השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

האם אפשר לרפא את דוד שלי האגרן הכפייתי?

האם אפשר לרפא את דוד שלי האגרן הכפייתי?

ובכן, אגרנות כפייתית היא אינה מחלה, אלא הפרעה נפשית, והתשובה היא שלא ניתן לרפא אותה, אך בהחלט ניתן לשפר מאוד את התסמינים שלה, וליצור מציאות חדשה באמצעות תהליך פשוט של פינוי הדירה מכל הפסולת שנאגרה בה. יחד עם זאת, פינוי הפסולת שאגר דודך לאורך השנים היא משימה לא פשוטה, שכן הדוד לא יסכים לכך בשום מקרה. במרבית המקרים, האגרן הכפייתי לא יאפשר לאחרים להתקרב בכלל לחפצים אותם הוא אוגר, על אחת כמה וכמה לפנות אותם מדירתו.

תהליך טיפול מקצועי בהנחיית פסיכיאטר מוסמך

פינוי דירה
פינוי דירה

יחד עם זאת, בהחלט ניתן לפנות לפסיכיאטר מקצועי, שיכניס את דודך האגרן הכפייתית לתהליך טיפול מקצועי הכולל מפגשי ייעוץ פסיכולוגי ושימוש בתרופות פסיכיאטריות מתאימות, ובשלב מסויים בתהליך הטיפול גם לבצע פינוי של הדירה מכל הפסולת שנאגרה בה. הפינוי שנחשב לאירוע מכונן בתהליך הטיפול, חייב להתבצע על ידי חברת פינוי מקצועית המתמחה בתחום זה באופן ספציפי, וזה בדיוק מה שמציעה לך חברת מומחה פינוי דירה.

פינוי הדירה מהפסולת בצורה מקצועית ויסודית

אנו חברת פינוי מקצועית, המציעה את כל שירותי הפינוי לכל מגזרי המשק, ובכלל זה מציעים התמחות יוצאת דופן בעבודה עם אגרנים כפייתיים. אנו מגיעים עם צוות מקצועי, כלי עבודה מקצועיים ואמצעי שינוע מתאימים לפינוי כל הפסולת, בכל היקף ובכל מצב. כמו כן, אנו מבצעים ניקיון יסודי וחיטוי מקצועי באמצעות כלור לאחר הפינוי, כך שבתוך יום עבודה אחד תוכלו להחזיר את הדירה למצב ראוי למגורים, ולאפשר יצירת מציאות חדשה הן לטובת דודכם האגרן הכפייתי והן עבורכם.

ניקיון יסודי, חיטוי מקצועי ושיפוץ ראשוני לאחר הפינוי

את התהליך כדאי להתחיל מול רופא המשפחה או גורמי הרווחה בישוב בו אתם גרים, ומשם להמשיך לכיוון הטיפול המקצועי. לכשתגיעו לשלב המכונן של פינוי הדירה, תוכלו ליצור קשר עם מומחה פינוי דירה, ואנו נסייע לכם במידע מקצועי, בתשובות על כל השאלות המטרידות אתכם וכמובן בפינוי הדירה בצורה מקצועית ויסודית לרבות תיקונים קלים ושיפוץ ראשוני שיאפשר להחזיר את הדירה למצב ראוי למגורים.

הקשר בין פינוי דירה לבין טיפול באגרנות כפייתית

חשוב להבין כי היום בו מפנים את הדירה הינו יום משמעותי מאוד בחייו של האגרן, לטובה או לרעה- תלוי באופן בו מתבצע הפינוי. פינוי המתבצע בצורה נכונה על ידי חברת פינוי מקצועית בהחלט עשוי להוות נקודת מפנה חיובית, אשר תאפשר לאגרן להשאיר את העבר מאחוריו, להתקדם עם הטיפול ולהתחיל בחייו החדשים.

גישה לא נכונה, לעומת זאת, עלולה להביא לכדי טראומה רצינית לאגרן, אשר צפויה לעכב את תהליך הטיפול ואף למנוע מן האגרן להחלים מן ההפרעה- וזאת כיוון שהיא תיצור מעין "משבר אמון" בין האגרן לבין המפנים, ואף לבין קרובי המשפחה שלו.

חברת "מומחה פינוי דירה" לא רק מקפידה על הליך פינוי יעיל ומקצועי מבחינה טכנית- החברה אף דואגת לרווחתו הנפשית של האגרן הכפייתי במהלך הפינוי, כך שהתהליך יוכל לעבור בשלום גם מבחינה זו. הפינוי מתבצע בשיתוף פעולה עם האגרן עד כמה שניתן, על מנת לתת לו הרגשה ששום חפץ לא נזרק מבלי שהוא מסכים.

לתרום חלק מן החפצים לנזקקים

אנו מאמינים ששום חפץ בר שימוש לא צריך להזרק לשווא. לכן, לפני הפינוי מתבצע מיון יסודי של כל החפצים בדירה, תוך שיתוף פעולה עם האגרן הכפייתי, על מנת לקבוע מה בדיוק יהיה גורלו של כל חפץ. חפצים במצב שמיש שאין להם מקום בדירה לא ייזרקו לאשפה, אלא ייתרמו לנזקקים. בכך, ניתן לעשות מעשה טוב באמצעות פריטים שבכל מקרה אין בהם צורך. בנוסף לכך, העובדה כי הפריטים המפונים נתרמים למען מטרה טובה צפויה להקל על האגרן הכפייתי להפרד מהם ולאשר את תהליך הפינוי.

אחרים מן החפצים, הניתנים למחזור, ממוינים על פי סוגים, ולאחר מכן מפונים אל אתרי מחזור מתאימים- כך שמדובר בפינוי ירוק התורם לאיכות הסביבה.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!