השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

האם אפשר לטפל באמי הסובלת מאגרנות כפייתית?

האם אפשר לטפל באמי הסובלת מאגרנות כפייתית?

התשובה היא בהחלט כן. אגרנות כפייתית היא הפרעה נפשית מוכרת, אך גם ברת טיפול. הטיפול בהפרעה אינו מביא לריפוי מוחלט, אך בהחלט מביא לשיפור משמעותי בתסמיני ההפרעה ולהפחתה משמעותית בהיקף פעילות האגרנות ובמאפיינים ההתנהגותיים המרכזיים המיוחסים להפרעה. תחושת חוסר האונים היא תחושה אופיינית בקרב בני משפחה של אגרנים כפייתיים, ואם זאת התחושה המלווה אתכם ביחס לאימכם האגרנית הכפייתית, אתם יכולים להיות בטוחים שזה נורמלי לחלוטין.

אחרי שהשלמתם עם המצב, תופסים יוזמה

אגרנות כפייתית
אגרנות כפייתית

יחד עם זאת, בשלב מסויים, לאחר שהגעתם להשלמה עם המצב, עליכם לתפוס יוזמה ולהוביל מהלך של טיפול, הכולל בדרך כלל שני מרכיבים מרכזיים: טיפול פסיכיאטרי בליווי תרופות פסיכיאטריות המסייעות בטיפול בהפרעות כפייתיות, וביצוע פינוי של הדירה מכל הפסולת שנאגרה בה לאורך השנים. בפועל, שני המהלכים האלה תלויים מאוד זה בזה, ובמקרים רבים לא תוכלו לחשוב על פינוי הפסולת כל עוד לא נעשה טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי מקדים שיכין את אימכם לקראת הפינוי.

ביצוע פינוי מקצועי של דירת אימכם

מרגע שהוחלט לבצע את הפינוי, וגם התקבלה סוג של הסכמה מאימכם לנושא, תוכלו ליצור קשר עם חברת מומחה פינוי דירה, חברת פינוי מקצועית וותיקה, המבצעת את כל סוגי משימות הפינוי מול כל מגזרי המשק, ובכלל זה מתמחה בתחום של פינוי דירות אגרנות כפייתית. אנו מבצעים את הפינוי באמצעות צוות עובדים בוגרים, אחראיים ומסורים המכירים את כל הרגישויות של תהליך פינוי מסוג זה, ומקפידים לבצע את התהליך בשיתוף פעולה מלא עם האגרן הכפייתי, בני המשפחה והגורם המטפל, אם נוכח.

טיפול הוא בהחלט אפשרי – יוצרים מציאות חדשה

כמו כן, במסגרת הפינוי אנו מבצעים ניקיון יסודי וחיטוי מקצועי באמצעות כלור על מנת לסלק את כל הזיהומים והנגעים שהתפשטו בדירה, כך שבתום ביצוע המשימה, הדירה עומדת פנויה, נקיה ואחרי חיטוי, מוכנה לכל מטרה שאתם מייעדים לה. טיפול באגרנות הכפייתית של אימכם הוא אפשרי בהחלט, אך עליכם לקחת את היוזמה ולהוביל את תהליך הטיפול מההתחלה, וככל שתקדימו לעשות כן, כך תוכלו לסיים את התהליך מהר יותר וקל יותר.

חשיבות הפנייה אל שירותיה של חברת פינוי מתאימה

כפי שנאמר, החלמה מהפרעת האגרנות הכפייתית אינה עסק פשוט- אך היא בהחלט אפשרית, בהינתן טיפול נכון. אחד מן החלקים החשובים ביותר בטיפול באגרנות כפייתית הינו יום הפינוי עצמו. הפינוי הינו יום משנה חיים עבור האגרן הכפייתי, לטוב או לרע. פינוי המתבצע באופן נכון ומתחשב עשוי לתרום רבות לתהליך הטיפול- האגרנית הכפייתית תראה את השינוי הגדול אשר חל בדירתה, ומכך היא תקבל לא מעט מוטיבציה לשמירה על המצב החדש והעדיף עבורה.

לעומת זאת, אם מבצעים את הפינוי בצורה לא נכונה, התוצאה עלולה להיות טראומה רצינית עבור האגרנית. הדבר עלול לגרום למשבר אמון ממשי בינה לבין בני המשפחה שארגנו את הפינוי, והדבר עלול לעכב ואפילו למנוע את ההחלמה מן ההפרעה.

לכן, חשוב מאוד שלא לבחור באקראי חברת פינוי, אלא לפנות אל שירותיה של חברה בעלת ניסיון ספציפי בתחום- כמו למשל חברת "מומחה פינוי דירה".

להתגבר ביעילות על האתגר הפיזי

בנוסף לאמור לעיל, פינוי דירה של אגרן כפייתי איננה עניין פשוט גם מהבחינה הפיזית. מדובר בדירה מלאת חפצים ומלוכלכלת ברמה הרבה יותר גבוהה מהרגיל, מה שמצרי מחברת הפינוי להיות בעלת יכולות גבוהות, וכן לעשות שימוש בציוד מקצועי ובטכניקות המיועדות לסוגי דירות מעין אלה.

זוהי סיבה נוספת לכך שיש לבחור באופן ספציפי בחברת פינוי אשר מכירה את תופעת האגרנות הכפייתית, ושתוכל לעשות שימוש בכלים מקצועיים מסוגים שונים על מנת לבצע את הפינוי, וכמובן גם את פעולות הניקוי, החיטוי וההדברה הנדרשות על מנת להשלים אותו.

אם בוחרים חברת פינוי נכונה, התוצאות מדהימות- מדירה עמוסה לעייפה בחפצים ומטונפת, הדירה תהפוך לנקייה, נעימה ומדיפת ריח נעים תוך לא יותר מיום עבודה אחד!

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!