השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

איך מתמודדים עם אחות אגרנית כפייתית?

איך מתמודדים עם אחות אגרנית כפייתית?

התמודדות עם אחות אגרנית כפייתית היא התמודדות בשני מישורים: במישור הרגשי ובמישור הפיזי. במישור הרגשי יהיה עליכם פשוט לעבור תהליך של השלמה עם המצב, והדרך הנכונה ביותר לעשות זאת היא באמצעות רכישת ידע סביב נושא האגרנות הכפייתית. בסופו של דבר מדובר על הפרעה נפשית המשתייכת למשפחת ההפרעות האובססיביות כפייתיות OCD, ויש לה מאפיינים ברורים מאוד. כשמבינים את ההפרעה, קל יותר לצפות את הדברים ולהתמודד איתה בצורה נכונה.

השלמה עם המצב והובלת תהליך טיפול

הכנת דירה למכירה
הכנת דירה למכירה

בהיבט הפיזי, יהיה עליכם לקחת את הדברים לידיים ולהוביל את אחותכם האגרנית הכפייתית תהליך שיכול להיות לא פשוט, אך גם לא חייב להיות מורכב, במסגרתו תוכל אחותכם לקבל טיפול פסיכיאטרי המבוסס על מפגשי ייעוץ פסיכולוגי ונטילת תרופות פסיכיאטריות במטרה להפחית את תסמיני ההפרעה באופן משמעותי. שלב זה בהתמודדות הוא בעיקר שלב של יוזמה שאותה אתם צריכים לקחת ולדאוג לכך שהדברים יתבצעו.

פינוי הדירה מכל הפסולת שנאגרה בה לאורך השנים

דבר חשוב נוסף שיהיה עליכם לעשות, הוא להוביל מהלך של פינוי הדירה מכל הפסולת שנאגרה על ידי אחותכם לאורך השנים. שלב זה הוא שלב מורכב מאוד וצפוי לעורר התנגדות עזה מצד אחותכם, ולכן הוא צריך להתבצע בדרך כלל במסגרת תהליך הטיפול הפסיכיאטרי. חברת מומחה פינוי דירה היא חברת פינוי וותיקה ומקצועית, בעלת ניסיון והתמחות מיוחדים בתחום האגרנות הכפייתית. אנו יכולים לספק לכם מידע רב על התחום, על תהליך הפינוי, החשיבות שלו וההשפעות שלו בטווח הקרוב והרחוק.

פינוי על ידי חברה מקצועית ומנוסה

פינוי הדירה הוא שלב מכונן בתהליך הטיפול, ומאפשר למעשה ליצור מציאות חדשה עבור אחותכם האגרנית הכפייתית, ועבורכם בני המשפחה. במסגרת הפינוי אנו מפנים את כל החפצים, ולא משנה מה גודלם, משקלם, כמותם או מצבם. בהמשך לכך, אנו מבצעים ניקיון יסודי וחיטוי מקצועי באמצעות כלור על מנת לסלק את כל הנגעים והזיהומים מהדירה, ולבסוף גם מציעים את האפשרות לביצוע שיפוץ ראשוני ותיקונים קלים ברחבי הדירה על מנת להחזיר לה את המראה הרענן.

הפינוי אינו נפרד מן הטיפול בהפרעה

חשוב להבין שהפינוי והטיפול הפסיכולוגי או הפסיכיאטרי צריכים להיות שזורים זה בזה על מנת לגרום לטיפול להצליח. יום הפינוי אינו מנותק מן הטיפול- להפך, עליו להוות נדבך חשוב ומרכזי בתהליך הטיפול, שכן הוא מהווה יום של מפנה והזדמנות עבור האגרנית הכפייתית לשנות את חייה מן הקצה אל הקצה. תוך יום עבודה אחד בלבד, הדירה משתנה ללא היכר- החפצים הרבים והמיותרים יפונו ממנה, ולפתע ניתן יהיה לראות אור שמש חודר אל הדירה- וכמובן להשתמש בכל אחד ואחד מחדרי הבית מבלי להיתקל בערימות של חפצים.

בהמשך, הדירה גם תנוקה לחלוטין, ובמידת הצורך יבוצעו אף תהליכים של חיטוי והדברה. לעיתים קרובות חברת הפינוי מבצעת בדירה גם עבודות שיפוץ קלות שנועדו על מנת להשיב אותה לקדמותה. בסופו של דבר, הדירה המוזנחת תהפוך לדירה מסודרת ונקייה, בעלת מראה מטופח. לא ניתן יהיה להתעלם מן השינוי העצום הזה, וגם האחות האגרנית תראה כי הדירה השתנתה. בהחלט ייתכן שמראה הדירה המטופחת יהווה עבורה מוטיבציה להחלים.

גישה נכונה לאגרנית במהלך הפינוי

כדי שכל מה שתואר לעיל אכן יתרחש, חשוב מאוד לנקוט בגישה נבונה וסבלנית כלפי האגרנית במהלך הפינוי. היחס צריך להגיע הן מצד עובדי חברת הפינוי, והן מצד קרובי המשפחה המלווים את התהליך. במידה ויש אפשרות לנוכחות של מטפל המתמחה בתחום במהלך הפינוי, הדבר בהחלט מומלץ. חשוב לתת לאחותכם הרגשה שהיא שותפה מלאה בכל שלבי הפינוי, וכן לגרום לה להיות שותפה, עד כמה שהדבר אפשרי, בשלב המשא ומתן על כל חפץ וחפץ במהלך מיון החפצים בדירה.

כך, האגרנית הכפייתית תוכל לדעת ששום צעד אינו נעשה כנגד רצונה, ושבסך הכל מדובר בתהליך אשר מתבצע לטובתה שלה.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!