השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

"מהם הדברים החשובים ביותר בתהליך הפינוי"

"מהם הדברים החשובים ביותר בתהליך הפינוי"

מיומנו של מפנה דירות:

"תהליכי הפינוי"

עומדים לבצע הליך פינוי כזה או אחר משטח דירתכם? מחפשים אחר טיפים ועצות מעשיות לניהול הליך הפינוי? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות, ריכזנו עבורכם רשימה של חמישה דברים שחשוב לקחת בחשבון לפני תחילת ביצוע הליכי הפינוי. את רשימת הנושאים בכתבה ריכז עבורנו שי גולד, קבלן פינוי מוסמך העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים זה למעלה מ-25 שנה.

"כאיש מקצוע העוסק מדי יום בניהול וביצוע של הליכי פינוי כאלו ואחרים, אני מודע היטב לחשיבות המקצועית הנלווית לשלבי התכנון המקדים של כל אחד מעבודות הפינוי. התכנון המקדים הוא למעשה הדבר החשוב ביותר אותו מומלץ לקחת בחשבון לפני תחילת הפינוי, כאשר במסגרת התכנון המקדים מומלץ להתייחס לנושאים כגון: אופי הפינוי הנדרש, המקום הגיאוגרפי בו אמור להתבצע הפינוי, דרכי הגישה לדירה, היקף התכולה המיועדת לפינוי וכדומה.

"הדבר השני אותו מומלץ לקחת בחשבון לפני תחילת הליך הפינוי" מסביר לנו שי גולד, "הוא נושא ציוד הפינוי המקצועי באמצעותו יתבצעו עבודות הפינוי. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה לצורך העניין, מעמידים לרשות לקוחותינו את פריטי הציוד האיכותיים ביותר בתחום, וכפועל יוצא מכך, אנו מסוגלים להתמודד עם הליכי פינוי מורכבים ביותר. פריטי הציוד המוחזקים על ידינו כוללים בין היתר: מכולות פינוי בגדלים שונים, משאיות ורכבי פינוי, ציוד טכני לצרכי פירוק של מערכות ריהוט מסורבלות וכבדות משקל, ציוד אריזה מקצועי, ציוד בטיחות, מנגנוני הרמה הכוללים ליפטים ובמידת הצורך גם מנופים המופעלים על ידי מנופאים מוסמכים ופריטי ציוד נוספים המותאמים לתכנון הליכי הפינוי".

מהו הדבר השלישי אותו חשוב לקחת בחשבון לפני תחילת הליך הפינוי?

"מאחורי כל הליך פינוי" מסביר לנו שי גולד, המנהל המקצועי של צוות מומחה פינוי דירה, "עומדים אינספור פריטי תכולה המיועדים לפינוי. ברוב המקרים, מומלץ לבצע הליך מיון מקדים במסגרתו מגדירים מראש אילו פריטי תכולה מיועדים לאתרי הפסולת והמחזור במסגרת הליך הפינוי ואילו פריטי תכולה מיועדים להישאר בשטח הדירה לצורך שימוש נוסף, ולכן ביצוע ההליך המיון המקדים הינו המרכיב השלישי בחשיבותו בכל הנוגע לקיומו של הליך פינוי דירות מכל סוג".

לצורך ההסבר אודות הדבר הרביעי אותו חשוב לקחת בחשבון לפני תחילת הליך הפינוי, שי גולד מחליט לשתף אותו בסוד המקצועי הבא: "פינוי מוצלח הוא פינוי המיושם מהכבד אל הקל, כלומר, פינוי ראשוני של כל פריטי התכולה כבדי המשקל המצויים בשטח הדירה, ורק לבסוף פינוי של פריטי תכולה בעלי משקל נמוך יחסית, וזאת לצורך שימור האנרגיה המופעלת על ידי צוותי הפינוי הפועלים במקום".

הגענו לדבר החמישי והאחרון אותו חשוב לקחת בחשבון לפני תחילת הליך הפינוי…

"הדבר החמישי בחשיבותו בכל הנוגע לביצוע עבודות פינוי מכל סוג ולכל מטרה הוא: נושא ההגינות אל מול מזמין השירות. לאורך שנותיי בענף הפינוי, יצא לי להיתקל בלא מעט לקוחות שפנו אליי עקב חוסר שביעות רצון מפעילותם של מפני דירות "חאפרים" העוסקים בתחום. לצערי, אותם "חאפרים" מוצאים שם רב לענף ממנו הם מתפרנסים. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מקפידים יתר על המידה בכל נושא ההגינות ללקוח, החל מהצגת תעודות יושר מהמשטרה ללקוח, דרך העמדת הסכם התקשרות מחייב בינינו לבין מזמין השירות לפני תחילת עבודות ועד לפינוי פסולת ותכולה המיועדת לפינוי אך ורק לאתרי פסולת ומחזור מורשים המיועדים לצורך כך. לצערי, לא מעט מפני דירות מפקידים על פינוי פסולת במקומות הראויים לכך, ולכן מזמין השירות נותר חשוף להטלת קנסות מטעם המועצה או הרשות המקומית בה התבצע הליך הפינוי".

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!