השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

מי מנקה ספרים בבתים

בכל בית בישראל, יש לפחות כוננית אחת עמוסה בספרים, שלפעמים בקושי נוגעים בהם, אבל אף אחד לא מעז לפנות, או למסור אותם. במרבית המקרים, הספרים עומדים על הכוננית כאבן שאין לה הופכין. במשך שנים, הם צוברים אבק, מייצרים חרקים ואף אחד, לא ממש רוצה להתעסק עם הניקיון שלהם. ישנן מספר דרכים לנקות את הספרים, כמו ניקוי בעזרת שואבי אבק, וגם באמצעות של בדים ומגבות מיקרו פיבר, ניקוי עם מברשות ועוד.

על מנת להגיע לרמת ניקיון גבוהה של הספרים וסביבתם, חשוב להזמין צוות מנוסה וותיק בעל ניסיון בניקיון של ספרים בפרט, ושל פינוי דירה עמוסה תכולה בכלל. ישנם אנשים שאלרגיים לקרדית אבק הבית, ובמשך שנים לא נוגעים בספרים הנמצאים בביתם, בין אם הם מרוכזים בכוננית, או מפוזרים בכל מיני פינות. זאת אחת הסיבות מדוע כדאי לפנות לחברות ניקיון המפעילות שירות ארצי בתחום ניקוי ופינוי דירות.

מי מנקה אבק מספרים מי מנקה אבק מספרים

במשרדים רבים, בעיקר במשרדי עו"ד, רואי חשבון ומהנדסים, יש כונניות עמוסות בספרים עבי כרס, של ספרות מקצועית. הספרים נמצאים בשימוש והם חשובים ויקרים לליבם של העובדים במשרד, למרות שמידע רב על התחומים השונים, ניתן למצוא באתרי אינטרנט. לפעמים מדובר בספרים ישנים מאד, יקרי ערך מבחינה ערכית וגם מבחינה סנטימנטאלית. בגלל הערך הרב שלהם, חשוב שמי שינקה אותם ואת הסביבה שלהם, יהיה צוות מנוסה וותיק שמסוגל לבצע את עבודות הניקוי המיוחדות בזהירות וביעילות. 

עבודות ניקוי בעזרת שואבי אבק ניתן לבצע בשטחים שמסביב לספרים, וגם את הספרים עצמם אם עושים זאת בזהירות. עבודות ניקוי נוספות של הספרים אפשר לבצע בעזרת בדים ומגבות מיקרו פיבר וגם ע"י ניקוי עם מברשות. חברת ניקיון העוסקת בעבודות של פינוי וניקוי דירות מעניקה שירותי ניקיון מקצועיים למשרדים, המבקשים לשמור על רמת ניקיון גבוהה של המשרד, כולל ספרים, פסלונים וחפצים ייחודיים נוספים.

חברה מנוסה לניקיון ספרים ישנים

חברת ניקוי דירות ומשרדים מעניקה שירותי ניקיון מגוונים לבתים ולמשרדים. בין השירותים שהחברה מעניקה, נמצא שירות מיוחד לניקוי של כונניות ספרים. השירות מתמקד בעבודות ניקוי יסודיות לספרים ולכונניות המצויות במשרד. לרוב מדובר במספר כונניות המוצבות בסביבת העבודה ובשטחי המשרד. השירות לניקוי ספרים וכונניות, כולל ניקוי בעזרת שואבי אבק, ניקוי באמצעות בדים ומגבות מיקרו פיבר, ניקוי עם מברות, ע"י צוות מנוסה וותיק. יש לזכור שלא כל חברת ניקיון מספקת שירות ארצי של ניקוי ספרים בבתים ובמשרדים.

עבודת ניקוי ספרים ישנים מחייבת ידע וניסיון בטיפול בספרים, שלפעמים הם ישנים מאד ומצבם עדין ביותר, וגם אם הם לא שמורים וישנים מאד, הם יקרי ערך לבעליהם. צוות מנוסה וותיק של מנקים מקצועיים, מנקה באופן יסודי את הספרים ואת הכוננית, ומשיב את הספרים למקומם, נקיים ומבריקים, ככל שניתן לצפות מספרים ישנים להיראות מבריקים.

ניקוי חפצי נוי מאבק

בכל בית ומשרד, תמיד אפשר למצוא חפצי נוי שהתפקיד שלהם הוא ליפות ולהעשיר את האווירה בחלל החדר. במהלך פינוי דירה עמוסה תכולה, במרבית המקרים, ההתעסקות בחפצי נוי היא המורכבת ביותר, כי לרוב הם מאד עדינים, ועלולים להישבר או להינזק ברגע של חוסר זהירות. גם מי שמחליט למסור חפצי נוי שהוא כבר לא מעוניין בהם, מקפיד שהם לא יינזקו, בעיקר בגלל שהם בעלי ערך הסנטימנטאלי. רוב האנשים אוהבים למלא את ביתם ואת משרדם, בחפצי נוי, אבל פחות אוהבים לנקות אותם מאבק. את החפצים אפשר לנקות בעזרת בדים ומגבות מיקרו פיבר, וגם בעזרת ניקוי עם מברשות באופן זהיר. את עבודות הניקוי של חפצי נוי מאבק, עושה צוות מנוסה וותיק של מנקים מקצועיים.

ניקיון פסלונים מאבק ולכלוך

פסלונים הינם חפצי נוי שאפשר למצוא בבתים, במשרדים, במוסדות ציבוריים, בגינות פרטיות וציבוריות ועוד. עבודות הניקוי של פסלונים נעשות במספר דרכים, כמו למשל; ניקוי עם מברשות, ניקוי בעזרת בדים ומגבות מיקרו פיבר ולעיתים גם באמצעות ניקוי בעזרת שואבי אבק כשמדובר בפסלונים שהצטברו עליהם כמויות של אבק ולכלוך. את עבודות הניקיון של הפסלונים עושה צוות מנוסה וותיק המגיע לבתים ולמשרדים מטעמה של חברת ניקיון מקצועית ומנוסה. עבודות של ניקיון פסלונים מאבק ולכלוך, נדרש גם כאשר מתבצע תהליך של פינוי דירה עמוסה תכולה, ע"י חברת ניקוי מקצועית, שבין היתר, מעניקה שירותי ניקיון מגוונים.

כאשר מחפשים חברת ניקיון המעניקה שירותי ניקיון איכותיים, מומלץ למצוא חברה בעלת מוניטין וותיקה, המספקת שירותי ניקוי מגוונים. חשוב לזכור שלא כל חברת ניקיון, מעניקה שירותי ניקוי מגוונים ואיכותיים. בוודאי כשאתם זקוקים לניקוי יסודי של הבית, כולל פריטים מיוחדים, עדיף להביא חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, ולא עובדי ניקיון שעובדים לפי שעות, שהעלות שלהם תהיה הרבה יותר גבוהה מהיעילות והתועלת שלהם.

ניקוי חפצי נוי על מדפים בדירות ניקוי חפצי נוי על מדפים בדירות

ישנם מקומות מסוימים שעליהם תמיד אפשר לראות חפצי נוי. אך המקום הפופולארי ביותר שעליהם רואים חפצי נוי, הוא על המדפים בכל חדרי הבית. בין אם מדובר בסלון, בחדרי השינה או בחדר העבודה, ואפילו במטבח, תמיד נראה חפצי נוי, בעיקר על מדפים, שלפעמים הוכנו במיוחד עבורם. בעלי הדירות, או דיירים הגרים בשכירות, מאוד קשורים לחפצי הנוי שהם בחרו בעצמם, לפעמים כאלה שהם מזכרות מחו"ל. החפצים עומדים במקומות מרכזיים בדירה, חלקם עשויים מעץ, מבד, מפלסטיק ומחומרים אחרים.

מכיוון שמדובר בחפצי נוי, שעשויים מחומרים שונים ובגדלים משתנים, לרוב צריך לנקות אותם בזהירות רבה. לא תמיד ניתן לבצע ניקוי בעזרת שואבי אבק כשמדובר בחפצי נוי עדינים, אך לרוב אפשר לנקות אותם בעזרת בדים ומגבות מיקרו פיבר. אפשר גם לבצע ניקוי עם מברשות, כמדובר בחפצי נוי עשויים מעץ, אלומיניום וחומרים דומים. כדאי להקפיד על ניקוי חפצי נוי על מדפים בדירות לעיתים קרובות, במיוחד אם הם עומדים במקומות חשופים לאבק וללחות. כאשר האבק נדבק ללחות לאורך זמן הוא מתקשה, ועבודות הניקיון על החפצים הופכת לקשה יותר, עד לבלתי אפשרית.

ניקוי תמונות מאבק

תמונות תלויות על הקיר, אפשר לראות בהרבה מקומות. בבתים, במוסדות ציבוריים ופרטיים, במשרדים פרטיים וממשלתיים ועוד. כמובן שבחירת התמונות נעשית לפי העדפות האישיות של כל אדם, או לפי סגנון העיצוב בבית או במשרד. אך לגבי נושא אחד אין עוררין. את התמונות חייבים לנקות מדי פעם מאבק שמצטבר עליהן לעיתים קרובות. ניקוי תמונות מאבק הינה פעולה שצריכה להיעשות כמעט מדי יום. אפשר לבצע ניקוי בעזרת שואבי אבק כשמדובר בתמונות, אם משתמשים בחלק ייחודי לניקוי תמונות. אפשר גם ניקוי עם מברשות עדינות, או ניקוי באמצעות בדים ומגבות מיקרו פיבר.

הדבר החשוב ביותר, כשרוצים לשמור על ניקיון התמונות בכל מקום, הוא להביא צוות מנוסה וותיק שיבצע את עבודות הניקוי בזהירות ובמקצועיות. במיוחד כשמדובר בתמונות יקרות ערך, בעלות ערך כספי וסנטימנטאלי גבוה, חשוב להקפיד על עבודות ניקוי התמונות מאבק, לעיתים קרובות ובמיומנות רבה. למרות שפעולה של ניקוי תמונות מאבק, נראית כפעולת ניקוי שגרתית, לפעמים עובד ניקיון עלול להסב נזק למסגרת של התמונה או לתמונה עצמה, בגלל שימוש בחומרי ניקוי מזיקים, שאינם מתאימים לשימוש בניקוי תמונות.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!