדת חוזה התקשרות מול כל לקוח ולקוח, וזאת על מנת להבטיח לכם שירות מקצועי וללא פשרות.
כמו כן, כל אנשי הצוות המועסקים על ידי גולד, הינם בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים, האוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודה זו מעידה יותר מכל על אמינותם ויושרם המקצועי של אנשי הצוות העוסקים במלאכת הפינוי מטעם "מומחה פינוי דירה".

שירותי פינוי- מחירים ועלויות

תמחור עבודות הפינוי נקבע על פי מספר פרמטרים מקצועיים הכוללים בין היתר: מורכבות הליך הפינוי, מרחק אתרי הפסולת מהשטח המיועד לפינוי, היקף הציוד המקצועי המסייע לאנשי הצוות להשלים את מלאכתם ועוד. כל מקרה פינוי מתומחר באופן ספציפי המותאם להיקף התכולה המיועדת לפינוי, ועל פי כמות מכולות האשפה הנדרשות לצרכי השלמת הליך הפינוי.

צוות המומחים בראשותו של גולד – מובילים את ענף הפינוי בישראל!

צוות "מומחה פינוי דירה" הינו הצוות המקצועי, המנוסה והמוביל ביותר בישראל בכל תחומי הפינוי האפשריים. הידע המקצועי של אנשי הצוות מתבסס בעיקר על היכולות המקצועיות והניסיון הרב תחומי של גולד בכל תחומי הפינוי האפשריים.
לאורך כל שנות פעילות הצוות המקצועי בראשותו של גולד, ביצעו אנשי הצוות מגוון נרחב של עבודות פינוי פשוטות ומורכבות כאחד. בכל אחד מהליכי הפינוי המיושמים על ידי אנשי צוות "מומחה פינוי דירה" בראשותו של גולד, תוכלו למצוא את כל המיומנויות המקצועיות הבאות:
תכנון מקדים לכל צרכי הפינוי, העמדת תכנית פינוי התואמת את צרכי הפינוי ומטרות הפינוי, התאמה אישית של הליך הפינוי בהתאם לדרישות הלקוח, הליך מיון תכולה מקדים, ביצוע הליך הפינוי באמצעות ציוד הפינוי המתקדם והמקצועי ביותר בישראל, ומעל הכול, יחס אישי ושירות אישי לאורך כל הדרך.
צוותי הפינוי בראשותו של גולד מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל היתרונות המקצועיים המתלווים לכל הליך פינוי. זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול היתרונות והשירותים האיכותיים, ההופכים את צוות "מומחה פינוי דירה" למובילים את ענף הפינוי בישראל.

קטגוריה:
form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!