השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

"צריכים לפנות ירושה? קראו פה את מה שעליכם לדעת"

"צריכים לפנות ירושה? קראו פה את מה שעליכם לדעת"

מיומנו של מפנה דירות:

"אלו הדברים שחייבים לדעת פינוי ירושה"

פינוי דירות ירושה הינו הליך פינוי מקצועי המיושם על ידי שי גולד, קבלן פינוי מוסמך ובעל וותק מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הפינוי, מדי יום ביומו. על מנת להבין מה הם הדברים החשובים אליהם מומלץ להתייחס בעת הליכי פינוי דירות ירושה, קיימנו עם שי גולד ראיון קצר במסגרתו הוא הסכים לשתף אותנו במספר טיפים ועצות מעשיות מעבודתו היומיומית.

מה נדרש לצורך ביצוע הזמנת פינוי דירות ירושה?

"על מנת לבצע הליך פינוי דירה, מזמין השירות נדרש להציג בפנינו צו ירושה המעיד כי הוא הבעלים הבלעדי של פריטי תכולת הירושה המצויים בדירה. מעבר לכך, מזמין השירות נדרש לחתום עימנו על הסכם התקשרות במסגרתו נקבעים כל תנאי התשלום לביצוע העבודה ומצוינים בו כל השירותים המוענקים ללקוח".

האם קיימים דגשים מקצועיים במהלך פינוי דירות ירושה שאינם קיימים בהליכי פינוי אחרים?

"בהחלט. בראש ובראשונה הליך פינוי דירות ירושה הינו הליך פינוי אליו מתלווה היבט רגשי עמוק יותר מאילו המתקיימים לצורך העניין בפעולות פינוי אחרות. ההיבט הרגשי נובע מהיכרותו של מזמין השירות את המוריש, ולכן, כל פריט תכולה כזה או אחר עלול להציף רגשות, מחשבות וזכרונות בנוגע לאורח חייו של המנוח. כפועל יוצא מכך, מומלץ לקיים הליך מיון מקדים של כל פריטי התכולה המיועדת לפינוי, וזאת לצרכי בחינה מחודשת מצד מזמין השירות בנוגע לפריטי תכולה המיועדים לפינוי כן או לאו".

האם כל אחד יכול לבצע הליך פינוי דירות ירושה?

"ברמה הפרקטית, כל הליך פינוי ניתן ליישום באופן עצמאי, אך הוא מחייב את מבצע הפעולה לידע מקצועי מינימאלי בתחום הפינוי והאריזה. יחד עם זאת, הליכי פינוי מקצועיים הינם הליכים בהם מושם דגש על היבטים נרחבים כגון: אופן ביצוע הפינוי בהתאם להיקף התכולה ומשקלה, המרחק בין האזור בו מתבצע הפינוי לבין אתרי הפסולת והמחזור אליהם מיועדת התכולה וכדומה. מכיוון שפינוי דירות ירושה מערב בתוכו היבטים רגשיים, מומלץ ליורשים ללוות את הליך הפינוי באמצעות מומחי הפינוי של מומחה פינוי דירה".

מה ניתן לעשות בפריטי תכולה שימושיים הנכללים בתכולת הירושה?

"אנחנו במומחה פינוי דירה, מעמידים לרשות מזמין שירותי הפינוי ירושות מספר חלופות בנוגע לתכולה השימושית. אחת מהחולפות המוצעות על ידי היא העברת התכולה השימושית למרכזי סעד ורווחה התורמים את פריטי התכולה למשפחות נזקקות. חלופה נוספת אותה אני מעמיד לרשות מזמיני השירות היא במסגרת שירות המכונה: קונה ירושות. שירות זה מאפשר ליורשים לקבל כסף מזומן עבור מכירת פריטי התכולה".

כיצד נקבעת עלות השירות למטרות פינוי דירות ירושה?

"מחיר השירות לפינוי דירות ירושה, בדומה לכל הליך פינוי אחר, נקבע בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים הכוללים בין היתר את: היקף התכולה המיועדת לפינוי, מורכבות הפינוי, כלומר, המקום בו ממוקמת הדירה-בניין עם מעלית, בלי מעלית, דרכי הגישה לדירה, משקל התכולה הכוללת, המרחק הגיאוגרפי בין המקום בו מתבצע הליך הפינוי לבין אתרי הפסולת אליהם מיועדים פריטי התכולה וכדומה. כמו כן, נלקחים בחשבון פרמטרים כגון: משך הפינוי והשירותים הנלווים לפינוי".

מה הם אותם שירותים נלווים המוצעים על ידך במסגרת פינוי דירות ירושה?

"ברוב המקרים, פינוי דירות ירושה נעשה לצורך השבחת הנכס אותו הותיר המנוח, ולכן, אנו ב-מומחה פינוי דירה, מעמידים לרשות מזמין השירות מגוון רחב של שירותים נלווים אשר נועדו למטרות השבחת הנכס. שירותים אלו נקבעים בהתאם למצב הדירה עם סיום הליך פינוי התכולה ובהתאם לצרכי השדרוג של הדירה על ידי הלקוח".

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!