השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

הידעת? שירותי פינוי מקצועיים יכולים להשביח את הנכס שלך

הידעת? שירותי פינוי מקצועיים יכולים להשביח את הנכס שלך

מיומנו של מפנה דירות:

"קראו וגלו כיצד תוכלו להשביח נכס העומד לרשותכם באמצעות שירותי פינוי"

פינוי דירות הינה הגדרה כוללת למגוון רחב של מטרות פינוי הכוללות בין היתר את השבחת הנכס בו מתקיים הליך הפינוי. אם גם אתם רוצים לדעת יותר על השבחת הנכס העומד לרשותכם באמצעות שירותי פינוי מקצועיים, זה הזמן לקרוא את הראיון המקצועי אותו קיימנו בנושא עם שי גולד, קבלן פינוי מוסמך ובעל וותק מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הפינוי.

מה הם היתרונות של הליך הפינוי בכל הנוגע להשבחת נכסים?

"השבחת נכסים מכל סוג, דירות, חנויות, משרדים וכדומה, הינה פעולה המתאפשרת באמצעות מגוון רחב של שיטות הכוללות בין היתר: יישום הליכי שיפוץ יסודיים, שדרוג של מערכות המבנה ומתקני הדירה, הרחבת המבנה ובניית תוספות לדירה, וכמובן, הליכי פינוי הכוללים בתוכם שירותי ניקיון וסיוד כללי. מבין כל החלופות העומדות לרשות בעלי הנכס לצורך השבחתו, הליכי הפינוי מהווים את הפתרון החסכוני ומהיר ביותר. אומנם הם אינם מתיימרים להשיג את התוצאה המושגת באמצעות הליכי שיפוץ מן היסוד, אך הם בהחלט מהווים פתרון אופטימאלי להשבחת הנכס לטווח הקצר והבינוני".

כיצד הליך הפינוי משביח עבורי את הנכס הלכה למעשה?

"באמצעות הליך פינוי מקצועי ניתן להשיג תוצאות מרחיקות לכת בכל הנוגע להשבחת הנכס. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מקפידים לתכנן את הליך הפינוי בהתאם למטרות הפינוי אותן מגדיר עבורנו מזמין השירות, ובמידה והמטרה המוגדרת היא השבחת הנכס אנו מבצעים עבורו מכלול שלם של פעולות העוסקות בנושא".

מה הן אותן פעולות המיועדות לצורך השבחת הנכס?

"בין יתר הפעולות המיושמות על ידינו למטרות השבחת נכסים במסגרת הליכי הפינוי נכללים פעולות המיועדות לצורך שדרוג חלל המגורים. פעולות אלו כוללות בין היתר: ניקיון יסודי של דירת המגורים בגמר הליכי הפינוי, חיטוי יסודי ומקצועי של חדר הרחצה, כיורים, ברזים וקרמיקה בשטח הדירה, ביצוע עבודות פוליש והברקה של משטחי הריצוף בדירה, תיקון והחלפת בלאי במתקני הדירה השונים, סיוד וצבע למניעת הופעת סימני עובש ופטרת ופעולות נוספות המיושמות על ידינו בהתאם למצב הדירה בגמר עבודות הפינוי. כמו כן, עבודות הפינוי המתמקדות בהוצאת פריטי תכולה ישנים וחסרי שימוש משטח הדירה, מאפשרות לבעל הנכס ליהנות מחלל מגורים מאוורר יותר, דבר המקל עליו לבצע עבודות עיצוב פנים כאלו ואחרות לצורך שדרוג הדירה".

האם בכל עבודות פינוי המיושמת על ידי מומחה פינוי דירה ניתן למצוא את הפעולות אותן הזכרת?

"היקף הפעולות המיושמות על ידינו ב-מומחה פינוי דירה, נקבע בהתאם לצרכי הלקוח ומטרות הפינוי, כאשר כל אחת מהפעולות אותן הזכרתי הן פעולות הנכללות במסגרת מה שמכונה על ידינו כ-שירותים נלווים להליך הפינוי. שירותים אלו ניתנים למזמין השירות בתשלום סמלי ונוסף מעבר לתשלום בגין עבודות הפינוי וסילוק תכולה מיותרת משטח הדירה".

האם ניתן להשביח כל דירה באמצעות הליכי הפינוי והשירותים הנלווים המוצעים על ידיכם?

"בגדול, כל דירה בה אנו מבצעים הליך פינוי תכולה הופכת ברגע אחד לסביבת מגורים משודרגת ואיכותית יותר עבור בעליה. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאנו מבצעים עבודות פינוי גם מדירות ישנות ומוזנחות ובהן קבלת תוצאות השדרוג של סביבת המגורים מושגות לאחר מאמצים רבים ופעולות רבות המיושמות על ידינו בשטח הדירה. בתחילת עבודות הפינוי אנו מבצעים הערכה כללית בנוגע לרמת השדרוג אותה ניתן להשיג באמצעות הליך הפינוי והשירותים הנלווים אליו, ובמידה ומזמין השירות מעוניין לשדרג את הנכס העומד לרשותו ולהשביחו, אנו נכנסים לפעולה ועושים ככל הניתן על מנת להעמיד לרשות מזמין השירות את סביבת המגורים המשודרגת ביותר".

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!