השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

מהי אגרנות כפייתית וכיצד ניתן לעזור?

מהי אגרנות כפייתית וכיצד ניתן לעזור?

חשוב להבין שסיטואציה של אגרנות כפייתית שונה ממצב של ליקוט חפצים עבור אוסף, וסיטואציה של אגרנות כפייתית  שונה ממצב של דירה שמצריכה התערבות מקצועית עבור פינוי נורמטיבי. על כן אם מבקשים להחזיר את הדירה של אספן כפייתי למצב שראוי למגורים, הרי שיש להכיר חברה מקצועית שבין היתר מתמחה בפינוי דירות ששייכות לאספנים שלוקים בתופעה אגרנות כפייתית.

ניסיון

חברת "מומחה פינוי דירה", היא  בדיוק מסוג החברות שיש להכיר עבור כל משימת פינוי, וזאת כי בראשה עומד שי גולד שעוסק בתחום לאורך 30 שנה, ועל כן קשה להפתיע אותו עם מצבים שאין להם פתרון. לאורך השנים שי פינה לא מעט דירות מוזנחות עמוסות בפסולת, כך שבין היתר הוא מכיר את התופעה ואת הדגשים שיש להקפיד עליהם- ועל כן נכון להמשיך לעזור למגוון אנשי שלוקים באגרנות כפייתית.

 צוות אנושי

צוות "מומחה פינוי דירה" נבחר בקפידה ע"י שי, כאשר בין היתר ישנה הקפדה על יחס אנושי, אדיבות ורגישות- תכונות שמאוד חשובות בסביבה של אנשי שלוקים בOCD  וגרים בדירות שמביך להכניס אליהם אנשים זרים, ולו כיוון שהן מטונפות, מריחות רע ובאופן כללי אינן ראויות למגורים.

מגוון ציוד מקצועי טיפול באגרנות כפייתית

לצד איכות הצוות, גם ראוי לציין לטובה את הציוד המקצועי עמו מגיעה חברת "מומחה פינוי דירה". בין היתר מדובר בציוד איכותי עבור מיגון (מסיכות נשימה לצד כפפות), ציוד אריזה (קרטונים ושקיות עמידות במיוחד), ציוד פינוי מתקדם (מנופים ומנגנוני הרמה ושינוע), ציוד טכני (פטיש אוויר ומקדחות), ציוד ניקיון (מסיר שומנים ואבנית לצד צבעי קיר) וכדומה. כך שניתן לסמוך על החברה שתגיע ערוכה עבור כל משימה ותדע לעמוד בכל אתגר.

עזרה כפולה

לצד העובדה שחברת "מומחה פינוי דירה" יודעת להגיש עזרה אנושית ומקצועית לאנשים שנמצאים בסיטואציה רגישה, גם טוב לדעת שהחברה יודעת לעזור לסביבה. במה מדובר? ובכן ראשית כל החברה מקפידה על מיון התכולה, כך שאם ניתן, היא מפנה חלק משמעותי אל נקודות מיחזור (נייר, פלסטיק, זכוכית), ובמקרים אחרים היא מפנה חלק מהציוד לארגונים ששמחים לקבל בתרומה בגדים, ריהוט שמיש וכדומה. מכאן שגם האספן הכפייתי שמח לדעת שהציוד שאסף לאורך השנים אינו נזרק ללא מחשבה, אלא הציוד עשוי לשמח אנשים נוספים.

בטיחות והתחשבות

כאשר עומדים לפנות דירה של אספנים כפייתיים, חשוב לוודא שלא יהיה נזק משני. מכאן שחשוב שהצוות ישמור על הבטיחות שלו ובטח שגם על הבטיחות של העוברים ושבים. כמו כן הצוות מקפיד להתנהל באופן  שקט ומסודר, מקפיד לצפות את המעלית בקרטונים ולהשאיר את המתחם המשותף של הבניין נקי ומסודר. בנוסף הצוות מקפיד להודיע על דבר הפינוי, ולעולם אינו זורק תכולה מחוץ לפח של הבניין, אלא מקפיד על השלכה אל מכולות מורשות.

חשאיות

אף אדם שמחזיק בדירה מזוהמת, אינו רוצה להתפאר בכך, אלא יעדיף להצניע זאת. צוות "מומחה פינוי דירה" מכיר בכך ועל כן בעת הפינוי, יקפיד על דיסקרטיות, וזאת על מנת להעניק תחושה כמה שיותר טובה ומבלי לגרום תחושת מבוכה.

מחיר

כאשר פונים אל חברת "מומחה פינוי דירה", ניתן לדעת שאתם בידיים מקצועיות ואף אמינות. החברה אינה ממהרת לזרוק באוויר מחירים, אלא מקפידה להגיע מראש לבחון במה מדובר. בין היתר החברה בוחנת את הקריטריונים הבאים: המרחק לאתרי הפסולת ממקום הפינוי, היקף הציוד שיש לפנות, כמות אנשי הצוות, צורך בשירותים משלימים, מורכבות הפינוי (למשל חוסר מעלית, חפצים גדולים שלא ניתן להוציא מהדלת וכדומה), כך שניתן להיות רגועים שלא יהיה הפתעות לא נעימות של הרגע האחרון.

חיטוי וניקיון

לא מעט דירות של אספנים כפייתיים עמוסות בציוד מיותר שמצריך פינוי, עם זאת לא רק מדובר בציוד ופסולת, אלא גם בנדבכים נוספים שדורשים התייחסות, כך שבין היתר גם יש לטפל בבקטריות, חיידקים, לכלוך, חלודה, קירות מטונפים, שטיחים מוכתמים וכדומה. מכאן שטוב לדעת שחברת "מומחה פינוי דירה" גם מעניקה שירותי ניקיון, הדברה, צביעה וחיטוי- והכול באותה מומחיות.

תמיכה

לסיכום, אגרנות כפייתיית הינה תופעה בעייתית, אך ניתן למצוא לה פתרון, כאשר לצד עזרה של יועץ רווחה (או פסיכולוג), גם חשוב לגרום ללוקה במחלה להסכים לפנות את הדירה ולהחזיר אותה למצב ראוי למגורים, וכאן חברת "מומחה פינוי דירה" נכנסת לתמונה!

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!