השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

דירת ההורים מוזנחת – מה עושים?

דירת ההורים מוזנחת – מה עושים?

רבים מאיתנו נאלצים להתמודד עם תהליכי הזקנה של הורינו .

ברוב המקרים, מדובר בהליך נפשי לא פשוט, הן להורים והן לבני המשפחה הקרובה בכתבה הבאה נציג בפניכם את הפתרון המקצועי ביותר לצרכי ארגון וסידור בית ההורים, בין אם מדובר בדירת הורים מבוגרים, בין אם מדובר בדירה השייכת לבעלי מוגבלויות פיזיות, ובין אם מדובר בדירות השייכות להורים בעלי נטייה לאגרנות כפייתית .

אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה", מתמחים בכל הליכי הפינוי המקצועיים, ואנו מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מכל היתרונות המקצועיים כפי שיוצגו בשורות הבאות
.

הדרך אל דירת הורים מסודרת ומאורגנת- שלב 1

השלב הראשון בהשבת הסדר והארגון אל דירות הוריכם הינו שלב הפינוי של ציודים וחפצים חסרי שימוש או ערך מתוך הדירה. בשלב זה, אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה", מתמחים בכל הליכי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי חפצים שאין בהם צורך מתוך דירות השייכות לאוכלוסייה מבוגרת. פעולות הפינוי המתבצעות על ידי "צוות מומחה פינוי דירה", מתנהלות על פי סדר הפעולות הבא:
1. מיון החפצים -בשלב זה, אנו ממיינים את החפצים השונים הנמצאים בדירה, ויחד איתכם או עם הוריכם, אנו מגדירים באופן מדויק, מהם החפצים והציודים השונים שאינם בעלי ערך או שימוש.
2. הליך הפינוי- חפצים שהוגדרו על ידינו ועל ידיכם כחסרי ערך או שימוש, מפונים משטח הדירה באופן המהיר, היעיל והמקצועי ביותר, וכל זאת באמצעות שימוש בציוד מקצועי ומתקדם לצרכי הפינוי, הכולל בין היתר: מנופי זרוע (להובלת ציודים כבדים), שקיות וקרטונים עמידים (למטרות פינוי בטוח ומהיר), ציוד מכני מקצועי (לצרכי פירוק ארונות מטבח, קיר ועוד), מכולות איסוף (לצרכי העמדת הציוד המפונה במקום בטוח לקראת שלב הפינוי הסופי) ועוד.
3. פינוי הציוד לאתרי פסולת- שלב הפינוי המוקדם מסתיים כאשר אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה", מובילים (באמצעות משאיות פינוי) את הציוד המפונה אל אתרי פסולת המיועדים לכך.

הדרך אל דירת הורים מסודרת ומאורגנת -שלב 2

השלב השני בהשבת הסדר והארגון אל דירות הוריכם מתקיים לאחר שסיימנו את כל הליכי הפינוי של ציודים חסרי ערך או שימוש מתוך הדירה. בשלב זה אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה", פועלים באופן מקצועי ויעיל לצרכי סיוד הקירות וטיפול בתחלואים שונים שהיו קיימים בדירה המוזנחת. בשלב זה מוענקים לכם על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" השירותים הבאים:

1. סיוד קירות- טיפול מקצועי בקירות הסובלים מעובש או פרטיות

2. חידוש משקופי דלתות

3. צביעת קירות הדירה

4. חידוש חלונות – דלתות פנים – תריסים ורשתות

כמו כן, בשלב זה נבדק המצב התברואתי של ארונות הקיר, ארונות המטבח, חרסינות בחדרי האמבט וכדומה. במידת הצורך, אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה", מאפשרים לכם ליהנות משירותי פירוק ארונות ושירותי שבירת קירות הנמצאים במצבי ריקבון חריגים.

הדרך אל דירת הורים מסודרת ומאורגנת -שלב 3

הפעולה הבאה אותה אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מקיימים, כוללת מגוון נרחב של פעולות ניקיון וחיטוי יסודי בכל רחבי הדירה. בשלב זה אנו שוטפים, מנקים ומחטים את כל חדרי הדירה, לרבות, חדרי שינה, חלל מגורים, חדרי אמבט ושירותים.
במידת הצורך, אנו מבצעים פעולות הדברה ברחבי הדירה, וזאת על מנת להרחיק מכרסמים, חרקים ומזיקים אחרים שהתגלו במהלך עבודות הפינוי עד כה.

הדרך אל דירת הורים מסודרת ומאורגנת- שלב 4

השלב הלפני אחרון במהלך שירותי הפינוי הנרחבים של "צוות מומחה פינוי דירה", הינו שלב ניקיון וארגון הארונות הנמצאים בדירה .

בשלב זה אנו מטפלים בכל הארונות הנמצאים בדירה, לרבות, ארונות קיר וארונות מטבח באמצעות חומרי ניקוי איכותיים אנו מסירים אבק, מחדשים את מראה העץ, מסדרים באופן פרקטי את תכולת הארון וכמובן דואגים להניח חומרים מפיצי ריחות בחלל הארונות .

הדרך אל דירת הורים מסודרת ומאורגנת -שלב 5

לאחר שסיימנו את כל עבודות הפינוי והניקיון בחלל הדירה, אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה", מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות גם משירותי ארגון וסידור מחדש של הדירה ברמה העיצובית. בשלב זה אנו ממקמים רהיטים וחפצים שונים במקומות הראויים להם, וכתוצאה מכך, מעניקים לדירה מראה מצוחצח, מבריק ומסודר.

דירות מוזנחות- האתגר המקצועי שלנו!

אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" נחשפים מדי למקרים רבים של דירות ישנות ודירות מוזנחות במסגרת הליכי הפינוי אותם אנו מבצעים בדירות אלו. פינוי מדירות מוזנחות וישנות במיוחד, מחייב אותנו להיערך בהתאם, הן ברמת ציוד המיגון לצרכי בטיחות, והן ברמת ההיערכות המוקדמת להליכי הפינוי המקצועיים.
כאשר מדובר בדירות מוזנחות השייכות לאוכלוסיה מבוגרת, אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את כל הליכי הפינוי באופן המקצועי ביותר, תוך כדי שימת דגש על הרגישות המתלווה להליך (כתוצאה מחיבור רגשי הקיים בין אנשים מבוגרים לבין הציודים השונים אותם הם אספו לאורך חייהם).
בחלק מהמקרים, כאשר אנו מוזמנים על ידי בני המשפחה לביצוע עבודות בדירות מוזנחות השייכות לזוג הורים מבוגרים, אנו נחשפים אל מקרים כאלו ואחרים של תופעת האגרנות הכפייתית. תופעה זו נפוצה בעיקר בקרב אוכלוסיות מבוגרות, והיא מתאפיינת באיסוף אובססיבי של חפצים וציודים שונים (חסרי כל ערך ושימוש) בכל חלקי הדירה.
הידע המקצועי של "צוות מומחה פינוי דירה", לצד היכולת לטפל באופן מקצועי בכל דירה ובכל מצב, אנו מאפשרים לכם ליהנות מהליכי פינוי מקצועיים, מהירים ויעילים, גם במקרים החריגים ביותר של דירות ישנות, דירות מוזנחות או דירות השייכות לאגרנים כפייתיים.
אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה", מתייחסים לכל הליכי הפינוי ברמה הכי מקצועית וללא פשרות. לפני תחילת כל הליך פינוי המבוצע על ידינו, אנו מקפידים להעניק ייעוץ מקצועי למזמיני העבודה, להכין עבורם תכנית פינוי מסודרת, וכמובן, להעמיד לרשותם את השירות והיחס האישי המאפיין את פעילות הצוות לאורך כל הדרך.
"צוות מומחה פינוי דירה" הינו צוות מיומן ומקצועי לכל צרכי הפינוי השונים. כלל אנשי הצוות הינם בעלי מקצועי מנוסים המחזיקים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" שמים דגש רב על שירות אמין והוגן כלפי כל לקוח ולקוח, כאשר המוניטין הרב שצברנו לאורך השנים מעיד על כך!

שירותי פינוי לכל מטרה- זה אנחנו!

* שירותי פינוי דירות לקראת מעברי דירות

* שירותי פינוי כחלק מהכנת הדירה להליכי שיפוץ או בנייה

* פינוי תכולות ירושות ועיזבונות

* פינוי מחסנים

* פינוי מקלטים

* פינו גגות

* פינוי חדרי מדרגות

* פינוי משרדים חנויות ומפעלים

כלל שירותי הפינוי המוענקים על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" מבטיחים לכם ליהנות מהליכי פינוי מקצועיים ויעילים במיוחד. ברוב המקרים, הליכי הפינוי נמשכים מספר שעות קצר, דבר המאפשר לכם ליהנות מדירה מאורגנת ומסודרת בזמן הקצר ביותר.
אם גם אתם מעוניינים להשיב את הסדר והארגון אל דירת הוריכם, או במידה וגם אתם מעוניינים לבצע הליכי פינוי שונים לכל מטרה, זה הזמן לפנות אל "צוות מומחה פינוי דירה", וליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו!

לאור האמור לעיל, הפתרון עבור פינוי ניקון של דירת הורים מוזנחת הוא קל ונגיש מתמיד .

צוות המומחים יכול לבצע את העבודה באופן המיטבי תוך התחשבות במצב הדירה ובצרכים של הדיירים צוות המומחים יכול לבצע את הפינוי החל משלב המיון הראשוני ועד למתן פתרונות אחסון ופתרונות נוספים שיהפכו את הדירה לראויה למגורים .

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!