השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

צריכים פינוי דירה בכפר סבא? אנחנו פה בשבילכם

צריכים פינוי דירה בכפר סבא? אנחנו פה בשבילכם

אמינות

חברת "מומחה פינוי דירה" מאוד מקצועית ומאמינה בשלמות ושביעות רצון הלקוח. היא אחת מהחברות עליהן כן ניתן לסמוך ולדעת שהיא תעמוד במילה שלה, שלא יהיו הפתעות של הרגע האחרון. ניתן לדעת שהיא תתייצב בשעה שנקבעה, תיתן שירות מעבר למצופה, תחפש היכן ניתן לתרום, (חלק מציוד מקפידה לתרום למוסדות שונים), שומרת על יחסי שכנות טובים ומתנהלת בצמוד לכללי העירייה- מפנה רק אל מכולות מורשות תוך שמירה על צנעת הפרט.

כל שצריך לעשות

כיום, רגע לפני שהחגים בפתח הדלת ומתחילה לה שנה חדשה, אין זמן יותר נכון מאשר לאוורר את הבית, להחליט שחלק מהציוד צריך להתפנות- אם עבור פינוי מקום ואם עבור ציוד חדש. על כן אן גם אתם גרים בכפר סבא או הסביבה ומבקשים לקבל סיוע במלאכת הפינוי- פשוט מאוד כל שעליכם לעשות זה להרים טלפון למספר 03-9240718 ולזכות עוד השבוע בעזרה חשובה.

מבחר סיבות

מדוע לפנות אל חברת מומחה פינוי דירה? ובכן לשם כך מוטב שתעברו על הסיבות הבאות:

 1. מדובר על חברה מאוד מנוסה ומקצועית
 2. מדובר על חברה שאכפת לה משביעות רצון הלקוח
 3. החברה מגיעה עם ציוד מקצועי וייעודי, בהתאם לכל אופי של משימת פינוי
 4. המחיר נוח ומתחשב בנסיבות הפינוי
 5. אנשי הצוות מאוד מקצועיים ופועלים מתוך רגישות
 6. בנוסף לשירות הפינוי גם ניתנים בעת דרישה שירותי חיטוי, הדברה וניקוי ברמה מאוד גבוהה
 7. מדובר על צוות שכבר עבד בדירות מוזנחות, כך שאין צורך להרגיש אי נעימות
 8. הצוות מקפיד להיענות תוך זמן קצר מיום הפנייה
 9. המחיר ניתן רק לאחר שנציג מגיע לראות בדיוק במה דברים אמורים
 10. טוב לדעת שלא הכול נזרק, אלא חלק גם נתרם
 11. הצוות מקפיד עם הופעה נאותה, עבודה שקטה וכיבוד הסביבה הקרובה
 12. הצוות מגיע ערוך עם תוכנית פעולה

עלות

רבים תוהים כמה עולה שירות יעיל שכזה. ובכן טוב לדעת שחברת מומחה פינוי דירה אומנם מציעה שירות ברמה מאוד גבוהה, אך יחד עם זאת המחיר נוח ומתחשב, מותאם בקפידה לאופי העבודה ואין הפתעות של הרגע האחרון. אם מבקשים לדעת כמה יעלה הפינוי עבור הצורך שלכם, מוזמנים להרים טלפון למספר 03-9240718 ולקבוע פגישה עם נציג החברה ללא התחייבות- יותר נוח מזה?

לקראת החג

אם גם אתם מבקשים להתחיל את השנה החדשה ברגל ימין, עם תחושה חגיגית ועם בית שערוך בהתאם, אתם מוזמנים להיעזר בשירותי החברה, מוזמנים לעשות סדר, לפנות מקום, לתרום מבלי לטרוח ולהכין את הבית כראוי. פנו עוד היום אל חברת "מומחה פינוי דירה" ותצאו מרוצים ומורווחים.

form-img
 • קדימה צרו איתנו קשר

  שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
  בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

  או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!