השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי אגרנות כפייתית

פינוי אגרנות כפייתית

פינוי דירה של אגרנים כפייתיים היא משימה כמעט בלתי אפשרית בעבור מי שאינו מתמחה בפינוי דירות בכלל ובביצוע פינוי אספנות כפייתית בפרט .

מאחר ואגרנות כפייתית הינה תופעה המתאפיינת באיסוף אובססיבי של חפצים שונים, דירתם של האספנים הכפייתיים תהיה עמוסה בציוד רב ולעיתים תאופיין כדירה העולה על גדותיה האוגר הכפייתי לרוב יאגור בדירתו מגוון רחב של חפצים או פריטים מסוגים מסוימים כמו עיתונים, פסלונים, בגדים וכדומה .

במרבית המקרים בהם עולה הצורך בביצוע פינוי אגרנות כפייתית, אין צורך בחפצים הישנים וניתן להשליך את רוב החפצים לפחי הזבל .

דירה של אגרן כפייתי מאופיינת באוסף רחב של עיתונים ישנים, מוצרי חשמל שהתקלקלו, רהיטים ישנים שלא נעשה בהם שימוש זמן רב ועוד תופעת האגרנות הכפייתית נוטה להיות אף מסוכנת לבריאות האגרן ובני הבית היות ורוב החפצים שנאגרים מעלים אבק, עלולים לצבור עובש או להיות מקור מסתור לחרקים ומזיקים מסוגים שונים .

ביצוע פינוי דירה של אגרנים כפייתיים על ידי אנשי מקצוע

פינוי דירה של אגרנים כפייתיים המבוצעת על ידי אנשי מקצוע יכולה להוות פתרון טוב בעבור מי שחי עם אגרן כפייתי או סובל מהתופעה ומעוניין לגור בבית מפונה ונקי .

בין אם פינוי הדירה מבוצע אחת לתקופה ובין אם באופן חד פעמי מסיבות של מעבר דירה, הזמנת חברת פינוי המתמחה בביצוע פינוי דירות באופן כללי ופינוי דירה של אגרנים כפייתיים במיוחד יכולה להקל על העבודה ועל המתח הכרוכים בביצוע פינוי אגרנות כפייתית פינוי אספנות כפייתית מקצועי יבוצע על הצד הטוב והמהיר ביותר .

תהליך ביצוע פינוי אגרנות כפייתית

תהליך פינוי אספנות כפייתית כולל מספר שלבים מרגע ההחלטה לבצע את הפינוי ועד לשלב הניקיון של הדירה לאחר ביצוע הפינוי .

בשלב הראשון שלאחר קבלת ההחלטה לפנות את הדירה, יגיע איש מקצוע מנוסה לדירה על מנת לתת הצעת מחיר, הערכת זמן העבודה וחוות דעת על התהליך שיש לבצע בשלב השני, יגיע צוות הפינוי אל הדירה ויחל לבצע מיון של החפצים בשיתוף בעלי הדירה .

בתהליך המיון ייבחנו החפצים שבעל הדירה מבקש לשמור והחפצים שניתן לזרוק לזבל או לתרום לעמותות שונות .

השלב השלישי הוא שלב הפינוי עצמו בשלב זה, יעביר צוות הפינוי את החפצים שהוחלט להשליך לזבל אל אתרי אשפה מורשים, את החפצים שיש להעביר לתרומה, לעמותות השונות ואת החפצים שהוחלט לשמור, אל פתרונות האחסון שנקבעו יחד עם בעל הדירה .

השלב האחרון, שלב הניקיון הוא שלב רשות שהלקוח יכול לבחור
.

במידה ובחר הלקוח להשלים את מלאכת הפינוי בניקיון יסודי של הדירה, החברה המפנה תספק שירותי ניקיון באמצעות מכשירים מתקדמים ותדאג לבצע ניקיון יסודי בדירה. בנוסף לניקיון הדירה ובהתאם למצב הדירה יכול הלקוח לבחור להרחיב את השירותים שניתנים על ידי חברת הפינוי לשירותי שיפוץ קלים כמו צביעת קירות הדירה, קילוף קירות עם עובש וחידושם, הדברה מפני מזיקים למיניהם וכדומה.
החשיבות של השלבים האחרונים במקרה של פינוי אספנות כפייתית היא גדולה מאוד היות ודירות של אגרנים כפייתיים אשר עמוסות בחפצים שעומדים בדירה שנים רבות יכולות לסבול מנזקים רבים שנגרמו עם הזמן כמו עובש שהצטבר עם השנים על חפצים שלא הזיזו אותם, אבק שהצטבר על רהיטים ישנים שלא הזיזו אותם בגלל צפיפות של מקום, מזיקים שחלחלו מתחת לערימות של עיתונים או חפצים רבים וכדומה. על ידי ניקיון וטיפולי שיפוץ קטנים לאחר ביצוע פינוי דירה של אגרנים כפייתיים יכולים הדיירים לקבל דירה חדשה, מאווררת, נקייה ובעיקר, לא מסוכנת לבריאות.

בחירת חברת פינוי דירה של אגרנים כפייתיים באמצעות חברת פינוי מקצועית.

אחד הפרמטרים החשובים הוא הניסיון והמקצועיות של צוות החברה בביצוע פינוי אגרנות כפייתית, לרוב, פעולת הפינוי היא פעולה קשה בעבור האגרנים הכפייתיים אשר נוטים לפתח תלות בחפצים אותם הם אוגרים, צוות פינוי מקצועי יהיה קשור לצרכיו של האגרן הכפייתי ויבצע את הפינוי בהתאם להסכמים שנעשו מראש אתו ועם בני המשפחה.
פרמטר נוסף שעל הצוות המפנה לעמוד בו הוא השלכת החפצים לאתרי אשפה מורשים בלבד, מאחר והחוק העירוני אוסר על השלכת ציוד רב או כבד בפחי האשפה המקומיים, על הצוות המפנה להעביר את הציוד המפונה אל אתרי אשפה מורשים ובכך למנוע קבלת קנסות.
פרמטר נוסף שיש לבדוק לפני בחירת צוות פינוי אגרנות כפייתית היא האם השירות כולל גם ניקוי הדירה ושיפוץ קל של הדירה לאחר ביצוע הפינוי .

צוות פינוי אגרנות כפייתית הכולל במתן השירותים שלו גם שירותי ניקיון ישתמש במכשור מיוחד ובתכשירים מיוחדים לביצוע הניקוי והחיטוי של הדירה לאחר הפינוי בנוסף, רצוי לבקש מהצוות המפנה לבצע גם הדברה נגד מזיקים על מנת למנוע הופעת מזיקים לאחר ביצוע הפינוי במידה והאגרנות הכפייתית תימשך .

פינוי אגרנות כפייתית כחלק מתהליך ההתמודדות

תופעת האגרנות הכפייתית אינה תופעה רחבה ואינה מאוד מוכרת אולם מי שסובל מהפרעת אגרנות כפייתית ובני משפחתו מרגישים את ההפרעה במלוא עוצמתה .

מאחר והאגרנות הכפייתית מתבטאת באיסוף של חפצים רבים, גם האגרן וגם בני משפחתו עלולים לסבול מתופעות לוואי הנלוות לאגרנות כמו לכלוך מצטבר, חוסר מקום בדירה, צפיפות בחדרים שבהם נאגרים החפצים, מתח נפשי ומתח בין בני המשפחה אין ספק שחייו של האגרן הכפייתי אינם רגילים ושתופעות הלוואי של ההפרעה ניכרות במהלך חיי היומיום של האגרן ושל בני משפחתו .

אחת הדרכים להתמודד עם התופעה היא ביצוע פינוי דירה של אגרנים כפייתיים .

למרות שביצוע פינוי הדירה עלול להיות קשה לאגרן הכפייתי מאחר והוא נוגד את ההפרעה ממנה הוא סובל, הדרך להתמודד עם ההשלכות של ההפרעה היא ללא ספק ביצוע פינוי הדירה מהחפצים שאין להם שימוש יותר חברה מקצועית המתמחה בביצוע פינוי אספנות כפייתית יכולה לספק את המענה המקצועי ביותר על ידי צוות מנוסה שיבין את הצרכים של האגרן הכפייתי ויבצע את פעולת הפינוי ברגישות .

אם גם אתם או קרוביכם סובלים מתופעת אגרנות כפייתית ואם גם אתם מעוניינים לבצע פינוי דירה של אגרנים כפייתיים, אנחנו יכולים לספק עבורכם את הפתרון המתאים ביותר .

צוות הפינוי שלנו מתמחה בפינוי דירות של אגרנים כפייתיים ויכול לתת את המענה לכל דרגה של התופעה בין אם הדירה עמוסה בעיתונים, מכשירי חשמל ישנים או חפצים שונים, צוות הפינוי שלנו יבצע מיון ויפנה את החפצים שאין בהם צורך אל אתרי אשפה מורשים ביעילות ובמקצועיות .

אצלנו בחברה מבינים את התופעה של אגרנות כפייתית ויודעים לטפל בבעיה. מכיוון שדירה של אגרנים כפייתיים סובלת מהשלכות קשות של אגירה של שנים, אנחנו מציעים שירות הכולל בנוסף למיון ולפינוי גם ניקיון מלא לדירה, חידוש קירות הסובלים מעובש, צביעת קירות, הדברה מפני מזיקים ושירותים נוספים שישאירו את הדירה לאחר ביצוע העבודה נקייה, מפונה וראויה למגורים.

כאמור, אגרנות כפייתית היא הפרעה לכל דבר .

ההתייחסות לפינוי דירה של אגרן כפייתי צריכה להיות בהתאם ולהפוך את הדירה לראויה למגורים תוך התחשבות בצרכים וברגשות של האגרן הסובל מן ההפרעה צוות פינוי מומחה יכול לתת את המענה הנכון ביותר על מנת להפוך את כל חוויית הפינוי עצמה לנעימה תוך שיתוף האגרן בביצוע העבודה והפיכת הדירה לראויה למגורים, נקיה ומפונה .

להפוך את הדירה לראויה למגורים בהקדם האפשרי

כאשר מדובר על פינוי דירות בהם מתגוררים אגרנים כפיתיים, חשוב מאוד שלא להתעלם מאלמנט הדחיפות. אם אתם מכירים אגרן כפייתי או שיש לכם נטיות אגרנות בעצמכם, חשוב להבין כי כל יום נוסף בדירה עמוסה ומלאה בחפצים מיותרים עלול להוות סכנה לכל יושבי הבית, ולעיתים גם לשכנים החולקים עם האגרן את אותו הבניין. הסיבה לכך היא שדירותיהם של אגרנים כפיתיים נוטות להתדרדר במהירות ולהפוך לכדי מפגע תברואתי של ממש תוך זמן קצר למדי.

מאחורי ערימות החפצים הרבות נוטה, לא פעם, להצטבר לכלוך מסוגים שונים. מלבד לכלוך שברור מאליו שיצטבר כמו אבק, פעמים רבות יש גם נוכחות של לכלוך קשה יותר- כך, למשל, במקרים רבים בדירותיהם של אגרנים כפיתיים יש גם עובש ומזיקים מסוגים שונים. מדובר בזיהומים קשים שעלולים להוות סכנה ממשית לבריאות, ולכן חשוב מאוד לטפל בדירת האגרנות בהקדם האפשרי.

להפוך כל דירה מוזנחת לדירה מטופחת בזמן מפתיע

כפי שניתן להבין מהאמור לעיל, פינוי דירת אגרן כפייתי וניקוי שלה תוך שימוש באמצעים ביתיים מהווים משימות כמעט בלתי אפשריות. גם במידה וניתן לפנות את ערימות החפצים הרבות, יהיה קשה מאוד להתמודד עם בעיות כמו הצטברות של עובש ומושבות של תיקנים ללא ציוד מקצועי. באמצעות פנייה אל שירותיה של חברה מקצועית, ניתן להפוך גם תהליך שנראה מורכב וארוך מאוד לפשוט ויעיל.

החברה המקצועית תוכל לעשות שימוש בידע הרב ובניסיון שנרכש לאורך השנים, ובכך לפנות את הדירה ולבצע את כל פעולות הניקוי והשיפוץ הנלוות תוך זמן קצר באופן מפתיע. בכך, במקום להסתבך עם התהליך ולנסות לבצעו בעצמכם, ניתן לצאת לדרך חדשה עם דירה פנויה תוך יום עבודה אחד ולא יותר.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!