השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

כמה עולה פינוי חפצים מדירה?

כמה עולה פינוי חפצים מדירה?

פינוי חפצים מדירה הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה" .

שירותי פינוי חפצים מיועדים הן לקהל הפרטי והן לקהל המוסדי- עסקי בשני המקרים, הליכי הפינוי כוללים את כל ההיערכות המקצועית של צוות "מומחה פינוי דירה" .

במאמר הבא נעסוק בכל הקשור לתמחור הליכי פינוי חפצים משטח הדירה, ונחשוף בפניכם את הפרמטרים המקצועיים השונים המשפיעים באופן ישיר על מחירון פינוי חפצים מדירה הנקבע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה"
.

מספר מילים על פינוי חפצים משטח הדירה!

פינוי חפצים משטח הדירה הינו שירות מקצועי המיועד למגוון נרחב של מטרות פינוי ואיסוף ציוד לכל מטרה. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם את שירותי פינוי הדירות גם למבנים גדולים, מפעלים, חנויות, בתי עסק, משרדים, בתי מגורים משותפים, מחסנים, מקלטים, גגות משותפים, גינות ציבוריות ופרטיות כאחד ועוד.
השירות המוענק מטעם "מומחה פינוי דירה" מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות משירותי פינוי של ציודים שונים, קלים ככבדים כאחד .

בנוסף, "מומחה פינוי דירה" הינו בעל מקצוע מיומן ומקצועי גם במקרים קשים של פינוי דירות השייכות לאספנים ואגרנים כפייתיים, שברוב המקרים, כוללים מחזות וריחות לא נעימים במיוחד בכל מקרה פינוי ומיון חפצים אנו מעמידים לרשותכם מחירון פינוי חפצים מדירה המותאם לצרכים האישיים שלכם .

השירות המקצועי של "מומחה פינוי דירה" מאפשר לנו להיכנס לכל דירה (גם למוזנחת והמלוכלכת ביותר) ובאמצעות שירות מהיר, מקצועי ואיכותי, "להיפטר" מכל הציוד, הלכלוך והזוהמה הנמצאת בדירה .

במקרים של פינוי דירות במבנים משותפים, אנו דואגים לעדכן את דיירי המבנה במועד הפינוי כמו כן, אנו עושים הכול על מנת לסיים את הליך הפינוי במהירות האפשרית ביותר, ותוך כדי הגנה מרבית לציוד המבנה, לרבות, עיטוף חדרי המדרגות, מעלית המבנה, מעקות הבניין ודלתות הלובי בקרטונים וניילונים מיוחדים, המאפשרים לנו להשאיר מאחורינו סביבה נקייה שלא תרגישו שלפני כמה שעות בוצע בה הליך של פינוי דירה .

על מנת להעניק לכם מענה מדויק לשאלה- כמה עולה פינוי חפצים מדירה ריכזנו עבורכם מספר נקודות מרכזיות המשפיעות באופן ישיר על העמדת מחירון פינוי חפצים מדירה. מחירון זה הינו מודולארי והוא משתנה על פי צרכי ומטרות הפינוי, וכל זאת בהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשות מזמין השירות, ובהתאם מלא לדרישותיו.
1 .

מטרות הפינוי- בין אם מדובר בפינוי בית לצרכי שיפוץ או מעבר בין דירות, ובין אם מדובר בפינוי משרד, חנות או בית עסק, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתאימים בין דרישות הלקוח ומטרות הפינוי לבין ביצוע הליכי הפינוי על הצד הטוב ביותר מחירון פינוי חפצים מדירה נקבע בין היתר על פי צרכי הפינוי ומטרותיו .

2. מורכבות הפינוי- פרמטר מקצועי זה מכיל בתחומו מגוון נרחב של היבטים הכוללים בין היתר: מיקום הדירה, הקומה בה ממוקמת הדירה, האזור בו נמצאת הדירה, דרכי הגישה אל הדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה והמבנה בו היא ממוקמת, מרחק הדירה מאתרי הפסולת המורשים לפינוי ועוד.
3 .

היקף החפצים המיועדים לפינוי- פרמטר נוסף המשפיע על קביעת מחירון פינוי חפצים מדירה , קשור לכמות הציוד המיועד לפינוי והיקפו ברוב המקרים, אין קשר ישיר לגודל הדירה, אלא רק לכמות והיקף הציוד המיועד לפינוי מתוכה .

ככל שכמות הציוד המיועד לפינוי גדולה יותר, כך עלות מחיר הפינוי גבוהה יותר בנוסף, מענה על השאלה כמה עולה פינוי חפצים מדירה , נקבע גם על פי היקף מורכבות הפינוי של החפצים השונים המרכיבים את תכולת דירתכם (כגון: פירוק ארונות קיר, פירוק ארונות מטבח, פירוק רהיטים כבדים לצרכי פינויים וכדומה) .

4 .

הציוד המקצועי בו נעשה שימוש- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים במתן שירות מקצועי, מהיר, בטוח ויעיל, בכל הליכי הפינוי המיושמים על ידינו על מנת להעניק את השירות המקצועי שלנו לכל אחד ואחת מכם, אנו נעזרים במגוון נרחב של ציוד מקצועי המאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי על הצד הטוב ביותר .

הציוד המקצועי שלנו כולל בין היתר: מנופי זרוע, מכולות איסוף, משאיות פינוי וציוד מקצועי- טכני לצרכי פירוק ופינוי רהיטים וחפצים שונים משטח הדירה, ציוד מקצועי לצרכי ניקיון הדירה וביצוע השירותים הנלווים ככל שהציוד המקצועי בו אנו עושים שימוש לצרכי הפינוי הינו גדול יותר, כך עלויות מחירי הפינוי גבוהות יותר .

5 .

דחיפות ביצוע הליכי הפינוי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באופן המיידי והמהיר ביותר עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו בחלק מהמקרים, אנו מתמודדים עם בקשות שונות מטעם מזמיני העבודה, לביצוע מיידי של הליך הפינוי (במקרים מסוימים גם מ"היום להיום") .

במקרים אלו, מחירון פינוי חפצים מדירה, מושפע גם מהדחיפות בביצוע העבודה על ידי מזמין העבודה
.

6 .

השירותים הנלווים המוענקים לכם בגמר הליכי הפינוי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים המיושמים בשטח דירתכם (או בשטח המפונה) לאחר השלמת עבודות הפינוי שירותים אלו כוללים בין היתר: ניקיון יסודי של שטח הדירה, חיטוי חדרי אמבט, מקלחות ושירותים, שירותי צבע וסיוד, שירותי פירוק והרכבת ארונות קיר וארונות מטבח, שירותי החלפת בלאי ותיקונים בשטח הדירה, שירותי הדברה ועוד .

כאשר אנו בוחנים את השאלה- כמה עולה פינוי חפצים מדירה, אנו מעמידים לרשות מזמין העבודה, אפשרות ליהנות מאותם שירותים נלווים במסגרת חבילת מחיר מיוחדת.

פינוי חפצים מקצועי זה אנחנו!

השירות המוענק מטעם "מומחה פינוי דירה" בכל הקשור לשירותי הפינוי בכלל, ולשירותי פינוי חפצים בפרט, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות משירותי פינוי של ציודים שונים, קלים ככבדים כאחד .

בנוסף, "מומחה פינוי דירה" הינו בעל מקצוע מיומן ומקצועי גם במקרים קשים של פינוי דירות השייכות לאספנים ואגרנים כפייתיים, שברוב המקרים, כוללים מחזות וריחות לא נעימים במיוחד בכל מקרה פינוי ומיון חפצים אנו מעמידים לרשותכם מחירון פינוי חפצים מדירה המותאם לצרכים האישיים שלכם .

השירות המקצועי של "מומחה פינוי דירה" מאפשר לנו להיכנס לכל דירה (גם למוזנחת והמלוכלכת ביותר) ובאמצעות שירות מהיר, מקצועי ואיכותי, "להיפטר" מכל הציוד, הלכלוך והזוהמה הנמצאת בדירה .

במקרים של פינוי דירות במבנים משותפים, אנו דואגים לעדכן את דיירי המבנה במועד הפינוי כמו כן, אנו עושים הכול על מנת לסיים את הליך הפינוי במהירות האפשרית ביותר, ותוך כדי הגנה מרבית לציוד המבנה, לרבות, עיטוף חדרי המדרגות, מעלית המבנה, מעקות הבניין ודלתות הלובי בקרטונים וניילונים מיוחדים, המאפשרים לנו להשאיר מאחורינו סביבה נקייה שלא תרגישו שלפני כמה שעות בוצע בה הליך של פינוי דירה .

זה הזמן לפנות אלינו בכל הקשור לפינוי חפצים, הן מדירות פרטיות והן ממשרדים ובתי עסק .

נציג בכיר מטעם "מומחה פינוי דירה" יגיע למקום המיועד לפינוי, יאפיין את צרכי הפינוי, ירכיב תכנית פינוי המותאמת לדרישות הספציפיות שלכם, ומעל הכול, יעניק לכם מענה מדויק לשאלה- כמה עולה פינוי חפצים מדירה זכרו- הרכבת מחירון פינוי חפצים מדירה הינו מודולארי והוא מותאם לכל אחד ואחת מכם באופן נפרד ומקצועי .

פינוי מקצועי מונע קנסות
פינוי חפצים מדירה על ידי צוות מומחים הוא הדרך הטובה ביותר להימנע מקנסות ודוחות על השלכת חפצים ברחוב או בסביבה של הדירה. פינוי החפצים מהדירה מבוצע לאחר מיון קפדני וכל החפצים אשר הוחלט להשליכם אל פחי האשפה מושלכים אל אתרי אשפה מורשים מה שמונע בהכרח קבלת קנסות ודוחות על מפגעים תברואתיים.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!