השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

"דירות יוקרה והדרך לבצע פינוי נכון שלהן"

"דירות יוקרה והדרך לבצע פינוי נכון שלהן"

מיומנו של מפנה דירות:

"פינוי של דירות יוקרה צריך להתבצע בדרך מיוחדת"

פינוי דירות יוקרה, בדומה לכל הליך פינוי אחר, הינו הליך מקצועי המחייב את צוותי הפינוי להיערך בהתאם לכל האתגרים העומדים בפניכם בכל אחד משלבי הפינוי. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות פינוי דירות יוקרה באמצעות ראיון אותו קיימנו עם שי גולד, קבלן פינוי מוסמך ומקצועי המתמחה בכל סוגי הפינוי האפשריים.

מה הם שירותי פינוי דירות יוקרה ולשם מה צריך אותם?

"פינוי דירות יוקרה הינו שירות מקצועי המתמקד בפינוי תכולה משטחן של דירות יוקרה הממוקמות במגדלי מגורים, וילות יוקרתיות ודירות יוקרה מעוצבות במבני מגורים כאלו ואחרים. בדומה לכל הליך פינוי אחר, גם פינוי דירות יוקרה הינו שירות אשר נועד לבעלי הדירה ליהנות מדילול פריטי התכולה העומדים לרשותם, וזאת באמצעות סילוק והוצאה של פריטי תכולה ישנים, חסרי ערך או שימוש משטח הדירה"

מה הוא ההבדל המהותי בין פינוי דירות יוקרה לבין פינוי דירות סטנדרטיות?

"במסגרת הליכי פינוי דירות יוקרה, יש לקחת בחשבון לא רק את היקף התכולה המיועדת לפינוי אלא ובעיקר את פריטי התכולה אשר אינם מיועדים לפינוי, זאת לצורך השלמת הליך הפינוי מבלי לפגוע או לגרום נזק לפריטי התכולה היוקרתיים המאכלסים את הדירה ואשר אינם מיועדים לפינוי. בנוסף, הליך פינוי דירות יוקרה הינו הליך המיושם באמצעים מודרניים ומתקדמים, לרבות, מנופי זרוע ומנגנוני הרמה נוספים דוגמת ליפטים למיניהם, שירותי אריזה קפדניים ועוד".

כיצד אתם במומחה פינוי דירה נערכים לקראת הליכי הפינוי מדירות יוקרה ?

"אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מעניקים יחס הוגן ומקצועי לכל אחד ואחת מלקוחותינו, וזאת ללא קשר לאופי הפינוי המיושם על ידינו ומהות הפינוי. העבודה המבוצעת על ידינו בדירת מגורים ישנה ומוזנחת זהה במהותה לעבודה אותה אנו מקיימים במגדלי מגורים ובדירות יוקרה, ולכן ההיערכות המוקדמת שלנו להליכי פינוי בדירות יוקרה זהה להיערכות המוקדמת שלנו בכל סוגי הפינוי האחרים- באופן המקצועי והתכליתי ביותר"

מה הופך את צוות מומחה פינוי דירה לצוות המקצועי ביותר בתחום פינוי דירות יוקרה?

"אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מקפידים על מספר נהלים המאפשרים לנו לייעל את עבודות הפינוי, בין אם הן מתקיימות בדירות יוקרה ברחבי הארץ ובין אם הן מתקיימות בדירות סטנדרטיות או בדירות ישנות ומוזנחות. נהלים אלו כוללים בין היתר: בניית תכנית פינוי מוסדרת, העמדת הסכם התקשרות בינינו לבין הלקוח, התחייבות ללוחות זמנים ומתן שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. בנוסף, אנו מקפידים על הובלת התכולה המפונית לאתרי פסולת ומחזור מורשים  על פי חוק, ובכך אנו מונעים ממזמין השירות קנסות כספיים מיותרים המוטלים עליו בגין השלכת פריטי תכולה שלא במקום המיועד להם. פרמטרים מקצועיים אלו הם אלו שהפכו את צוותי הפינוי של מומחה פינוי דירה לצוותי הפינוי בעלי המוניטין העשיר ביותר בישראל"

כיצד בעליהן של דירות היוקרה יוכלו להתגונן מפני חאפרים העוסקים בענף הפינוי ?

"לצערי, חאפרים בענף הפינוי קיימים כמו בכל תחום מקצועי אחר, ולצערי הם כורתים את הענף ממנו הם מתפרנסים. על מנת להתרחק מחאפרים בתחום עבודות הפינוי, אני ממליץ לבעלי דירות בכלל ובעלי דירות יוקרה בפרט, לבחון מספר היבטים מקצועיים טרם העסקת אנשי הפינוי. היבטים אלו כוללים בין היתר: ניסיון ושנות וותק מקצועי, היקף עבודות הפינוי המיושמות על ידי צוותי הפינוי מדי יום, העמדת הסכם התקשרות, הצגת תעודות יושר מטעם משטרת ישראל ועוד. אצלנו ב-מומחה פינוי דירה, כל אחד מההיבטים הנ"ל מהווה סטנדרט בלתי נפרד מאיכות השירות שלנו".

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!