השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

בעלי אספן עיתונים-מה עושים?

בעלי אספן עיתונים-מה עושים?

לפני מספר שבועות, התקבל בתיבת הדוא"ל של "צוות מומחה פינוי דירה", מכתב פנייה מרגש של אישה מצפון הארץ, שכותרתו: "בעלי אספן עיתונים-מה עושים?" .

עם קבלת המכתב, פנינו אל הגברת, וביקשנו את אישורה להביא בפניכם את הסיפור המרגש לאחר אישורה הבלעדי בדבר פרסום מכתבה באתר, החלטתנו לפרסום את המכתב כפי שהגיע לידינו .

בעלי אספן עיתונים -מה עושים?

לצוות מומחה פינוי דירה שלום, מזה מספר שנים, אני ובני משפחתי נאצלים להתמודד עם תופעת האגרנות הכפייתית בתוך כותלי ביתנו .

בעלי, ואב ילדיי, הינו אספן כפייתי של עיתונים ומגזינים שונים מזה שנים רבות, הוא מנוי של כל העיתונים הגדולים בארץ, ומדי בוקר הוא מקבל לפתח ביתנו, שלושה עיתונים שונים .

בנוסף, הוא רוכש עיתונים נוספים בדוכני הממכר, והדבר מגיע לשיא לקראת סוף השבוע, כאשר הוא רוכש בבת אחת מספר עצום של מגזינים ועיתונים המגיעים אל ביתנו, ואינם יוצאים משם לעולם
.

את העיתונים החדשים יותר, הוא מניח בערימות שונות ברחבי הבית, ואת העיתונים הישנים יותר (אלו שהודפסו לפני מספר שבועות) הוא מתייק בתוך קרטונים גדולים המונחים בחדרים השונים ברחבי הדירה .

איתי ועם בעלי מתגוררים בבית שלושת ילדינו, בני ה-19, 15, וה-9 גם הילדים וגם אני ניסינו כבר מספר דרכים על מנת לשכנעו להוציא את העיתונים אל המקום הראוי להם- פחי האשפה השכונתיים, אך הוא מתעקש להמשיך לאסוף אותם .

בשיחות אישיות שלי ושלו, הוא אומנם מביע הזדהות עם הבעיה הבריאותית והאסתטית הנוצרת על ידי איסוף העיתונים, אך באותה נשימה הוא מבהיר לי כי הוא לא יצליח להתמודד עם העלמת העיתונים מהבית
.

כמות העיתונים הגדולה, הפזורים בכל חלקי הבית, מעוררת מספר בעיות הן ברמה הבריאותית והן ברמה החברתית והנפשית של כל הדיירים בבית .

ברמה הבריאותית, איסוף העיתונים גורמת לריבוי של אבק בכל חלקי הדירה, ובייחוד באזורים בהם ממוקמים הקרטונים המלאים בעיתונים ישנים בנוסף, הקרטונים המונחים על רצפת הבית, באים במגע עם מים בזמן שטיפה, וכתוצאה מכך, נוצר ריקבון בחלק התחתון של הקרטונים המוביל לסירחון מתמיד בדירה .

בחודשים האחרונים, אני, ילדיי וגם בעלי, חשים יותר ויותר בבעיות נשימתיות, שככל הנראה נגרמות לנו כתוצאה מקרדית האבק, שכידוע, שוכנת גם בגזרי עיתונים ישנים ומצהיבים.
במקביל לבעיות הבריאותיות הנגרמות כתוצאה מאספנות העיתונים, גם אני וגם ילדיי נמנעים מלארח חברים וקרובים בביתנו בגלל הבושה .

בני הקטן, בן ה-9, איננו יוצא מפתח הבית, וכאשר ניסיתי לדובב אותנו בנושא, הוא הסביר לי בשפתו הצעירה, שהוא אינו מעוניין ליצור חברויות בגלל שהוא מתבייש לארח חברים בבית אינני מסוגלת להמשיך עם המצב הקיים, ומצד השני אינני מעוניינת לאבד את בעלי ואב ילדיי .

אנא עזרו לי מתוך ניסיונכם הרב בתחום"
.

מכתבה המרגש של גברת ממן (שם בדוי), הוביל אותנו לנסח מספר עצות וטיפים בכל הקשור להתמודדות עם בני משפחה הסובלים מבעיית האספנות או האגרנות הכפייתית. כל העצות הינן תוצאה של ניסיון רב בתחום פינוי דירות המבוצע על ידי "צוות מומחה פינוי דירות", והוא אינו מהווה תחליף מקצועי לייעוץ פסיכולוגי או מתן ייעוץ סוציאלי, המוענק לכם על ידי הרשויות וגופים שונים.

כיצד להתמודד עם אספן כפייתי המתגורר עימנו?

התמודדות עם תופעת האגרנות הכפייתית איננה פשוטה לא לבני המשפחה הקרובה ולא עבור האדם הסובל ממנה. ברוב המקרים, אספנים ואגרנים כפייתיים, מודעים היטב לבעיה ממנה הם סובלים, לתוצאותיה הבריאותיות, ואף להשלכותיה על הסביבה הקרובה.
אגרנים כפייתיים בכלל, ואספני עיתונים בפרט, זקוקים להמון תמיכה וליווי במהלך ניסיונות גמילה מהבעיה ממנה הם סובלים. בחלק מהמקרים, ניסיונות גמילה יוכיחו את עצמם לאורך זמן, ובמקרים אחרים, הפתרון יהיה תקף לתקופה קצרה, שמייד אחריה יחזור האספן האובססיבי לסורו. להלן מספר דרכים להתמודדות עם הבעיה:
* הקפידו לערב בתהליך בעלי מקצוע מנוסים- פסיכולוגים, עובדים סוציאליים או רופאי משפחה, יכולים לעזור לכם ולכוון אתכם כיצד לבצע את הליך הגמילה באופן המקצועי והיעיל ביותר.
* נסו להגיע להבנות תוך כדי מתן כבוד הדדי- נהלו מול האספן הכפייתי, משא ומתן מכובד וענייני בנוגע לכמות הפריטים והחפצים אותם הוא אוגר, ועל חלקם הוא יאלץ לוותר.
* הקפידו על רמה גבוהה של ניקיון ואסתטיקה- שלבי הגמילה או ניסיונות הגמילה מאספנות כפייתית של עיתונים (או כל אגירה אחרת), עלולים להיארך זמן רב. לאורך כל התקופה הקפידו על ניקיון יסודי של חללי הדירה באופן מוגבר, וזאת על מנת למנוע ככל שניתן מתחלואים תברואתיים כאלו ואחרים.
במקביל לעצות הנ"ל, מומלץ למקם באזורים שונים בבית רשימה של בעיות בריאותיות העלולות לפגוע ביושבי הבית בגלל אגירת העיתונים הישנים, להלן רשימה של חלק מהבעיות הבריאותית העלולות לצוץ:

1. בעיות בריאותיות במערכת הנשימה בגלל ריבוי האבק

2. בעיות זיהומיות הנובעות כתוצאה מריבוי מכרסמים, חרקים ומזיקים ברחבי הדירה

3. בעיות תברואתיות הנגרמות כתוצאה מחוסר יכולת לנקות את הדירה באופן יסודי

4. הופעת פטריות ועובש בקירות הדירה, וכתוצאה מכך, פגיעה ישירה במערכות החיסון של הגוף

צוות מומחה פינוי דירה -כל היתרונות לפינוי!

"צוות מומחה פינוי דירה" הינו צוות מקצועי ומיומן, העוסק מדי יום במקרי פינוי רבים מדירות השייכות לאספנים כפייתיים. הניסיון המצטבר של "צוות מומחה פינוי דירה" בתחום זה, מעניק לכם מגוון נרחב של יתרונות הכוללים בין היתר:
* שירותי פינוי מהירים, יעילים ומקצועיים במיוחד
* פעולות פינוי באמצעות ציוד מתקדם, המאפשר לנו להתמודד עם כל תכולת פינוי ובכל גודל
* מגוון שירותים נלווים שנועדו להשיב את הסדר והארגון לכותלי הדירה (בין השירותים הנלווים תמצאו: שירותי ניקוי וחיטוי לכל הדירה, שירותי צביעת קירות, טיפול מקצועי בארונות קיר וארונות מטבח, שירותי הדברה, שירותי ארגון וסדר ועוד).
פעולת פינוי תכולות ודירות על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" מתנהל על פי תכנית עבודה מוקפדת, המגדירה מראש את היקף הפינוי, תשתיות לצרכי הפינוי ומסלול הובלת הציוד המפונה אל אתרי הפסולת המיועדים, או לחילופין, כל נקודה אחרת אליה תרצו שנעביר ציודים ופריטים שונים אותם אנו מפנים מביתכם.
הניסיון הרב שלנו מלמד כי דירות השייכות לאספנים כפייתיים, הן לרוב דירות מוזנחות וישנות, הזקוקות לשירותי פינוי מהירים ויעילים במיוחד, ולאחר מכך, הליך של השבת הארגון והסדר לכותלי הבית. אם גם אתם מתמודדים עם אספן כפייתי (בין אם אתם חיים איתו תחת אותה קורת גג, ובין אם מדובר באדם קרוב אליכם), זה הזמן לפנות ל-"צוות מומחה פינוי דירה" וליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו!

הסיפור של אשת אספן העיתונים שהוזכר בכתבה זו יכול ללמד את כולנו מהי הפרעת האגרנות והאספנות שיכולה להתבטא באיסוף של עיתונים או כל חפץ אחר .

הבעיה העיקרית של חיים עם אגרן כפייתי מפריעה כאמור כאשר הכמות של החפצים אותם האספן אוגר יוצרת אי סדר ובלגן גדול אז למעשה, ניתן לפנות לעזרה של צוות פינוי שיכול לתת את המענה המהיר ביותר של פינוי איכותי ויעיל .

פינוי איכותי ורב שלבי

בשימוש בשירותיה של חברת "מומחה פינוי דירה", תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תהליך הפינוי הינו איכותי וכולל שלבים רבים, שכל עובדי החברה בקיאים בהם היטב. במקרה של פינוי בית מעיתונים ישנים שנאספו על ידי אגרן כפייתי, תהליך הפינוי עשוי להיות יעיל במיוחד ולקחת לא יותר מיום עבודה אחד בלבד! כיצד מתבצע פינוי הדירה על פי השיטה הייחודית של חברת "מומחה פינוי דירה"?

מיון יסודי ומקיף

סביר להניח שבין העיתונים והמגזינים הרבים אשר נאגרו בדירה עם השנים, הרוב חסר ערך לחלוטין, אך ייתכן שיש כמה פריטים בעלי ערך אספני- אפילו ערך כלכלי. לכן, אין כל חובה להשליך את כל החפצים שנאספו לאשפה באופן אוטומטי- בהחלט ניתן לבצע, באמצעות השירות המקיף של חברת מומחה פינוי דירה, מיון יסודי של כל החפצים והעיתונים השונים המצויים בדירה. מובן מאליו שתהליך המיון יבוצע בשיתופו המלא של אגרן העיתונים, כך שהוא ירגיש שהולכים לקראתו ושהמילה האחרונה בעניין השמירה או ההשלכה של החפצים היא שלו.

פינוי לאתרי פסולת מורשים

לאחר המיון, ניתן יהיה לפנות את העיתונים והמגזינים המיותרים אל אתרי פסולת ומחזור בעלי רישיון. בכך, ניתן יהיה לשמור על איכות הסביבה בתהליך פינוי ירוק ויעיל.

רגישות מעל הכל

אספנות של עיתונים הינה אגרנות כפייתית לכל דבר. הדגש העיקרי בעבודה עם אגרנים כפיתיים הוא הרגישות. על פי רוב, האגרן הכפייתי שרוי במצב נפשי לא פשוט במהלך הפינוי. עובדי חברת "מומחה פינוי דירה" הינם בעלי ניסיון של שנים ארוכות בתחום הספציפי של פינוי אגרנות כפייתית. עם השנים, הם פיתחו גישה ייחודית ומלאת רגישות, שתבטיח שיתוף פעולה מלא של האגרן הכפייתי, תוך התחשבות בצרכיו וברצונותיו במהלך הפינוי.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!