השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי גרוטאות כתוצאה מאגרנות כפייתית

פינוי גרוטאות כתוצאה מאגרנות כפייתית

חברה לפינוי גרוטאות

ישנה דעה מוטעית בקרב הציבור שאם רוצים לפנות תכולה של גרוטאות מדירה או אתר כלשהם ניתן פשוט לפנות אל חברת הובלות אשר תוציא את החפצים. במציאות אין הדבר כך. לא כל חברה מורשית לסלק פסולת יבשה בגדלים או נפחים חריגים וצריך לדעת אל מי לפנות – רק אל מומחה פינוי דירה. התקשרו עכשיו לפרטים – 03-9240718

פינוי גרוטאות ממקלט

פינוי גרוטאות
פינוי גרוטאות

מומחה לפינוי דירה הוא זה שיודע בדיוק כיצד לבצע פינוי מ-א' עד ת' של דירה, כולל כל החפצים והפריטים שיש בה, קטנים כגדולים. צריך לדעת בדיוק מה להוציא ומה לעשות עם כל פריט ופריט. למשל כאשר מדובר בחפצים שנאגרו במקלט צריך להבין מה מצבו של כל פריט וכיצד לנהוג בו.

פינוי גרוטאות מהבוידעם

בכל דירה יש בוידעם שונה ולעיתים הגישה אליו קשה וזו הסיבה שחפצים נשכחים שם וכלל לא זוכרים את קיומם. מומחה לפינוי דירה יגיע למקום עם הציוד הדרוש אשר יעשה את העבודה קלה ומהירה ואפשר יהיה תוך זמן קצר בלבד לפנות אל כל הגרוטאות והחפצים מכל בוידעם בכל דירה או בית.

פינוי גרוטאות ממחסן

מחסן הוא סוג של מלכודת עבור מי שנוהג לאגור חפצים. מומחה לפינוי דירה אשר עובד עם צוות מיומן ומנוסה ונותן ביטוח מלא לכל חפצי הלקוח הוא מי שצריך לפנות אליו כאשר מחליטים לעשות סדר ולפנות את המחסן מהחפצים. המומחה בעל ניסיון בכל רחבי הארץ (כמו תל אביב, רמת גן וגבעתיים).

פינוי גרוטאות מחנות

מומחה פינוי דירה יוכל לתת מענה מצוין לפינוי גרוטאות וחפצים גם מחנויות. הפינוי יתבצע למכולות מורשות לסילוק חפצים גדולים או מיוחדים ומה שלא יסולק יועבר למחזור. רק מומחים המכירים את התחום של אגרנות כפייתית הם הכתובת לפנות אליה כאשר מדובר בפינוי אשר עלול להיות מסובך או מורכב מכל סיבה שהיא.

פינוי גרוטאות מהגג

גגות של בניינים עלולים מהר מאד להפוך למחסנים עיליים כאשר מונחים בהם גרוטאות וחפצים שנשכחים שם במהרה. מומחה פינוי דירה אשר מצויד במנוף מיוחד יכול להקל על מלאכת הפינוי ולבצע אותה מהר על מנת לפנות את שטח הגג אשר היה תפוס בחפצים שאין להם שימוש וכבר לא זוכרים שהונחו שם.

פינוי גרוטאות ממרתף

בישראל נוצרים לעיתים מצבי חירום שבהם יש צורך בהכשרת המקלט שבבניין המגורים. פתאום בתהליך ההכשרה מגלים שהמקלט עמוס בחפצים או גרוטאות שהוארו שם וחובה לפנות אותם מהר ככל האפשר. מומחה פינוי דירה שיגיע עם צוות מנוסה ועם הציוד המתאים יפנה את מה שצריך ואף יבצע ניקוי יסודי בסיום תהליך פינוי המרתף.

פינוי גרוטאות מדירה

אגרנות כפייתית היא תופעה אשר הסימנים שלה עלולים להיות מסוכנים עבור מי שלוקה בה, לעיתים מבלי שהוא מודע לכך. מומחה פינוי דירה מכיר היטב את המצב העדין שבו נמצא מי שלוקה בתופעה זו ויידע כיצד להדריך את צוות העובדים שלו על מנת שינהג בזהירות ועדינות מרבית עם החפצים המפונים של הלקוח.

פינוי גרוטאות מחצר

על מנת ליהנות מחצר רחבת ידיים כדאי מאד לא יהיו בה חפצים שהושארו שם כי אין להם מקום אחר. ישנה סכנה שהם יישכחו שם ואיש לא יזכור שהם בכלל קיימים. מומלץ להזמין מומחה לפינוי דירה אשר יידע בדיוק איך לטפל בכל חפץ ומה לעשות עם כל פריט מפונה. בנוסף למומחה זה יהיו האישורים והרישיונות הדרושים לסילוק והטמנה של החפצים הגדולים אשר מפונים מהחצר ומהבית של הלקוח.

לאן מפנים את הגרוטאות?

כאשר מפנים גרוטאות מן הדירה, חשוב לזכור כי על הפינוי להתבצע באופן נבון ואחראי- אחרי הכל, לא ניתן לפנות את הגרוטאות מבלי לשים לב לאן בדיוק מפנים אותן ומה עושים עמן. קיימים מספר אתרי פסולת בישראל, וחשוב מאוד לוודא כי הפינוי מתבצע אך ורק אל אתרי פסולת מורשים על פי החוק. הסיבה לכך היא כפולה- ראשית כל, להשלכת פסולת באתרים בלתי מורשים עלולות להיות השלכות סביבתיות שליליות וחמורות מאוד. יתרה מכך, מי שמשליך פסולת באתרים בלתי מורשים מסתכן בקנסות כבדים מאוד.

בחברת מומחה פינוי דירה, כל כמות פסולת שהיא תפונה אך ורק אל אתרי פסולת מורשים, כך שאתם בהחלט יכולים להסיר דאגה מלבכם.

אפשרות למחזור ולמכירה

בנוסף להשלכת הגרוטאות לאתרי פסולת מורשים, לעיתים קיימת גם אופציה של מחזור או של מכירה בשוק היד השנייה, במידה ועדיין יש להן ערך כלשהו. העובדים המנוסים של מומחה פינוי דירה יוכלו להעניק לכם ייעוץ מקצועי בנוגע לאפשרויות המחזור והמכירה של החפצים הישנים שלכם. יש לציין כי במידה ותתבצע מכירה של הפריטים אשר תניב רווח, ניתן יהיה לקזז את הרווח מעלות הפינוי- ובכך ניתן להוזיל את העלויות, לעיתים באופן משמעותי.

במקרה של פינוי אגרנות כפייתית, למחזור או למכירה של הפריטים יש משמעות נוספת- האגרן הכפייתי לרוב קשור מאוד לחפצים ולגרוטאות שאסף עם השנים, והוא יתקשה מאוד להשלים עם המחשבה שהחפצים הללו מושלכים לפח האשפה. עדיף לו לדעת כי החפצים יועברו למחזור או יזכו לשימוש חוזר, כך שהם לא מושלכים לפח לשווא.

לסיכומו של דבר, פינוי גרוטאות אינו עניין של מה בכך, בעיקר אם ריבוי הגרוטאות הינו תוצאה של אגרנות כפייתית. לכן, יש לבצע את עבודת הפינוי אך ורק באמצעות צוות של מקצוענים.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!