השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי דירה באור יהודה – איך זה מתבצע וכמה זה עולה?

פינוי דירה באור יהודה – איך זה מתבצע וכמה זה עולה?

לא חסרות סיטואציות בגינן אנשים מבקשים לפנות חפצים מהבית, אך יחד עם זאת לא עושים דבר על מנת לקדם זאת. כאשר מדובר על רכישה- אנשים לא חושבים פעמיים, אך כאשר מדובר על פינוי של תכולה, על הוצאת חפצים מיותרים אל מחוץ לבית, פה כר ניתן למצוא שהסיפור שונה לגמרי, פה ניתן למצוא שאנשים מתקשים לוותר- במיוחד כאשר מדובר על ציוד שעוד יש בו שימוש. על כן טוב לדעת שכאשר פונים אל חברת "מומחה פינוי דירה"- לא רק זוכים בשירותי פינוי, אלא גם זוכים לדעת שהחפצים מצאו בעלים חדשים, שהתכולה נתרמה לאחד מהמוסדות שנמצאים בקרבת מקום- כך שמדובר על רווח גדול עבור כל הצדדים.

צוות מנצח

חברת "מומחה פינוי דירה" הינה חברה מקצועית ואיכותית שפועלת בתחום לאורך שנים ארוכות. על כן היא יודעת להציע שירותי פינוי מגוונים ועל הצד הטוב ביותר, כאשר עבור כל סיטואציית פינוי היא מגיעה ערוכה ומוכנה, כך כל חבר צוות יודע בדיוק את תפקידו, כך שתוך זמן קצר הדירה מפונה מכלל התכולה. כמו כן גם ראוי לציין שכלל הצוות מחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה, מקפיד על עבודה מסודרת ושקטה, משאיר אחריו סביבה נקייה, מגיע בשעה שנקבעה, עוזר בשלב המיון, פועל ברגישות ושואף לשביעות רצון הלקוח.

שירותי החברה

להלן רשימה של שירותי החברה:

 • עזרה בשלב המיון
 • פינוי יעיל
 • שירותי אריזה מוקפדת בעת הצורך
 • בירור לגבי מוסדות בקרבת מקום
 • היערכות עם ציוד ייעודי כגון מכולות, מנוף, ביגוד מגן, נשמיות, כפפות..
 • שינוע אל מחוץ לדירה
 • תרומה
 • מיחזור
 • ניקוי הסביבה באופן מוקפד
 • חיטוי המקום מבקטריות, עובש, חלודה..
 • שירותי סיוד וצביעה
 • ניקוי שטיחים
 • תיקוניי שיפוצים כללים, (פירוק ארון קיר..)

יחס ראוי

יש מגוון סיבות בגינן לקוחות החברה בוחרים פעם אחר פעם לפנות ולהמליץ על חברת "מומחה פינוי דירה"   וזאת גם כי היא יודעת להציע מחיר נוח, (לאחר שנציג נשלח וראה בדיוק במה מדובר), וגם כיוון שהיא מעניקה את היחס הנכון. חשוב להבין שיחס ראוי הוא לא פעם המפתח להצלחה ולשביעות רצון הלקוחות. לדוגמה כאשר מדובר על  דירת ירושה שבני המשפחה מבקשים עזרה לפנות, חשוב מאוד שהיחס יהיה מכיל ומכבד, גם כאשר מדובר על ערימות של בגדים ישנים.

נגמרו התירוצים

לסיכום, אם גם אתם מבקשים ליהנות משירותי פינוי יעילים, מהירים, נעימים ומקצועיים- אין סיבה לחשוב על כך יותר מדי, אלא כל שצריך זה פשוט לפנות אל חברת "מומחה פינוי דירה"  ולצאת מרוצים. מחיר נוח, שירות מקצועי, אמינות ושקיפות. יותר מזה? למה מחכים?

 

form-img
 • קדימה צרו איתנו קשר

  שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
  בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

  או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!