השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

"כך העברתי את כל תכולת הירושה לתרומה"

"כך העברתי את כל תכולת הירושה לתרומה"

מיומנו של מפנה דירות:

"כך העברתי את כל תכולת הירושה לתרומה"

"שלום לכולכם, שמי הוא שי גולד ואני מנהל צוות פינוי מקצועי העונה לשם: מומחה פינוי דירה. במסגרת עבודתנו השוטפת בפינוי דירות, חפצים ותכולות, אנו עוסקים גם בפינוי תכולות ירושה. בשורות הבאות החלטתי לשתף אתכם במקרה מיוחד במסגרתו נפלה בידי הזכות להעביר למשפחה נזקקת את כל פריטי התכולה של אדם מסוים שנפטר מהעולם.

המקרה בו אשתף אתכם בשורות הבאות התרחש לפני מספר חודשים, כאשר זומנתי על ידי בני משפחתו של המנוח לבצע הליך של פינוי תכולות ירושה. בני משפחתו של המנוח ביקשו ממני להגיע לדירת ארבעה חדרים בחולון, ומייד עם כניסתי לדירה הצלחתי להבחין בכמות האדירה של החפצים והרהיטים אשר היו מצויים בשטח הדירה. חלק מתכולת הדירה היה חשוף לעיני כל, וחלק מפריטי התכולה היו מאוחסנים בתוך קופסאות קרטון באחד מחדרי הדירה.

מהתרשמות ראשונית שלי בנוגע לפריטי תכולת הירושה בשטח הדירה, ניתן היה להבחין כי מרבית הפריטים הינם שמורים ובמצב טוב. לפיכך, עלתה בראשי מחשבה לרכוש מבני משפחתו של המנוח את כלל הפריטים השימושיים, וזאת לצרכי החלפתם או מכירתם בשווקי היד השנייה. מבירור קצר שקיימתי עם בני משפחתו של המנוח בנושא הם הביעו את הסכמתם להצעתי, ומייד החלו לתמחר עבורי את פריטי התכולה השונים אשר היו מצויים בשטח הדירה. לאחר מספר שעות, ולאחר שריכזנו רשימה של כל הפריטים העומדים למכירה, החל ביני ובין בני משפחתו של המנוח הליך של משא ומתן בנוגע לגובה הסכום אותו אעביר לרשותם תמורת רכישת הפריטים. לאחר דין ודברים ענייני ביני לבינם, סיכמנו על מחיר הגון לשני הצדדים וקבענו גם מועד לפינוי הדירה מתכולתה.

מספר ימים לפני הגעת מועד פינוי הדירה, קיבלתי שיחה טלפונית ממכר וותיק הפונה אליי מעת לעת לצורך בירור בנוגע להפניית פריטי תכולה ואחרים למשפחות נזקקות. אותו מכר וותיק עושה זאת ממניעי מתן בסתר, ולכן הוא עומד בקשר עם עמותות רווחה כאלו ואחרות בכל רחבי הארץ. במהלך השיחה איתו ציינתי בפניו כי בעוד מספר ימים אני עתיד לרכוש תכולת ירושה מגוונת ושימושית הכוללת מספר רב של פריטים ומוצרים היכולים לסייע רבות למשפחות נזקקות.

אותו מכר וותיק התעניין בתכולה וביקש להגיע יחד עימי לדירה המיועדת לפינוי. קבענו להיפגש בדירה במועד הפינוי שתואם מראש עם בני המשפחה. מספר ימים לאחר מכן, עם הגעת מועד הפינוי, אני והמכר הוותיק שלי הגענו לדירה ביחד עם אנשי הצוות הפועלים עימי ב-מומחה פינוי דירה. אותו מכר וותיק בחן היטב את תכולת הירושה אותו עמדתי לרכוש, והביע עניין רב בנטילת כל התכולה לצרכי פיזורה למספר משפחות נזקקות. ציינתי בפני המכר הוותיק שלי את גובה סכום הרכישה אליו התחייבתי כלפי היורשים, והוא ביקש ממני לרכוש מידי את הסחורה תמורת תשלום עבור הליך הפינוי.

לאחר שהרהרתי בדבר מספר רגעים, החלטתי לקבל את הצעתו של המכר, ולבצע עבורו את הליך הפינוי תמורת תשלום בגין עבודת הפינוי. גובה התשלום היה אומנם נמוך מהסכום אליו התחייבתי כלפי בני משפחתו של המוריש, אך ההחלטה שלי הייתה שלמה, ותוך מספר שעות אני ואנשי הצוות פינינו את כל תכולת הירושה למחסן מאולתר אותו מחזיק המכר הוותיק שלי לצורך פעילותו ההתנדבותית.

מספר ימים לאחר מכך, המכר הוותיק שלי חייג אליי ובקול נרגש הוא סיפר לי כיצד המשפחות אליהן הוא ייעד את תכולת אותה דירה הגיבו כאשר הוא הגיע למסור להם את המוצרים להם הם נזקקים. השמחה בקולו של המכר הוותיק גרמה לי לתחושת סיפוק והתרוממות רוח".

 

 

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!