השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

האני מאמין שלי

האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע אפשר לתלות באני מאמין סדור ומוקפד המלווה את פעילות החברה בכל משימה ואל מול כל לקוח. אני שי גולד, בעליה של חברת מומחה פינוי דירה, וזה הוא האני מאמין שלי:
מפנה דירות טוב, הוא איש מקצוע המבצע את כל מה שצריך לבצע, מבלי לדלג ומבלי לוותר, והכל בצורה מקצועית, מדויקת, אמינה ואדיבה
התהליך של פינוי דירה מתכולתה הוא תהליך הדורש צוות של בעלי מקצוע שיודעים לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר, ומבצעים אותה באהבה, תוך שהם נהנים מעבודתם ומודעים לערכה ללקוח בכל עת, גם אם ללקוח העבודה נראית קשה, סיזיפית ומסורבלת
עבור צוות עובדים מנוסה המתמחה בתחום של פינוי דירה, משימות הפינוי היא שגרת העבודה שלהם, וההתנסות היום יומית שהם עוברים מסייעת לכל אחד ואחד מהעובדים להפוך לאיש מקצוע טוב יותר, אמפתי יותר ומקצועי יותר.
מפנה דירות טובה הוא מפנה דירות שעבורו כל משימת פינוי דירה היא אתגר, וכל משימת פינוי דירה היא הזדמנות לשאוף למצויינות, ולממש אותה עד תום
תהליך פינוי דירה הוא תהליך המעורר, באופן טבעי ולגיטימי, חששות רבים בקרב הלקוח .

האם השירות הוא טוב, האם הכל יעבור חלק בלי נזק, האם יסיימו בזמן, האם ישאירו את כל הלכלוך או ינקו הכל אין ספור חששות ודאגות .

בתום משימת הפינוי תוכלו לגלות שבחירתכם במומחה פינוי דירה הייתה הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם

שיטת העבודה שלי פשוטה וברורה:

* אני שואף תמיד להפתיע את לקוחותיי, מעבר לציפיותיהם, עם צוות העובדים המובחר שלי
* אני שואף להעניק ללקוחותיי שירות יוצא דופן, מעבר לציפיותיהם, שירות ברמה שאינה קיימת בקרב נותני השירותים
* אני שואף ללקוח מרוצה, שעצם שביעות הרצון שלו תובילו אותו לשמור את מספר הטלפון שלי, ולספר לקרוביו על חוויית השירות שעבר
* לעולם אינו עוזב דירה לאחר תהליך פינוי, ללא בקרה ובדיקה יסודית שכל ההבטחות ללקוח מולאו כלשונן

* אני מבסס את הצלחת העסק שלי על מוניטין הנבנה מלקוחות מרוצים שחוזרים שוב ושוב לשירות נוסף

* אני לוקח אחריות מלאה על כל תהליך העבודה, ואני עושה את זה באהבה וביראה

* כל תהליכי העבודה מבוצעים על בסיס הכשרה מלאה שעברו העובדים שלי ואני גם יחד

* אני שואף לתת מענה לכל אתגר פינוי עבור לקוחותיי, ועל כן אני מקפיד לרכוש את כל היכולות, הידע וההכשרה הנדרשים כדי לעבוד בגובה, עם סולמות, מנופים, רמפות הרמה, גגות וכד`, והכל באמצעות ציוד שרכשנו לאורך השנים
* אני מקפיד על עבודה בטיחותית במאה אחוז, ואני מקפיד להכשיר את עובדיי לסטנדרטים גבוהים של בטיחות וגהות

* אני מקפיד להכשיר את עובדיי גם בנושא של עבודה עם חומרים מסוכנים

* אני מקפיד להעביר לעובדי רענון תקופתי והכשרות מלאות בנושא של הפעלת כלים וכללי זהירות

* אני מקפיד על עבודה במסגרת ביטוח מלא, ומקפיד שכל עובד הנמצא בזירת הפינוי הוא עובד מבוטח באופן מלא

* אני מקפיד על קיום ביטוח צד ג` בכל משימת פינוי

* אני מקפיד על כך שכלי העבודה, אמצעי השינוע, כלי וחומרי הניקוי יהיו מן הטובים והמתקדמים ביותר בשוק
זה הוא האני מאמין שלי, ואותו אני מקפיד ליישם בכל משימת פינוי וכלפי כל לקוח ולקוח שלי.
זה הוא האני מאמין שלי, ואותו איישם גם בעבודה איתכם.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!