השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

מדריך לפינוי ירושה

מדריך לפינוי ירושה

קבלת דירה בירושה טומנת בחובה התעסקות מעיקה לצורך פינוי ירושות בכדי להכשירם למכירה או להשכרה .

יתרה מכך ברוב המקרים הנכס אשר הורישו לנו קרובנו המבוגרים מלא בציוד כבד על כן תהליך פינוי באופן עצמאי אינה עבודה אשר אנו ששים לבצע בעצמנו, מלבד העבודה הפיזית הקשה התהליך אורך זמן רב כאשר מדובר באדם בודד ולא בצוות עובדים מיומן .

לשם כך ניתן להשתמש בשירותם של חברות פינוי ירושות אשר תפקידם הינו לבצע את עבודת הפינוי ביעילות ובמהירות כך שנוכל להפיק מן הירושה ערך מיידי במאמר זה נפרט מהם השירותים אשר מוצעים לנו מחברות מסוג זה, כיצד יש לשכור חברת פינוי בכדי שתבצע עבודה זו עבורנו וכמה טיפים נוספים אשר יקלו על חיינו במהלך פינוי הירושה .

פינוי ירושות – לא רק דירות

בדרך כלל התייחסות לירושות היא בדמות דירה אשר קיבלנו מקרובנו, אך העובדות מורות על כך כי ירושת נכס יכולה להופיע בכמה תצורות .

בין אם מדובר במחסן, מקלט, חנות או דירה, כל ירושה ניתן לפנות במקצועיות ובמהירות, כך שתוכלו להשתמש בנכס לכל צורך שתחפצו בו באופן מיידי על כן חברות פינוי ירושות נותנות מענה לכל סוג נכס, ומתאימות את דרך פעילותם לפי סוג הנכס אשר עומד לפניהן .

מה עושים עם הירושה?

קיבלתם לידכם נכס בירושה, השלב הראשוני במקרה זה הוא פינוי כולל של הציוד מן הנכס בכדי שניתן יהיה להשתמש בו למטרות רווחיות. יחד עם זאת נכס מירושה בדרך כלל עמוס בפריטים ועל כן אין אנו מסוגלים לבצע עבודה זו בעצמנו, על כן כל אלו אשר בידיהם נכס בירושה לשכור את שירותיהם של חברות פינוי ירושות, כך הנכס יהיה פנוי להשכרה, מכירה, שיפוצים או לכול צורך שבו תחפצו.

איך בוחרים חברת פינוי ירושות?

הכלל הראשון והמהותי ביותר בבחירת חברת פינוי ירושות הוא בחירה בחברה מקצועית .

בפורומים רבים באינטרנט ניתן לאתר אזהרות מגוונות לנפילה בפח של חברות אשר מציעות את שירות הפינוי בחינם הפתגם, אין שום דבר בחינם, החזיק מעמד במשך שנים רבות, כיוון שאמת מזוקקת מסתתרת מאחורי מילותיו .

פינוי ציוד ופריטים הינו מקצוע כשאר המקצועות, ישנו צוות עובדים מיומן ומקצועי אשר עוסק לאורך שנים בעבודה זו כך כפי ששירותים אחרים אינם ניתנים לכם בחינם, כך גם אין לקבל שירות זה בחינם מאף גורם, אפילו אם יציג את עצמו כגורם מוסמך לכך .

לכן יש לאתר חברה המבצעת פינוי ירושות במומחיות לאורך שנים ובעלת ניסיון מוכח במקצוע דרך מעולה לבדוק את מקצוענותם של חברות אלו היא דרך קבלת המלצות מבעלי ניסיון בפינוי .

כיום האינטרנט הפך לכלי מתקדם לאיתור תקלות ואזהרות לגבי חברות מסוימות, על כן סיקרו את הרשת בקצרה וגלו האם החברה אותה איתרם אכן עומדת בהבטחותיה על ידי בדיקת המלצות תוכלו להימנע מעוגמת נפש לא רצויה .

כמו כן חשוב לברר בנוגע לניסיון החברה בתחום זה, חברה חדשה או חסרת ניסיון צריכה להדליק במוחם נורה אדומה, כפי שצוין קודם מדובר במקצוע לכל דבר, על כן לניסיון ערך רב
.

מה דרוש בכדי לבצע פינוי ירושות?

לאחר שנבחרה החברה המתאימה לכם ביותר עליכם לחתום איתם על הסכם עבודה .

אין לסמוך על חברות אשר יטענו כי הסכם שבעל פה או לחיצת יד מספקת דיו ולכן אין צורך בחוזה חתום בכדי להתחיל בעבודה אי חתימה על הסכם תותיר אתכם חשופים לעבודה חלקית ולקויה ואף לתביעות על ידי העירייה במקרה בו הפסולת לא תפונה כהלכה .

על כן התעקשו על הסכם עבודה בו יופיע תאריך התחלה וסיום של העובדה בכדי שלא יהיו הפתעות באורך זמן העבודה כמו כן בדקו כי אחריות פינוי הפסולת מוטלת אך ורק על החברה המפנה, וודאו כי הפסולת מפונה לאתרים מורשים בלבד .

כמו כן דאגו כי בהסכם העבודה יופיעו באופן ספציפי הציוד אשר יפונה מהנכס, אם ברצונכם כי בנכס לא יישאר דבר דאגו לבקש ניקיון מלא ויסודי לאחר סיום העבודה, אם הינכם מעוניינים בפינוי חלקי, עבור פריט, פריט וציינו אותו בהסכם העבודה אומנם נראה כי עצה זו הינה קטנונית ואין צורך לעבור בדקדוק על כל פרט קטן, אך מניסיון עדיף לעבור על כך ביסודיות לפני תחילת העבודה מאשר להצטער על כך אחר כך .

כמו כן ניתנת לכם הזכות לבקש ייעוץ לפני פינוי ירושות, רוב החברות מציעות ייעוץ זה ללא עלות, כך תוכלו לעמוד על טיב החברה לפני שתתחילו להעסיק אותה
.

מה כולל שירות פינוי ירושה?

רבים מן בעלי הירושה אינם מודעים לכך כי חברות פינוי ירושות מציעות בשירותיהם מגוון רחב של עבודות מלבד פינוי הנכס באופן מעשי .

אין מדובר בפינוי ציוד מן הנכס גרידא, אלא בפירוק ציוד אשר מוצמד לקיר ודורש עבודה נוספת כפירוק ארונות מטבח, פירוק קירות חוסמים ועוד בלא מעט מקרים התפלאו בעלי הנכס לגלות כי שירותים אלו כלולים בשירות אשר מציעות חברת פינוי ירושות וביצעו את פירוק הציוד מן הקיר בעצמם, בירור מקדים היה חוסך להם את זיעת אפם ובזבוז זמנם לשווא .

בנוסף לכך חברות פינוי מקצועיות מגיעות עם צוות עובדים מיומן, כך שתהליך הפינוי, גם אם מדובר בנכס אשר נראה כי הציוד עולה על גדותיו, נעשה באופן מהיר ויעיל פרט נוסף אשר חשוב לדעת בנוגע לשירותיהם של חברות אלו הינו העובדה כי הן אחריות על ניקוי וחיטוי הנכס לאחר פעולת הפינוי .

לכול אלו אשר עברו דירה או שניים בחייהם, אין צורך להסביר את כמו האשפה הנוצרת בתהליך המעבר תהליך פינוי ירושות אינו שונה מכך, לשם כך נעשה שימוש בציוד מקצועי אשר לעתים רבות יוצר אבק ולכלוך בתוך הנכס ואף מחוצה לו .

על כן חברות פינוי מקצועיות מעניקות לבעלי הירושה שירות ניקוי וחיטוי אשר מהווה סיום אופטימאלי לעבודה, ודואג להשאיר את הנכס מן הירושה מצוחצח ומוכן להשכרה או למכירה
.

מידע נוסף שעליכם לדעת

תמחור פינוי הנכס מן הירושה נעשה ברוב המקרים על פי כמות המכולות אשר מולאו בתהליך הפינוי .

ניתן להעריך בפגישת הייעוץ עם החברה לפני העבודה עצמה את כמות המכולות הדרושה לביצוע פינוי הנכס, אך אל תתעצלו ובדקו עם מכרים או בעלי ניסיון אחרים מהי העלות אשר דרשו מהם כאשר פינו את נכסם אך יחד עם זאת זכרו כי לכל נכס ישנה כמות ציוד משתנה על כן ייתכנו סטיות בין המחירים שמצאתם .

באופן כללי תמחור מכולה הינו בעלות ממוצעת של תשע מאות ₪ כך שניתן לקחת עובדה זאת בחשבון כאשר מגיעים לנושא עלות הכספית אל מול החברה .

אזהרה נוספת בתחום העלות היא לא לשכור את שירותם של חברות אשר מציעות לכם פינוי בעלות נמוכה מידי מהמחיר הממוצע, זכרו כמו במקרה של פינוי בחינם, אם המחיר נמוך בצורה מוגזמת תמיד יש סיבה לכך
.

לסיכום,
בחירה בחברת פינוי ירושות הינה הדרך האופטימאלית לפינוי הנכס שקיבלתם בירושה, בחרו בחוכמה את החברה אותה אתם שוכרים לשם כך ומובטח לכם שקט נפשי ונכס נקי ומצוחצח.

בחירה בחברת פינוי ירושות מקצועית ומנוסה יכולה לתרום רבות גם ברמה הרגשית. פינוי ירושה הוא לא דבר נעים, התעסקות עם דירה של הקרובים לנו יכולה לגרום לנו לעצב רב ולכן חברת פינוי מקצועית ומנוסה יכולה לתת את המענה לפינוי תוך רגישות יתרה ומהירות בפינוי ללא עקבות שיכולות לגרום לעוגמת נפש במצב רגיש זה.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!