השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי דירה בחינם

פינוי דירה בחינם

שירותי פינוי דירות המתבצעים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" הינם שירותים מקצועיים המיועדים למגוון נרחב של מטרות וסוגי פינוי, החל מפינוי דירה לצרכי שיפוץ ומעבר בין דירות, דרך שירותי פינוי ירושות ופינוי עיזבונות ועד שירותי פינוי לכל מטרה אחרת.
בחלק מהמקרים, שירותי הפינוי המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" מוענקים בחינם, ובמאמר הבא נציג בפניכם את התנאים בגינם אנו מבצעים את הליכי פינוי דירה בחינם.

פינוי מקצועי- מי צריך את זה בכלל?

צוות "מומחה פינוי דירה" הינו צוות מקצועי ומיומן הפועל בכל תחומי הפינוי השונים, לרבות, שירותי פינוי לקהל הפרטי והקהל העסקי כאחד .

שירותי הצוות מיועדים למגוון נרחב של מקרים בהם נדרשת פעולה מקצועית של הליך הפינוי מקרים אלו כוללים בין היתר: שירותי פינוי דירות, פינוי מחסנים, פינוי חצרות, פינוי חדרי מדרגות, פינוי ירושות, פינוי דירות מוזנחות ודירות ישנות, פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, פינוי בתי עסק, מפעלים, מחסנים לוגיסטיים ועוד .

פינוי מקצועי -כיצד הוא מתבצע?

שירותי הפינוי המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" מיושמים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה על ידי אנשי הצוות לאורך השנים .

שיטה זו מאפשרת לכם ליהנות ממגוון שירותים מקצועיים הכוללים בין היתר: הליך מיון מקדים של החפצים המרכיבים את תכולת הדירה, שירותי פינוי וסילוק החפצים משטח הדירה בעזרת ציוד מתקדם, שירותי הובלת הציוד המפונה באופן מסודר ומקצועי לאתרי פסלות ומחזור המיועדים לכך בנוסף, צוות "מומחה פינוי דירה" מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון שירותים נלווים הכוללים בין היתר: שירותי ניקיון וחיטוי יסודי של שטח הדירה, שירותי צבע וסיוד, שירותי החלפת בלאי, שירותי הדברה, שירותי פינוי ופירוק ארונות קיר ורהיטים מקובעים ועוד .

פינוי דירה בחינם- מתי זה מתאפשר?

פינוי דירה בחינם הינו שירות הכולל את כל הליכי הפינוי המקצועיים אותם אנו מעניקים לכל לקוח ולקוח. שירותי פינוי דירה בחינם מתאפשרים כאשר לרשות מזמין העבודה עומדים חפצים ופריטים (בבעלותו בלבד) אותם הוא מעוניין למסור בתמורה לשירותי הפינוי, וכאשר מורכבות הליך הפינוי איננה מצריכה שירותים הדורשים הזמנת ציוד מיוחד למטרות ביצוע הפינוי, כגון: שינוע מכולות, הזמנת מנופי זרוע ועוד.
פינוי דירה בחינם הינו שירות המבוצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", במקרים בהם לרשות מזמין השירות עומדים חפצים הראויים לשימוש נוסף, וכאשר צוות "מומחה פינוי דירה" מוצא עניין בנטילת הציוד בתמורה לביצוע העבודה בחינם.

להלן מספר מקרים בהם מתאפשר ביצועי הליך פינוי דירה בחינם:

פינוי דירות לצרכי שיפוץ, מעבר בין דירות או למטרות דילול תכולת הדירה- במקרים אלו אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם הערכת שווי בגין הציוד אותו אתם מעוניינים לפנות משטח דירתכם, ובמידה והוא משתווה לעלויות השירות המקצועי שלנו, אנו מבצעים הליך פינוי דירה בחינם.
פינוי ירושות ופינוי עיזבון- במקרים אלו, כמות הציוד המיועדת לפינוי מאפשרת לכם ברוב המקרים לבצע הליך מיון מוקדם ולבחון את טיב הפריטים והחפצים המרכיבים את תכולת הירושה או העיזבון. במקרים אלו אנו מבצעים עבורכם את הליך המיון המקדים, מעניקים לכם הערכת שווי בנוגע לפריטים המיועדים לפינוי על ידיכם, ומאפשרים לך לבחון את חלופת פינוי דירה בחינם לצרכי פינוי הירושה או העיזבון.
פינוי מחסנים ומקלטים – רבים מאיתנו נוהגים לאחסן בשטחי המחסן או המקלט חפצים ופריטים שונים בהם אין לנו שימוש .

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מתמחים בביצוע הליכי פינוי המאפשרים לכם לארגן מחדש את המחסנים, המקלטים וחדרי הביטחון העומדים לרשותכם במידה ובמקומות אלו קיים ציוד בעל שווי ערך כזה או אחר, אנו נצבע עבורכם את הליך הפינוי בחינם, בתמורה למסירת הציוד לבעלותנו הבלעדית .

פינוי בתי עסק, חנויות ומשרדים- במידה ובבעולתכם משרד, חנות או כל בית עסק אחר, ובמידה וגם אתם מתכוונים לבצע הליכי פינוי למטרות שונות והינכם מעוניינים "להיפטר" ממלוא התכולה המרכיבה את בית העסק או מחלקה, אנחנו בצוות " מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם את האפשרות לבצע הליך פינוי דירה בחינם במסגרת שירות לבתי עסק. בתמורה למסירת החפצים המיועדים לפינוי לידינו, אנו נבצע עבורכם את הליך הפינוי המקצועי, וזאת במידה והערכות השווי בגין הציוד עומדות בקנה אחד עם שווי השירות המוצע על ידינו.

פינוי דירה בחינם -דברים שחשוב לדעת!

בתחום שירותי הפינוי פועלים צוותים רבים המעניקים לכם שירותים כאלו ואחרים ברמה מקצועית משתנה. לאורך השנים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נחשפנו ללא מעט סיפורים ומקרים, בהם מזמיני העבודה חשו מרומים על ידי אנשים שהציגו את עצמם כבעלי מקצוע בתחום הפינוי.
על מנת שלא תיפלו קורבן לכל מיני "חאפרים" המציגים את עצמם כבעלי מקצוע בתחום הפינוי, בעוד הדבר היחידי שמעניין אותם הוא לשים את ידם על הציוד העומד לרשותכם, ולהיעלם מייד לאחר שהם נטלו את הציוד שמעניין אותם ולהותיר אתכם עם יתר הציוד מבלי לבצע עבורכם את מלאכת הפינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", ריכזנו עבורכם מספר נקודות שחשוב שתשימו עליהם את הדעת בטרם הזמנת שירותי פינוי דירה בחינם:
הקפידו להתנהל אך ורק מול חברות ובעלי מקצוע מוכרים ומנוסים (כיום באמצעות רשת האינטרנט תוכלו לבצע בדיקה ראשונית בנוגע לגודל החברה, ניסיונה בתחום וכדומה)
הקפידו לבצע פגישה מוקדמת במקום המיועד לפינוי יחד עם בעלי המקצוע השונים, ולעולם אל תסגרו עסקה באמצעות הטלפון
הקפדה יתרה על הנקודות המופיעות לעיל, תאפשר גם לכם ליהנות מהליך ביצועי מקצועי של פינוי דירה בחינם, ותאפשר לכם ליצור מערכת יחסים אמינה אל מול בעלי המקצוע המבצעים את העבודה.
אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמקדים במתן פתרונות פינוי יעילים ומקצועיים לכל לקוח ולקוח. כמו כן, אנו מבצעים את כל הליכי הפינוי השונים, לרבות, הליכי פינוי דירה בחינם, תוך כדי מתן יחס אישי ושירות מקצועי לכל לקוח ולקוח.
הניסיון המצטבר שלנו בתחומי הפינוי, הידע המקצועי שלנו בתחום הערכות השווי, האמינות והשירות האישי אותו אנו מענקים לכלל לקוחותינו, כל אלו ועוד, מאפשרים לנו להעמיד לרשותך מערך שירותי בסטנדרטים בינלאומיים.
שירותי הפינוי בחינם מוענקים על ידינו כשירות נוסף אותו אנו מעניקים לכלל לקוחותינו. בנוסף, להליכי הפינוי בחינם, תוכלו ליהנות גם משירות מקצועי המכונה "קונה ירושות", במסגרתו אנו רוכשים מכם חפצים ופריטים שונים בעלי שווי ערך כזה או אחר, תמורת כסף מזומן או תמורת ביצוע עבודות הפינוי בחינם.
אם גם לרשותכם עומד ציוד בעל שווי ערך מסוים שאינכם מעוניינים בו יותר, או במידה וגם אתם זקוקים להליכי פינוי כאלו ואחרים, זה הזמן לבחון יחד איתנו את אופציית הפינוי בחינם.

פינוי דירה מקצועי ואמין
פינוי דירה גם אם הוא בחינם בו יש ללקוח תכולה שלמה למסור חייב להיות מבוצע על ידי צוות מקצועי ואמין .

לא כל חברה מבצעת באמת פינוי תכולה בחינם ולכן יש לבחור בקפידה את צוות המקצוענים איתם אתם בוחרי לעבוד הצוות שלנו או אמין וישר ויגיע לפני ההסכם על הפינוי לדירה על מנת להעריך את היכולת של הצוות לבצע פינוי בחינם תמורת מסירת חפצים ותכולה .

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!