השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

המדריך המלא לפינוי בתים פרטיים

המדריך המלא לפינוי בתים פרטיים

בואו ונודה באמת, כל בעל בית פרטי מוקיר את המחסן הגדול שבנה בחצר האחורית, או חדר הארונות הרחב, שבשלב מסוים איפשר לו להכניס את כל הדברים שהוא לא צריך לאותו שטח אחסון .

לאורך השנים אנו צוברים חפצים בהם אנו כבר לא משתמשים אבל לא זורקים אותם בגלל ערך סמנטי, תכנון לשימוש מאוחר יותר או חוסר רצון וזמן לסנן בין הנדרש למיותר אבל בסוף זה תמיד קורה – לרוב כשהבוידעם, חדר הארונות או מחסן הגינה מתמלא, אנחנו מבינים שמה שלא צריך, צריך לפנות .

אז עכשיו כשכבר החלטנו לפנות את מה שלא נצטרך מהבית הפרטי, נשאר לנו למצוא את הדרך הכי יעילה והנוחה לעשות זאת – לכן אספנו במדריך זה את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מפנים את הבית הפרטי שלכם
.

פינוי בתים פרטים, כשמו כן הוא – פינוי בתים פרטיים מכל מה שמפריע ואינו דרוש לדיירים .

יש לציין כי החפצים המפונים יכולים להיות ממגוון תחומים: חפצים, רהיטים, ציוד, ארונות קיר ומטבח, מכשירי חשמל, פסולת ועוד חשוב להבין כי הפינוי יכול להידרש במחסן שירות, גג, חצר, בוידעם, מרתף, חדר ארונות, חדר אחסון או חדר מגורים שהפך למצבור חפצים .

פינוי בתים פרטיים כולל שירותים מגוונים שרבים מהם נצטרך כבעלי בית פרטי שרוצים לפנות – מיון כל סוגי החפצים והמסמכים, פינוי חפצים ופסולת מכל הסוגים, וניקוי יסודי כולל אפשרות לצביעה וחיטוי לאחר תהליך הפינוי
.

למה בכלל צריך פינוי של בית פרטי?

אם אנחנו בעלים של בית פרטי, יש לכך סיבה מרכזית – רצוננו לגור בצורה מרווחת. השקענו מאמץ וכסף כדי להגיע למצב שבו לא חסר לנו מרחב, ואנו לא מעוניינים לחוות צפיפות, אי סדר וחוסר במקום עבורנו ועבור רכושנו.
במקביל אם אנו שוקלים פינוי, אז ככל הנראה בכל זאת יש לנו כמות אדירה של חפצים מיותרים, שממלאים כל מקום אחסון פנוי ברחבי הבית .

אין לנו את הזמן והסבלנות להחליט מה לזרוק וגם לבצע זאת, מצד שני אנחנו מוכרחים לעשות זאת כדי לפנות מקום לדברים חדשים אולי זה הזמן והמקום להיעזר בבעל מקצוע כדי להחזיר לנו את מה ששלנו – בית מרווח ופנוי מכל מה שמיותר .

חשוב לציין כי בעל מקצוע המומחה לפינוי בתים פרטים מפנה לנו מקום וגם זמן יקר נדמיין לרגע את כמות החפצים האדירה שאנו רוצה לפנות .

עכשיו נדמיין את עצמנו נאלצים להשקיע את הזמן והמאמץ למיין ולסדר, לפנות פיזית ואז לנקות את שטח האחסון כעת ננשום לרווחה ובלי לדמיין נרים טלפון למומחה בתחום שיתן לנו שירות יעיל ויקל את התהליך .

במה שונה פינוי בית פרטי מפינוי דירה?

כולנו יודעים שלמי שיש יותר מקום ממלא אותו ביותר חפצים, והבית הפרטי הממוצע גדול יותר בצורה משמעותית מהדירה הממוצעת .

לכן כשכבר הגענו לשלב שבו נרצה לפנות מקום, קרוב למדי שכמות החפצים למיון ופינוי תהיה עצומה וקשה להתמודדות, סיבה נוספת לפנות לבעל מקצוע כמו כן, בית פרטי בנוי באופן שונה ובגובה שונה, דרכי הגישה אליו שונות ויש בו אלמנטים שאין לרוב בדירה כמו מרתף וחצר .

מומחה פינוי בתים פרטיים צריך לקחת זאת בחשבון ולבוא עם האמצעים המתאימים
.

פינוי בית פרטי – מי יכול להשתמש בשירות?

בשני מקרים מרכזיים אנו כבעלי בית פרטי נצטרך פינוי בית פרטי.

* סילוק חפצים מיותרים לשם יצירת מרחב – גם כשיש מרחבי אחסון גדולים, כמו שלרוב יש בבית פרטי גדול, בסוף מגיעים לשלב שבו הבית מתמלא בחפצים חסרי שימוש שתופסים מקום לו אנחנו זקוקים. בשלב זה כדי להוציא את הישן ולפנות מקום לחדש, נבחר לבצע פינוי לבית הפרטי שלנו.
* פינוי לפני מכירה או השכרה – גם אם לא עלה צורך מיידי בפינוי שטח עמוס, כשנשכיר או נמכור בית פרטי נאלץ לטפל בכל חפץ מיותר. אם גילינו שיש חפצים רבים שלא צריכים להמשיך איתנו לבית החדש, אבל גם לא צריכים לעבור בירושה לדיירים החדשים, נרצה לפנות אותם בהקדם.

למה לשים לב כשבוחרים חברת פינוי בתים פרטיים

* ותק וניסיון – אומרים כי "אין חכם כבעל ניסיון" וזה נכון גם כאן. לפני שנפקיד את הטיפול בחפצינו האישיים וביתנו בידי אחרים, נרצה לדעת שהם מנוסים בעבודתם, מה שנותן את הסימוכן לכך שהעבודה אשר יעשו עבורנו תהיה ברמה גבוהה.
* מקצועיות מוכחת – כשנפנה לחברה של פינוי בתים פרטיים נרצה לבחור חברה מקצועית שמייצרת את התוצאות הטובות ביותר באופן מוכח. תמיד מומלץ לבקש דוגמאות לעבודות שבוצעו, וכל חברה שמכבדת את עצמה תציג אותן באופן יזום.
* התמחות – התאמה לצורך שלך כבעל בית פרטי – כל פינוי הוא שונה, ומותאם לנדרש .

פינוי זבל מגג דירה בבניין קומות, הוא אינו פינוי רהיטים ישנים ממחסן ציוד בגינת הבית הפרטי על כן מומלץ להבין האם יש מומחיות ספציפית ומוכחת בתחום פינוי בתים פרטיים .

* יסודיות וסדר בסוף עבודה – פינוי הוא לא עסק סטרילי .

לרוב מפנים פסולת, חפצים ישנים, רהיטים מתרפקים, וזה טיבעי שלפני שיווצר סדר וניקיון, ישורר אי-סדר רב עם זאת, חשוב מאד שבעל המקצוע שתיקחו ידע לסדר ולנקות גם את האזור שפינה, וגם את הלכלוך שנוצר במקומות אחרים בתהליך .

תהליך פינוי הבית הפרטי

תהליך נכון ומקיף יצור פינוי בית יעיל ונוח .

תחילתו של הפינוי יתחיל בפגישה תיאום שבה בעל המקצוע צריך להבין את הנדרש ממנו, מהו אזור האחסון ותכולת הציוד המפונה בהתאם לכך הוא צריך להציג לנו לפרטים כיצד הוא מתכנן לבצע את הפינוי .

פגישה זו חשובה מאד מכיוון שרק לאחר שראה במו עיניו את העבודה שידרש לעשות, הוא ידע לעשות את ההתאמות הנדרשות לפינוי הבית הפרטי שלכם בהמשך יתבצע מיון החפצים השונים בהתאם לאופן הפינוי שלהם – מסמכים, ריהוט, ארונות, תמונות פסולת וכו` .

לאחר מכן יבוצע פינוי הבית מחפצים ופסולת, בעזרת צוות עובדים וכלים מתאימים בתום הוצאת החפצים ניתן יהיה לנקות, לצבוע ולחטא את אזור האחסון .

כעת כל מה שנשאר זה להנות מהשטח שהתפנה, או להשכיר/למכור את הנכס בלב שקט
.

הסכם עבודה ואחריות בפינוי הבית הפרטי

חשוב לזכור שבסופו של דבר שירות פינוי בתים פרטים הוא שירות בתשלום ככל השירותים ויש דברים שחשוב שנוודא .

בחוזה העבודה נוודא שסעיפו מקובלים עלינו, זמן העבודה מוגדר, פירוט החפצים המפונים ברור, ותנאי התשלום מוסכמים לבסוף, נוודא שישנה אחריות לגבי ניקיון סביבת העבודה ופינוי למקומות מורשים בלבד לפי החוק, בכדי שלא נהיה חשופים לקנסות במקרה של תקלה .

מה הן העלויות ומה כלול בפינוי בית פרטי?

ככלל העלויות נקבעות על פי נפח ועומס החפצים המפונים – יותר חפצים לפנות משמעותו עלות גבוהה יותר.

מחיר הממוצע הוא כ-900 ש"ח למכולה מלאת בציוד מפונה, כאשר חפצים לפינוי בדירה ממוצעת יכולים להגיע לשתיים עד שלוש מכולות עמוסות והמחיר בהתאם .

מכיוון שבית פרטי הוא גדול יותר, ושטחי האחסון בו גדולים ורבים יותר , יש פוטנציאל לכמות חפצים מפונים גדולה יותר, ובהתאמה מחיר יותר גבוה אם זאת, בסופו של יום זה באמת תלוי בכמות הציוד לפינוי שנאגר ספציפית אצלנו כבעלי הבית הפרטי .

כאמור, פינוי בית פרטי כולל שטחים רבים שאותם יש לפנות. פינוי חצר, פינוי גגות או פינוי של ידרים עמוסים בחפצים הופכים את משימת הפינוי למורכבת במיוחד ולכן רק חברת פינוי מומחית שיש בידיה את הכלים והניסיון לביצוע פינוי נכון ואיכותי יכולה לתת את המענה הנכון לפינוי בתים פרטיים בזמן הקצר ביותר וביעילות המרבית.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!