השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

המומחה מפנה בתים גם ברעננה

המומחה מפנה בתים גם ברעננה

חברת מומחה פינוי דירה מציעה לכם שירות פינוי בתים ברעננה, שירות המבוצע על ידי צוות עובדים מקצועי ומיומן, בעל ניסיון מצטבר של שנים ארוכות בעבודה בחברת הפינוי המובילה והוותיקה ביותר בישראל. עובדי החברה הם עובדים בוגרים, אחראיים ואיכפתיים המבצעים את עבודתם בצורה יסודית ומקצועית על פי הכשרה תקופתית אותה הם עוברים בחברה, ועל פי סטנדרטים ומתודולוגיות פינוי שנבנו ופותחו בחברה לאורך כל שנות פעילותה מול המגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי.

סטנדרטים גבוהים של שירות

חברת מומחה פינוי דירה מקפידה על סטנדרטים יוצאי דופן של שירות ובתוך כך מקפידה על עמידה מלאה בלוחות זמנים, ביצוע כל משימת פינוי בכל מצב, מכל קומה, בכל משקל ובכל היקף לרבות פינוי באמצעות מנוף, באמצעות משטחי הרמה ובאמצעות שורה של אמצעי שינוע נוספים המיושמים על ידי החברה. אנו מקפידים על העברת החפצים המפונים ליעדים מורשים בלבד, יעדים הכוללים ארגוני צדקה ומשפחות נזקקות, מפעלי מיחזור ואתרי הטמנת פסולת מורשים.

סט שלם של שירותים משלימים

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה מוטת לקוח, ובהתאם לכך מציעה את שירות פינוי בתים עם סל של שירותים משלימים המיועדים לסייע לכם לסיים את משימת הפינוי כמה שיותר מהר וקל, ולדאוג לשלב הבא בחייה של הדירה בין שמדובר על השכרתה או מכירתה, ובין שמדובר על כל מטרה אחרת שאתם מייעדים לה. אנו מציעים לכם שירותי ניקיון יסודי, שירותי חיטוי ושירותי שיפוץ ראשוני לאחר פינוי, וכן שירותי הכנה לרבות מיון חפצים, אריזה ועיטוף.

ביטוח ובטיחות

כל פעילות החברה מבוצעת עם כיסוי ביטוחי מלא הכולל את הביטוחים הבאים:

 1. ביטוח צד ג'
 2. ביטוח מבנה
 3. ביטוח תכולה
 4. ביטוח נזקי גוף
 5. ביטוח עובדים

ביטוחים אלה מופעלים באופן אוטומטי בכל משימה של החברה, ומעניקים לה כיסוי מלא על כל סיטואציה ביטוחית שעלולה להתעורר במהלך תהליך הפינוי. כמו כן, אנו מקפידים על יישום מדיניות בטיחות סדורה לרבות עבודה עם אמצעי מיגון מתאימים כדוגמת כפפות, סרבלי עבודה, משקפי מגן, קסדות, נעלי עבודה וכדומה, והקפדה יתרה על נושא הבטיחות בעבודה במשימות פינוי בתים בקומות גבוהות, פינוי באמצעות מנוף וכדומה.

התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מומחה פינוי דירה עוד היום, אנו נשלח אליכם איש מקצוע שיבחן את היקף העבודה במקום, ובהתאם לכך נפיק עבורכם הצעת מחיר הוגנת ותחרותית לרבות קביעת מועד ביצוע הפינוי ופרק הזמן הנדרש להשלמת המשימה, בדרך כלל שעות ספורות עד יום עבודה.

form-img
 • קדימה צרו איתנו קשר

  שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
  בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

  או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!