השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

הבית של אבא מוזנח – מה עושים?

הבית של אבא מוזנח – מה עושים?

רבים מאיתנו, מתמודדים עם טיפול בהורים מבוגרים, בשלב כזה או אחר בחיים. הטיפול בהורה מבוגר, מצריך לעיתים "גיוס" של כוחות נפש, לא רק בגלל ההיבט הפיזי של תהליך הטיפול, אלא גם, ובעיקר, בגלל ההיבט הפסיכולוגי שבעניין, המחייב אותנו להתמודד עם רגעים לא פשוטים, בהם אנו נחשפים לחולשותיהם של האנשים שטיפלו והקריבו למעננו חלק נכבד מחייהם.
אחת הבעיות הנפוצות במהלך טיפול בזוג הורים מבוגרים (או בהורה אחד), היא בעיית ההזנחה בדירת ההורה .

כידוע, הרוב המכריע של האנשים מקרב האוכלוסייה המבוגרת, סובלת מקשיי תפקוד בחיי היומיום, וחלק מההשלכות בנושא, משפיע באופן ישיר על תחזוקת הדירה אשר ברשותם אם גם אתם מתמודדים עם הורה מבוגר, המתגורר בתוך דירה מוזנחת וישנה, או במידה ואחד מההורים שלכם, סובל מבעיות נפשיות או רפואיות כאלו ואחרות, המשפיעות על סביבת מגוריו, הכתבה הבאה היא בשבילכם ולמענכם .

אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה", מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים לצרכי טיפול ותחזוקה נאותים בדירות מוזנחות. הניסיון המצטבר של "צוות מומחה פינוי דירה" בדירות מוזנחות וישנות גם יחד, מאפשר לנו להמליץ לכם על מספר שלבים מקצועיים בדרך להשבת הארגון והסדר לכותלי דירה מוזנחת ומזוהמת במיוחד.

שלב מספר 1 -התחיל למיין

במידה וגם אתם מתמודדים עם זוג הורים (או הורה יחיד), הסובלים מדירה מוזנחת, מלוכלכת ומזוהמת במיוחד, זה הזמן לפעול בכל הכוח, ולהתחיל למיין חפצים וציודים השונים הנמצאים ברחבי הדירה .

בשלב זה מומלץ לבצע את הליך מיון המייעד חלק מהציודים והחפצים הישנים והלא שימושיים לפינוי משטחי הבית הקפידו לעשות זאת בעדינות ובסובלנות, ונסו לשתף את הוריכם בשלב המיון .

חלק גדול מהאוכלוסייה המבוגרת בישראל, ובעולם בכלל, נקשר לחפצים השונים הנמצאים בסביבת מגוריו, ומתקשה להיפרד מהם את הליך הפינוי חשוב לבצע מתוך מודעות לנושא זה, ולפעול בצורה שמצד אחד מכבדת את רצון ההורה (בנוגע לחפצים שונים), אך מצד שני מבהירה לו את הסכנות הכרוכות בהמשך שמירת הציודים הישנים בביתו .

שלב מספר 2- התחילו בפינוי

לאחר שהקפדתם למיין בצורה מכובדת את החפצים והציודים השונים הנמצאים בדירה המוזנחת, זה הזמן לפעול ביעילות ובמהירות לפינוי כלל החפצים שהגדרתם כחסרי ערך ושימוש הנמצאים בדירה .

אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מתמחים בהליכי פינוי מקצועיים, המאפשרים לכם ליהנות מהליך פינוי מהיר ויעיל במיוחד במסגרת פינוי החפצים השונים מהדירה, הפקידו על מספר כללי בטיחות, וכמובן הפקידו להשליך את החפצים והציודים הישנים לאתרי פסולת המיועדים לשם כך .

שלב מספר 3- ניקיון הדירה

לאחר שלבי המיון והפינוי הראשוניים, זה הזמן לפעול למטרת ניקיון הדירה .

הקפידו לנקות באופן יסודי את כל מרחב הדירה, לרבות, חדרי אמבט, שירותים, כיורים, חלל המטבח וכדומה חיטוי וניקוי יסודי מונע תחלואים שונים בחלל המבנה (פטריות, עובש, אבק), ובך מוריד את סיכוי הידבקות ההורה במחלות זיהומיות הנובעות מתחלואים אלו .

שלב מספר 4- צביעה והדברה

לאחר שביצעם פעולות ניקיון יסודיות בכל חלקי הדירה, זה הזמן להתחיל לטפל בקירות המבנה .

דירות מוזנחות ומזוהמות סובלות ברוב המקרים מקירות מתקלפים, הופעת עובש על גבי הקירות ומשקופי הדלתות וכדומה בשלב זה הקפידו לקלף את הפרטיות והעובש המופיעים על קירות הבית, צבעו את קירות הבית בחומר מיוחד המעכב רטיבות, ולסיום, הדבירו את הדירה בחומרים המונעים את התפשטותם של מכרסמים, מזיקים וחרקים שונים .

שלב מספר 5- ארגון הדירה מחדש

השלב האחרון והסופי בתהליך המקצועי הוא הליך השבת הסדר והארגון לכותלי הדירה .

הפקידו לסדר ולארגן את סביבת המגורים באופן התואם את מגבלותיהם של ההורים המבוגרים הקפידו לייצר אווירה נעימה ונינוחה בדירה, וכמובן שמרו על אופי העיצוב שהיה קיים לפני הליך הפינוי (כידוע, אנשים מבוגרים מתקשים להכיל שינויים קיצוניים) .

צוות מומחה פינוי דירה- היתרון המקצועי

השלבים המקצועיים המתוארים לעיל, מבוצעים על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" במגוון נרחב של דירות מוזנחות ומזוהמות מדי יום. בחלק מהמקרים, דירות אלו שייכות לאנשים מבוגרים, ובחלק אחר מהמקרים, דירות אלו שייכות לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות או נפשיות, המקשות עליהם לתחזק את הדירה בצורה נאותה המאפשרת סביבת מגורים ראויה.
בנוסף להליך המקצועי של פינוי החפצים וניקיון הדירה, אנו מעניקים גם שירותים נוספים, המאפשרים לכם ליהנות מהיתרון המקצועי של בעלי ניסיון בתחום פינוי הדירות. יתרון זה כולל בין היתר את הפעולות הבאות:
* פינוי תכולות בכל גודל ומכל קומה- באמצעות ציוד מתקדם, אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם לפנות ציודים כבדים ותכולות רבות בעת ובעונה אחת. בין הציוד המקצועי העומד לרשותנו תמצאו: מנופי זרוע, מכולות איסוף, משאיות פינוי וציוד טכני מקצועי לצרכי הפינוי השונים.
* פירוק ארונות – במסגרת שירותי פינוי דירות בכלל, ופינוי דירות מוזנחות בפרט, אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות משירותי פירוק ארונות קיר וארונות מטבח הנמצאים במצב ריקבון מתמשך. כמו כן, אנו מאפשרים לכם ליהנות משינויים קוסמטיים כאלו ואחרים בקירות המבנה, באמצעות שבירת קירות, או לחילופין, חידוש הקירות באמצעות צביעה מקצועית.
* תחזוק המבנה-פינוי תכולות מדירות מוזנחות על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" הינו הליך מקצועי, המאפשר לכם ליהנות גם ממגוון שירותים נלווים, הכוללים בין היתר:

1. צביעה יסודית של קירות הדירה

2. התקנת רשתות בחלונות

3. חידוש דלתות פנים וחוץ

4. חידוש חרסינות ורצפות באמצעות ניקוי וחיטוי יסודי

5. שירותי ניקיון כלליים בכל הדירה

6. הדברת הדירה

7. ארגון חצרות המיועד לבעלי בתים פרטיים

כלל השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" מתבצעים על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, המלווים אתכם לאורך כל הדרך, החל משלבי המיון הדורשים רגישות וסבלנות, דרך הליכי פינוי מהירים ויעלים, ועד להשבת הסדר והארגון לחלל הדירה.
כל פעולות הפינוי המבוצעות על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" מיושמות תוך כדי הקפדה יתרה על כללי בטיחות ושימוש בציוד מיגון, הן לצוות העוסק במלאכה, והן לסביבת המגורים ולציודים אחרים שאינם מיועדים לפינוי. אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" מקפידים למגן ולנטרל את כל הציודים שאינם מיועדים לפינוי, וזאת על מנת למנוע פגיעה בציוד זה במהלך עבודות הפינוי.
לאחר שביצעתם הליך פינוי מקצועי בדירתם המוזנחת של הוריכם, אנו ממליצים לכם לבצע את הפעולות הבאות, על מנת לאפשר להוריכם ליהנות מדירה מאורגנת ומסודרת לאורך זמן:
1. הקפידו על ביקור שבועי בדירה -במהלך ביקור זה בדקו את מצבה התחזוקתי של הדירה (סתימות כיורים, נזילות וכדומה).
2. הקפידו על ניקיון מוגבר לשטח הדירה- אם בידיכם לגייס עוזר/ת בית שיעזרו לכם בתחזוקת הניקיון השוטפת של הדירה, מה טוב. במידה ואין ביכולתכם להחזיק עוזר/ת בית, נסו לבצע "סבב תורנות" בין בני המשפחה הקרובה, המחייבת כל אחד ואחת מהם להגיע לדירה אחת לשבוע, לנקות, לסדר, וכמובן מעל הכול, להעניק להוריכם את תשומת הלב לה הם זקוקים וראויים!
3. הזמינו בעלי מקצוע בהתאם לצורך מתעורר- טכנאי מקררים, טכנאי מזגנים, אינסטלאטורים וכדומה, הם רק חלק מרשימה ארוכה של בעלי מקצוע שרצוי להזמין אחת למספר חודשים לצרכי בדיקה שגרתית של מערכות התפעול השונות בדירה.
לסיכום, תחזוקה נכונה וראויה של הדירה, תאפשר להוריכם לחיות באופן ראוי ומכובד, וכמו כן, תאפשר לכם ליהנות מנכס השומר על ערכו לאורך זמן.

לאור האמור לעיל, ניתן לראות כי לצוות מומחים פתרונות טובים במיוחד לפינוי דירות של אנשים מבוגרים העמוסות בתכולה וציוד שהצטבר בהם עם השנים. צוות המומחים מבצע את העבודה תוך התחשבות ברגישות הנדרשת מפינוי שכזה ויכול להתמודד עם כל בעיה שעלולה לצוץ במהלך הפינוי עד להגשמת המטרה שהיא פינוי הדירה, ניקיונה וביצוע עבודות ותיקונים הדרושים להפוך את הדירה ראויה למגורים.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!