השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

מדריך לפינוי דירה וניקיון

מדריך לפינוי דירה וניקיון

מי מאיתנו לא ניתקל בדירה אשר נראה כאילו זמניה הטובים נמצאים מאחוריה .

דירה אשר לא היינו מוכנים לגור בה בשום מצב הסיבה המרכזית לכך אינה הדירה עצמה או איכותה, אלא הציוד הרב אשר אופף אותה, חוסם מקום ומרחב, וגורם לדירה להיראות חסרת אטרקטיביות מינימאלית .

לכן במקרים רבים בהם ישנו ציוד העוטף את הדירה מקיר לקיר, קשה מאוד לדייר לשכור או למכור אותה בסופו של דבר אין שום בעיה עם הדירה עצמה, אך כמו בכל תהליך מכירה, מה שמושך את העין הוא מה שמותיר את הרושם הראשוני .

על כן דירה אשר מלאה בציוד מותירה על הלקוחות הפוטנציאלים שלנו רושם רע הפיתרון לבעיה זו הינו שירות פינוי דירה וניקיון, אשר יעניק לדירתנו את הניצוץ שאבד לה, יפנה מרחב ומקום למשיכת עין, ויגרום לדירה להיראות אטרקטיבית כפי שלא נראתה מעולם .

הסיבות לפינוי דירה וניקיון

ישנם כמה סיבות מרכזיות אשר גורמות לדירתנו להתמלא בציוד, ודורשות מאיתנו לשכור את שירותיהם של חברות פינוי דירה וניקיון:

מעבר דירה

כאשר אנו עוברים מדירתנו לדירה אחרת לעיתים קרובות אנו מעוניינים בהתחלה חדשה, לכן אנו משאירים את מרבית הציוד בדירתנו הקודמת .

אך כפי שאנו מעוניינים בהתחלה חדשה כך גם אלו אשר עוברים לדירתנו מעוניינים בכך אין זה משנה אם אנו מעוניינים להשכיר את הדירה או למכור אותה, בכדי למשוך קונים פוטנציאלים לנכס שלנו עליו להיראות נוצץ ומכירתי .

על כן פינוי הדירה וניקיונה לאחר מכן יעניק לנו את המראה הנחוץ בכדי למשוך לקוחות לנכס שלנו
.

דירה מירושה או עיזבון

כאשר אנו מקבלים לידנו דירה מירושה או מעיזבון, במרבית המקרים מדובר בדירה אשר נאגר בה ציוד במשך שנים .

זוהי עובדה שככל שאנו מתבגרים, כך אנו אוגרים עוד ועוד ציוד, עד אשר המרחב הפנוי בדירה מצטמצם באופן תמידי מכיוון שדירות מירושה או מעיזבון ברוב המקרים היו בבעלותם של קשישים, משמע כי ישנו ציוד רב בבית אותו יש לפנות, בכדי שיהיה ניתן להשתמש בדירה לכול צורך שהוא .

פינוי מרחב בדירה

לעיתים רבות בדירות מאוכלסות בהן אנו חיים, נאגר ציוד רב בחלקים בדירה אשר מפריע לאורח החיים התקין .

אין מדובר ברצון למכור או להשכיר את הדירה, אלא ברצון באיכות חיים גבוהה יותר, ללא הרי ציוד אשר מסתרים חלקים נכבדים מן הדירה במקרים רבים הציוד הינו רב וכבד כך שאין אנו מסוגלים לבצע זאת לבדנו ועל כן נדרש שירות מקצועי לשם כך .

פינוי עקב אגירה כפייתית

רבים מאיתנו אוגרים ציוד ופריטים עקב ערך סנטימנטאלי אשר חפצים אלו מקנים לנו .

אך ישנם כאלו אשר האגירה הופכת לבעיה פסיכולוגית במצבים מן אלו ניתן להבחין בכמות עצומה של ציוד בלתי שמיש אשר נאגר ללא סיבה הגיונית .

על כן במקרים מן אלו זקוקים האוגרים לפינוי וניקיון הדירה מן החפצים הללו בהקדם האפשרי, למען בריאותם הגופנית והנפשית
.

חשיבות השילוב בין פינוי הדירה לניקיונה

חברות המשלבות פינוי דירה וניקיון למעשה מעניקות ללקוח את השירות המלא לו הוא זקוק .

כאמור במרבית המקרים הפינוי נעשה עקב רצון להשכיר או למכור את הדירה, על כן מלבד פינוי מלא של הדירה, יש להותיר אותה נקייה, בכדי שהמרחב הגדול המתפרס לנגד עינינו לא ייהרס בשל לכלוך ואשפה הפזורים בכל מקום כמו כן פינוי וניקיון הולכים יד ביד, כיוון שתהליך הפינוי עצמו יוצר אבק ואשפה רבה .

לכן חברות המשלבות בין הפינוי והניקיון מעניקות מכסה מלאה לתהליך הכשרת הבית להשכרה או למכירה זהו שירות מלא אשר מעניק ללקוח שקט נפשי לאורך כל התהליך .

כיצד נבחר חברת פינוי וניקיון

כאמור ישנם חברות רבות אשר מציעות שירות פינוי בנפרד, ושירות ניקיון בנפרד, אך מעטות הן החברות אשר מציעות שירות משולב זה .

יחד עם זאת יש לבחור בחברות מקצועיות בלבד הסיבה המרכזית לכך הינה כי חברות פינוי חובבניות יבטיחו הבטחות רק בכדי לקבל את כספכם, ולאחר מכן ישאירו אתכם ללא טיפול מלא בפינוי הדירה .

על כן ישנה חשיבות לאופן הבחירה של חברות אלו שני פרמטרים מהותיים עולים כאשר אנו מתבקשים לבחור חברה המעניקה שירות של פינוי דירה וניקיון:
.

ניסיון

באמצעות בדיקת ניסיון החברה בתחום ניתן להעריך את האופן בו היא מטפלת בלקוחותיה .

את הניסיון ניתן לבדוק על ידי המלצות של לקוחות אשר שכרו את שירותי החברה בעבר, אשר ניתן לאתרם בקהילות צרכנות באינטרנט באופן פשוט יחסית כמו כן חברות בעלות ניסיון אוחזות ברישיון אשר מציג כמה שנים הם נמצאות במקצוע זה .

מקצועיות

פרמטר זה חשוב מעין כמוהו בשל השקט הנפשי אשר הוא מקנה ללקוחות .

ברגע שהחברה עובדת עם צוות מיומן ומקצועי הלקוח מודע לכך כי העבודה תעשה בצורה אמינה ומקצועית בסופו של דבר פינוי דירה אינו עניין של מה בכך, פעמים רבות מדובר בציוד כבר, אשר זקוק לידע ומיכון מקצועי בכדי לפנות אותה ללא גרימת נזק לבית .

כמו כן חברה מקצועית תנקה את הבית ביסודיות לאחר ביצוע הפינוי
.

שלבי הפעולה של חבורת פינוי דירה וניקיון

דרך נוספת אשר תסייע ללקוחות המעוניינים בשירות פינוי דירה וניקיון, הינה הבנת השלבים הכרוכים למהלך פינוי דירה תקין ומקצועי:

שלב הייעוץ

החברה שלוחת נציג מיומן אשר בוחן את הדירה .

נציג זה יכול להעריך בשל ניסיונו ומקצוענותו לגבי אורך הזמן הדרוש, כוח העבודה הנחוץ, ומספר המכלות הדרושות לפינוי כך תוכלו לקבל הערכה ראשונית לגבי פרמטרים אלו, ואף לגבי עלות הפינוי והניקיון אשר תדרוש החברה .

שלב פינוי הדירה

החברה תפנה באופן מקצועי את כלל הציוד אשר נתבקשה לפנות על ידי הלקוח. פינוי זה נעשה בזריזות ובמיומנות בעזרת צוות עובדים מקצועי, על כן הלקוח יכול להסיר דאגה מראשו לביצוע העבודה בצורה האופטימאלית ביותר.

שלב ניקיון הדירה

הינו שלב מהותי בתהליך .

ניקיון הדירה כולל בין היתר, ניקוי וחיטוי של כלל הדירה מאשפה ולכלוך אשר נמצאים בה, ניקוי קירות, קרצוף רצפות וניקוי תריסים וחלונות למעשה הניקוי מעניק ללקוח דירה מצוחצחת ומוכנה לכול צורך שהוא .

שלב פינוי הפסולת

כלל הציוד אשר פונה מן הדירה מעובר לאתר פסולת מורשה. לנושא זה ישנה חשיבות חוקית וסביבתית, כיוון שהשארת הפסולת ברחוב או באתרים שאינם מורשים נחשבת למפגע סביבתי, ואלו אשר אין מטפילם בפסולת כראוי נקנסים כל כך כספית.
לסיכום,
פינוי דירה וניקיון הולכים יד ביד .

זאת בשל העובדה כי תהליך הפינוי עצמו יוצר אשפה רבה הדורשת ניקיון יסודי, ובנוסף לכך בכדי להכשיר את דירתנו למכירה או להשכרה עלינו להשקיע בנראות החיצונית שלה, בכדי למשוך את העין של הקונה הפוטנציאלי על כן פינוי הדירה לבדה ללא ניקיונה איננה מספקת את הטיפול השלם אשר דרוש לדירתכם .

על כן יש לפנות למקצוענים אשר במשך שנים מבצעים פינוי דירה וניקיון מוחלט של סביבת העבודה על כן מקצוענות וניסיון מצד החברה שתשכרו יעניקו לכם שקט נפשי יחד עם התוצאות הרצויות .

לסיכום, בין אם מדובר בדירה שקיבלתם בירושה ובין אם מדובר בדירה של אגרנים כפייתיים, השילוב בין פינוי לניקיון הוא הכרחי על מנת להגיע לתוצאות המיטביות .

פינוי של דירה המסתיים בניקיון מעניק תחושה של דירה נקייה ומסודרת שניתן לעשות בה כל שימוש מיד בתום הפינוי מכירת דירה או המשך מגורים בה מחייב ניקיון יסודי של הדירה וכשחברת הפינוי מעניקה את כל השירותים תחת קורת גג אחת, הרי זה משובח .

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!