השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי דירות ירושה – כיצד נערכים ומהם השלבים?

פינוי דירות ירושה – כיצד נערכים ומהם השלבים?

מיומנו של מפנה דירות:

"כך נערכים לקראת פינוי של דירות ירושה"

שי גולד, קבלן פינוי מוסמך, מנוסה ומקצועי הפועל בכל תחומי הפינוי האפשריים זה למעלה מ-25 שנה, החליט לשתף אותנו בהכנות המקדימות אות הוא מקיים לצרכי פינוי דירות ירושה.

"שלום לכולכם, אני שי גולד ואני עוסק במלאכת פינוי דירות לכל מטרה. אחד מהליכי הפינוי המיושמים על ידי ועל ידי אנשי הצוות הפועלים עימי הוא נושא פינוי דירות ירושה. פינוי זה הינו הליך המיועד לצורך הוצאה וסילוק של פריטי תכולה ישנים אשר היו שייכים למוריש משטח דירת הירושה. בניגוד להליכי פינוי אחרים, פינוי דירות ירושה הינו הליך אליו נלווים היבטים רגשיים, וזאת בכל אותם מקרים בהם היורש הכיר מקרוב את הנפטר.

כפועל יוצא מכך, הליך הפינוי חייב להתבצע ברגישות יתרה בנוגע לכל אחד מפריטי התכולה המיועדים לפינוי. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, צוות הפינוי המיומן הפועל בראשותי, מקפידים לבצע מספר שלבים מקדימים בטרם תחילת הליך הפינוי מדירות ירושה.

אחד מהשלבים הינו הליך מיון תכולה מקדים, אשר נועד בין היתר לאפשר ליורש להיפרד מפריטי התכולה אשר היו שייכים למוריש אותו הוא הכיר מקרוב. במסגרת הליך המיון המקדים, אנו מאפשרים למזמין השירות לסמן מאילו פריטי תכולה הוא מעדיף להיפטר ואילו פריטי תכולה הוא מעדיף לשמור ולשמר לזכרו של המנוח.

עם סיום הליך המיון, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, מאפשרים למוריש לקבוע מה היא מטרת פינוי התכולה, וזאת בהתאם למצבם של פריטי התכולה השונים המיועדים לפינוי. פריטי תכולה שימושיים בהם המוריש איננו מעוניין, אנו מעבירים לעמותות חסד כתרומה. את הפריטים הלא שימושיים אנו מקפידים להעביר לאתרי פסולת ומחזור מורשים הפועלים בהתאם לחוק.

ברוב המקרים, פינוי תכולה הירושה משטח הדירה, הינו שירות המיועד לצורך השבחת הנכס אותו ירש מזמין השירות, ולכן, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, מעמידים לרשותו מגוון רחב של שירותים אשר נועדו בסופו של הליך להשביח את הנכס.

בין יתר השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידינו תוכלו למצוא:

 • פירוק ארונות מטבח ישנים
 • פירוק ארונות ומערכות ריהוט המקובעים לקירות הדירה
 • הוצאת כל פריטי התכולה המיועדת לפינוי משטח הדירה והובלתה לאתרי פסולת ומחזור
 • סיוד הדירה וצביעתה
 • תיקון והחלפת בלאי בשטח הדירה
 • שירותי הדברה להרחקת מזיקים

ושירותים נוספים המותאמים על ידינו בהתאם למצב הדירה לאחר השלמת הליך פינוי תכולת הירושה.

בהיבט הרגשי, אני ממליץ לכל אדם העומד לקיים הליך פינוי של דירות ירושה, ללוות את התהליך בכוחות עצמו, וזאת על מנת להתגבר על האובדן אותו הוא חווה. הקרבה לפריטי התכולה של המנוח אותו הוא הכיר, מסייעים רבות להליך ההתמודדות עם האובדן, אף על פי שהמפגש עם פריטי התכולה מגביר את תחושת הגעגוע ומציף רגשות קיימים בשלב הראשוני.

יחד עם זאת, המפגש עם פריטי התכולה אותם הותיר המנוח, מסייעים רבות לבני המשפחה להתמודד עם האובדן, ואף ללוות את הליך הפינוי החל משלב מיון התכולה המקדים ועד לשלבי ההיפרדות הסופית מאותם פריטים.

אנחנו ב-צוות מומחה פינוי דירה, עוסקים במלאכת פינוי דירות ירושה זה למעלה מ-25 שנה. הניסיון הרב אותו צברנו בתחום מאפשר לנו להיות רגישים וקשובים לצרכי מזמין השירות, ובמידת הצורך אנו מקיימים את הליך הפינוי במספר שלבים ואל בבת אחת, וזאת על מנת שלא להעמיס ברמה הרגשית על מזמיני השירות. כמו כן, אנו מלווים את מזמיני השירות לאורך כל שלבי הפינוי ומסייעים להם ככל הניתן להתמודד עם הליך ההיפרדות מפריטי התכולה של המנוח".

form-img
 • קדימה צרו איתנו קשר

  שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
  בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

  או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!