השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

שירות של מומחה פינוי דירה – איך זה יכול לעזור לי?

שירות של מומחה פינוי דירה – איך זה יכול לעזור לי?

צריכים לפנות דירה? חושבים שתוכלו לעשות זאת בעצמכם?

ייתכן בהחלט שהעבודה מתאימה לכם והמשימה אפשרית. אבל בכל זאת כדאי מאוד לקרוא את המאמר הבא, כדי שלא תתחרטו לאחר מעשה. ותגלו מה הפסדתם בגלל שפיניתם בעצמכם…

עבודה של מומחה

לעולם אי אפשר להשוות עבודה של מומחה לעבודה של טירון. וזה לא קשור דווקא לכישרונות וליכולות. ייתכן בהחלט שהכישורים שלכם הולמים תפקד של פינוי דירה. אולי יש לכם את זה. את היעילות ואת הזריזות. את הכושר הלוגיסטי הזה שמאפשר ארגון מחדש.

עשיתם את זה פעם?

אבל אם זו פעם ראשונה שלכם עליכם לקחת בחשבון שאתם עשויים להיתקל בפני קשיים שלא צפיתם אותם כלל וכלל. פשוט כי זו פעם ראשונה שלכם. הנה דוגמה: נניח שהצלחתם לערום ערימה ענקית של חפצים שמיועדים לאשפה. מה אתם הולכים לעזות בזה?

איך לא חשבתם על זה מראש?

מה באמת עושים עם כזו כמות של פסולת? האם אפשר להניח ליד פח האשפה של הבניין כזו כמות של פסולת? וזה עוד בנוסף גם למכשירי חשמל ישנים ריהוט מפורר… אז בינתיים אתם משאירים בבית. כי לאן אפשר להוציא את זה…?

שרק לא תסתבכו עם השכנים ועם החוק.

ונניח שהחלטתם לפנות מהבית את כמות הפסולת הסיטונאית הזו והנחתם חלק ממנה ליד הפח. אתם יודעים שפקחי העירייה עלולים לקנוס תכם על כך? וגם אם לא. את חמת השכנים בוודאי הצלחתם לעורר. אתם כן הייתם מבליגים לשכן שהיה מתנהג בצורה חסרת הגיון שכזו?

נמאס? לא אצלנו!

כאשר אדם מבצע עבור עצמו משימה הוא עלול להתייאש באמצע. "נמאס לי" נמשיך מחר". מכירים את המשפטים הללו? כאשר מדובר במשימה קשה וסיזיפית כמו פינוי דירה עלולים להגיע לייאוש הזה מהר מאוד. וזה חבל.

מתחילים במלוא הקיטור… עד שנגמרת הסוללה…

אז אם אתם יודעים שזה עלול לקרות לכם. שאתם מתחילים במרץ רב לעמול, לעבוד ולפנות. ולאחר זמן מה כל האנרגיות שלכם כבר נעלמו כלא היו. חבל להתחיל. כי בצורה כזו אין לכם סיכוי לסיים במועד סביר.

מילה של בעל מלאכה

מה שאין כן כאשר פונים לבעל מלאכה שהוא איש מקצוע. הוא משער מראש מהם מימדי העבודה. על כמה זמן עשויה העבודה להתפרש. והוא לוקח בחשבון את כל הפרטים. ומבצע בצורה שקולה והדרגתית. בלי להתייאש באמצע.

עמידה בלוחות זמנים

אם חשוב לכם שהפינוי יערך בזמן מסוים. יתחיל בזמן ויסתיים בזמן. אל תקפצו למים לבד. כי מים האלו עמוקים וסוערים. מומחי פינוי דירה יודעים לבצע את המשימות הללו תוך עמידה בזמנים. הם מתכננים את העבודה מראש. הם מכירים את זה.

נזקים? לא אצלנו!

כמה חפצים עליכם להעביר ממקום למקום? חלק מהם אתם אמנם מעוניינים להשליך. אבל יש בדירה חפצים טובים ואיכותיים שאתם רוצים לשמור בשביל להמשיך להשתמש, או אולי לשם מכירה ביד 2? תארו לעצמכם שאתם מוציאים את השידה היפה שלכם מהחדר. ואז… קראאאח!

לא חבל?

לא חבל על הנזקים הללו?השידה הזו יכולה הייתה לשמש אתכם בבריאות ובשמחה עוד שנים רבות. המראה הענקית יכולה הייתה לפאר את הקיר עוד ימים רבים. ובגלל הפינוי, אילו נזקים!

זהירות, זה שם המשחק!

כשאיש מקצוע מבצע פינוי הוא עושה הכול באחריות רבה. לחברה מוסמכת כמו שי פינוי דירות יש את האמצעים הדרושים לצורך פינוי זהיר ואחראי. אם מדובר בחפץ שביר נעטוף אותו היטב. אם מדובר בחפץ ישן נטפל בו בעדינות מרבית.

ומה עושים עם כל החפצים הישנים?

נכון שאתם נתקלים בהמון חפצים ישנים? בדברים כאלו שאין לכם בהם עוד צורך, ואתם רק רוצים להתפטר מהם. כבר לא אכפת לכם לזרוק לפח ודי. העיקר שהם כבר יפנו את הבלטות שהם יושבים עליהם. זה כל כך מעיק!

אולי אפשר לייצר מהם רווח כספי?

אבל אתם כנראה לא יודעים שאם מדובר בכמות ענקית של חפצים ייתכן שניתן למצוא הם קונה. מכירים את סוחרי ה – אלטע זאכן? על סוחרי מתכות ישנות שמעתם? ועל אנשים שמוכנים לשלם כסף על כמויות של בגדים ישנים לצורך מחזור?

היכרות עם השוק

בשביל למקסם את הרווחים מהתכולה של הבית צריך להכיר את השוק. לדעת ממה אפשר להרוויח. לדעת כיצד ניתן להתפטר מחפצים ישנים. הידע הזה הוא כוח. רק מי שמתעסק בתחום הזה כמקצוע של ממש. מתמצא היטב בתחום.

השטח לאחר הפינוי

גם עם סיום מלאכת הפינוי יש למומחים מה לומר. כי מומחי פינוי יודעים אילו נזקים עשויים להפתיע לאחר הפינוי. הם יודעים מה עלול להתגלות מתחת לאחר הפינוי הקולקטיבי. וחייבים לתת טיפול הולם לכל מפגע.

עובש, אבנית, חלודה ושאר מרעין בישין.

אנחנו יודעים שתכולה ועומס של חפצים בדירה עלולים לגרום ללחות ולפיכך להביא להתפשטות של עובש בדירה. אנחנו יודעים שחפצים העשויים ממתכת נוהגים להשאיר על הרצפה מזכרת מכוערת של חלודה…

לעבודה עם הכלים המקצועיים ביותר

כמה אתם מתמצאים בהסרת כתמי חלודה? מתי לאחרונה הסרתם שכבת אבנית עקשנית? מומחי הפינוי עושים את זה דבר יום ביומו. ולפיכך יש להם את הידע ואת הכלים בשביל לעשות זאת כמו שצריך.

חומרי ניקוי אפקטיביים

מומחי חברת פינוי הדירות מצוידת בחומרים יעילים לצורך שימוש של הסרת אבנית, הסרת חלודה ועובש. הם עושים הכול כדי לתת לבעלי הדירה את הבית על הצד הטוב ביותר שלו. מפונה מחפצים ומתכולה. וגם מנזקים, לכלוך ועובש.

ששש….! בלי רעש.

ככל שהאדם שמפנה את הדירה מיומן פחות עלולים השכנים להתעצבן יותר. כי הפינוי הלא מקצועי הוא רועש, מלכלך ומהווה מטרד של ממש.

ומה עושה המקצוען?

ואילו כאשר מדובר על עבודה של מקצוען הכול נעשה בצורה הולמת. לא גוררים חפצים בקול רעש חורק. ולא גוררים חפצים בצורה שמותירה אחוזי 'שלכת' רבים בחדר המדרגות. כי צריך לדעת איך לפנות. איך להעביר ואיך להשליך.

חוסכים לכם

עולה מכל הדברים שמומחה פנוי דירה זהו שרות שיכול לחסוך לכם כל כך הרבה. חוסך לכם אנרגיות רבות של מיון, סחיבה והשלכת אשפה. מורידים מעליכם את התפקיד המסובך הזה שאף אם אתם יודעים כיצד להתחיל. אתם לעולם לא תדעו במה הוא יסתיים ומתי…

חוסך זמן

את משך ביצוע הפעולה אתם לא יודעים לשער מראש. אבל זה בהחלט משהו שעשוי להתפרש למשך שעות וימים. אם אתה רוצה לסיים עם זה זריז. ולא לסחוב את זה לימים רבים. לגמור עם התכולה של הדירה בהקדם האפשרי. זה עניין למומחים.

למה לגמגם לבד?

אז באמת למה לנסות לגמגם את העבודה בעצמכם? פנו למומחים שיריצו לכם את העניין. רק כך תהיו בטוחים שהעבודה נעשית כמו שאתם הייתם עושים אותה בעצמכם, רק באמצעות הידע הרב של המומחים. בשילוב עם הכלים המקצועיים שיש להם.

לא מספיק משכנע?

אם אתם עדיין סבורים שיש לכם את היכולת לבצע את זה בעצמכם. אתם מוזמנים לעשות זאת. אנחנו מאחלים לכם הצלחה מרובה. ומקווים בשבילכם שלא תתייאשו כבר בהתחלה…

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!