השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

מומחה פינוי דירה- הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

מומחה פינוי דירה- הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

מומחה פינוי דירה הינו צוות הפינוי המיומן והמקצועי ביותר בישראל, והוא מנוהל על ידי-שי גולד, קבלן פינוי מנוסה המעמיד לרשותכם וותק מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הפינוי. לאורך כל שנות פעילותו בענף הפינוי, שי גולד התמודד עם מגוון רחב של אתגרים מקצועיים, ובכל אחד ואחד מהם הוא הצליח להשיג את התוצאה הרצויה והטובה יותר עבור לקוחותיו.

צוות הפינוי של מומחה פינוי דירה מתמחים בביצוע עבודות פינוי מכל סוג, בכל היקף ולכל מטרה, ובין יתר עבודות הפינוי המיושמות על ידינו תוכלו למצוא: פינוי דירות אגרנות כפייתית, פינוי דירות הממוקמות במגדלי מגורים בקומות העליונות, פינוי דירות לקראת מעבר, פינוי תכולה כבדת משקל באמצעות הליך פינוי עם מנוף, פינוי מקלטים ומחסנים, פינוי משרדים ועוד מגוון רחב של עבודות פינוי המתבצעות בהתאם להיקף התכולה המיועדת לפינוי ובהתאם לדרישות וצרכי הלקוח.

מבין כל נותני השירות בתחום הפינוי- למה כדאי לבחור דווקא בנו?

הבחירה בנו כדאית ומשתלמת עבור כל אחד ואחת מכם מכמה סיבות: ראשית אנחנו צוות הפינוי בעל הניסיון הרחב והמקיף ביותר בתחום. שנית, אנחנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של פתרונות פינוי מקצועיים ומהירים בזמן אמת. שלישית, אנחנו עושים שימוש בציוד פינוי מקצועי ואיכותי המאפשר לנו לבצע את הליכי הפינוי על הצד המהיר והבטוח ביותר, ורביעית, אנחנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של שירותים נלווים לעבודת פינוי התכולה הישנה מביתכם. אנחנו אומנם לא הכי זולים בתחום הפינוי אך אנחנו בהחלט הכי טובים במה שאנחנו עושים ואנחנו תמיד עושים יותר!

מתמחים בפינוי דירות ישנות

אחת מהתמחויות המקצועיות שלנו היא פינוי דירות ישנות ברחבי הארץ בכלל ובאזור גוש דן בפרט. במסגרת שירותי פינוי דירות ישנות, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רחב של שירותים 5הכוללים בתוכם גם שירותי פינוי מקצועיים וגם שירותי ניקיון יסודי המאפשרים לבעלי הדירה להשביח את הנכס העומד לרשותם במינימום עלויות.

שירותי הניקיון שלנו במסגרת פינוי דירות ישנות כוללים בין היתר: חיטוי יסודי של שטח הדירה, קרצוף רצפות (אפשרות לפוליש מקצועי), החלפת בלאי בשטח הדירה (תריסים, חלונות, דלתות פנים וכו), פירוק ארונות מטבח וארונות קיר המקובעים לקירות הדירה, שירותי הדברה ופעולות ניקוי נוספות המותאמות למצבה התחזוקתי של הדירה לאחר הוצאת התכולה הישנה משטחה.

לאורך השנים, ביצענו מאות הליכי פינוי מקצועיים ויסודיים בדירות ישנות ומוזנחות, ובכל אחד מהם העמדנו לרשות מזמין השירות דירה נקייה המוכנה להליכי שיפוץ יסודי או כללי. לרשותנו, ציוד מקצועי המאפשר לנו לבצע את פעולת הפינוי והניקיון הנלווה על הצד הטוב ביותר. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר וליהנות מהתוצאה המבריקה…

עובדים מקצועיים ומוסמכים

למרבה הצער, תחום הפינוי בארץ הינו תחום פרוץ מאוד. בין היתר, ניתן למצוא לא מעט חובבנים- אנשים חסרי ידע מקצועי וניסיון, אשר יש להם רכב מספיק גדול והם מכנים את עצמם "חברת פינוי". חשוב מאוד להמנע ממפגש עם "חברות" מעין אלה, שכן הוא עלול להסתיים בתוצאות לא נעימות- פגיעה באחד מן העובדים שאין לו ביטוח, פגיעה בחפצים המפונים ובדירה עצמה, קנסות כתוצאה מפינוי התכולה אל אתרי פסולת לא מורשים ועוד.

בחברת "מומחה פינוי דירה", מועסקים אך ורק עובדים מבוגרים ורציניים, אשר עברו הסמכות בתחום הפינוי ומכירים אותו על בוריו. כל העובדים מבוטחים, והם עושים שימוש בכל אמצעי הבטיחות והזהירות הנדרשים על מנת לוודא שאיש לא ייפגע. יתרה מכך, הם צברו עם השנים, הניסיון וההכשרות המקצועיות מספיק ידע על מנת לדעת כיצד עליהם להתנהל בסוגי הפינוי השונים, כך שניתן יהיה לשמור בהצלחה הן על הדירה עצמה והן על החפצים המפונים.

כל החפצים מפונים אך ורק לאתרי פסולת מורשים על פי חוק. במידת האפשר, מפונים הפריטים לאתרי מחזור מתאימים על פי סוג פריט, וזאת על מנת לתרום לאיכות הסביבה.

הופעה נאותה ועבודה שקטה

עובדי החברה מבצעים את פעולת הפינוי ביעילות, ולא פחות חשוב מכך- בשקט ומבלי להפריע לשנת הצהריים של איש מהשכנים. הם שומרים על לבוש נאות במהלך כל שעות עבודתם. בנוסף לכך, הם מקפידים לחנות אך ורק במקומות חנייה חוקיים, ולא לתפוס חניות פרטיות. בסיום העבודה, לא רק הדירה עצמה עוברת ניקיון יסודי, אלא גם חדר המדרגות המוביל אליה- כך שהשכנים לא צריכים להיות מוטרדים מכך שמבוצעת בדירה עבודת פינוי, גם אם מדובר בעבודה רחבת היקף של פינוי בית עמוס מאוד.

גם אתם רוצים להפוך את הדירה המוזנחת שלכם לדירה מטופחת? חייגו אלינו עוד היום 03-9240718

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!