השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי דירה – המדריך המקצועי שיעשה לכם סדר בדירה…

פינוי דירה – המדריך המקצועי שיעשה לכם סדר בדירה…
תוכן עניינים:

פינוי דירה- אודות השירות 

שירותי פינוי דירה הינם שירותים מקצועיים המוענקים לכם על ידי צוות מנוסה ומיומן מטעם "מומחה פינוי דירה". השירות מוענק למגוון נרחב של צרכים ומטרות, החל מפינוי דירה לצרכי שיפוץ ומעבר בין דירות, דרך פינוי דירה לצרכי "דילול" הבית מחפצים ופריטי ריהוט ישנים ומיותרים, ועד לפינוי דירה לצרכי השבחת הנכס לקראת הליכי מכירה או השכרה.

שירותי פינוי דירה מוענקים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", הן לקהל הפרטי והן לקהל המוסדי- עסקי, וזאת על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהליכי פינוי דירה מקצועיים לכל מטרה. הליך פינוי דירה, הינו הליך מקצועי המחייב אתכם לשכור את שירותיהם של בעלי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר בתחום.

אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם ניסיון רב שנים, יכולות מקצועיות מתקדמות ומגוון שירותים איכותיים הנלווים להליך הפינוי, וכל זאת, על מנת לאפשר לכם ליהנות משירותי פינוי דירה מקצועיים, יעילים , בטוחים ומהירים.

אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה"  פיתחנו שיטת התנהלות מתקדמת ויעילה, המאפשרת לכם ליהנות משירות מקצועי מהיר ובטוח. במסגרת שיטה זו אנו פועלים על פי תכנית עבודה מוקפדת ומסודרת, המאפשרת לנו לבצע את מלאכת הפינוי על הצד המקצועי הטוב ביותר, להלן עיקרי תכנית הפעולה שלנו, המיושמת בכל הליך פינוי המבוצע על ידינו:

העמדת תכנית פינוי דירה מסודרת ומוקפדת

עוד בביקור הראשון של "מומחה פינוי דירה" בביתכם, תקבלו מאיתנו, את תכנית הפינוי המסודרת, שתבטיח לכם את פינוי הציוד לנקודות ואתרי הפסולת המרכזיים, אשר נמצאים בסביבת מגוריכם. כידוע, פינוי לא חוקי של פסולת ביתית ברחוב או במקומות שאינם מיועדים לכך, עלולה להוביל אתכם לקבלת קנסות מיותרים מטעם המועצה המקומית ומשטרת הסביבה הירוקה.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מכינים עבורכם תכנית פינוי המייעדת את הציוד המפונה (על פי בקשתכם) לאתרי הפסולת המיועדים לשם כך. כמו כן, אנחנו מאפשרים לכם לפנות את התכולה לכל כתובת או אתר אחסון אחר על פי בקשתכם.

מיון וארגון החפצים המיועדים לפינוי

לכל אחד ואחת מאיתנו מגוון נרחב של חפצים, ציודים ופריטים אישיים המיועדים לפינוי. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות משירותי מיון וארגון הציוד המפונה על פי קטגוריות שונות (מוצרי חשמל, ניירת, רהיטים וכו), ובכך בעצם להבטיח לכם שאתם אכן מפנים מביתכם ומסביבת מגוריכם את הציודים שאינם שמישים ואינכם זקוקים להם יותר.

הליך פינוי מקצועי באמצעות הציוד המתקדם ביותר

שירותי פינוי דירה מטעם "מומחה פינוי דירה", מתבצעים על ידי צוות מקצועי ומיומן, המכיר היטב את המלאכה. צוות זה עושה שימוש בציוד מגוון, המיועד לצרכי הפינוי, והוא כולל בין היתר: שימוש בכלי עבודה טכניים (לצרכי פירוק ארונות, שבירת קירות וכדומה), שימוש בקרטונים וניילונים חזקים ועמידים (לצרכי איסוף הציודים השונים מביתכם, וכמו כן, לצרכי מיגון ושמירה על סביבת המגורים והציוד שאיננו מפונה), מכולות איסוף, משאיות ורכבי פינוי, מנופי זרוע לצרכי פינוי ציודים כבדים ופינוי מקומות גבוהות, מגוון חומרי ניקוי וחומרי תחזוקה שוטפת לבית ועוד.

מגוון שירותים נלווים בגמר מלאכת הפינוי

פינוי דירה איננו מסתיים עם הוצאת הציודים השונים משטח דירתכם. ברוב המקרים, הליך פינוי דירה נועד לצרכי השבת הסדר והארגון לחללי הבית השונים, ולכן, אנחנו ב-"צוות מומחה פינוי דירה" דואגים גם לעניין זה באמצעות מגוון נרחב של שירותים נלווים עליהם תוכלו לקרוא בהמשך המדריך.

פינוי דירה- למי זה באמת מיועד?

הליכי פינוי דירה מיועדים באופן עקרוני לכל אחד ואחת מכם, המעוניין להיפטר מחפצים שונים המרכיבים את תכולת ביתו או סביבת מגוריו ועסקיו. פינוי דירה באמצעות "מומחה פינוי דירה" מיועד לכל אותם אלו, המעוניינים לפנות משטח ביתם או סביבת מגוריהם, מגוון נרחב של חפצים וציודים שונים לכל מטרה. בין היתר, השירות המקצועי שלנו מוענק במקרים הבאים: פינוי תכולות דירה לצרכי מעבר או ירידה מהארץ, פינוי דירות לאחר שריפה, שיטפונות או כל פגעי מזג האוויר והטבע, פינוי דירות ההורים לצרכי מעבר לבתי אבות ודיור מוגן,  פינוי מחסנים ומקלטים, פינוי דירות ישנות ומוזנחות במיוחד, פינוי בתי עסק (משרדים, חנויות, מפעלים וכדומה), פינוי חדרי מדרגות, גגות, חצרות בתים, פינוי דירות ששייכות לאגרנים כפייתיים,  פינוי דירות שקיבלתם בירושה, פינוי תכולת ירושה, פינוי עיזבונות ועוד.

השירותים המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" בתחום פינוי דירה לכל מטרה, מתמקדים בשלושה קהלי יעד עיקריים:

קהל היעד הפרטי

קהל יעד זה כולל בין היתר את כל אחד ואחת מכם, המעוניין לבצע הליכי פינוי דירה לכל מטרה. השירות לקהל יעד זה מתאפשר רק לאותם אנשים שבבעולתם נמצא הנכס, או לחילופין, לאותם אנשים האחראיים מטעם בעל הנכס על מצבו של הנכס.

קהל היעד העסקי

קהל יעד זה מונה בעלי עסקים המפעילים שטחי מסחר מכל סוג שהוא, לרבות, משרדים, חנויות, חניונים, מחסנים מסחריים או לוגיסטיים, מפעלים וכיוצא בזה. השירות המוענק לקהל יעד זה על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" עוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים, לרבות, שירותים מיוחדים לצרכי השבחת נכסים עבור בעלי עסקים, מתווכי נדל"ן וכדומה.

קהל היעד המוסדי

קהל יעד זה מונה בעיקר מועצות מקומיות, עיריות, ארגונים וחברות ענק, המעוניינות לבצע הליכי פינוי מקצועיים בשטחים ציבוריים או בשטח פרטי הנמצא בבעלותם. כמו כן, בקטגוריית קהל יעד זה נמנים גם וועדי בתים, המעוניינים לבצע הליכי פינוי בשטח המבנה הנמצא בתחום אחריותם, לרבות, פינוי גגות משותפים, פינוי חדרי מדרגות, פינוי גינות וחצרות, פינוי מקלטים ופינוי מחסנים.

התאמה אישית לכל לקוח ולקוח

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשות כל אחד מקהלי היעד השונים, תכנית פינוי התואמת את צרכיו ודרישותיו הספציפיות ביותר של מזמין השירות. תכנית העבודה והעמדת תכנית הפינוי, מתבצעת על פי הכרת צרכי הלקוח, ויישום דרישותיו השונות במהלך ביצוע עבודות הפינוי.

שירותי פינוי דירה המבוצעים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", יוצאים אל הפועל רק לאחר שנציג בכיר מטעמנו ביקר בדירה או באתר המיועד לפינוי, ורק לאחר שהעמיד לרשות מזמין העבודה תכנית פינוי התואמת את דרישותיו ואת צרכי הפינוי.

הדגש המקצועי שאנו שמים לצרכי התאמת תכנית הפינוי לדרישות מזמין השירות, מאפשר לנו להבטיח לכל אחד ואחת מכם, הליך פינוי יסודי, מקצועי, מהיר, יעיל ובטוח, וכל זאת, בהתאם לזמני הפינוי הנדרשים, עליהם התחייבנו מראש.

שירותי הפינוי הכוללים שלנו מיועדים לכל אחד ואחת מכם, בין אם אתם נמנים על הקהל הפרטי, הקהל העסקי או הקהל המוסדי. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" ביצענו לאורך השנים (בהצלחה יתרה), מגוון נרחב של עבודות פינוי מורכבות ופשוטות כאחד, לכל אחד ואחד מאותם קהלי יעד המופיעים לעיל.

במידה וגם אתם מעוניינים לבצע בזמן הקרוב הליך פינוי מכל סוג שהוא, אצלנו בצוות "מומחה פינוי דירה" תמצאו את הפתרון המקצועי ביותר לכל מטרת פינוי שרק עולה על דעתכם!

פינוי דירה- דגשים מקצועיים

הניסיון הרב תחומי של צוות "מומחה פינוי דירה" בכל תחומי הפינוי השונים, מאפשר לנו לשים דגש מקצועי בכל אחד משלבי הפינוי ומרכיביו. בשורות הבאות, ריכזנו עבורכם מספר דגשים מקצועיים העושים את ההבדל הגדול בין הליך פינוי מקצועי לבין הליך פינוי שאינו מבוצע כהלכה.

חוקי עזר עירוניים

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש נרחב על פינוי הפסולת והציוד המפונה אל אתרי פסולת המיועדים לכך, ואשר מוכרים על ידי המוצעות המקומיות כאתרי פסולת עירוניים. כידוע, חוקי העזר העירוניים אינם מאפשרים השלכת פסולת סביבתית במקומות שאינם הוגדרו למטרה זו. השלכת פסולת במקומות בלתי מורשים עלולים להוביל להטלת קנסות על המשליך.

בנוסף, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתעדכנים מעת לעת בכל חוקי העזר העירוניים (באזורים בהם אנו פועלים), הקשורים לתחומי השירות שלנו, לרבות, הסדרי חנייה, דרכי גישה, תקנים בנוגע לביצוע עבודות במרחבים ציבוריים ועוד.

חוק המיון והסדר

על מנת להעניק לכם הליך פינוי מקצועי, מהיר, יעיל ובטוח, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מתחילים כל הליך פינוי באמצעות הליך מקדים של מיון החפצים והפריטים השונים המיועדים לפינוי. הליכי המיון המקדימים מאפשרים לנו לתכנן באופן יעיל יותר את פעולות הפינוי, ומצד שני, הליך המיון המקדים, מאפשר לכם לקבל החלטות בנוגע לייעודו הסופי של הפריט הממוין.

הליכי המיון המקדימים, מאפשרים לנו למיין את תכולת הדירה המיועדת לפינוי, על פי קטגוריות מוצר שונות, וכמו כן, מאפשרים לנו לבחון את טיב הפריטים המיועדים לפינוי, ולהמליץ לכם על מספר עמותות וארגונים שישמחו לקבל מידכם את החפצים השימושיים במידה וישנם כאלו בתכולה המיועדת לפינוי.

ציוד מקצועי שעושה את העבודה

הליך פינוי דירה, חייב להתבצע בעזרת ציוד מקצועי ומתקדם, המבטיח לכם הליך פינוי מקצועי יותר, מהיר יותר ובטוח הרבה יותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נעזרים במגוון נרחב של ציודים מקצועיים לצרכי הפינוי, לרבות, שימוש בכלי עבודה טכניים (לצרכי פירוק ארונות, שבירת קירות וכדומה), שימוש בקרטונים וניילונים חזקים ועמידים (לצרכי איסוף הציודים השונים מביתכם, וכמו כן, לצרכי מיגון ושמירה על סביבת המגורים והציוד שאיננו מפונה), מכולות איסוף, משאיות ורכבי פינוי, מנופי זרוע לצרכי פינוי ציודים כבדים ופינוי מקומות גבוהות, מגוון חומרי ניקוי וחומרי תחזוקה שוטפת לבית ועוד.

הסכם התקשרות

כמו בכל תחום שירותי אחר, גם בתחום פינוי דירה לכל מטרה, פועלים "חאפרים" המכנים את עצמם כבעלי מקצוע לכל דבר ועניין. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נתקלים מעת לעת בלקוחות פרטיים או עסקיים, ש"חוו על בשרם" את הליך הפינוי הבלתי מקצועי שבוצע על ידי אותם "חאפרים". ברוב המקרים, אנחנו נקראים להציל את המצב, ולנקות את עוגמת הנפש שאותם לקוחות נאלצו לעבור.

על מנת להבטיח לכם הליך פינוי מקצועי ואמין, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם, הסכם התקשרות המפרט את כל תרחישי העבודה השונים בטרם תחילת ביצוע העבודות. הסכם זה נועד להעניק לכל אחד מהצדדים "שקט נפשי" ותחושת ביטחון מלאה בנוגע לעמידה בהתחייבויותיו של הצד השני.

אמינות ושירות מעל הכול

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת לספק לכל אחד ואחת מכם, שירות הוגן, מקצועי ואמין בכל הליכי הפינוי אותם אנו מבצעים. כל אנשי הצוות הפועלים מטעמנו, הינם בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים האוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, המעידה על יושרם והגינותם המקצועית.

פינוי דירה –שירותים נלווים

ברוב המקרים בהם אנו מבצעים הליכי פינוי דירה, הליך הפינוי איננו מסתיים עם הוצאת וסילוק החפצים והפריטים השונים המיועדים לפינוי משטח הדירה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכל לקוח ולקוח, ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים המבוצעים בשטח הדירה המפונה. השירותים הנלווים המוענקים על ידינו, כוללים בין היתר את הנקודות הבאות:

פירוק והרכבה של ארונות ורהיטים

במקרים מסוימים של הליכי הפינוי המתבצעים על ידינו, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נאלצים לבצע עבודות פירוק של ארונות קיר וארונות מטבח הנמצאים במצב רעוע ומוסכן.במקרים אחרים, אנו נדרשים לבצע עבודות פירוק של רהיטים כבדי משקל שאינם ניתנים לפינוי במתכונתם השלמה. כמו כן, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי הרכבה במידת הצורך.

ניקיון וחיטוי יסודי של שטח הדירה

עם השלמת הליכי הפינוי הכוללים, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו אפשרות לביצוע עבודות יסודיות של ניקיון וחיטוי הדירה. עבודות אלו כוללות בין היתר: חיטוי חדרי אמבט ושירותים, חיטוי כיורים, ניקיון יסודי של כל שטח הדירה, לרבות, פוליש במקרים במידת הצורך ועוד.

שירותי צבע וסיוד

שירות נלווה נוסף אותו אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשות לקוחותינו, הינו שירותי צבע וסיוד בכל הדירה. השירות כולל טיפול מקצועי בקירות מתקלפים, קירות הסובלים מתחלואי רטיבות או ריקבון ועוד.

שירותי פינוי פסולת מכל סוג שהוא

פינוי דירה בגמר הליכי שיפוץ או בנייה, מחייבים אותנו לבצע הליכי פינוי של פסולת בניין. בנוסף, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי פינוי פסולת מכל סוג שהוא שהצטברה בדירה מסיבה כזו או אחרת, לרבות, לשלשת יונים, פסולת אגרנות כפייתית ועוד.

החלפת בלאי בשטח הדירה

על מנת לחדש עבורכם את מראה הדירה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות משירותי החלפת בלאי בכל שטח הדירה. שירות זה כולל בין היתר: תיקון או החלפה של דלתות הפנים, התריסים, הרשתות והחלונות בשטח הדירה, החלפת ברזים ישנים, החלפת רצפות שבורות, החלפת ידיות בארונות המבטח או ארונות הקיר ועוד.

שירותי ארגון וסדר

בסיום הליכי פינוי דירה, אנו מאפשרים למזמיני השירות ליהנות ממגוון שירותי ארגון וסדר בשטח הדירה. שירותים אלו כוללים בין היתר: ארגון מחדש של הרהיטים שנותרו בדירה, מיון החפצים שאינם היו מיועדים לפינוי על פי קטגוריות מוצר (ביגוד, ניירת וכו), ועוד מגוון אלמנטים המקנים לדירה מראה מסודר ומאורגן יותר.

שירותי הדברה

לאחר השלמת כלל הליכי הפינוי, ולאחר השלמת כל השירותים הנלווים המופיעים לעיל, אנו מבצעים עבורכם גם שירותי הדברה במידת הצורך בשטח הדירה וסביבתה. שירותי ההדברה המוענקים על ידינו, מומלצים בעיקר לדירות גן, דירות ישנות או דירות מוזנחות במיוחד (בטרם הליכי הפינוי), דירות עמוסות תכולה, או לחילופין, בדירות בהן התגלו מכרסמים וחרקים שונים במהלך עבודות הפינוי.

כלל השירותים הנלווים המופיעים לעיל, מוענקים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" ועל ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחומם. ברוב המקרים, ביצוע העבודות במסגרת השירותים הנלווים, הינו חלק אינטגראלי מהליך פינוי הדירה הכולל.

שירותי פינוי דירה- כמה זה עולה?

אנשים רבים נוטים לראות בהליך הפינוי כאקט פיזי בלבד, המצריך אותם להפעיל יכולות פיזיות בלבד לצרכי הפינוי (הזזה והובלת החפצים). תפיסה זו מוטעית מכל יסוד, וזאת מכיוון שהליך הפינוי המקצועי כולל בתחומו מגוון נרחב של פרמטרים הדורשים תכנון וביצוע יסודי וקפדני בכל הליכי הפינוי

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" קובעים את מחיר עלות הליכי הפינוי, על פי מספר פרמטרים מקצועיים המשפיעים באופן ישיר על ביצוע עבודות הפינוי. להלן מספר פרמטרים מקצועיים מרכזיים, המשפיעים באופן ישיר על השאלה: כמה עולה פינוי דירה?

סוג ומטרת הפינוי

מכיוון שאנו מבצעים מגוון נרחב של הליכי פינוי דירה לכל מטרה, ומכיוון שאנו מקפידים לבצע התאמה כוללת בין צרכי הפינוי לבין דרישות מזמין העבודה, הפרמטר הראשון המרכיב את עלויות מחיר הפינוי, הינו סוג הפינוי ומטרת הפינוי.

מורכבות הפינוי

פרמטר מקצועי זה מכיל בתחומו מגוון נרחב של היבטים הכוללים בין היתר: מיקום הדירה, הקומה בה ממוקמת הדירה, האזור בו נמצאת הדירה, דרכי הגישה אל הדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה והמבנה בו היא ממוקמת, מרחק הדירה מאתרי הפסולת המורשים לפינוי ועוד.

היקף הציוד המיועד לפינוי

 פרמטר נוסף המשפיע על קביעת מחירון פינוי דירה, קשור לכמות הציוד המיועד לפינוי והיקפו. ברוב המקרים, אין קשר ישיר לגודל הדירה, אלא רק לכמות והיקף הציוד המיועד לפינוי מתוכה. ככל שכמות הציוד המיועד לפינוי גדולה יותר, כך עלות מחיר הפינוי גבוהה יותר. בנוסף, מענה על השאלה כמה עולה פינוי דירה, נקבע גם על פי היקף מורכבות הפינוי של החפצים השונים המרכיבים את תכולת דירתכם (כגון: פירוק ארונות קיר, פירוק ארונות מטבח, פירוק רהיטים כבדים לצרכי פינויים וכדומה).

הציוד המקצועי בו נעשה שימוש

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים במתן שירות מקצועי, מהיר, בטוח ויעיל, בכל הליכי הפינוי המיושמים על ידינו. על מנת להעניק את השירות המקצועי שלנו לכל אחד ואחת מכם, אנו נעזרים במגוון נרחב של ציוד מקצועי המאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי על הצד הטוב ביותר. הציוד המקצועי שלנו כולל בין היתר: מנופי זרוע, מכולות איסוף, משאיות פינוי וציוד מקצועי- טכני לצרכי פירוק ופינוי רהיטים וחפצים שונים משטח הדירה, ציוד מקצועי לצרכי ניקיון הדירה וביצוע השירותים הנלווים. ככל שהציוד המקצועי בו אנו עושים שימוש לצרכי הפינוי הינו גדול יותר, כך עלויות מחירי הפינוי גבוהות יותר.

דחיפות ביצוע הליכי הפינוי

 אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באופן המיידי והמהיר ביותר עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו. בחלק מהמקרים, אנו מתמודדים עם בקשות שונות מטעם מזמיני העבודה, לביצוע מיידי של הליך הפינוי (במקרים מסוימים גם מ"היום להיום"). במקרים אלו, מחירון פינוי דירה, מושפע גם מהדחיפות בביצוע העבודה על ידי מזמין העבודה.

מרכיבים נוספים המשפיעים על מחיר השירות

כמו כל תחום שירותי אחר, מחירי השירות המוענקים לכם נמדדים על פי היכולות המקצועיות של נותן השירות, הזמן המוקדש לביצוע העבודות, והידע המקצועי העומד לרשות נותני השירות. במהלך פגישת העבודה הלא מחייבת, נציג בכיר מטעם "מומחה פינוי דירה" אומד את היקף העבודה, ובאותה הזדמנות מעניק לכם תכנית פינוי מקצועית, לרבות, תכנון כל שלבי הפינוי, הגדרות יעדים ולוחות זמנים, וכמובן, מסגרת מחיר לביצוע העבודה על ידינו. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" משתדלים להעניק לכל אחד ואחת מכם, את המחיר ההוגן והמשלתם ביותר לצרכי ביצוע עבודות הפינוי המקצועיות ביותר בתחום, וכל זאת, על פי כלל צרכי הפינוי הנקבעים על ידינו, ועל פי הדרישות הספציפיות שלכם בנוגע להליך הפינוי.

פינוי דירה מקצועי עושים רק אצל המומחים!

"מומחה פינוי דירה" מעמיד לרשותכם מוניטין וניסיון רב בכלל תחומי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי דירה. השירות האדיב והמקצועי שלנו מוענק לכל לקוח ולקוח, תוך שימת דגש מקצועית על כל הליכי הפינוי המפורטים במדריך זה.

שירותי הפינוי של "מומחה פינוי דירה" מתאפיינים  בין היתר במתן שירות המותאם באופן האידיאלי ביותר לצרכי הפינוי לדרישות הלקוח. אנחנו בצוות המומחים של "מומחה פינוי דירה" לא מתחילים לבצע אף אחד משלבי הפינוי בטרם למדנו להכיר מקרוב את כל צרכי הפינוי ודרישות הלקוח, דבר זה מאפשר לנו להוביל את תחומי הפינוי השונים במדינת ישראל, ולהוות את אחד מעמודי התווך בענף הפינוי המקצועי. יכולות הפינוי המקצועיות שלנו מאפשרות לכל אחד ואחת מכם ליהנות משירות מקצועי ללא פשרות וללא כל דופי. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מחויבים למוניטין הרב אותו צברנו לאורך השנים, ומחויבות זו היא הממשיכה להניע אותנו להמשיך ולהוביל את תחומי הפינוי השונים במדינת ישראל.

אנחנו ב-" מומחה פינוי דירה" מתמודדים מדי יום ויום עם אתגרים מקצועיים רבים, שבחלקם מלווים במחזות ומקרים קשים של אגרנות ואספנות כפייתית של אנשים הנוטים לאסוף מכל הבא ליד אל כותלי בתיהם, גם במקרים קשים אלו, אנו מעניקים לכם את השירות המקצועי, היסודי והאיכותי ביותר, וכל זאת, ללא פשרות מקצועיות בכל הקשור לביצוע העבודה.

בכל הזמנת שירות מצידכם, נציג בכיר מטעמנו יגיע אל כתובת הדירה או המקום המיועד לפינוי, ויעמיד לרשותכם את הייעוץ המקצועי ביותר, תוך כדי התאמה אישית לצרכים השונים שלכם, וכל זאת ללא התחייבות ראשונית מצידכם.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים בשירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח ולקוח, ובעקבות כך, פיתחנו מגוון נרחב של מוצרים שירותיים המאפשרים לנו להעניק לכם שירותי פינוי מקצועיים, מהירים, בטוחים ויעילים במיוחד. לאורך השנים, עסקנו בכל תחומי הפינוי האפשריים, ומדי יום, אנו מתמודדים בהצלחה יתרה עם אתגרים מקצועיים מכל סוג.

להלן מספר יתרונות מקצועיים ההופכים את "מומחה פינוי דירה" לצוות הפינוי המוביל ביותר במדינת ישראל:

צוות מקצועי הפועל מזה מספר שנים בכל תחומי הפינוי האפשריים, צוות מיומן המבצע את כל הליכי הפינוי באמצעות ציוד מתקדם, צוות יסודי ואמין, בעל תודעת שירות בינלאומית,  צוות מקצועי בעל יכולות טכניות רבות, צוות עובדים מסור ומיומן, צוות מהיר ויעיל במיוחד, צוות הפועל מתוך עקרונות שיתוף פעולה וכיבוד רצונות הלקוח, צוות הקשוב לצרכי הלקוח בכל שלבי הפינוי השונים, צוות פינוי המנצח כל אתגר מקצועי!

פינוי דירה על ידי בעלי המקצוע של צוות "מומחה פינוי דירה", הינו שירות מקצועי הפועל על פי כל הסטנדרטים  הגבוהים ביותר, ובמסגרת תודעת שירות בינלאומית שעושה את ההבדל. כל הליך של פינוי דירה מעוגן בחוזה והסכם התקשרות בין הלקוח לבין נציג מטעם "מומחה פינוי דירה", וזאת על מנת שאנו נוכל לאפשר לכם את השירות המקצועי והאיכותי על הצד הטוב ביותר. בכל הסכם ההתקשרות אותו אנו מעמידים לטובת לקוחותינו, תוכלו למצוא את הסעיפים הבאים: תאריכי פינוי וביצוע העבודה (כולל הגדרת לוחות זמנים מדויקת לתחילת הפעילות וסיומה), רישום כולל של כל שירותי העבודה והליך הביצוע הנדרש  (על פי דרישת הלקוחות והייעוץ האישי המוענק לכם), רישום מדויק של אזורי הפינוי אליהם מועבר הציוד המפונה, לרבות, מזבלות ואזורי מחזור עירוניים, עמותות חסד,

נקודת איסוף קרובה לאזור המגורים וכדומה. נקודת הפינוי נקבעת על פי צוות הייעוץ של "מומחה פינוי דירה" ועל פי דרישת הלקוחות, רישום של

תוספות או דרישות מיוחדות של הלקוח בעת פינוי דירה, כגון: שבירת קירות, שבירת ארונות מטבח, ניקוי יסודי, הדברת הדירה וכדומה.

במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי דירה לכל מטרה המצוינת במדריך זה, או לחילופין, למגוון

מטרות וצרכים אחרים, זה הזמן לפנות אלינו, וליהנות מהליך פינוי יסודי שעושה את ההבדל בין הליך פינוי המבוצע בצורה המקצועית ביותר לבין הליך המבוצע באופן חובבני ומתפשר.

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי דירה לכל מטרה!

פינוי אגרנות כפייתית

המדריך המקצועי להתמודדות עם תופעת האגרנות

 

פינוי אגרנות כפייתית- אודות השירות

שירותי פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, הינו שירות מקצועי המוענק לכם על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה". על מנת להבין את מורכבות הליך הפינוי, נידרש לרדת לעומקה של הבעיה, ולהכיר מקרוב את תופעת האגרנות הכפייתית.

תופעת האגרנות הכפייתית היא למעשה סוג של הפרעה טורדנית כפייתית המוכרת גם בשם המקצועי כ-OCD (obsessive compulsive disorder), כאשר האגרנות הכפייתית באה לידי ביטוי במגוון צורות שונות של אגירה ואיסוף פריטים וחפצים שונים מתוך דחף קדחתני לעניין, שהופך עם הזמן לאובססיה בלתי ניתנת לשליטה.

הסובלים מתופעת האגרנות הכפייתית נאלצים להתמודד עם לא מעט קשיים מנטאליים, חברתיים וסביבתיים המלווים את הבעיה. כאשר אחד מהקשיים הבולטים ביותר, הינו חוסר המודעות להיקף הבעיה וחומרתה בקרב הציבור הרחב, דבר הגורם ללא מעט אגרנים כפייתיים להסתגר ב-"דלת אמות ביתם", תוך כדי ניתוק הולך ומחריף מסביבתם הקרובה.

הקושי והסבל הרב המלווה אינם תופעת האגרנות הכפייתית, איננו "נחלתם" הבלעדית של הסובלים מהבעיה. ברוב המקרים, אגרנות כפייתית גורמת לסבל רב גם לאנשים החיים במחיצתם של האגרנים הכפייתיים, או לחילופין, לאנשים המתגוררים בסמיכות אליהם.

מעבר לבעיות ולמצוקות הנפשיות- מנטאליות של התופעה, האגרנות הכפייתית מייצרת גם בעיות תברואתיות וסביבתיות קשות, המופיעות עם הזמן בדירתו של האגרן הכפייתי. השירות המקצועי של צוות "מומחה פינוי דירה", בתחום פינוי דירות השייכות לאגרנות כפייתית, הינו שירות הנוגע באופן ישיר ועקיף בכל המצוקות והבעיות עימן נאלצים האגרן הכפייתי וסביבתו הקרובה להתמודד.

השירות המקצועי של צוות "מומחה פינוי דירה" בתחום פינוי דירות אגרנות כפייתית ופינוי תכולת אגרנות, הינו שירות המתמקד במספר היבטים פונקציונאליים המרכיבים את הליך הפינוי. היבטים אלו כוללים בין היתר:

העמדת תכנית פינוי

כמו כל הליך פינוי אחר המתבצע על ידי צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה", גם הליך פינוי אגרנות כפייתית, מחייב אותנו להיערך בהתאם לכלל צרכי הפינוי, לרבות, העמדת תכנית לפינוי וסילוק מהיר של פסולת האגרנות משטח הדירה, מציאת דרכי גישה נוחים ומהירים לצרכי סילוק ופינוי האשפה משטח המבנה לאתר פסולת מורשה, תכנון קפדני של מערך הציוד המקצועי לצרכי פינוי מהיר ובטוח של הדירה ועוד.

תפעול מערך מקצועי לצרכי טיפול בתחלואים ומפגעים בריאותיים וסביבתיים

פינוי אגרנות כפייתית, מתאפיין (ברוב המקרים), בכמויות עצומות של פסולת, לכלוך וזוהמה שהצטברו בדירה המיועדת לפינוי לאורך השנים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים מענה מיידי לכל אותם תחלואים המופיעים בשטח הדירה, לרבות, פירוק ארונות ישנים הסובלים מעובש וריקבון, הדברת הדירה להרחקת מזיקים, מכרסמים וקרדית האבק, טיפול יסודי בקירות הסובלים מרטיבות וריקבון מתמשך ועוד.

הליכי מיון מקדימים, ליווי ותמיכה אישית במזמין העבודה

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נחשפנו לאורך השנים בעשרות מקרים של צרכי פינוי מדירות השייכות לאגרנים כפייתיים. הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, לימד אותנו כי המחויבות המקצועית שלנו בתחום פינוי אגרנות כפייתית, חייבת לעבור דרך מעטפת של תמיכה וליווי לאדם הסובל מהבעיה. מעטפת זו מוענקת על ידי בני משפחתו או סביבתו הקרובה של האגרן הכפייתי, והיא מתבצעת בהתאם למסגרות טיפול מקצועיות. כמו כן, במסגרת הליך פינוי אגרנות כפייתית, אנו נוהגים לבצע ביחד עם האדם הסובל מהבעיה, הליך מיון מקדים, המאפשר לו "למצוא את מקומו" בתוך הליך הפינוי עצמו. יתרון נוסף להליך המיון המקדים טמון בעובדה שהוא מסייע לאגרן הכפייתי "להיפרד" באופן סופי ומוחלט ממגוון נרחב של חפצים ופריטים מיותרים אותם הוא אגר בקדחתנות לאורך השנים.

שירותי פינוי אגרנות כפייתית הינם שירותים מורכבים המחייבים אתכם להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם את הפתרון המקצועי, המיידי, המהיר והבטוח ביותר בתחום זה.

פינוי אגרנות כפייתית- למי זה מיועד?

אנשים הסובלים מתופעת האגרנות הכפייתית, הם ברוב המקרים אנשים נורמטיביים שהחלו במלאכת האיסוף והאגירה מסיבה כזו או אחרת, לאורך השנים הם פיתחו אובססיה כפייתית לצרכי האיסוף והאגירה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נחשפנו לאורך השנים בסוגים שונים ורמות שונות של תופעת האגרנות הכפייתית, החל מדירות מלאות בעיתונים ומוצרי נייר אחרים, דרך דירות עמוסות בקופסאות קרטון ובתוכן פריטים וחפצים ישנים ובלתי שמישים, ועד לדירות מזוהמות ומלוכלכות במיוחד.

השירות המקצועי אותו אנו מעניקים בתחומי פינוי אגרנות כפייתית, הינו שירות המיועד לכל סוגי ורמות התופעה. ברוב המקרים, אנו נוטים לקטרג את תופעת האגרנות הכפייתית על פי הגדרות קהל היעד הבאות:

אספנים

בקבוצה זו נמצאים אנשים נורמטיביים שהחלו במלאכת איסוף של פריטים או חפצים מתחום מסוים, ועם השנים מלאכת "האספנות" השתלטה על חייהם, והפכה את העניין לאובססיה בלתי ניתנת לעצירה. אנשים הנמנים עם קבוצה זו, אינם מודעים (ברוב המקרים) לקו הדק העובר בין תחביב האספנות לבין תופעת האגרנות הכפייתית.

אגרנים כפייתיים

בקבוצה זו נמנים אנשים הסובלים באופן מודע מתופעת האגרנות הכפייתית. אנשים אלו נוטים לאסוף ולאגור אל תוך ביתם מכל הבא ליד, החל מאיסוף קדחתני של בקבוקי שתייה, שקיות ניילון, קופסאות שימורים, עיתונים ומוצרי נייר נוספים, דרך אגירה של רהיטים, חפצים, מוצרי חשמל ישנים ולא שימושיים, ועד למקרים קיצוניים של איסוף שאריות מזון, איסוף פסולת מפחי האשפה, ואפילו, איסוף גללי צואה של חיות מחמד.

הסביבה הקרובה

בקבוצה זו נמנים אנשים המעורבים בצורה כזו או אחרת בחייו של האגרן הכפייתי. אנשים אלו יכולים להיות בני משפחה המתגוררים תחת אותה קורת גג עם האגרן הכפייתי, קרובי משפחה ומכרים הנמצאים בקשר רציף עם האגרן הכפייתי, אנשים המתגוררים בשכנות לדירת האגרן ועוד. בחלק מסוים מהמקרים, הזמנת שירות פינוי אגרנות כפייתית מתבצע על ידי אנשים מקבוצה זו, ולכן הם מלווים יחד איתנו את הליך הפינוי מתחילתו ועד לסופו. מכיוון שהליך פינוי אגרנות כפייתית איננו מתאפשר במקרים בהם האגרן מסרב לביצוע הליך הפינוי (למעט מקרים בהם הונפק אישור משפטי לצורך כך), חשיבות המעורבות של הסביבה הקרובה, בנעשה בחייו של האגרן הכפייתי הינה מכרעת ולעיתים אף קריטית לצרכי הצלחת הליך הפינוי.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מעמידים לכל אחד ואחת מהאנשים הנמנים עם הקבוצות המופיעות לעיל, מידע מקצועי, ליווי אישי, ומעל הכול, שירות ללא פשרות, בכל הקשור להליך פינוי אגרנות כפייתית.

המכנה המשותף לכל אותם אנשים הסובלים מרמה כזו או אחרת של אגרנות כפייתית, נמצא במאפיינים ובתסמינים המתריעים על הימצאות הבעיה. מאפיינים אלו כוללים בין היתר: איסוף חפצים חסרי ערך (מוצרי חשמל שלא בשימוש, ריהוט שלא נועד לעשות בו שימוש וכדומה), איסוף חפצים ופריטים שונים מפחי האשפה ונקודות מחזור, רכישה אובססיבית של מוצרי מזון משומרים/ בשר/ מוצרי חלב וכדומה (ושמירתם גם לאחר חודשים ושנים רבות לאחר תאריך התפוגה), איסוף אובססיבי של מוצרי נייר (עיתונים, מגזינים, חוברות קטלוג וכדומה), פיתוח שיטות איסוף ומיון אותם מפתח הסובל מהבעיה עם השנים, ניתוק הולך ומחמיר עם הסביבה ועוד.

אחת הדרכים המומלצות ביותר להתמודדות עם תופעת האגרנות הכפייתית היא הגברת המודעות לבעיה, ולהשלכותיה החמורות על ידי עידוד האגרן הכפייתי לשתף את סביבתו הקרובה בחייו. בנוסף, עומדות לרשותכם מסגרות טיפול מקצועיות המוענקות על ידי עובדים סוציאליים, עובדי רווחה, פסיכולוגים ופסיכיאטריים. בשנים האחרונות, לאור ריבוי המקרים של תופעת האגרנות הכפייתית, החלו לפעול בכל רחבי הארץ, קבוצות תמיכה, המורכבות מנשים וגברים הסובלים מבעית האגרנות.

קבוצות תמיכה אלו, הן דרך אפקטיבית עבור האגרנים הכפייתיים להתגבר על תחושות הבושה ורגשות האשמה המלווים אותם, וברוב המקרים, טיפול באמצעות קבוצות התמיכה מוביל להתגברות על הבעיה עם הזמן.

פינוי אגרנות כפייתית- דגשים מקצועיים

פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, הינם הליכי הפינוי המורכבים והמאתגרים ביותר בתחומי הפינוי השונים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", עוסקים באופן שוטף בביצוע הליכי פינוי מקצועיים מדירות השייכות לאגרנים כפייתיים. הניסיון הנצבר מאפשר לנו להתמקד במספר דגשים מקצועיים המלווים את הליך פינוי זה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע אודות הדגשים המקצועיים החייבים להתבצע בכל הליך פינוי אגרנות כפייתית.

ציוד מיגון

הליכי פינוי אגרנות כפייתית חייבים להתבצע באופן הבטוח ביותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נעזרים בציוד מיגון מקצועי, המאפשר לנו ליישם הליכי פינוי מהירים, בטוחים ויעילים יותר. ציוד המיגון המשמש אותנו לצרכי פינוי אגרנות כפייתית כולל בין היתר: מסיכות נשימה, קסדות, סרטי תיחום, תרסיסי הדברה ועוד. ציוד המיגון נועד להגן הן על אנשי הצוות והן על יתר האנשים הנמצאים בסביבת הדירה בה מתבצעות פעולות הפינוי.

פינוי מהיר ומיידי באמצעות ציוד מתקדם

דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, עלולות להיות בעלות תחלואים ומפגעים סביבתיים ובריאותיים רבים ומגוונים, ולכן חשוב להפקיד לבצע את הליכי הפינוי במהירות המרבית ובאופן מיידי.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את כל הליכי הפינוי השונים, לרבות, פינוי אגרנות כפייתית, באמצעות ציוד פינוי מתקדם ומקצועי. ציוד זה כולל בין היתר: מכולות איסוף פסולת, משאיות ורכבי פינוי, מנופי זרוע להובלת ציוד מפונה מקומות גבוהות, או לחילופין, פינוי פסולת כבדה, ציוד טכני לצרכי פירוק ארונות, דלתות וחלונות בשטח הדירה, ציוד מיגון מקצועי, ציוד מקצועי לצרכי ביצוע עבודות ניקיון וסיוד בשטח הדירה ועוד.

מעטפת ליווי, תמיכה ויחס אישי לאגרן הכפייתי

אגרנים רבים מתכחשים לבעיה ממנה הם סובלים, וכתוצאה מכך, הם עלולים להביע נכונות לבצע הליך פינוי בעקבות "לחוץ מתון" מצד הסביבה הקרובה אליהם, אך ברגע האמת הם יחטפו "רגליים קרות" ויבטלו את כל הליך הפינוי המתוכנן.

על מנת להבטיח את קיומו של הליך הפינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשות האגרנים הכפייתיים, בני משפחתם או קרוביהם, מעטפת ליווי אישית לאורך כל הליך הפינוי. מעטפת זו מבוססת על הניסיון המקצועי שצברנו לאורך השנים, בליווי אגרנים כפייתיים בעת הליך הפינוי.

במקרים רבים, אדם הסובל מתופעת האגרנות הכפייתית, משווע לעזרה מצד סביבתו הקרובה, אך הוא איננו יודע כיצד לפנות אליהם באופן כזה שהם יבואו לעזרתו ויאפשרו לו ל-"היפטר" מהרגליו המשונים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נוכל לעזור לכם בניהול התקשורת מול האגרן הכפייתי, וזאת על סמך הניסיון הרב שצברנו בתחום לאורך שנות פעילותנו.

הפעלת מערך פינוי בהתאם למצב הדירה

מכיוון שדירות השייכות לאגרנים כפייתיים נמצאות (ברוב המקרים) במצב של הזנחה מתמשכת, חייבת להתבצע התאמה מקצועית בין צרכי הפינוי לבין מצבה של הדירה בטרם ביצוע הליכי הפינוי. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים בהתאמת תהליכי הפינוי השונים לדרישות מזמין השירות וצרכי הפינוי. התאמה בין השניים מאפשרת לנו לבצע את כל פעולות פינוי אגרנות כפייתית על הצד המקצועי, הבטוח, המהיר והיעיל ביותר.

צוות "מומחה פינוי דירה" מעמיד לרשותכם ניסיון רב תחומי בכל הקשור להליכי הפינוי השונים, לרבות, הליך פינוי אגרנות כפייתית. הידע המקצועי שלנו בשילוב הניסיון המצטבר לאורך השנים, מאפשרים לכם ליהנות מהליך פינוי יסודי, מקצועי וללא פשרות. בנוסף לכל הדגשים המקצועיים המופיעים לעיל, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים נלווים להשלמת השירות, והשבת איכות החיים לכותלי הדירה.

פינוי אגרנות כפייתית- שירותים נלווים

דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, הן בדרך כלל דירות הסובלות מהזנחה מתמשכת ומתחלואים סביבתיים ובריאותיים רבים. דירות אלו, מחייבות אותנו לבצע מספר פעולות מקצועיות מייד לאחר השלמת הליך הפינוי, וזאת על מנת לאפשר לכם ליהנות מדירה המאפשרת מרחב מחייה איכותי ובריא. בין יתר השירותים הנלווים המוצעים לכם במסגרת פינוי אגרנות כפייתית תמצאו:

שירותי ניקיון וחיטוי יסודיים

ניסיון רב השנים שלנו בתחום פינוי אגרנות כפייתית לימד אותנו כי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, חייבות לעבור מספר פעולות ניקיון וחיטוי יסודיות, מייד לאחר השלמת סילוק והוצאת תכולת האגרנות משטח הדירה. במסגרת שירותי הניקיון והחיטוי היסודיים שלנו, אנו פועלים במהירות וביעילות להרחקת לכלוך וזוהמה מכל שטח הדירה, ובנוסף, מחטים ומנקים עבורכם את חדרי האמבט, השירותים, חדרי השינה, חדר המגורים בדירה ועוד.

שירותי סיוד וצבע

קירות מתקלפים, ריקבון ועובש על הקירות, הם רק חלק מהמאפיינים הנפוצים בין כותלי הקירות בדירות השייכות לאגרנים כפייתיים. עם השלמת הליך הפינוי המקצועי על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", אנו פועלים באופן היעיל ביותר לסיוד קירות הדירה וצביעתן מחדש. כמו כן, אנו מעניקים טיפול המונע התפשטות של כתמי הריקבון והעובש, ובמקרים קיצוניים, אנו אף מבצעים שבירת קירות לצרכי חידושן.

החלפת בלאי ותיקונים

ארונות קיר רעועים, ארונות מטבח הנמצאים במצב מתמשך של ריקבון, דלתות פנים עם סימני רטיבות ומשקופים שבורים, כל אלו ועוד מאפיינים את חלל הדירה הפנימי בדירות שסבלו מהזנחה מתמשכת לאורך השנים, כתוצאה מאכלוס יתר של פריטי אגרנות כפייתית. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם שירות המכונה החלפת בלאי ותיקונים. שירות זה נועד לחדש עבורכם את חלל הדירה באמצעות תיקון או החלפה. כמו כן, במהלך עבודות הפינוי, אנחנו מבצעים פירוק ארונות, דלתות, תריסים וחלונות הנמצאים במצב רעוע.

שירותי הדברה והרחקת מזיקים

קרדית האבק, מכרסמים ומגוון חרקים, הם רק חלק מהמזיקים הרבים הנמצאים בדירות הסובלות מהזנחה מתמשכת. דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, הן ברוב המקרים דירות עמוסות בתכולה ישנה ומלוכלכת, המייצרת אבק לאורך השנים, ובאופן טבעי, מושכת אליה אבק, חרקים ומכרסמים שונים. שירותי ההדברה אותם אנו מעמידים לרשותכם, מתבצעים לאחר השלמת הליכי הפינוי וביצוע עבודות ניקיון וסיוד בשטח הדירה. שירותי ההדברה נועדו לחסל באופן סופי את כלל החרקים והמכרסמים השוהים בשטח הדירה וסביבתה.

שירות השבחת נכסים

פעמים לא מעטות, אנו נתקלים בבעלי נכסים ובעלי דירות המעוניינים לשפץ ולחדש את מראה הדירה לצרכי מכירתה או השכרתה במקרים מסוימים, מדובר בדירות בהן התגוררו בדמי מפתח (שכירות), נשים וגברים הסובלים מתופעת האגרנות הכפייתית, וכאשר הם מסיימים את חוזה השכירות שלהם, הם ברוב המקרים, מותירים לבעלי הנכס "הפתעה" לא נעימה בדמות דירה מוזנחת ובלתי ראויה לחיי אדם. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות משירות ייחודי המיועד לצרכי השבחת הנכס. שירות זה כוללת בתוכו את כל הליכי הפינוי והשירותים הנלווים המופיעים במדריך זה. השירות הייחודי נועד גם לדירות שעברו הליך פינוי תכולת אגרנות כפייתית, וגם לדירות ישנות ומוזנחות במיוחד שנרכשו לצרכי השקעה על ידי בעל הדירה.

חשוב לדעת!

פינוי אגרנות כפייתית הינו הליך פינוי מורכב המחייב אתכם להיעזר בשירותיהם המקצועיים של בעלי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר בתחום זה. ביצוע הליכי פינוי בכלל, ופינוי אגרנות כפייתית בפרט, באופן שאינו מקצועי, עלול להוביל אתכם למצב בו הליך הפינוי לא יוביל לתוצאה והמטרה המיוחלת: השבת איכות החיים לכותלי הדירה.

פינוי אגרנות כפייתית- כמה עולה השירות ?

כמו בכל הליך פינוי אחר, גם בתחום פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, מחיר השירות נקבע על פי מספר פרמטרים מקצועיים, המותאמים באופן ספציפי למצב הדירה, צרכי הפינוי ודרישות הלקוח. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דואגים לבקר בדירה או בשטח המיועד לפינוי בטרם סיכום עקרוני על תחילת הליך הפינוי. נציג בכיר מטעמנו המבקר בדירה, לומד להכיר את צרכי הפינוי, מצב הדירה ודרישות הלקוח, ועל פי פרמטרים מקצועיים מתכנן עבורו את הליך הפינוי, וחושף בפני מזמין השירות את עלויות השירות. הפרמטרים הנפוצים ביותר, המשפיעים על מחיר השירות הם כלדקמן:

מורכבות הפינוי

בתים ודירות של אגרנים כפייתיים נמצאים (ברוב המקרים) במצב מתמשך של לכלוך, זוהמה והזנחה, דבר המקשה באופן טבעי על הליכי הפינוי, ומחייבים אותנו בצוות "מומחה פינוי דירה" להתמודד עם אתגרי פינוי מורכבים במיוחד. מחיר הפינוי  נקבע גם על פי מורכבויות הפינוי המלוות כל הליך פינוי אחר, לרבות, דרכי הגישה לדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה ובשטח המבנה בו היא נמצאת, מיקום הדירה ביחס למבנה (קומות גבוהות, קומות נמוכות וכו) ועוד.

רמת האגרנות הכפייתית

אגרנות כפייתית יכולה לבוא לידי ביטוי באיסוף אובססיבי של מגוון נרחב של פריטים וחפצים שונים וברמות אובססיה שונות לעניין האגירה. רמת האגרנות ממנה סובל האדם המתגורר בדירה, וסוג הפריטים המרכיבים את האגירה האובססיבית שלו, משפיעים באופן ישיר על רמת המחיר המוצעת על ידינו לצרכי ביצוע העבודה.

הציוד המקצועי בו נעשה שימוש

פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים חייב להתבצע באופן המהיר, הבטוח והיעיל ביותר, ועל מנת לאפשר זאת בצורה המקצועית ביותר, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באמצעות ציוד מקצועי ומתקדם העומד לרשותנו. מחיר השירות נקבע בין היתר על פי היקף הציוד בו נעשה שימוש מקצועי לצרכי הפינוי.

התייחסות מקצועית לתחלואים שונים המופיעים בשטח הדירה

דירות של אגרנים כפייתיים מתאפיינות ברוב המקרים בתחלואים ומפגעים סביבתיים ותברואתיים המופיעים בשטח הדירה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשות מזמיני העבודה אפשרויות רבות למניעת התפשטות התחלואים השונים במסגרת הליך פינוי תכולת האגרנות משטח הדירה. מצבה התברואתי של הדירה משפיע באופן ישיר על מחיר השירות, מכיוון שהוא מצריך מאיתנו התמודדות מקצועית עם תחלואים ומפגעי בטיחות שונים.

היצע השירותים הנלווים בגמר ביצוע עבודות הפינוי

דירות השייכות לאגרנים כפייתיים מחייבות את מזמיני שירותי הפינוי לבצע מספר רב של פעולות ניקיון בגמר הליכי הפינוי, וזאת על מנת להשיב את הסדר, הארגון והניקיון לכותלי הדירה. מחיר השירות בנוגע לפינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, נקבע לא רק על פי צרכי הפינוי, אלא גם על פי הזמנת השירותים הנלווים השונים המוענקים בגמר הליכי הפינוי.

הליכי מיון מקדימים

 דירות השייכות לאגרנים כפייתיים מתאפיינות בריבוי של חפצים ופריטים שונים ומשונים מכל סוג, בכל גודל ומכל תקופת זמן. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים למזמיני השירות לבצע הליך מיון מקדים לצרכי הפינוי, וזאת על מנת לאפיין את החפצים השונים המרכיבים את תכולת האגרנות. בחלק מהמקרים, פריטים וחפצים שימושיים נמצאים בערבוביה אחת עם חפצים מיותרים ופסולת, ולפיכך, מחיר השירות המוצע על ידינו, נקבע גם על פי היקף הליך המיון המקדים להליכי הפינוי.

בנוסף לכל אלו, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת להתאים את צרכי הפינוי ומחיר השירות בהתאם ליכולותיו הכלכליות של מזמין השירות. מכיוון שלא קיים מחירון קבוע להליכי הפינוי, המחיר על השירות הינו מודולארי ומשתנה.

חשוב לדעת!

מחירי השירותים המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" מוענקים לכם במסגרת העמדת הסכם התקשרות בין אנשי הצוות לבין מזמיני השירות. הסכם זה נועד לחייב את כל אחד מהצדדים בנוגע להתחייבויותיו. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר, ולכן איננו חוששים להתחייב בפני הלקוח במסגרת הסכם התקשרות מחייב, דבר שלא כל העוסקים במלאכת הפינוי מסכימים לו.

פינוי אגרנות כפייתית מקצועי- זה אנחנו!

בתחום הפינוי פועלים לא מעט חברות וצוותי פינוי מקצועיים יותר ומקצועיים פחות. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מובילים מזה מספר שנים את תחומי הפינוי השונים במדינת ישראל, ודואגים לפעול במסגרת המקצועית הרחבה ביותר, על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

בתחום פינוי אגרנות כפייתית, אנו מעמידים לרשותכם יתרונות מקצועיים רבים הכוללים בין היתר:

 • ניסיון רב תחומי בכל הליכי הפינוי- צוות "מומחה פינוי דירה" עוסק באופן מקצועי ושוטף בביצוע פעולות פינוי מגוונות ושונות מדי יום. הניסיון הרב תחומי שלנו בענפי הפינוי השונים, מעמיד לרשותכם ידע מקצועי רב גם בתחום פינוי דירות ותכולת אגרנות כפייתית.
 • היכרות מעמיקה עם תחום האגרנות הכפייתית- לאורך השנים, ביצעו המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה" מספר רב של תרחישי פינוי מדירות השייכות לאגרנים כפייתיים. ההיכרות המעמיקה עם התופעה, והידע המקצועי בדבר תכנון הליכי הפינוי, מאפשרים לאנשי הצוות להעמיד לרשותכם מערך תפעולי יעיל ומקצועי לכלל צרכי הפינוי.
 • יכולות מקצועיות נרחבות- צוות "מומחה פינוי דירה" מאפשר לכם ליהנות גם מהליך פינוי מקצועי, יעיל ובטוח, וגם ממגוון נרחב של שירותים נלווים המבוצעים על אנשי הצוות. היכולות המקצועיות של כל אחד מאנשי הצוות מבטיחות גם לכם הליך פינוי מהיר ובטוח.
 • יחס אישי ותודעת שירות בינלאומית- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על מתן שירות מקצועי במסגרת ליווי אישי ויחס אישי לכל לקוח ולקוח. כידוע, אנשים הסובלים מאגרנות כפייתית, זקוקים למעטפת רחבה של תמיכה וליווי אישי לאורך כל הליכי הפינוי. אנשי הצוות המקצועיים של "מומחה פינוי דירה" עוברים סדנאות והשתלמויות בנוגע למפגש הרגשי (והטעון לעיתים) עם נשים וגברים הסובלים מתופעת האגרנות הכפייתית.
 • ביצוע כלל תרחישי הפינוי במסגרת הסכם התקשרות מחייב מול הלקוח- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים ומאמינים בשקיפות ואמינות לאורך כל הדרך. כתוצאה מכך, אנו מתחייבים בכתב בנוגע לכל המרכיבים המקצועיים הנכללים במסגרת פינוי אגרנות כפייתית. הסכם ההתקשרות מתבצע מול כל לקוח ולקוח שלנו, ומעניק גם לכם את "השקט הנפשי" בכל הנוגע לביצוע העבודה עד תומה.

במידה וגם אתם סובלים מתופעת האגרנות הכפייתית והינכם מעוניינים להשיב את הסדר והשליטה לחייכם, או במידה וגם אתם מכירים אדם הסובל מהבעיה והינכם מעוניינים לעזור לו, זה הזמן לפנות אלינו, וליהנות ממגוון נרחב של פתרונות כוללים בתחומי הפינוי השונים.

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי אגרנות כפייתית!


פינוי תכולת דירה

המדריך שיעזור גם לכם לפנות את הדירה


פינוי תכולת דירה- אודות השירות

פינוי תכולת דירה הינו שירות מקצועי נוסף, המוענק לכם על ידי צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה". שירות זה מיועד למגוון נרחב של צרכי ומטרות פינוי, הן בקרב הקהל הפרטי, והן בקרב הקהל עסק-מוסדי. במדריך הבא נעסוק בהרחבה בשירות פינוי תכולת דירה, ונאפשר לכם להיחשף למגוון נרחב של היבטים מקצועיים הקשורים לביצוע הליכי פינוי תכולת דירה.

פינוי תכולת דירה, כמו כל הליך פינוי מקצועי אחר, המבוצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", הינו הליך השם דגש על מטרות וצרכי הפינוי בהתאם לדרישות הלקוח ומזמין השירות. במסגרת הליך פינוי תכולת דירה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מקפידים לבצע מספר שלבים מקצועיים, המאפשרים לנו להעניק לכל אחד ואחת מכם, את השירות המקצועי, המהיר, הבטוח והיעיל ביותר. השלבים המקצועיים הנכללים בכל הליך פינוי תכולת דירה המבוצע על ידינו הם:

העמדת תכנית פינוי

כמו כל הליך פינוי אחר, גם פינוי תכולת דירה המבוצע על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה", מתחיל בהעמדת תכנית פינוי, הלוקחת בחשבון את כל מרכיבי הפינוי השונים, החל מאפיון מטרות וצרכי הפינוי, דרך התאמת תכנית העובדה למורכבות הפינוי ודרישות הלקוח, ועד לקביעת מסלולי

נסיעה משטח הדירה אל אתרי הפסולת או לכל יעד אחר שנקבע לפינוי התכולה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", עושים הכול על מנת להיצמד לתכנית הפינוי המוגדרת על ידינו מראש, ובמידת הצורך, אנו מספקים פתרונות יצירתיים גם להליכי פינוי מורכבים במיוחד.

מיון תכולת הדירה

הצעד המקצועי הראשוני אותו אנו מבצעים במסגרת יישום תכנית הפינוי, הינו מיון החפצים והפריטים השונים המרכיבים את תכולת הדירה. הליך המיון המקדים להליך הפינוי, מאפשר לנו לתכנן את הוצאת התכולה בדרך אופרטיבית ויעילה יותר, וכמו כן, מאפשר לכם לבחון מחדש את הפריטים השונים המרכיבים את תכולת דירתכם, וכתוצאה מכך, לקבל החלטה סופית בנוגע לזהות היעדים אליהם תפונה התכולה.

הליך פינוי מקצועי

לאחר השלמת הליך המיון המקדים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מתחילים לעסוק בפינוי וסילוק התכולה המיועדת לפינוי משטח הדירה. בשלב זה אנו נעזרים בציוד מקצועי מתקדם, המאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי על הצד המקצועי, המהיר, היעיל והבטוח ביותר. הציוד המקצועי והמתקדם העומד לרשותנו, בשילוב הידע המקצועי מבטיחים גם לכם הליך פינוי תכולת דירה על הצד המקצועי ביותר.

מגוון אפשרויות פינוי

בהתאם למצב תכולת הדירה המיועדת לפינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי

דירה" מבצעים את הליך פינוי התכולה ליעדים שונים. בחלק מהמקרים, בהם תכולת הדירה מאפשרת שימוש חוזר, אנו ממליצים לקהל לקוחותינו לתרום את פריטי התכולה לעמותות ואגרונים הזקוקים לכך. במקרים בהם פריטי התכולה "סיימו את תפקידם ההיסטורי", אנו מקפידים להעביר את תכולת הדירה לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לכך על פי חוק.

מכיוון שהליך פינוי תכולת דירה נועד למגוון נרחב של מקרים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתאימים את אופי הליך הפינוי לצרכי הפינוי, מטרותיו ודרישות הלקוח. הליכי פינוי תכולה המתבצעים על ידינו, מתאפיינים במגוון נרחב של דגשים מקצועיים, עליהם תוכלו לקרוא בהרחבה בפרק העוסק בנושא זה בהמשך המדריך.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", עוסקים בכל תחומי הפינוי האפשריים, ולאורך השנים, פיתחנו מיומנויות מקצועיות בכל תחומי הפינוי, לרבות, פינוי תכולת דירה. בעמודי המדריך, תוכלו להיחשף למגוון נרחב של טכניקות ושיטות מקצועיות ליישום הליכי פינוי תכולת דירה באופן המהיר, הבטוח והיעיל ביותר.

פינוי תכולת דירה- למי מיועד השירות?

שירותי פינוי תכולת דירה, המבוצעים על ידי "מומחה פינוי דירה", מיועדים למגוון נרחב של קהלי- יעד. בשורות הבאות נסקור עבורכם את מרביתם.

קהל יעד פרטי

בקבוצה זו נמנים כל אותם אנשים המעוניינים לפנות מדירתם, או לחילופין, מדירות הנמצאות בבעלותן, מגוון נרחב של פריטים וחפצים לכל מטרה. בין המטרות העיקריות להזמנת שירותי פינוי תכולת דירה תמצאו: אנשים המעוניינים לפנות "ולדלל" משטח דירתם חפצים ישנים, אנשים המעוניינים לבצע הליך פינוי כהכנה להליכי שיפוץ או מעבר בין דירות, אנשים המעוניינים להשביח את הנכס שברשותם לצרכי העמדתו למכירה או השכרה, אנשים שקיבלו בירושה את הדירה כאשר היא עמוסה בתכולה שאין בה כל צורך או שימוש ועד.

השירות לקהל הפרטי מאפשר לכל אחד ואחת מכם, להציג בפני צוות "מומחה פינוי דירה"  דרישות כאלו ואחרות, לצרכי ביצוע הליך הפינוי, ובעזרת הידע המקצועי שלנו, אנו נבצע עבורכם הליך פינוי תכולה לכל מטרה.

קהל יעד מוסדי

בקבוצה זו נמנים מוסדות, ארגונים וקבוצות מאורגנות של אנשים, המעוניינים לבצע הליך פינוי תכולת דירה ממרחבים שונים, לרבות, מקלטים, מרתפים, בתי ספר, כיתות לימוד, מכללות, מחסנים, מרחבים מוגנים, מגרשי משחקים, חדרי מדרגות ועוד.

קהל יעד עסקי

בקבוצה זו נמנים בעלי עסקים ויזמים, המעוניינים לבצע הליכי פינוי תכולה במקומות הבאים: משרדים, חנויות, בתי עסק, מפעלים, מחסנים לוגיסטיים, מחסנים תפעוליים ועוד.

לכל אחת מקבוצות קהלי היעד המופיעות לעיל, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מקפידים להעניק את השירות המקצועי ההולם את אופי התכולה וסוג הפינוי הנדרש. במהלך עבודתנו השוטפת, אנו נדרשים לבצע לעיתים התאמות בין אופי הפינוי המבוקש לבין סוג התכולה המיועדת לפינוי, לדוגמא: פינוי מחסנים במבנים משותפים, במקרים אלו, אופן הזמנת השירות מתבצע על ידי וועד הבית, אך אנו מקפידים למיין את התכולה בכל מחסן ומחסן באופן נפרד, ולערב את בעלי המחסן בנוגע להליך המיון.

פינוי תכולת דירה- לכל מטרה!

ברוב המקרים, הצורך בפינוי דירה עולה ממגוון נרחב של סיבות, לרבות, פינוי תכולת דירה לצרכי ניקיון וארגון הדירה מחדש. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" ערוכים בכל הרמות המקצועית לביצוע כלל הליכי הפינוי האפשריים. כל הליכי הפינוי המבוצעים על ידינו, מיושמים במסגרת שיטת "4 השלבים" המטיחה הליך פינוי מהיר, מקצועי, יעיל ובטוח ולכל מטרה!

שיטת "4 השלבים" כוללת בין היתר:

 1. תכנית פינוי מובנית המותאמת לכלל צרכי הפינוי, אותם אנו לומדים להכיר במהלך סיור מקדים באתר המיועד לפינוי.
 2. הליך מיון התכולה- הליך זה נועד לאפשר לכם לבחון את טיב התכולה הנמצאת בבעלותכם, וכמו כן, מאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי בצורה יעילה יותר ומהירה הרבה יותר.
 3. הליך פינוי מקצועי- בשלב זה אנו נעזרים בכל הציוד המקצועי הנדרש, על מנת להבטיח לכם הליך פינוי יסודי, מקצועי ובטוח.
 4. מגוון נרחב של שירותים נלווים- בגמר הליכי הפינוי אנו מבצעים מגוון נרחב של שירותים נלווים, המאפשרים לכם ליהנות ממרחב דירתי משודרג. אודות השירותים הנלווים שלנו תוכלו לקרוא בהמשך המדריך.

פינוי תכולת דירה- דגשים מקצועיים

על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהליך פינוי מקצועי, מהיר, יעיל ובטוח, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים דגש מיוחד למגוון נרחב של אלמנטים מקצועיים. בשורות הבאות תוכלו לקרוא אודות הדגשים המקצועיים המיושמים על ידינו במהלך הליך פינוי תכולת דירה.

 1. היקף וסוג התכולה המיועדת לפינוי

הדגש המקצועי הראשון אליו אנו מתייחסים הוא למעשה היקף התכולה המיועדת לפינוי וסוג התכולה. על פי פרמטר מקצועי זה, אנו בוחנים את דרכי הפינוי והובלת התכולה ליעדה. במקרים מסוימים נאלץ לעסוק בפעולות פירוק (ארונות, רהיטים וכו) על מנת להבטיח הליך פינוי בטוח ומהיר יותר. במקרים מסוימים נאלץ לבצע הליך פינוי באמצעות מנוף, ובמקרים מסוימים אנו נדרשים לתגבר את היקף צוות העובדים במקום על מנת להבטיח לך הליך פינוי מהיר ומיידי.

 1. רישום כלל התכולה

במהלך הליכי המיון המקדימים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דואגים להעלות על הכתב את כל הפריטים והחפצים השונים המרכיבים את התכולה המיועדת לפינוי. רישום זה מאפשר לנו להבטיח לכם ששום פריט ושום חפץ שאינו מיועד לפינוי, לא יתווסף אל מכולות הפינוי. כמו כן, רישום החפצים המיועדים לפינוי מקלה על אנשי הצוות את הליך המיון, ומאפשרת לכם לסדר את החפצים והפריטים השונים באופן כזה שהליך הפינוי עצמו יתבצע בקלות ובנוחות מרבית.

 1. פירוק והרכבה

במקרים מסוימים, פתחי המעבר בתוך הדירה אינם מאפשרים מעבר של ציוד כזה או אחר (לרוב, רהיטים כבדים או ארונות קיר ומטבח). במקרים אלו אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי פירוק מקצועיים המיושמים על ידי אנשי הצוות בזמן אמת. במידה הצורך, אנשי הצוות דואגים גם להרכיב את הפריט המפורק.

 1. ציוד מיגון

השימוש בציוד מקצועי בכל שלבי הפינוי הינו חלק בלתי נפרד מהליכי הפינוי של צוות "מומחה פינוי דירה". במקרי פינוי של תכולת דירה, אנו שמים דגש מקצועי על שימוש בציוד מיגון לצרכי הבטחת התכולה שאיננה מיועדת להיות מפונה משטח הדירה. בנוסף, ציוד המיגון משמש אותנו לצרכי הובלת התכולה המפונה דרך פתחי המעבר של הדירה והמבנה, וכל זאת מבלי לגרום נזק כזה או אחר לא לציוד ולא למבנה.

 1. הסכם התקשרות

על מנת להבטיח לכם הליך פינוי מקצועי ואמין, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם, הסכם התקשרות המפרט את כל תרחישי העבודה השונים בטרם תחילת ביצוע העבודות. הסכם זה נועד להעניק לכל אחד מהצדדים "שקט נפשי" ותחושת ביטחון מלאה בנוגע לעמידה בהתחייבויותיו של הצד השני.

 1. חוקי עזר עירוניים

על פי חוקי העזר העירוניים השלכת תכולה (מכל סוג שהוא) במקום שאינו מיועד לכך על פי חוק, עלולה להוביל להטלת קנסות מצד הרשות המקפחת. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", לומדים להכיר את כלל חוקי העזר העירוניים הקשורים להליכי הפינוי השונים, באותם יישובים ואותן ערים בהן אנו מבצעים את הליכי הפינוי. כמו  כן, אנו מקפידים להוביל ולפנות את התכולה המיועדת לפינוי לאתרי פסולת ומחזור מורשים בלבד.

 1. ציוד מקצועי

הליכי פינוי בכלל והליכי פינוי תכולת דירה בפרט, הינם שירותים מקצועיים המוענקים לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" באמצעות ציוד פינוי מקצועי ומתקדם. הציוד המשמש אותנו לצרכי הפינוי כולל בין היתר: מנגנוני הרמה (ליפטים) או שימוש במנופי זרוע, מכולות איסוף, משאיות ורכבי פינוי, קרטונים וניילונים גדולים ועמידים במיוחד, ציוד טכני לפירוק ועבודות שונות ועוד. ציוד זה מאפשר לנו לבצע גם הליכי פינוי מורכבים במיוחד ביתר קלות ובנוחות מרבית.

פינוי תכולת דירה- שירותים נלווים

כפי שמצוין בפרקים הקודמים של המדריך, הליך פינוי תכולת דירה מתבצע למגוון נרחב של צרכים ומטרות. בשורות הבאות נתמקד במגוון נרחב של שירותים נלווים המוענקים לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" בגמר ביצוע הליכי הפינוי. שירותים אלו מיועדים לכל מטרת פינוי, והם מאפשרים לכם ליהנות ממרחב דירתי מאורגן יותר, מסודר יותר ונקי הרבה יותר בגמר העבודות.

 1. שירותי ניקיון וחיטוי- הליך פינוי תכולת דירה מתבצע לעיתים בדירות ישנות או מוזנחות במיוחד, המחייבות אתכם להיעזר בשירותי ניקיון בגמר הליכי הפינוי. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות משירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, כאשר שירותים אלו כוללים בין היתר: חיטוי חדרי אמבט ושירותים, ניקיון יסודי בכל שטח הדירה, פינוי פסולת שנערמה עם השנים, פינוי לשלשת יונים ממרפסות הדירה ועוד.
 2. סיוד וצביעת קירות- בין אם אתם מבצעים הליך פינוי תכולה בדירה ישנה ומוזנחת, ובין אם אתם מבצעים את ההליך כחלק מהכנה למעבר בין דירות, שירותי הסיוד וצביעת הקירות שלנו מאפשרות לכם ליהנות ממראה מחודש של פנים הדירה. שירותי הסיוד מטפלים בכל הבעיות הקשורות לקירות הדירה (ריקבון, רטיבות, עובש, קילוף וכדומה). עם השלמת שירותי הסיוד אנו מבצעים צביעה איכותית ומקצועית בצבע הרצוי לכם בקירות הדירה.
 3. החלפת בלאי- שירותי החלפת בלאי נועדו להתקין לאפשר לכם לחיות כראוי בדירה שזה עתה בוצעו בה הליכי הפינוי. שירות זה כולל בין היתר: החלפת ידיות לארונות, החלפת פתחי חלונות, תריסים ורשתות, החלפת דלתות פנים הרוסות, החלפת ברזים דולפים או חלודים ועוד.
 4. שירותי הדברה- במקרים בהם אנו מזהים תוך כדי עבודות הפינוי חרקים, מזיקים ומכרסמים שונים, או לחילופין, בדירות הסובלות מתחלואים שונים (בעיקר בדירות ישנות ומוזנחות), אנו ממליצים למזמיני השירות לבצע הליך הדברה באמצעותנו. שירותי ההדברה שלנו כוללים שימוש בחומרי הדברה בעלי תו תקן, ומעל הכול, ביצוע העבודה על ידי מדביר מוסמך מטעמנו.
 5. פירוק ארונות קיר וארונות מטבח

חלק נכבד ממלאכת פינוי תכולת דירה מתייחס לארונות קיר או ארונות מטבח הנמצאים בתוך שטח הדירה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים הליכי פירוק מקצועיים ומהירים, ותוך מספר דקות אנו מפנים את הארון הישן, בין אם מדובר בפירוק הדלתות בלבד ובין אם מדובר בפירוק כלל שלד הארון.

 1. שירותי מסירת התכולה לארגוני צדקה

במסגרת השירותים הנלווים שלנו, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מכם לתרום את תכולת ביתו (במלואה או בחלקה) לעמותות וארגונים חברתיים שונים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאמינים כי "צדק חברתי" מתחיל בכל אחד ואחת מאיתנו, ובמידה וגם בדירתכם קיימת תכולה שיכולה לשמש מישהו אחר (ולכם אין כל צורך בה יותר), אנו מעבירים את התכולה (בשמכם) לאותה עמותה או ארגון.

 1. שירותי פינוי תכולה כבדה או פינוי תכולה מקומות גבוהות במיוחד

אחד השירותים הפונקציונאליים שתמצאו בצוות "מומחה פינוי דירה" הינו שירות המתייחס לפינוי וסילוק תכולה מקומות גבוהות (הן במגדלי מגורים והן במגדלי משרדים), או לחילופין, פינוי תכולה כבדה במיוחד מקומות נמוכות. המיומנויות המקצועיות שלנו מאפשרות לנו לבצע הליכי פינוי מורכבים אלו, במהירות המרבית.

כלל השירותים הנלווים המופיעים לעיל, ושירותים נלווים נוספים, מוענקים לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" בגמר כל הליכי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי תכולת דירה לכל מטרה. השירותים הנלווים מוענקים הן לקהל הפרטי, הן לקהל המוסדי והן לקהל העסקי. במידה וגם אתם מעוניינים לבצע הזמנת פינוי תכולה, אנו ממליצים לכם להמשיך ולקרוא את המדריך במלואו, ולהבין היטב את כל היתרונות המקצועיים המוצעים לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" בתחום פינוי תכולת דירה.

פינוי תכולת דירה- כמה זה עולה?

כמו כל הליך פינוי אחר, גם הליך פינוי תכולת דירה המבוצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", נקבע על פי מספר קריטריונים מקצועיים שונים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את הפרמטרים המקצועיים המשפיעים בצורה כזו או  אחרת על עלויות השירות.

 1. אופי הפינוי ומטרות הפינוי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" בוחנים את כל האספקטים המקצועיים הקשורים לאופי הפינוי ומטרות הפינוי, החל מפינוי דירת למטרות שיפוץ ועד לפינוי דירות לצרכי השבחת הנכס, בהתאם למאפיינים אלו אנו מעמידים לרשות מזמיני השירות הצעת מחיר הוגנת וכדאית לביצוע העבודות על ידינו.
 2. מורכבות הפינוי- כל הליך פינוי המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מתאפיין בצרכי פינוי שונים ומשתנים. מורכבות הפינוי משפיעה באופן ישיר על מחיר השירות המוצע לכם, כאשר מורכבות הפינוי כוללת בין היתר את מיקום הדירה ביחס למבנה, דרכי הגישה לשטח הדירה, פתחי המעבר בחלל הדירה ובשטח המבנה, מרחק הדירה המיועדת לפינוי מאתרי פסולת ועוד.
 3. הציוד המקצועי באמצעותו מתבצע הליך הפינוי- הליכי פינוי מסוימים נזקקים לציוד מקצועי (מכני או טכני). תמחור עבודות הפינוי השונות נקבעות בין היתר על פי היקף הציוד בו נעשה שימוש לצרכי הפינוי המקצועי, הבטוח, המהיר והיעיל המוענק לכם על ידי "מומחה פינוי דירה".
 4. היקף השירותים הנלווים המוצעים במסגרת השירות- בכל הליך פינוי המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מוענקים לכם מספר שירותים נלווים המיושמים בגמר הליכי הפינוי. שירותים אלו כוללים בין היתר: ניקיון, ארגון וסידור הדירה מחדש, צביעת קירות הדירה, סיוד הדירה, פירוק ארונות, החלפת בלאי בשטח הדירה ועוד.
 5. דחיפות השירות וזמני הפינוי- כל הליך פינוי המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" נמשך בממוצע בין מספר שעות למספר ימים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת להעניק לכם שירות מהיר ויעיל ככל שניתן. במקרים מסוימים, דרישות הלקוח הינה לסיים את הליך הפינוי במהירות המרבית, ולצורך כך אנו מתגברים את כוח האדם המרכיב את צוותי הפינוי. דחיפות ביצוע עבודות הפינוי מהווה גורם משפיע על מחיר השירות.
 6. מיון החפצים כחלק מקדים להליך הפינוי- בכל מסגרת פינוי המבוצעת על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מתבצע גם הליך מיון החפצים כחלק מקדים להליך הפינוי. הליך זה מאפשר לנו לתכנן באופן יעיל ובטוח יותר את פעולות הפינוי, ולמזמיני השירות, הליך המיון, מאפשר לבחון את טיב הציוד המיועד לפינוי ולהגדיר מחדש את יעדי הפינוי. מחיר הזמנת השירות נקבע בין היתר על פי מורכבות הליך המיון והזמן הדרוש לביצוע הליך זה.

כמו בכל הליך פינוי אחר המיושם על ידי "מומחה פינוי דירה", אנו משתדלים להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם, הצעת מחיר אטרקטיבית וכדאית לביצוע העבודות באופן המקצועי ביותר. במקרים מסוימים, הצעת המחיר תואמת את תקציבו האישי של הלקוח, ובמקרים מסוימים, אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק לכם את השירות המקצועי בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.

פינוי תכולה בחינםהאם זה באמת אפשרי?

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות מהליך פינוי בחינם במידה והתכולה העומדת לרשותכם היא בעלת ערך ושווי כספי התואם לעלויות השירות המקצועי המוצע על ידינו, ובמידה וקיים צורך או עניין בתכולה העומדת לרשותכם.

במידה וגם אתם רוצים לבחון את אופציית הליך הפינוי בחינם, אתם מוזמנים לפנות אלינו בבקשה זו, ונציג בכיר מטעמנו יגיע לדירה או לאתר המיועד לפינוי, ויאמוד את שווי התכולה הקיימת במקום. במידה ושווי התכולה זהה למחיר עלויות השירות המקצועי שלנו, אנו נבצע הליך העברת בעלות על התכולה הקיימת, ותמורתה תוכלו ליהנות משירות מקצועי ובחינם!

שימו לב- לקוחות רבים שלנו "מתפתים" לבצע את הליכי הפינוי בחינם בעזרת חברות ובעלי מקצוע לא אמינים ולא מקצועיים בעליל. לא אחת נתקלנו במקרים בהם לקוחות ביקשו שנגיע לדירתם להשלים את מלאכת הפינוי, וזאת לאחר ש"בעלי מקצוע- חאפרים" הבטיחו להם שירותי פינוי בחינם, הגיעו אל דירתם, לקחו את התכולה בעלת הערך ונעלמו כאילו "בלעה אותם האדמה". גם במידה ואתם מעוניינים לבצע הליכי פינוי בחינם, מן הראוי שתבדקו את טיב החברה ובעלי המקצוע העומדים לרשותכם.

פינוי תכולת דירה מקצועי- זה אנחנו!

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם ניסיון רב שנים בכל תחומי הפינוי האפשריים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר יתרונות בולטים המעניקים לנו את תואר המומחים לעבודות הפינוי בישראל!

 • מקצועיות מעל הכול- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את כל הליכי הפינוי באופן המקצועי ביותר, וכל זאת בהתאם לצרכי הפינוי, סוגי הפינוי ודרישות מזמין העבודה.
 • אמינות ושירות- המוטו המלווה את צוות "מומחה פינוי דירה" הוא: שירות ואמינות לכל לקוח ולקוח. כל אנשי הצוות הפועלים מטעם "מומחה פינוי דירה" הינם בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים, ובעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. מעת לעת, צוות העובדים לוקח חלק בסדנאות שירות המעצימים את חווית השירות ללקוחותינו.
 • פינוי ללא פשרות- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמודדים עם כל אתגר מקצועי, בין אם מדובר בפינוי תכולת דירה השייכת לארגן כפייתי, ובין אם מדובר בפינוי דירה עמוסה בתכולה ובציוד. הניסיון המקצועי שלנו, בשילוב שיטות העבודה הייחודיות לנו, מאפשרות לנו להתמודד עם כל הליך פינוי על הצד המקצועי ביותר, החל מהליכי פינוי קלים ופשוטים ועד להליכי הפינוי המורכבים ביותר.
 • ציוד מקצועי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים שימוש במגוון נרחב של ציודים מקצועיים, המאפשרים לנו להעמיד לרשותכם הליך פינוי מקצועי יותר, מהיר יותר, יעיל יותר ובטוח הרבה יותר. השימוש בציוד המקצועי מתבצע בכל הליכי הפינוי המתבצעים על ידינו, לרבות, הליך פינוי תכולת דירה.
 • מגוון נרחב של שירותים נלווים- כלל השירותים הנלווים המוצעים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מתבצעים על ידי אנשי הצוות, שלאורך השנים פיתחו מיומנויות מקצועיות בכל תחומי השירותים הנלווים, החל מניקיון וחיטוי הדירה, דרך צביעת קירות הדירה ועד להחלפת בלאי בשטח הדירה והדברת הדירה.
 • תכנית פינוי מאורגנת ומסודרת- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" לא מותירים שום מקרה ל-"יד המקרה". הליך הפינוי המבוצע על ידינו הינו פרי תכנון וחשיבה מקדימה, המאפשרת לנו לבחון את כל צרכי הפינוי האפשריים. בכל הליך פינוי תכולת דירה, נציג בכיר מטעם "מומחה פינוי דירה" מגיע אל הדירה או המקום בו אמור להתבצע הליך הפינוי, ובזמן שהותו במקום, הוא בוחן את כל הפרמטרים המקצועיים הנדרשים לצורך השלמת הליכי הפינוי המהירים, הבטוחים והיעילים ביותר. העמדת תכנית הפינוי מאפשרת לנו לתרגם את המיומנויות המקצועיות שלנו "הלכה למעשה".
 • תתרגלו לקבל יותר- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאמינים ופועלים מנקודת הנחה שכל לקוח הוא עולם ומלואו, ולכן אנו מבצעים את כל הליכי הפינוי תוך כדי הקפדה יתרה לדרישות הלקוח וצרכיו. בכל הליכי הפינוי, אנו מקשיבים היטב לדרישות הלקוח ורק לאחר מכן מבצעים "הלכה למעשה" את דרישותיו בהתאמה מלאה לסוג הפינוי וצרכי הפינוי.

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי תכולת דירה !

 

פינוי בתים

המדריך המקצועי לפינוי הבית לכל מטרה

 

פינוי בתים- אודות השירות

פינוי בתים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה". שירות זה מתמקד בפינוי תכולה, פריטים ורהיטים שונים משטח הבית, או לחילופין, פינוי תכולה ממשרדים או בתי עסק שונים. במדריך הבא נעסוק בכל ההיבטים המקצועיים הקשורים להליך פינוי בתים, החל מתיאור השירות, דרך הדגשים המקצועיים לביצוע השירות ועד למחירי השירות והיתרונות המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה".

הליך פינוי בתים, כמו כל הליך פינוי אחר, מתבצע למגוון נרחב של מטרות, החל מפינוי בתים לצרכי מעבר בין דירות, דרך פינוי בתים לצרכי שיפוץ, הרחבה או בנייה ועד לפינוי בתים ישנים. הליך הפינוי עצמו מתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" בשיטת "4 השלבים", המאפשרת לאנשי הצוות ליישם במהלך הפינוי את כל המיומנויות המקצועיות שנרכשו על ידם לאורך השנים.

שיטת "4 השלבים" לפינוי בתים כוללת:

 1. העמדת תכנית פינוי בתים

במסגרת זו, אנשי הצוות לומדים להכיר מקרוב את דרישות הלקוח, אופי הפינוי המבוקש, אופי הבית המיועד לפינוי (בית פרטי, בית בתוך מבנה מגורים, הקומה בה ממוקם הבית וכדומה). לאחר שאנשי הצוות למדו להכיר מקרוב את דרישות הלקוח וצרכי הפינוי, אנו מעמידים לרשותכם תכנית פינוי מסודרת ומאורגנת הלוקחת בחשבון את כל האלמנטים הקטנים והגדולים המרכיבים את הליך הפינוי המקצועי.

 1. הליך מיון מקדים- על מנת לאפשר לכם הליך פינוי מקצועי, מהיר, יעיל ובטוח, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על ביצוע הליכי מיון כחלק מקדים מהליך הפינוי עצמו. במסגרת הליך המיון, אנו ממיינים את כלל הפריטים והחפצים השונים המרכיבים את תכולת הבית, וכתוצאה מכך, מאפשרים לכם לבחון את טיב הפריטים השונים רגע לפני השלכתם לאתרי הפסולת. כמו כן, הליך המיון המקדים, מאפשר לנו לתכנן את הליך הפינוי בצורה יעילה וממוקדמת.
 2. הליך פינוי בתים מקצועי- לאחר השלמת הליכי המיון הראשוניים, אנו מתחילים במלאכת פינוי הבית. בתחילה אנו דואגים להעביר את כלל התכולה המיועדת לפינוי למכולות איסוף הממתינות מחוץ לשטח הבית, ולאחר מכן, אנו מבצעים הליך פינוי והובלת הציוד המפונה אל אתרי פסולת המיועדים לכך על פי חוקי העזר העירוניים בשטח בו נמצא ביתכם.
 3. מגוון נרחב של שירותים נלווים- עם השלמת כלל הליכי פינוי הבית, אנו מאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים, עליהם תוכלו לקרוא בהרחבה בפרק העוסק בתחום זה בהמשך המדריך. השירותים הנלווים המוצעים על ידינו כוללים בין היתר: ניקיון, צבע, שירותי פירוק ארונות, שירותי החלפת בלאי ועוד.

ארבעת השלבים המתוארים לעיל מרכיבים כל אחד מהליכי הפינוי המקצועיים המיושמים על ידי "מומחה פינוי דירה", לרבות, הליך פינוי בתים לכל מטרה. מכיוון שפינוי בתים הינה הגדרה כוללת למגוון נרחב של צרכים ומטרות פינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים להתאים בין הצורך הנדרש על ידי מזמין העבודה לבין צרכי הפינוי הנקבעים על פי מספר פרמטרים מקצועיים המאובחנים על ידינו במסגרת פגישת עבודה ראשונית בשטח הבית המיועד לפינוי.

לומדים להכיר את המרחב הביתי שלכם!

על מנת להעניק לכם את שירותי הפינוי המקצועיים ביותר, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים ללמוד את כל המרחב הדירתי שלכם על בוריו, לרבות, הסביבה בה ממוקם הבית. במהלך פגישת עבודה ראשונית בה אנו מתכננים ומעמידים לרשותכם את תכנית הפינוי, אנו סורקים את הדירה, שטחה וסביבתה, ולומדים להכיר מקרוב את הבעיות העלולות להתפתח תוך כדי עבודות הפינוי. לאחר שאפיינו את הבעיות העלולות להתעורר, אנו מעניקים פתרון מקצועי ואיכותי לכל קושי ובעיה. הבעיות הנפוצות ביותר הם: פתחי מעבר צרים בתוך שטח הבית-שאינם מאפשרים העברת תכולה, דרכי גישה בעייתיים, בתים הממוקמים בקומות גבוהות ועוד. לכל אחת מהבעיות הנ"ל (ובעיות פינוי נוספות), אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים פתרון יעיל, מקצועי ויצירתי, המאפשר לנו להשלים את מלאכת הפינוי ביתר קלות.

פינוי בתים- למי מיועד השירות?

פינוי בתים הינו שירות המיועד למגוון נרחב של צרכים ומטרות. בשורות הבאות, ריכזנו עבורכם רשימה של הביקושים הנפוצים ביותר לצרכי פינוי בתים.

 • פינוי בתים לצרכי מעבר בין דירות- אנשים רבים הנמצאים במעבר בין דירות פונים אלינו לביצוע עבודות פינוי תכולה מיותרת משטח הדירה, וזאת על מנת לחסוך להם זמן בהובלת התכולה הרלוונטית להם למשכנם החדש.
 • פינוי בתים לקראת ירידה מהארץ- אנשים רבים הנוסעים לחו"ל לתקופות ממושכות (בין אם מדובר בנסיעה לצרכי לימודים, עבודה או חופשה), נעזרים בשירותי פינוי בתים והעברתם הציוד הנמצא בהם לאתרי אחסון. במסגרת שירותי פינוי אלו, אנו מאפשרים לאותם אנשים ליהנות גם מהובלה ייחודית היישר משטח דירתם אל שטח המקום המיועד לאחסון.
 • פינוי בתים לצרכי שיפוץ, בנייה או הרחבה- הליך פינוי זה מיועד לאותם אנשים המעוניינים לפנות את תכולת ביתם לצרכי הכנתו להליכי שיפוץ, בנייה או הרחבה. במסגרת שירות זה אנו מתמחים בשירות פירוק תכולה כבודה ומסורבלת (ובמידת הצורך גם בהרכבתה לאחר מכן).
 • פינוי בתים לצרכי מיון, ארגון וסדר- אנשים רבים פונים אלינו בבקשה לביצוע הליכי פינוי למטרות ארגון וסידור דירתם מחדש, אף על פי שהם אינם מתכננים בו הליך שיפוץ כזה או אחר.
 • פינוי בתים לצרכי השבחת הנכס- בחלק מהמקרים, הליך פינוי בתים נועד לבצע מגוון נרחב של פעולות השבחה בנכסים או מבנים ישנים. שירותי פינוי בתים לצרכי השבחת הנכס הינם שירותים ייחודים המוענקים לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", המתמחה לא רק בביצוע הליכי פינוי מקצועיים, אלא גם מאפשרת לכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים המשביחים את הנכס למטרות מכירה, השכרה או מגורים במקום.
 • פינוי בתים לצרכי פינוי ירושות- שירות נוסף המוענק במסגרת פינוי בתים מיועד ליורשי דירות, בתים ונכסים שונים. לאותם אנשים אנו מעניקים שירות מיוחד המאפשר להם לפנות תכולת ירושה באופן המקצועי ביותר.
 • פינוי בתים למגזר העסקי- פינוי בתים הינה הגדרה מקצועית המיועדת גם לצרכי פינוי למגזר העסקי והמוסדי. במסגרת שירות זה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים במגוון שירותי פינוי לקהלים אלו. מסגרות הפינוי שלנו כוללות בין היתר: פינוי תכולת משרדים, חנויות ובתי עסק, פינוי מקלטים, מחסנים ושטחים ציבוריים, פינוי מפעלים, פינוי מוסדות וכדומה.
 • פינוי בתים פרטיים- שירות מקצועי נוסף בו אנו ב-"מומחה פינוי דירה" מתמחים הינו שירותי פינוי מבתים פרטיים. שירות זה כולל פינוי שטח הדירה, פינוי חצרות, פינוי גינות, פינוי פרגולות, פינוי מרפסות ועוד.
 • שירותי פינוי לוועדי בתים- שירותי פינוי אלו נועדו לצרכי פינוי וסילוק חפצים וציודים שונים מרחבי המבנה, לרבות, בשטחים הציבוריים של המבנה, שטח המקלט, שטחי מחסנים משותפים, חדרי מדרגות, גגות משותפים ועוד.
 • פינוי בתים לכל מטרה- בנוסף לכל צרכי הפינוי המופיעים בעמוד זה, שירותי פינוי בתים המתבצעים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מיועדים לכל מטרה אחרת אליה אנו נדרשים.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים לא רק בביצוע עבודות הפינוי, אנו מתמחים גם בהתאמת צרכי הפינוי לדרישות הלקוח ואופי הפינוי המיועד. פינוי בתים המיושם על ידינו נערך לאחר שביצענו הערכה מדויקת לכלל צרכי הפינוי, ולאחר שהתאמנו כל דרישות הפינוי בהתאם לדרישות הלקוח.

בפרק הבא של המדריך תוכלו לקרוא אודות כל הדגשים המקצועיים המיושמים על ידינו במהלך עבודות הפינוי השונות אותן אנו מבצעים, לרבות, פינוי בתים לכל צורך ולכל מטרה.

פינוי בתים- דגשים מקצועיים

על מנת לאפשר לכם ליהנות מהליך פינוי בתים מקצועי, מהיר, יעיל ובטוח, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש רב על מספר פרמטרים מקצועיים, אותם נחשוף לפניכם בשורות הבאות. דגשים אלו מלווים את כל הליכי הפינוי המיושמים על ידינו, ומטרתם להמשיך ולהוביל את תחום הפינוי בישראל על ידי צוות "מומחה פינוי דירה".

הכול מתחיל מתכנון מקצועי

הליך פינוי בתים הינו הליך מקצועי המיושם על ידי באמצעות תכנית פינוי מסודרת ומאורגנת, אותה אנו מעמידים לרשות לקוחותינו עוד בשלבים הראשונים של הזמנת השירות. תכנית הפינוי הקפדנית שלנו עוסקת במספר היבטים המשפיעים באופן ישיר על ביצוע מוצלח של הליך הפינוי. היבטים אלו כוללים בין היתר:

התייחסות נקודתית למיקום הדירה, הבית או הנכס, התייחסות נקודתית לדרכי הגישה את השטח המיועד לפינוי, התייחסות נקודתית לאופי התכולה הנמצאת בבית, התייחסות נקודתית לדרישות הלקוח בנוגע להליך מיון התכולה ודרישות הפינוי, התייחסות נקודתית לציוד המקצועי בו אנו עושים שימוש במהלך הפינוי ועוד.

הכול ממשיך בהיערכות מקסימאלית להליך הפינוי

על מנת לבצע את הליך הפינוי במהירות וביעילות המרבית, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש מיוחד על היערכות מוקדמת להליך הפינוי. מעבר להמעדת תכנית פינוי מקצועית ומאורגנת, אנו דואגים ליידע את יתר הדיירים המתגוררים במבנה בו מתבצע הליך הפינוי. כמו כן, אנו דואגים לתחם אזורים שונים ומונעים מעבר אדם בהם למשך שעות הפינוי, וזאת על מנת לבצע את הליך הפינוי בבטיחות המרבית.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש מיוחד על כל הנושא הקשור לבטיחות הליך הפינוי. במסגרת הליכי הפינוי השונים אותם אנו מבצעים, אנו מקפידים על שימוש בציוד מיגון מתקדם שנועד לשמור הן על התכולה שאיננה מפונית משטח הדירה והן על בטיחות האנשים העוסקים במלאכת הפינוי והאנשים הנמצאים באזור בו מתקיים הפינוי.

כמו כן, אנו מקפידים לשמור על כלל התקנות וחוקי העזר העירוניים במהלך עבודות הפינוי המבוצעות על ידינו, לרבות, שמירה על מנוחת השכנים בשעות הצהריים, הקפדה יתרה על פינוי הפסולת לאתרים המיועדים לכך, הקפדה יתרה על הצבת מכולות איסוף בשטחים המיועדים לכך (מבלי להפריע לתנועת כלי רכב), צמצום מפגעים אפשריים כתוצאה מהליך הפינוי ועוד.

 דגש נרחב של פרטיות הלקוח!

מכיוון שהליך פינוי בתים קשור במובנים רבים לחדירה לשטח הפרטי של כל אחד ואחת מכם (בין אם מדובר בבתים פרטיים ובין אם מדובר בפינוי משרדים וכדומה), אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש מקצועי מורחב על שמירת הפרטיות בכל הנוגע להליך פינוי דירה המבוצע בביתכם.

השמירה על הפרטיות מתחילה בהעמדת הסכם התקשרות בינינו וביניכם, נמשכת בהליך מיון מקדים של תכולת הדירה בו אתם נוטלים חלק מהותי, ונמשכת באריזת החפצים המפונים משטח דירתכם במידת הצורך (ועל פי דרישת מזמין העבודה).

מכיוון שאנו עוסקים בתחום "הפולש" לשטח הפרטי של כל אחד ואחת מכם, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על שמירה מקסימאלית של הפרטיות שלכם לאורך כל הליך הפינוי. כמו כן, כלל אנשי הצוות הפועלים מטעם "מומחה פינוי דירה" הינם בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים ובעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, דבר המעיד על אמינותם ומקצועיותם.

במקביל, אנו מבצעים את כל הליכי הפינוי בהתאמה מדויקת לדרישות הלקוח ולצרכיו, וכתוצאה מכך, אנו מבטיחים לכם הליך פינוי מקצועי השומר על פרטיותכם בכל אחד משלבי העבודה השונים. בפרק הבא של המדריך תוכלו להיחשף להיצע השירותים הנלווים המוענקים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" בגמר ביצוע הליכי הפינוי. שירותים אלו מעניקים לכם את האפשרות ליהנות לא רק מהליך פינוי מקצועי, אלא גם משירות חידוש מראה הדירה או הבית בו אתם מתגוררים.

פינוי בתים- שירותים נלווים

לאחר השלמת הליכי פינוי בתים לכל מטרה אותם אנו מקיימים על הצד המקצועי והטוב ביותר, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים שנועדו להעניק לשטח הדירה או הבית חזות משודרגת ומשופרת יותר.

שיפור חזות ונראות הדירה מתאפשר באמצעות מספר פעולות המכונות על ידינו כשירותים נלווים, המתווספים להליכי פינוי בתים. שירותים אלו כוללים בין היתר:

שירותי השבחת הנכס

עם השלמת הליך הפינוי, הצוותים המקצועיים של "מומחה פינוי דירה" מבצעים עבורכם מגוון נרחב של עבודות סיוד, צבע, ניקיון, החלפת בלאים, הדברת הנכס ועוד. עבודות אלו נועדו להקנות לדירה, לבית או לנכס מראה משודרג ואיכותי יותר, ומאפשרות לבעלי הדירה ליהנות מנכס במצב איכותי לצרכי מכירה או השכרה. במקרים אלו, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו להזמין דרכנו מגוון נרחב של עבודות שיפוץ וחידוש תשתיות הדירה, לרבות, החלפת קרמיקות בחדרי האמבט ובמטבח, החלפת רצפות, טיפוח גינות וחצרות בבתים פרטיים ועוד.

שירותי פינוי בתים באמצעות מנוף

שירות זה נועד לבעלי בתים שדירתם ממוקמת בקומות הגבוהות (בין אם מדובר במגדל מגורים או משרדים), או לחילופין, לבעלי בתים המחזיקים בדירתם תכולה כבדה במיוחד. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמודדים על כל אתגר מקצועי לגופו, ומאפשרים לכם ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות מהירים ומקצועיים לצרכי פינוי אלו.

שירותי ניקיון יסודיים

בגמר הליכי פינוי בתים ישנים, דירות מוזנחות, או דירות הזקוקות לניקיון יסודי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מעמידים לרשותכם מגוון פעולות ניקוי וחיטוי נרחבות בכל שטח הדירה. פעולות ניקוי אלו מתבצעים בעזרת ציוד ניקוי מקצועי ובאמצעות שירות קפדני ויסודי בכל שטח הדירה וסביבתה.

שירותי סיוד וצבע

שירות זה נועד לטפל בקירות הדירה, החל מטיפול בקירות מתקלפים או קירות הסובלים מהזנחה מתמשכת, וכתוצאה מכך, הם חשופים לתחלואים שונים כגון: רטיבות, עובש, פרטת קירות וכדומה.

שירותי החלפת בלאי

על מנת להעניק לביתכם מראה מחודש ומשופר, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות משירות החלפת בלאי בכל שטח הדירה. שירות זה נועד להחליף צנרת ישנה, ברזים מטפטפים, ידיות שבורות בארונות או בדלתות, החלפת חלונות, תריסים, רצפות שבורות, קרמיקה הסובלת מעובש ועוד. החלפת בלאי מתבצעת על ידינו בהתאם למצב הדירה ובהתאם לפריטים השונים הנמצאים בתוכה או בסביבתה.

שירותי פינוי וטיפוח חצרות לבתים פרטיים

שירות נלווה ייחודי אותו אנו מעניקים לבעלי בתים פרטיים מתמקד בכל הקשור לטיפוח הגינה, החצר או המרפסות הנמצאות מחוץ למבנה. שירות זה כולל בין היתר: גיזום, פינוי פסולת ועלים, פינוי פרגולות, חידוש גדרות באמצעות צבע, פינוי פסולת בנייה (בעיקר בבתים שזה עתה הסתיים בהם הליך שיפוץ או בנייה), טיפוח גינות נוי ועוד. שירותים אלו מוענקים בחלקם על ידי בעלי המקצוע מטעם צוות "מומחה פינוי דירה" , ובחלקם מבוצעים על ידי גננים ואדריכלי נוף מקצועיים, והכול בהתאם לדרישות הלקוח.

שירותי הדברה והרחקת מזיקים

שירות נלווה נוסף המוענק לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" הינו שירות המתמקד בהדברת מזיקים בשטח הדירה וסביבתה. שירות זה מומלץ על ידינו לכל אחד ואחת מכם המקיים הליך פינוי בבית פרטי, או לחילופין, בדירות ישנות. פעולות ההדברה מבוצעות על ידי מדביר מוסמך מטעמנו, ובמהלך עבודות ההדברה אנו עושים שימוש בחומרי הדברה בעלי תו תקן.

פינוי בתים- כמה עולה השירות ?

פינוי בתים הינו שירות המתומחר על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" בהתאם למצב הדירה, מורכבות הליך הפינוי, היקף הציוד המיועד לפינוי ועוד. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקטרגים את מחירון הליך פינוי בתים בהתאם לדרישות הלקוח ולצרכי הפינוי, כאשר בכל אחד מהבתים בהם אנו מבצעים את הליך הפינוי, אנו מתייחסים למספר פרמטרים נקודתיים המשפיעים על מחיר השירות. בשורות הבאות, תוכלו למצוא את הנקודות המרכזיות המשפיעות באופן כזה או אחר על מחיר השירות.

 1. מורכבות הפינוי- פרמטר מקצועי זה מכיל בתחומו מגוון נרחב של היבטים הכוללים בין היתר: מיקום הדירה, הקומה בה ממוקמת הדירה, האזור בו נמצאת הדירה, דרכי הגישה אל הדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה והמבנה בו היא ממוקמת, מרחק הדירה מאתרי הפסולת המורשים לפינוי ועוד.
 2. היקף הציוד המיועד לפינוי- פרמטר נוסף המשפיע על קביעת מחיר השירות, קשור לכמות הציוד המיועד לפינוי והיקפו. ברוב המקרים, אין קשר ישיר לגודל הדירה, אלא רק לכמות והיקף הציוד המיועד לפינוי מתוכה. ככל שכמות הציוד המיועד לפינוי גדולה יותר, כך עלות מחיר הפינוי גבוהה יותר. אלמנט נוסף המשפיע על הליך פינוי בתים, נקבע גם על פי היקף מורכבות הפינוי של החפצים השונים המרכיבים את תכולת דירתכם (כגון: פירוק ארונות קיר, פירוק ארונות מטבח, פירוק רהיטים כבדים לצרכי פינויים וכדומה).
 3. הציוד המקצועי בו נעשה שימוש- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים במתן שירות מקצועי, מהיר, בטוח ויעיל, בכל הליכי הפינוי המיושמים על ידינו. על מנת להעניק את השירות המקצועי שלנו לכל אחד ואחת מכם, אנו נעזרים במגוון נרחב של ציוד מקצועי המאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי על הצד הטוב ביותר. הציוד המקצועי שלנו כולל בין היתר: מנופי זרוע, מכולות איסוף, משאיות פינוי וציוד מקצועי- טכני לצרכי פירוק ופינוי רהיטים וחפצים שונים משטח הדירה, ציוד מקצועי לצרכי ניקיון הדירה וביצוע השירותים הנלווים. ככל שהציוד המקצועי בו אנו עושים שימוש לצרכי הפינוי הינו גדול יותר, כך עלויות מחירי הפינוי גבוהות יותר.
 4. דחיפות ביצוע הליכי הפינוי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באופן המיידי והמהיר ביותר עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו. בחלק מהמקרים, אנו מתמודדים עם בקשות שונות מטעם מזמיני העבודה, לביצוע מיידי של הליך הפינוי (במקרים מסוימים גם מ"היום להיום"). במקרים אלו, מחיר השירות, מושפע גם מהדחיפות בביצוע העבודה על ידי מזמין העבודה.
 5. רמת שירותי הארגון, הניקיון והסדר- בכל הליך פינוי לכל מטרה המבוצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", מוצעים ללקוח מגוון נרחב של שירותים נלווים הכוללים בין היתר: חיטוי וניקיון יסודי של הדירה, טיפולי צבע וסיוד, החלפת בלאי ותיקונים, שירותי הדברה ועוד. קביעת מחיר השירות, נקבע בין היתר על פי היקף השירותים הנלווים המוצעים ללקוח, וכמו כן, על רמת הארגון והסדר המבוצע בגמר הליכי הניקיון בשטח הדירה. בין השירותים הנלווים המוענקים לכם על ידי "צוות מומחה פינוי דירה" תמצאו: ניקיון ושטיפה יסודית של כל הדירה, חיטוי כיורים, קרמיקות וחרסינות ברחבי הדירה, חיטוי וחידוש חדרי אמבט ושירותים, פירוק ארונות קיר וארונות מטבח הנמצאים במצבי ריקבון או במצב רעוע במיוחד, חידוש קירות באמצעות קילופן וצביעתן,  הזזת רהיטים וחפצים שונים בתוך חלל הדירה למראה מאוורר יותר ונינוח הרבה יותר של הדירה, שירותי הדברה במקרים בהם התגלו מכרסים וחרקים שונים במהלך הליך הפינוי ועוד.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת להעמיד לרשותכם מסגרת מחיר הוגנת, ראויה וכדאית לצורך הזמנת השירות וביצוע השירות המקצועי על ידינו. במקרים מסוימים, אנו מתאימים את עלות מחיר השירות בהתאם למסגרת התקציב העומדת לרשות הלקוח, ובמקרים מסוימים אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות משירותי פינוי בתים בחינם, וזאת במידה ותכולת הדירה מכילה פריטים שווי ערך למחירון השירות המוצע על ידינו. במקרים אלו, הליך הפינוי מתבצע בחינם או בעלות נמוכה באופן יחסי בתמורה להעברת הבעלות בגין התכולה המפונה משטח הדירה.

לאור ריבוי מקרים בהם לקוחות פנו אלינו לאחר ש-"נכוו" על ידי "בעלי מקצוע חאפרים" בנוגע לביצוע הליך פינוי בחינם, אנו מקפידים לערוך את הליך הפינוי במסגרת העמדת הסכם התקשרות בינינו ובין מזמין העבודה. הסכם התקשרות זה מכיל בתוכו את כל תיאור עבודות הפינוי, וחתימת הצדדים עליו מחייבת כל אחד מאיתנו.

פינוי בתים מקצועי זה אנחנו!

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עוסקים בכל תחומי הפינוי האפשריים, הן לקהל הפרטי, הן לקהל המוסדי והן לקהל העסקי. לאורך השנים צברנו ידע מקצועי נרחב, המאפשר לנו לבצע את כלל הליכי הפינוי על הצד המקצועי, הבטוח, היעיל והמהיר ביותר, וכל זאת, בהתאם לדרישות הלקוח וצרכי הפינוי.

להלן מספר יתרונות מקצועיים שתוכלו למצוא רק באמצעות הליכי הפינוי של צוות "מומחה פינוי דירה"

 • היתרון נמצא באיכות- הליכי הפינוי המיושמים על ידינו מבוצעים על סמך ניסיון מצטבר ושיטות עבודה מתקדמות
 • היתרון נמצא בשירות- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מלווים יחד איתכם את כל הליך הפינוי, החל מפגישת היכרות ראשונית, דרך המעדת תכנית פינוי ועד השלמת כל סעיפי הפינוי המופיעים בהסכם התקשרות אותו אנו מקפידים לערוך בטרם תחילת ביצוע העבודות
 • היתרון נמצא במקצועיות- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים שימוש מורחב שציוד פינוי מתקדם, וכמו כן, משלבים ידע מקצועי ומיומנויות מקצועיות המאפשרות לנו להתמודד עם כל אתגר הקשור לביצוע הליכי הפינוי
 • היתרון נמצא ביחס האישי- כל אנשי הצוות הפועלים מטעם "מומחה פינוי דירה" הינם בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים ובעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על יחס אישי וליווי אישי לכל לקוח ולקוח בכל אחד משלבי הפינוי השונים
 • היתרון במצוינות- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתייחסים באופן המקצועי ביותר לכל הליך פינוי אותו אנו מבצעים, בין אם מדובר בפינוי מהיר ופשוט ובין אם מדובר בהליך פינוי מורכב ומתמשך. לכל אחד מהליכי הפינוי המבוצעים על ידינו אנו מקדישים את מלוא תשומת הלב, ומכאן נובע המוניטין המקצועי לו אנו זוכים בענף הפינוי.
 • היתרון בהיצע השירותים- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים מאלף ועד תו, בכל הליכי הפינוי האפשריים, ובנוסף, אנו מתמחים במגוון נרחב של שירותים נלווים המוענקים ללקוח בגמר הליכי הפינוי. היצע השירותים הנרחב שלנו מאפשר לכל אחד ואחת מכם להתאים את אופי וסוג הפינוי הרצוי לו.

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי בתים !

 

פינוי ירושות

המדריך המקצועי לפינוי דירות ירושה, תכולת עיזבון ותכולת ירושה

 

פינוי ירושות –אודות השירות

פינוי ירושות הינו שירות מקצועי וייחודי המוענק לכם על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה". שירות זה מיועד לכל אותם אנשים שקיבלו בירושה דירה, תכולת ירושה, או לחילופין, לאנשים האחראיים על עיזבון של אדם מסוים.

פינוי ירושות הינו הליך המלווה בלא מעט תרחישים אמוציונאליים הקשורים לקשר הישיר בין המוריש ליורש, ולכן, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש מקצועי לא רק על ביצוע הליכי הפינוי באופן המקצועי ביותר, אלא גם על הצד המנטאלי –רגשי המלווה את הליך הפינוי.

שירותי פינוי ירושות הינו שירות המוענק על פי כל הדגשים המקצועיים המלווים את הליכי הפינוי האחרים המתבצעים על ידי צוות המומחים מטעמנו, וכולל בין היתר: העמדת תכנית פינוי, הליך מיון מקדים, שירותי פינוי מהירים ומקצועיים, העברת תכולת הפינוי ליעדם באופן הבטוח ביותר, ביצוע פעולות ניקיון בשטח הדירה ועוד.

פינוי ירושות השלבים המקצועיים

הליך פינוי ירושות מורכב ממספר שלבים מקצועיים המתמקדים (כל אחד בנפרד) בצורך בסיסי אחר של הליך הפינוי. בין השלבים המקצועיים המיושמים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" בביצוע הליכי פינוי ירושות תמצאו:

שלבי ההכנה המקדימים- על מנת לבצע הליך פינוי ירושות אנו מחויבים (על פי חוק) לקבל מידיכם מסמכים המעידים על כך שתכולת הירושה, או הדירה בה מבוצעים הליכי הפינוי הינה בבעלותכם. לאחר הצגת מסמכים אלו, אנו מתפנים לתכנון הליך הפינוי תוך כדי היערכות מוקדמת לכלל צרכי הפינוי השונים.

שלבי מיון תכולת הירושה- מכיוון שברוב המקרים, פינוי ירושות הינו הליך סנטימנטאלי הקשור לקשר הישיר בין המוריש ליורש, אנו מקפידים לבצע הליכי מיון מקדימים, המאפשרים לכם בין היתר לבחון מחדש את תכולת הירושה, ולהחליט בנוגע לזהות החפצים אותם אתם מעוניינים לפנות משטח הדירה והחפצים אותם אתם מעוניינים לשמור ולשמר.

שלבי הפינוי המקצועיים- עם השלמת ההיערכות המוקדמת לביצוע העבודה, ועם השלמת הליך המיון הקפדני, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" פועלים במהירות וביעילות להשלמת הליכי פינוי דירות הירושה או תכולת הירושה. בשלב זה אנו נעזרים בציוד מתקדם ומקצועי הכולל בין היתר:

 • ציוד טכני לצרכי עבודות פירוק בשטח הדירה (מברגות, מקדחות, פטישי אוויר וכו)
 • ציוד פינוי מתקדם (מכולות איסוף, משאיות ורכבי פינוי, קרטוני אריזה מיוחדים ועוד)
 • ציוד מיגון –ציוד שנועד להבטיח הליך פינוי בטיחותי הן לצוות העוסק במלאכה, הן לאנשים הנמצאים בשטח בו מתקיים הליך הפינוי, והן לציוד שאיננו מיועד לפינוי

מכיוון שרוב הליכי פינוי ירושות מתקיימים בדירות ישנות, או לחילופין, בדירות עמוסות בתכולה, אנו מאפשרים לכלל מזמיני השירות ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים, אודותיהם תוכלו לקרוא בפרק השירותים הנלווים המופיע במדריך זה.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עוסקים מדי יום בתרחיש פינוי ירושה כזה או אחר, ובכל המקרים, אנו מקפידים על יחס אישי ושירות מכל הלב לכל לקוח ולקוח. הניסיון המקצועי המצטבר שלנו בשילוב היכולות והמיומנויות המקצועיות שלנו, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות לא רק מהליך פינוי ירושות מקצועי ואיכותי, אלא גם מהליך המלווה בהמון אמפתיה למצב הרגשי בו נמצאים מזמיני השירות (שבחלק מהמקרים, מבצעים את הליך הפינוי בסמוך לתקופת האבלות על האדם שהוריש להם את הדירה או את תכולת הירושה).

במסגרת שירות פינוי ירושות, אנו מאפשרים לכל אחד מלקוחותינו לתרום את פריטי הירושה השונים לעמותות וארגוני חסד, הזקוקים לתרומה מכל סוג שהוא. העברת הציוד משטח הדירה לאותן עמותות מתבצע על ידינו בשמכם, כאשר אתם זוכים לתעודת הוקרה אישית מטעם הארגון או העמותה שקיבל את פריטי הירושה שבבעלותכם.

פינוי ירושות –למי מיועד השירות?

שירותי פינוי ירושות מיועדים בראש ובראשונה לכל אותם יורשי דירות או תכולות ירושה. בנוסף, השירות מיועד לרוכשי דירות מעיזבון, או לחילופין, לאנשים האחראיים באופן ישיר על עיזבון של אדם מסוים. במקרים מסוימים, הליך פינוי ירושות מתבצע בדירות השייכות לכם, אליהן הועברו תכולת הירושה אותה ירשתם בתקופה כזו או אחרת במהלך החיים, ועם הזמן אתם מעוניינים לבצע הליך פינוי לאותה תכולה מכיוון שהיא איננה שימושית יותר עבורכם.

בכל הליך פינוי ירושות המיושם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", אנו מקפידים על הצגת מסמכים משפטיים המעידים כי מזמין השירות הינו היורש הבלעדי (או מיופה כוח מטעמו). ההקפדה היתרה שלנו בנוגע למסכמים אלו נובעת מהצורך המשפטי המחייב אותנו לעסוק בתחומי פינוי ירושות אך ורק ליורשים הבלעדיים, וזאת על מנת להימנע מעוגמת נפש העלולה להיווצר לנו ולכם.

פינוי ירושות מתאפשר לכל סוגי הדירות ובכל מצב נתון, להלן חלק מהמקרים בהם אנו מעניקים שירותי פינוי ירושות:

 • דירות ישנות ומוזנחות- ברוב המקרים, הליך פינוי דירות ירושה או פינוי תכולת ירושה מתבצע בתוך דירות ישנות ולעיתים מוזנחות במיוחד. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים המאפשרים לכם לחדש את מראה הדירה לאחר ביצוע הליכי הפינוי.
 • דירות אותן רכשתן מעיזבון- לעיתים דירות שנרכשו מעיזבון הינן דירות הסובלות מתחלואים שונים, ובחלק מהמקרים, מדובר בדירות שהיו סגורות או אטומות לאורך תקופה ממושכת. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים בפינוי דירות מסוג זה, ומאפשרים לכם למעשה שירות מקצועי המטפל בכל התחלואים הנמצאים בדירה.
 • תכולת ירושה- במסגרת שירותי פינוי ירושות, אנו מאפשרים לכם ליהנות גם משירותי פינוי תכולת ירושה. במקרים מסוימים, תכולת הירושה נחלקת בין מספר יורשים, וכאשר אנו מבצעים הליך שכזה, אנו מקפידים שכל היורשים יהיו נוכחים בזמן הפינוי, ובעיקר, בזמני הליך מיון התכולה.
 • פינוי ירושות לאנשים שרכשו את הדירה מהיורש- במקרים מסוימים, יורשי הדירה ותכולת הירושה, מעמידים למכירה או להשכרה את הדירה כפי שהיא (AS IS). במקרים אלו, מזמיני שירותי הפינוי הינם רוכשי הדירה או הדיירים העומדים להתגורר בדירה בדמי מפתח.
 • פינוי תכולת ירושה מדיור מוגן- במקרים מסוימים, אדם נפטר במהלך שהותו בדיור המוגן או במוסדות שונים לאוכלוסייה המבוגרת. במקרים אלו, בני משפחתו, או לחילופין, חברת האחזקה במוסדות אלו, מחויבים לפנות את תכולת הדירה והציוד הפרטי שעמד לרשות האדם הנפטר. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם שירותי פינוי גם במקרים אלו.
 • פינוי ירושה חלקי- יורשים רבים מתקשים להתמודד עם המצב בו הם נאלצים לפנות את כל הפריטים והחפצים שליוו את חייו של האדם הקרוב לליבם. במקרים אלו, אנו מאפשרים לכם לבצע הליך פינוי חלקי, כאשר חלקו הראשון מתמקד בציוד (חפצים, רהיטים וכו) המהווה סיכון תברואתי במידה והוא ימשיך להיות מאוכלס בשטח הדירה. פינוי זה מגיע לחלקו השני רק כאשר יורשי התכולה מרגישים שהם מוכנים לבצע את הליך הפינוי לכלל התכולה. בכל מקרה, במסגרת הליכי המיון המקדימים הנערכים על ידינו (בשיתוף פעולה מלא של היורש), תוכלו להחליט אילו חפצים יהיו מיועדים להליך פינוי מיידי ואילו חפצים יישמרו אצלכם.
 • פינוי עיזבון- אנשים מסוימים מחזיקים בעיזבון כזה או אחר של אנשים קרובים אליהם שהלכו מהעולם. עיזבונות אלו כוללים בין היתר: אוספים שונים, תכולות דירה, חפצי נוי שנאספו לאורך השנים ועוד. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם שירותי פינוי עיזבון מקצועי, מהיר ובטוח, המאפשר לכם להחליט בנוגע לכל פריט ופריט מתוך העיזבון, כאשר חלק מהפריטים מיועדים לעבור לאתרי פסולת ומחזור, חלק מהפריטים נמסרים כתרומה לקהילה, חלק מהפריטים נשארים תחת בעלותו של בעל העיזבון ועוד.

פינוי ירושות- דגשים מקצועיים

הליך פינוי ירושות המיושם על ידי  "מומחה פינוי דירה", הינו הליך מקצועי המשלב הן את ההיבט המקצועי הקשור לענף הפינוי, והן את ההיבט הרגשי הקשור לפינוי תכולה של אדם קרוב שנפטר מהעולם. בפרק הבא תוכלו לקרוא אודות הדגשים המקצועיים המושמים במהלך פינוי ירושות המבוצע על ידי המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה".

 1. הליך המיון המקדים

כאמור, פינוי ירושות הינו הליך המערב בתוכו לא רק היבט מקצועי אלא גם היבט רגשי- אמוציונאלי. על מנת לאפשר לכם להתגבר על הפן הרגשי שבעניין, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מכם להיות נוכחים בכל הליכי הפינוי השונים, ובעיקר, בהליך המיון המקדים של התכולה. במהלך עבודות המיון, אנו מקדישים זמן מרבי לצרכי ביצוע הליך המיון, במהלכו אתם יכולים להיפרד מחפצים ופריטים שונים שליוו את חייו של המנוח. כמו כן, הליך המיון נועד לאפשר לכם לבחון חפצים ופריטים שונים ולהחליט בנוגע לזהות המקום אליו הם יופנו (אתרי פסולת ומחזור, תרומה לקהילה, שימור אישי , מכירת החפצים לשוק היד השנייה וכו).

 1. סכנה- דירות ישנות

פינוי ירושות מתבצע לרוב מתוך דירות ישנות, או לחילופין, דירות מוזנחות הסובלות מתחלואים רבים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים בביצוע הליכי פינוי מדירות ישנות במיוחד, ובמסגרת הליך הפינוי, אנו שמים דגש על ביצוע עבודות הפינוי במסגרת בטיחותית המונעת פגיעה ברכוש או בנפש.

 1. פינוי תכולת ירושה כבדה ומסורבלת

בחלק גדול מהמקרים, תכולת הירושה מכילה חפצים ורהיטים כבדים במיוחד (בעבר הרחוק ייצרו רהיטים מעץ מלא- דבר המוסיף נפח ומשקל לכל פריט ורהיט). אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נערכים מבעוד מועד לצרכי הפינוי השונים, לרבות, הכנת תשתית פינוי באמצעות מנופי זרוע או מנגנוני הרמה אחרים (ליפטים).

 1. שימור התכולה

פינוי ירושות מורכב בעיקר מחפצים ופריטים שונים מהם היורש מעוניין "להיפטר" ומחפצים אחרים אותם הוא מעוניין לשמור. לאחר ביצוע הליכי המיון המקדימים, אנו דואגים למגן את כלל הפריטים המיועדים לשימור על ידי מזמין השירות. ציוד המיגון העומד לרשותנו מבטיח לכם שמירה מקסימאלית על כלל הציוד שאיננו מיועד לפינוי משטח הדירה.

 1. פינוי מהיר בעזרת ציוד מקצועי

הליך פינוי ירושות, כמו יתר הליכי הפינוי האחרים, המתבצעים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מבוצעים בעזרת ציוד טכני וציוד פינוי מקצועי, המאפשר לנו לבצע הליך פינוי מהיר, יעיל ובטוח. הציוד העומד לרשותנו כולל בין היתר: ציוד טכני לצרכי פירוק (מבגרות, מקדחות, פטישי אוויר וכו), ציוד פינוי מקצועי (מנגנוני הרמה, מכולות איסוף תכולה, משאיות ורכבי פינוי והובלה, קרטונים עמידים, ניילונים קשיחים ועוד), ציוד מיגון, חומרי ניקוי לביצוע השירותים הנלווים (פירוט השירותים מופיע בפרק הבא). הציוד המקצועי העומד לרשותנו בשילוב היכולות המקצועיות והניסיון המצטבר של אנשי הצוות מבטיח גם לכם הליך פינוי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

 1. העמדת הסכם התקשרות

כמו כל הליך פינוי אחר המבוצע על ידי המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה", גם הליכי פינוי ירושות מעוגנים בחוזה התקשרות (הסכם התקשרות), המחייב אותנו לעמידה מלאה בכל סעיפי החוזה, ואתכם חוזה ההתקשרות מחייב בהצגת מסמכים משפטיים בנוגע לבעלותכם על תכולת הירושה, תנאי התשלום שנקבעו בגין השירות (פרק מיוחד במדריך זה מוקדש לנושא תמחור השירות).

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת להבטיח לכל אחד ואחת מכם הליך פינוי ירושות המותאם לצרכים ולדרישות הספציפיות שלכם. נציג מטעמנו ייפגש עימכם בשטח המיועד לפינוי, ובמהלך פגישת ההיכרות הוא יחשוף בפניכם את תכנית הפינוי המקצועית הנקבעת בהתאמה לצרכי הפינוי והדרישות האישיות שלכם בנוגע לפינוי.

פינוי ירושות- שירותים נלווים

כמו בכל הליך פינוי אחר, גם במסגרת שירותי פינוי ירושות המבוצעים על ידי צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה" עומד לרשותכם מגוון נרחב של שירותים נלווים שנועדו להשיב את איכות החיים לשטח הדירה בגמר ביצוע הליכי הפינוי. שירותים נלווים אלו כוללים בין היתר את השירותים הבאים:

 1. חידוש מראה פני הדירה

דירות ירושה רבות מיועדות לצרכי השכרה או מכירה על ידי יורשי הדירה. במסגרת שירותי פינוי מדירות אלו, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותים נלווים כוללים המעניקים לכם מרחב דירתי משודרג ומשופר בסיום ביצוע העבודות בדירה. העבודות אותן אנו מבצעים עבורכם כוללים בין היתר: ניקיון יסודי של שטח הדירה, חיטוי חדרי אמבט, כיורים וכדומה, החלפת בלאי בכל שטח הדירה, שירותי סיוד ושירותי צביעת קירות, שירותי הדברה ועוד. עם סיום העבודות תעמוד לרשותכם דירה בעלת חזות ומראה חדיש ומושקע יותר, דבר המשביח באופן טבעי את הנכס הנמצא בבעלותכם. שירות זה מיועד גם במקרים בהן הדירות אותן ירשתן הן דירות ישנות ומוזנחות במיוחד.

 1. שירותי פירוק ארונות ופירוק קירות

דירות שעברו לבעלותכם במסגרת ענייני ירושה, מאפשרות לכם להשקיע רבות במרחב הדירתי לכל מטרה. במסגרת שירותי פינוי ירושות המתבצעים על ידי "מומחה פינוי דירה" תוכלו ליהנות משירותי פירוק ארונות קיר וארונות מטבח, שירותי פירוק, שבירה והריסת קירות לצרכי שיפוץ ובנייה מחודשת בשטח הדירה ועוד. במסגרת עבודות הפירוק, השבירה וההריסה, אנו דואגים לפנות את כל הפסולת שנוצרה במהלך העבודות.

 1. שירותי ניקיון בשטח הדירה וסביבתה

מייד לאחר השלמת הליך פינוי ירושות, אנו מבצעים הליכי ניקיון בשטח הדירה וסביבתה המעלימים כל לכלוך או פסולת שנוצרה כתוצאה מביצוע הליכי הפינוי. שירות זה איננו הליך הניקיון היסודי אותו אנו מבצעים במסגרת השירותים הנלווים שלנו המתווספים במסגרת תשלום נוסף לעבודות הפינוי.

 1. שירותי מסירת החפצים לתרומה

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עומדים בקשר ישיר עם מספר רב של עמותות וארגוני רווחה הזקוקים לתרומות נדיבות של מגוון פריטים וחפצים שונים. במסגרת פינוי ירושות, אנו מאפשרים לכם למסור לאותן עמותות את החפצים והפריטים הראויים לשימוש (אשר אין לכם בהם כל צורך). מסירת התרומה מתבצעת על ידינו אך ורק בהיבט הטכני, כאשר התרומה מגיעה על שמכם או על שמו של המנוח.

 1. שירות "קונה ירושות"

שירות זה מאפשר לכם למסור ולהעביר לבעלותנו חלקים נכבדים מתכולת הירושה (במלואה או בחלקה) תמורת תשלום הוגן, או לחילופין, תמורת ביצוע הליך הפינוי בחינם. אודות שירות זה תוכלו לקרוא במדריך המופיע בספר זה תחת השם "קונה ירושות- המדריך המלא לביצוע עסקאות מכירה של ירושות או עיזבונות". שירות זה מתבצע על ידינו במסגרת העמדת הסכם מכירה ושירות, והוא מתאפשר רק במקרים בהם נציגי הצוות מוצאים עניין בפריטים המכילים את תכולת הירושה. בכל מקרה, שירות זה מתאפשר רק לאחר הערכת שווי מצידנו בנוגע לשווי החפצים והפריטים המרכיבים את תכולת הירושה.

 1. ליווי אישי ויחס אישי לאורך כל הדרך

הליך פינוי ירושות הוא ברוב המקרים הליך מקצועי המשלב היבטים אמוציונאליים רבים מצד יורשי התכולה בנוגע להיפרדות המוחלטת שלהם מאותם חפצים שהיו שייכים לאדם מסוים הקרוב לליבם. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מודעים היטב לכל הליכי הפינוי המורכבים ברמה הרגשית, ולכן אנו מעמידים לרשותכם שירותי אישי המלווה ביחס אישי לאורך כל הדרך ולאורך כל ביצוע הליכי הפינוי.

פינוי ירושות- כמה זה עולה?

מחיר הליכי פינוי ירושות, כמו כל שיטת התמחור בביצוע הליכי פינוי אחרים, נקבע על פי מספר פרמטרים מקצועיים, בהם מושם דגש מורחב מטעם צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה" בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את האלמנטים המקצועיים המשפיעים בצורה כזו או אחרת על תמחור עבודות פינוי הירושה.

 • מורכבות הליך מיון תכולת הירושה

 כמו כל הליך פינוי אחר המתבצע על ידינו, גם הליך פינוי ירושה מתחיל בשלבי מיון מקדימים, המאפשרים לנו לבצע את כל יתר עבודות הפינוי בצורה בטוחה יותר, מהירה יותר ומקצועית הרבה יותר. במקביל, הליכי המיון המתבצעים במסגרת פינוי ירושה, מאפשרים למזמיני השירות, לקבל החלטות ב"זמן אמת" בנוגע לרצון האישי שלהם בשימור חפצים ופריטי ירושה כאלו ואחרים. כמו כן, הליך המיון מאפשר לחלק גדול מהיורשים לבצע למעשה "הליך פרידה" מכל אותם חפצים ופריטי ירושה שהיוו חלק בלתי נפרד מחייו של המוריש. מורכבות הליך המיון ומשך הזמן  המוקדש להליך משפיעים על עלויות השירות.

 • מורכבות הליך הפינוי

מורכבות הליך הפינוי המשפיעה על תמחור השירות  כוללת בין היתר פרמטרים כגון: מיקום הדירה או המקום בו נמצאת תכולת הירושה, דרכי הגישה לשטח בו נמצאת תכולת הירושה, הציוד המקצועי באמצעותו אמור להתבצע הליך הפינוי ועוד.

 • היקף תכולות הירושה המיועדת לפינוי

פרמטר מרכזי נוסף בשיקולים לקביעת מחיר השירות בנוגע לפינוי ירושות, הינו היקף תכולות הירושה ואפיון ביצוע הליכי הפינוי. פרמטר זה נקבע על פי כמות הציוד המרכיבה את תכולת הירושה, סוג הפריטים המאפיינים את תכולת הירושה (רהיטים כבדים הזקוקים לפירוק, רהיטים ישנים המהווים סיכון בטיחותי בזמן הפינוי וכדומה).

 • היקף השירותים הנלווים המוענקים בגמר ביצוע הליכי פינוי ירושה

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים בסיום הליכי הפינוי. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותי ניקיון וחיטוי שטח הדירה, שירותי צביעת קירות וסיוד, שירותי החלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי הדברה ועוד. ברוב המקרים, פינוי ירושה מתבצע בדירות ישנות המחייבות אותנו לבצע עבורכם שירותים נלווים כוללים למטרות השבת איכות החיים לשטח הדירה. ברוב המקרים, מחיר השירות, נקבע בהתאם לסוג השירותים הנלווים אותם אנו מבצעים עבורכם, וכמו כן, בהתאם לרמתם המקצועית.

פינוי ירושות מקצועי –זה אנחנו!

הניסיון המצטבר של צוות "מומחה פינוי דירה" בכל תחומי הפינוי האפשריים, מעמיד לרשותנו יתרון משמעותי גם בביצוע הליכי פינוי ירושה. היתרונות המקצועיים שלנו בתחום זה כוללים בין היתר: פיקוח יסודי על הליך המיון המקדים, העמדת תכנית פינוי מסודרת ומאורגנת הלוקחת בחשבון את כל היבטי הפינוי, שימוש בכל הציוד המקצועי הנדרש לצרכי הפינוי, הקפדה ורגישות יתרה לצרכי ודרישות הלקוח, תכנון מובנה של הליך הפינוי תוך כדי העמדת אפשרות למזמין השירות לקחת חלק בכל אחד משלבי הפינוי, מגוון נרחב של שירותים נלווים המוענקים בגמר הליכי הפינוי ועוד. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמודדים מדי יום עם מגוון נרחב של סוגי פינוי ומטרות פינוי, ולאור הניסיון הרב שצברנו בתחום פינוי ירושות או פינוי עיזבון, אנו נחשבים לבעלי המקצוע המנוסים ביותר בתחום זה בארץ. השירות המקצועי שלנו והיחס האישי המוענק לכל לקוח ולקוח הם הדברים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול בין צוות "מומחה פינוי דירה" לבין חברות ובעלי מקצוע אחרים מהענף. במידה וגם אתם מתמודדים עם השאלה בנוגע לזהות בעלי המקצוע שיבצעו עבורכם את הליך פינוי הירושות, הליך הדורש מחויבות רגשית מטעם בעלי המקצוע ומיומנויות מקצועיות גבוהות במיוחד:

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי ירושות !

קונה ירושות

המדריך המלא לביצוע עסקאות מכירה של תכולת ירושה או עיזבון

 

קונה ירושות- אודות השירות

קונה ירושות הינו שירות מיוחד המוענק לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה". במסגרת שירות זה תוכלו להמיר את תכולת הירושה העומדת לרשותכם בכסף מזומן, או לחילופין, ליהנות מביצוע הליכי הפינוי בחינם. שירות זה מתאפשר אומנם במקרים מאוד מסוימים, והוא כפוף לתנאים ולקריטריונים השונים הנקבעים על ידי צוות  המומחים, אך למרות כל אלו, מדובר בשירות פונקציונאלי, המאפשר גם לכם "לעשות קצת כסף" מהציוד והתכולה העומדת לרשותם.

שירות קונה ירושות הינה מסגרת שירות אישית ומקצועית כאחד, המיועדת לכל אחד ואחת מכם, המחזיק בבעלותו תכולת ירושה, או חפצים ופריטים שונים אותם אסף ואגר לאורך החיים (בעלי שימוש ובעלי ערך כספי). קונה ירושות מאפשר לכם למכור לנו את תכולת הירושה, העיזבון או החפצים השונים שאספתם לאורך השנים, תמורת הערך הכספי של הסחורה המדוברת, או לחילופין, תמורת שירותי הפינוי בחינם.

מה מוכרים ? מה קונים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר בכל הקשור לשירותי "קונה ירושות" היא השאלה: מה קונים- מה מוכרים?, ובכן, בענף היד השנייה, כמעט כל פריט או חפץ שימושי או שווה ערך מיועד לצרכי מכירה במסגרת שירות "קונה ירושות". באופן עקרוני, שירות "קונה ירושות, הינו שירות המתמקד במגוון נרחב של פריטים, הכוללים בין היתר: כלי כסף וזהב, מערכות כלים, תכשיטים, מטבעות, אוספים שונים, בובות חרסינה, כלי ריהוט, חפצים בעלי מימד היסטורי (אוסף תמונות, תקליטים וכו), חפצי נוי, ביגוד, תכולה בעלת מימד שייכות וייחוס (לדוגמא: חפצים שונים שהיו שייכים לאנשים מפורסמים ונרכשו על ידי בעל התכולה במכירות פומביות) ועוד.

כיצד מתבצע הליך המכירה במסגרת "קונה ירושות"?

הליך המכירה במסגרת קונה ירושות מטעם "מומחה פינוי דירה", מתבצע כך: נציג מטעמנו מגיע לדירה בה ממוקמת תכולת הירושה המיועדת למכירה. במהלך ביקורו הנציג הבכיר מטעמנו מתמקד בשני נושאים עיקריים: האחד, אפיון צרכי הפינוי, והשני, אומדן הערכת שווי לציוד המיועד למכירה. במידה והערכות השווי של הציוד המיועד למכירה זהה לעלויות שירותי הפינוי, אנו מאפשרים ללקוח ליהנות מהליך פינוי ללא תוספת תשלום תמורת חלק מהתכולה. במקרים אחרים, אנו מציעים תגמול כספי כזה או אחר (על פי הערכות השווי) בגין התכולה.

מה אנחנו עושים עם הציוד אותו אנו רוכשים?

כמו כל הליך עסקי אחר, אופן רכישת הציוד והתכולה העומדת לרשותכם, מתבצעת על ידינו למטרות הנפקת רווח כזה או אחר מפריטי התכולה. במקרים רבים, אנו משפצים את הציוד אותו רכשנו, ולאחר מכן אנו מעמידים אותו למכירה בקרב אספני עתיקות.

ממה צריך להיזהר בביצוע עסקאות מכירה של התכולה העומדת לרשותכם?

כמו בכל תחום שירותי אחר, גם בתחום "קונה ירושות" תמצאו "חאפרים" או בעלי מקצוע לא אמינים, המציעים לכם שירותי פינוי בחינם תמורת התכולה העומדת לרשותכם, כאשר בפועל שירותי הפינוי מתבצעים באופן חלקי. לאורך שנות פעילותינו בתחומי הפינוי השונים, נחשפנו ללא מעט מקרים של לקוחות "שהתפתו" להזמין שירותי פינוי בחינם תמורת העברת הבעלות על חפצים שונים מתכולת דירתם, כאשר בפועל, הליך הפינוי התבצע אך ורק לחפצים שעניינו את מבצעי הפינוי, אשר נעלמו כלאחר יד עם נטילת החפצים בהם הם גילו עניין.

שירות "קונה ירושות" המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מתבצע במסגרת העמדת הסכם התקשרות בין בעלי התכולה לבין אנשי הצוות. הסכם זה נועד להבטיח לכם את קיום סעיפי ההסכם במלואם, ואת מתן השירות המקצועי ביותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש נרחב על המוניטין אותו צברנו לאורך השנים בתחומי הפינוי השונים, ואנו נמשיך לעשות הכול על מנת להעניק לכל אחד ואחת מכם את השירות המקצועי ביותר, גם במקרים בהם אנו מתחייבים לביצוע עבודות השירות תמורת העברת בעלות על התכולה (במלואה או בחלקה).

קונה ירושות- למי מיועד השירות?

שירותי "קונה ירושות" מיועדים לכל אחד ואחת מכם המחזיק בבעלותו תכולה רבגונית, איכותית, שימושית ובעלת ערך כספי כזה או אחר. באופן עקרוני, ביצוע הליך ההתקשרות במסגרת "קונה ירושות" מיועד לא רק לבעלי תכולת ירושות, אלא לכל אחד ואחת מכם המחזיק בבעלותו פריטים וחפצים שונים.

שירות "קונה ירושות" מתבצע בעיקר במקרים הבאים:

 • יורשים המעוניינים למכור חלק מתכולת הירושה העומדת לרשותם
 • יורשים המעוניינים לבחון את שווי הערך הכספי בגין התכולה העומדת לרשותם
 • אנשים אשר בבעלותם חפצים, מזכרות ופריטים שונים מתקופות שונות
 • אנשים המעוניינים למכור את תכולת דירתם לצרכי מעבר בין דירות או מכל סיבה אחרת
 • אנשים המעוניינים "לדלל" את שטח דירתם מחפצים ותכולה מיותרת
 • אנשים המחזיקים בבעולתם אוספים שונים

ועוד.

בכל המקרים בהם בעלי התכולה מעוניינים לבצע הליך מקצועי של "קונה ירושות" הם מחויבים להציג בפנינו מסמכים המעידים כי התכולה המיועדת למכירה היא אכן בבעלותם הבלעדית, או לחילופין, מסמכי ייפוי כוח מטעם בעל התכולה.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש מקצועי נרחב אודות ביצוע הליכי "קונה ירושות" על פי חוק, וזאת על מנת להימנע מתביעות הדדיות העלולות להיגרם כתוצאה ממכירה או רכישה של ציוד וחפצים מגורמים מפוקפקים המנסים בדרכים שונות להרוויח את חלקם במסגרת העסקאות השונות. בנוסף, אנו מעמידים הסכם התקשרות הכולל בתוכו נספח בגין העברת הבעלות על התכולה (במלואה או בחלקה) תמורת קבלת סכום כסף במזומן, או לחילופין, בתמורה לביצוע עבודות הפינוי.

לאורך השנים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" ביצענו עשרות מקרים של שירותי "קונה ירושות", כאשר את כולן ביצענו ביושר ובהגינות כלפי כל לקוח ולקוח.

שירות קונה ירושות- הצד המקצועי

שירות "קונה ירושות" דומה באופיו לכל הליך פינוי מקצועי אחר המתבצע על ידינו. במסגרת הליכי ביצוע העסקה, אנו נערכים לפינוי התכולה המיועדת למכירה משטח הדירה בה היא ממוקמת, וכל זאת על פי הפרמטרים המקצועיים השונים המרכיבים את הליכי הפינוי השונים.

כמו בכל הליך פינוי אחר, גם כאן אנו מעמידים לרשות הלקוח תכנית פינוי מסודרת, המגדירה מראש את אופי הפינוי ואופי ביצוע העבודה, וגם כאן, כמו בכל הליך פינוי מקצועי אחר, המבוצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", אנו נערכים באמצעות כל הציוד והידע המקצועי העומד לרשותנו, למטרות העמדת הליך פינוי מקצועי, מהיר, יעיל ובטוח.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נעזרים גם בשמאים מקצועיים להערכת השווי הכספי של חפצים, מזכרות, אוספים ופריטי עתיקות. בכל הערכת שווי המתקיימת על ידינו, אנו דואגים לערב בעלי מקצוע מיומנים מתחומם, בין אם מדובר בחפץ בודד המיועד למכירה ובין אם מדובר בתכולה מלאה.

הניסיון רב השנים והמוניטין לו אנו זוכים בכל תחומי הפינוי האחרים, מעניקים לכל אחד ואחת מכם את השקט הנפשי הנדרש בביצוע עסקאות במסגרת שירותי "קונה ירושות" מול צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה". בפרק הבא תוכלו לקרוא בהרחבה אודות הדגשים המקצועיים המלווים את הליך ביצוע עסקאות "קונה ירושות" המוענק לכם מטעם צוות "מומחה פינוי דירה".

קונה ירושות- דגשים מקצועיים

כמו כל הליך פינוי אחר המתבצע על ידי צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה", גם יישום הליכי "קונה ירושות" מתבצע על ידינו תוך כדי הקפדה יתרה על מספר אלמנטים מקצועיים המכונים על ידינו כ-דגשים מקצועיים. בשורות הבאות נחשוף בפניכם את הדגשים האמורים ללוות כל הליך מכירת תכולה המתבצע על ידיכם במסגרת שירות "קונה ירושות".

 1. הערכת שווי בגין כל חפץ ופריט בנפרד

בין אם אתם מעוניינים למכור ולהעביר בעלות על חלק מהתכולה העומדת לרשותכם, ובין אם אתם מתכננים לבצע זאת על מלוא התכולה, מן הראוי שתקפידו לדרוש מנותני השירות מחיר נפרד בגין כל חפץ ופריט. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לערוך רישומים של הפריטים השונים המוצעים למכירה על ידיכם, להעניק להם הערכת שווי בנפרד, ורק לאחר מכן, לנהל משא ומתן ישיר עם בעל התכולה בנוגע למחיר אותו אנו מציעים לו.

 1. תכנון קפדני של הליך הפינוי

העברת הבעלות בגין התכולה תמורת תשלום כזה או אחר, איננה פוטרת אותנו מהתייחסות מקצועית לכלל צרכי הפינוי השונים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים דגש מיוחד על תכנון הליך הפינוי על פי כל הקריטריונים המקצועיים באמצעותם אנו מבצעים את כל הליכי הפינוי האחרים, לרבות, תכנון מסלול הובלת התכולה, הליכי מיון מקדימים, הכנת שטח הדירה וסביבתה להליכי הפינוי ועוד.

 1. אמינות והגינות לאורך כל הדרך

המוניטין המקצועי של צוות  "מומחה פינוי דירה" מחייב אותנו לבצע כל הליך "קונה ירושות" על הצד ההגון והמקצועי ביותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם הסכם התקשרות המחייב כל אחד מהצדדים בנוגע לביצוע מלא של התחייבויותיו, כאשר רוב סעיפי ההסכם מתייחסים באופן ישיר לפעילות אותה אנו מעניקים לכם במסגרת שירות "קונה ירושות". בנוסף, כל אנשי הצוות הפועלים מטעם "מומחה פינוי דירה" אוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, דבר המעיד על יושרם ועל הגינותם הטבעית.

 1. ציוד מקצועי

פינוי תכולה הנרכשת על ידינו במסגרת שירותי "קונה ירושות" חייבת לעיתים להתבצע באמצעות פירוק הרהיטים והתכולה בתוך שטח הדירה (בעיקר כאשר מדובר בחפצים ורהיטים כבדים במיוחד, ובעיקר כאשר מדובר במרחב דירתי שאיננו מאפשר מעבר חלק של התכולה מהפתחים הקבועים בדירה). במקרים אלו, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נעזרים בציוד פינוי מקצועי ומתקדם, הכולל בין היתר: מנופי זרוע ומנגנוני הרמה אחרים, ציוד טכני למטרות פירוק (מקדחות, מברגות וכדומה), ציוד מיגון למטרות מיגון על החפצים שאינם מיועדים לפינוי משטח הדירה, מכולות איסוף בהם אליהן אנו מעבירים את התכולה משטח הדירה ועוד.

הציוד המקצועי העומד לרשותנו, בשילוב הידע המקצועי והיכולות המקצועיות שלנו, מבטיחים לכל אחד ואחת מכם, ביצוע עסקאות במסגרת "קונה ירושות" על הצד המקצועי , האמין והבטוח ביותר.

 1. שירותי ייעוץ והכוונה

במסגרת שירותי "קונה ירושות" אנו מעמידים לרשות לקוחותינו גם שירותי ייעוץ והכוונה בדבר העברת בעלות אודות חפצים שונים שאינם רלוונטיים עבורנו. במקרים בהם, נציג מטעם "מומחה פינוי דירה" איננו מוצא עניין בתכולה המוצעת למכירה על ידי בעליה, אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות מהידע והקשרים המקצועיים שלנו, ודרכם להגיע לאנשים שבסופו של דבר יהיו מעוניינים לבצע את הליך הרכישה. שירותי הייעוץ וההכוונה המוענקים על ידינו הינם בגדר המלצה בלבד, כאשר בהליך המקצועי של עבודות הפינוי, תוכלו להיעזר בשירותנו.

"קונה ירושות" הינו שירות המחייב אתכם לשים לב לפרטים הקטנים המעידים על אמינותם ועל הגינותם של בעלי המקצוע המעניקים לכם את השירות המדובר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם אמינות, הגינות, שקיפות ומקצועיות לאורך כל הדרך, החל משלבי הערכת השווי, דרך העמדת הסכם התקשרות מחייב ועד לביצוע הליכי הפינוי בפועל.

קונה ירושות- שירותים נלווים

השירותים הנלווים המוצעים לכם במסגרת שירות "קונה ירושות" הינם נרחבים ומקצועיים, החל משירותי ייעוץ והכוונה, דרך שירותי ניקיון הדירה בגמר הליכי הפינוי ועד לשירותי חידוש מראה פני הדירה. בשורות הבאות נציג בפניכם את כל השירותים הנלווים המוצעים לכם במסגרת שירות "קונה ירושות".

שירותי חידוש מראה פני הדירה

מכירת תכולת במסגרת "קונה ירושות" נועדו בין היתר לאפשר לבעלי הדירה בה מאוכלסת התכולה המיועדת לפינוי, ליהנות מחידוש מראה פני הדירה ושדרוגה החזותי. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים בביצוע עבודות ניקיון וחידוש מראה פני הדירה בסיום הליכי הפינוי. שירות זה כולל בין היתר: ניקיון יסודי של שטח הדירה לאחר הוצאת התכולה מתוכה, חיטוי חדרי אמבט, כיורים ומטבח, החלפת בלאי בשטח הדירה, סיוד וצביעת קירות, שירותי הדברה ועוד.

כלל הפעולות הנ"ל מאפשרות לכם ליהנות מדירה בעלת מראה מחודש המיועדת לכל מטרת מגורים איכותית וראויה. בחלק גדול מהמקרים, הליך "קונה ירושות" מתבצע באופן ישיר אל מול יורשי דירות ישנות ומוזנחות העמוסות בתכולה וחפצים שונים. במקרים אלו, אנו מעמידים לרשותכם הליך פינוי מקצועי שבסופו מתקיימות בדירה מספר פעולות מקצועיות המשביחות את מתחם המגורים.

שירותי פינוי תכולות כבדות ומסורבלות במיוחד

במסגרת השירותים המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" בתחום פינוי הירושות ושירותי קונה ירושות, אנו מאפשרים לכל לקוח ולקוח ליהנות משירות מקצועי, מהיר ויעיל לצרכי פינוי תכולות כבדות ומסורבלות במיוחד. שירות זה מוענק לכם באמצעות ציוד מקצועי העומד לרשותנו, ובאמצעות הפתרונות המקצועיים אותם אנו מיישמים "הלכה למעשה" בזמן אמת.

שירותי הכנת הדירה לצרכי שיפוץ, הרחבה ובנייה

בחלק מהמקרים, שירות "קונה ירושות" הינו השלב הראשון בהפיכת הדירה ל-"פנינת מגורים". אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותים המכינים את דירתכם לצרכי ביצוע הליכי שיפוץ, הרחבה או בנייה. שירותים אלו כוללים בין היתר: פירוק ארונות קיר ומטבח, שבירת קירות, פינוי פסולת משטח הדירה הנערמת כתוצאה מפעולות אלו, פירוק פרגולות ופינוי חצרות, גינות ומרפסות, שירותי סיוד כהכנה לצרכי השיפוץ ועוד.

שירותי העברת התכולה לעמותות וארגוני רווחה

במסגרת השירותים הייחודים של צוות "מומחה פינוי דירה" אנו מאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות מהקשרים המקצועיים אותם אנו מקיימים עם מוסדות וארגונים שונים בנוגע למסירת תכולות כחלק מתרומה לקהילה. במידה וברשותכם תכולה נוספת שאיננה ניתנת להעברת בעלות במסגרת שירות "קונה ירושות", אנו נוכל לבצע עבורכם מסירת התכולה לאותם ארגונים ועמותות שישמחו לקבל מידיכם את התרומה הנדיבה.

מגוון נרחב של שירותים נלווים

השירותים הנלווים שלנו כוללים בין היתר:

שירותי ניקיון וחיטוי שטח הדירה, שירותי סיוד, צביעה וטיפול בקירות הסובלים מתחלואים שונים (ריקבון, עובש, רטיבות וכו), שירותי החלפת בלאי (תריסים, דלתות פנים, חלונות, ידיות וכו), שירותי פירוק ארונות קיר ופירוק ארונות מטבח, שירותי הדברה בשטח הדירה וסביבתה ועוד. כלל השירותים מוצעים לכל לקוח ולקוח המזמין מאיתנו שירותי פינוי, או לחילופין, מבצע דרכנו הליך "קונה ירושות". השירותים המוצעים לכם נקבעים על פי מצב הדירה ועל פי דרישות מזמין השירות להיקף ואיכות השירותים הנלווים המוצעים על ידינו.

שירותי הערכת שווי

גם במידה ולא תבצעו דרכנו את הליך "קונה ירושות", אנו מאפשרים לכם ליהנות מהידע המקצועי המצטבר שלנו בתחום זה בכלל ובתחום הערכות השווי בפרט. נציג מטעמנו יגיע לדירה המיועדת לפינוי, ויאפשר לכם ליהנות מהערכת שווי כוללת למגוון החפצים המיועדים לפינוי. שירות זה מוענק ברוב המקרים בחינם ללקוחות הנעזרים בשירותים האחרים המוצעים על ידינו, ובחלק מהמקרים, שירות זה הינו בתשלום מחיר סמלי עבור הביקור והערכת השווי המקצועית.

שירותי אריזה ומיון תכולה

בדירות בהן אנו מיישמים את שירותי "קונה ירושות", בעלי הדירה יכולים ליהנות ממגוון שירותי מיון תכולה ושירותי אריזת התכולה לכל מטרה. מעבר לציוד המועבר לבעלותנו הבלעדית במסגרת הליך "קונה ירושות", אנו מאפשרים לכם לבצע הליכי מיון מקצועיים ושירותי אריזה לכל אותם חפצים ופריטים שאינם מיועדים למכירה. שירות זה מיועד בעיקר לאנשים הנמצאים במעבר בין דירות, או לחילופין, לבעלי דירות המתכננים לפנות את דירתם מכל התכולה והציוד הקיימים בו.

קונה ירושות- השירות המקצועי של צוות המומחים

כלל השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", הינם חלק ממערך שירות מקצועי, הוגן ומשתלם במיוחד המוענק לכל אחד ואחת מכם. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על ביצוע הליכי "קונה ירושות" על פי כל העקרונות המקצועיים המלווים אותנו בביצוע כל אחד מהליכי הפינוי השונים.

השירות המקצועי וההוגן שלנו מתאפיין בביצוע הערכות שווי קפדניות לתכולה ולסוגי הציוד המיועד למכירה, בתכנון קפדני של הליך פינוי התכולה והדירה שאיננה נכללת במסגרת שירות "קונה ירושות" ובהעמדת היצע השירותים הנלווים שלנו המופיעים לעיל לכל צורך ומטרה בהתאם לדרישות הלקוח.

קונה ירושות-כמה זה עולה?

ברוב המקרים, שירות "קונה ירושות" איננו עולה לכם אף פרוטה, ויתרה מכך, השירות מאפשר לכם אף להרוויח סכום כזה או אחר בגין העברת הבעלות על התכולה אותה אנו רוכשים מכם. במקרים מסוימים, ביצוע הליך "קונה ירושות" עומד בקנה אחד עם צורך בפינוי דירות ותכולות מכל סוג ולכל מטרה, ולכן אנו מאפשרים לכם להתקזז מולנו בעלויות השירות המקצועי שלנו תמורת התכולה המועברת מידיכם לבעלותנו.

במקרים אלו, עלות השירות חייבת להיות זהה להערכות השווי של התכולה המעוברת לידינו, ובהתאם לכך, אתם נהנים משירותי פינוי מלאים ומקצועיים ללא עלויות כספיות. תמחור עבודות הפינוי המבוצעות על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" נקבעים על פי מספר פרמטרים מקצועיים הכוללים בין היתר:

 1. היקף הציוד המיועד לפינוי- בכל הליך פינוי אנו בוחנים בראש ובראשונה את היקף הציוד הנמצא בתוך הדירה ומיועד לפינוי.
 2. הליכי המיון המקדימים- פינוי דירה מקצועי המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מתחיל משלבי מיון של החפצים השונים הנמצאים בדירה. אנו מקיימים את שלבי המיון על פי קטגוריות שונות (ארונות, רהיטים, מוצרי חשמל, מוצרי נייר, מוצרי פלסטיק וכו), וכמו כן, אנו נוהגים למיין את החפצים השונים על פי קביעת החלטה כוללנית הקובעת האם המוצר שימושי או לאו.
 3. מורכבות הפינוי- פרמטר מקצועי זה מכיל בתחומו מגוון נרחב של היבטים הכוללים בין היתר: מיקום הדירה, הקומה בה ממוקמת הדירה, האזור בו נמצאת הדירה, דרכי הגישה אל הדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה והמבנה בו היא ממוקמת, מרחק הדירה מאתרי הפסולת המורשים לפינוי ועוד.
 4. דחיפות ביצוע הליכי הפינוי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באופן המיידי והמהיר ביותר עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו. בחלק מהמקרים, אנו מתמודדים עם בקשות שונות מטעם מזמיני העבודה, לביצוע מיידי של הליך הפינוי (במקרים מסוימים גם מ"היום להיום"). במקרים אלו, מחיר השירות, מושפע גם מהדחיפות בביצוע העבודה על ידי מזמין העבודה.
 5. היקף השירותים הנלווים המוצעים במסגרת השירות- בכל הליך פינוי המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מוענקים לכם מספר שירותים נלווים המיושמים בגמר הליכי הפינוי. שירותים אלו כוללים בין היתר: ניקיון, ארגון וסידור הדירה מחדש, צביעת קירות הדירה, סיוד הדירה, פירוק ארונות, החלפת בלאי בשטח הדירה ועוד. מחיר השירות נקבע על פי הזמנת השירותים הנלווים המופיעים בפרק הקודם.

קונה ירושות עושים רק אצל המומחים!

הליך "קונה ירושות" הינו הליך מקצועי אותו מומלץ לבצע אך ורק מטעם חברות ובעלי מקצוע מנוסים, מיומנים ואמינים בתחום פינוי הדירות. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם את כל הסיבות הנכונות לביצוע הליך "קונה ירושות" דרכנו. להלן פירוט של כל הסיבות ההופכות אותנו לחברה המובילה בתחום זה:

 1. שירותי "קונה ירושות" על פי הספר-אצלנו בצוות "מומחה פינוי דירה" כל מילה וכל התחייבות מעוגנת בחוזה התקשרות מול הלקוח. אנחנו מקפידים על הצגת מסמכים המעידים כי התכולה המיועדת למכירה נמצאת בבעלותו הבלעדית של האדם מולו אנו מבצעים את הליך ההתקשרות. כמו כן, אנו מעלים במסגרת הסכם ההתקשרות את כלל הסעיפים המקצועיים אליהם אנו ואתם מחויבים במסגרת ההתקשרות וביצוע עסקת קונה הירושות, דבר המעיד יותר מהכול על האמינות וההגינות אותן אנו מעניקים לכל לקוח ולקוח שלנו.
 2. מגוון נרחב של שירותי פינוי -במסגרת שירות "קונה ירושות" אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותי פינוי מקצועיים, איכותיים, יעילים ובטוחים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים בכל סוגי הפינוי האפשריים, והידע המקצועי העומד לרשותנו מבטיח גם לכם הליך פינוי ב"ראש שקט".
 3. שקיפות מלאה בעת ביצוע הערכות השווי-אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם שקיפות מלאה בכל הקשור להערכות השווי המתבצעות על ידינו בגין התכולה המיועדת למכירה במסגרת שירות "קונה ירושות". נציג בכיר מטעמנו מגיע לשטח הדירה בה ממוקמת התכולה, ויחד איתכם הוא עובר פריט פריט ומעניק לכם הערכת שווי מקצועית. לאחר מכן, מתנהל הליך משא ומתן בנוגע לרכישת הציודים אותם אנו מעוניינים לרכוש מידיכם.
 4. תכנון יסודי של הליכי הפינוי השונים-אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לא להשאיר שום פרט במסגרת הליך הפינוי ל-"יד המקרה". כל הליך פינוי המיושם על ידינו מתוכנן בקפידה על פי הכרת צרכי הפינוי ודרישות הלקוח.
 5. אמינות ושירות מעל הכול-אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עוסקים לאורך כל ימות השנה בביצוע מהלכי פינוי שונים ומגוונים. כצוות מקצועי הפועל ברמות המקצועיות הגבוהות ביותר בתחומי הפינוי השונים, אנו מקפידים על תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח ולקוח.
 6. יכולות מקצועיות שאין לאחרים-אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מובילים את ענף הפינוי בישראל בזכות הציוד המקצועי העומד לרשותנו, בזכות הניסיון המצטבר שלנו בכל תחומי הפינוי, ובזכות היכולת להביא לידי ביטוי את השילוב ביניהם בזמן אמת.
 7. הקפדה יתרה על כל הפרטים הקטנים והגדולים כאחד-הליך "קונה ירושות" הינו הליך המתבצע על ידינו מתוך ראייה כוללת של כל צרכי הפינוי ודרישות הלקוח. במסגרת השירות אנו בוחנים את כל צרכי ודרישות הלקוח, ומתאימים עבורו את חבילת השירות המקצועית, הכדאית והמשתלמת ביותר עבורו.
 8. היצע מורחב של שירותים נלווים- כל הליכי הפינוי המיושמים על ידינו, לרבות, שירותי פינוי במסגרת "קונה ירושות" מלווים במגוון נרחב של שירותים מקצועיים המיועדים להעניק לדירתכם מראה וחזות משודרגת ומשופרת. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים לא רק בביצוע עבודות הפינוי המורכבות, אלא גם בביצוע עבודות ניקיון וחידוש מראה פני הדירה.

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי קונה ירושות !

 

פינוי מקלטים

המדריך המקצועי שיעניק לכם אקסטרה ביטחון במרחב המוגן!

 

פינוי מקלטים- אודות השירות

שירותי פינוי מקלטים הינו שירות מקצועי וייחודי המוענק לכם על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה". שירות זה מתבצע על פי הוראות ותקנות פיקוד העורף בנוגע לאחזקת מקלטים, ומתבצע בהתאם לכל צרכי הפינוי המקצועיים.

בחלק גדול מהמרחבים המוגנים במדינת ישראל, שטחי המיגון שנועדו להעניק לנו ביטחון מלא בעת הצורך, הופכים עם הזמן לאתרי אחסון בהם תוכלו למצוא פריטי תכולה רבים של הדיירים האמורים לשמור על המרחב המוגן שלהם פנוי, נקי ומאורגן.

על פי הוראות פיקוד העורף, מקלטים ומרחבים מוגנים נמצאים באחריותם הישירה של דיירי המבנה, או לחילופין, בתחום אחריותו של בעל הדירה במקרה ומדובר במרחב מוגן דירתי (ממ"ד). במקלטים ציבוריים, אחריות תחזוק המקלט שייכת הן למועצה המקומית בשטחה נמצא המקלט והן לוועד הציבור האזורי במרחב זה.

פינוי מקלטים המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" הינו שירות השם דגש נרחב לא רק על פינוי חפצים ותכולה כזו או אחרת משטח המקלט, אלא גם על פונקציות תחזוק נוחות ויעילות לאורך זמן על ידי הדיירים האחראיים לשמירת ייעודו של המקלט כמרחב מוגן ולא כאתר אחסון.

המקלטים וחדרי הביטחון של רובנו, מאוכלסים בכל ימות השנה בציודים וחפצים שונים שאינם כבר נמצאים בשימוש. הליך פינוי מקלטים מקצועי מאפשר לכם ליהנות משירותי פינוי של הציוד המאוחסן בשטח המקלט או חדר הביטחון, וכתוצאה מכך, לשמור על המטרה העיקרית שלשמה נועדו חדרי הביטחון והמקלטים- חלל הגנה לשעת חירום.

פינוי תכולת מקלט הממוקם בתוך מבנים משותפים חייב להיעשות על ידי פנייה של וועד הבניין לצוות "מומחה פינוי דירה". ברוב המקרים, פינוי מקלטים במבנים משותפים נעשה בהסכמת כלל דיירי המבנה, המאשרים לבעלי המקצוע הוצאת כלל הציודים והחפצים השונים הנמצאים בבעולתם, ואשר הונחו במקלט לאורך השנים בהן הוא שימש כמעין "מחסן ציבורי" לדיירים.

במידה והמקלט שלכם הינו מקלט משותף וציבורי- חובת הפינוי חייבת להיעשות על ידי המועצה או העירייה, ולכן מומלץ לפנות אליה בדרישה לצורך כך. זכרו: המקלט אמור לשמש אותנו בעיקר בעיתות חירום, ולכן הוא חייב להיות ערוך ומוכן לקליטת מספר רב של אנשים בכל עת. הפקידו על סידור המקלט וחדרי הביטחון מעת לעת, ואל תהפכו להיות שאננים לאורך השנים ובעיקר אל תהפכו את המקלט שלכם למחסן ציבורי- זאת לא מטרתו ובטח שלא ייעודו המרכזי!

פינוי מקלטים –שלבי הביצוע המקצועיים

כמו כל הליך פינוי אחר המיושם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", גם שירותי פינוי מקלטים, הינם שירותים הנעשים במתכונת מקצועית המתבצעת בשיטת "4 השלבים" הכוללים בין היתר:

 1. העמדת תכנית פינוי כוללת
 2. מיון תכולת החפצים המאכלסים את שטח המקלט, לרבות, הפניית תשומת לב כלל הדיירים לביצוע הליך הפינוי
 3. שירותי פינוי מהירים, בטוחים ויעילים
 4. מגוון נרחב של שירותים נלווים המאפשרים לכם לחדש את מראה המקלט ולהתאים את צרכיו לייעודו המקורי כמקום מפלט והגנה בשעת הצורך.

הליכי פינוי מקלט המיושמים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" הינם הליכים מקצועיים המותאמים לדרישות פיקוד העורף בנוגע לאחזקת מבנים מוגנים, מרחבים מוגנים ומקלטים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם גם שירות מיוחד בנוגע לייעוץ תחזוקת המקלט והמרחב המוגן לאורך זמן.

פינוי מקלטים –למי מיועד השירות?

שירותי פינוי מקלטים המיושמים על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה" מיועדים לכל אחד ואחת מכם, בין אם אתם בעלי בתים פרטיים, בין אם בדירתכם עומד מרחב דירתי מוגן (ממ"ד), ובין אם אתם דיירים במבנה משותף. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את כל המקרים בהם נדרש הליך פינוי מקלטים.

פינוי מקלטים לוועדי הבית

במבנים משותפים אחריות ארגון ופינוי המקלט הינה בתחום אחריותם הישירה של כלל דיירי המבנה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים שירותי פינוי מקלטים המיועד לוועדי בתים המעוניינים להשיב את המקלט שברשותכם ממחסן גרוטאות לצרכי השבת ייעודו של המרחב המוגן.

פינוי מקלטים לבעלי בתים פרטיים

מקלטים בבתים פרטיים מתאפיינים בחלק מהמקרים במרחב מוגן הנמצא בשטח החצר של הבית הפרטי, או לחילופין, בתוך חלל המבנה. כך או כך, גם בבתים פרטיים תופעת הפיכת המרחב המוגן למקום אחסון ביתי הינה נפוצה ומוכרת, ואנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים גם לכם, בעלי הבתים הפרטיים, ליהנות משירות מקצועי ופונקציונאלי של השבת המרחב המוגן לייעודו המקורי באמצעות הליך פינוי.

פינוי מקלטים לחברות אחזקה

חברות אחזקה המטפלות באופן שוטף בבנייני מגורים, מגדלי משרדים וכדומה, יכולים ליהנות אף הם משירותי פינוי מקלטים המיושמים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה". במסגרת זו, אנו מעניקים לבעלי חברות האחזקה מגוון נרחב של שירותים נלווים עליהם תוכלו לקרוא בפרק "פינוי מקלטים- שירותים נלווים" הנמצא בהמשך המדריך.

פינוי מקלטים לבעלי ארגונים ומוסדות

קהל יעד נוסף היכול להיעזר בשירותים המקצועיים שלנו בתחום פינוי מקלטים, הינם בעלי ארגונים ומוסדות שונים, החל ממנהלי בתי ספר ומכללות, דרך מנהלי בתי חולים, מוסדות העשרה, מרכזי קהילה ועד למנהלי מפעלים ומקומות עבודה.

פינוי מקלטים למועצות מקומיות ורשויות עירוניות

מקלטים ציבוריים, בניגוד למקלטים הממוקמים בתוך מבני מגורים, נמצאים בתחום אחריות הרשות המקומית. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מייעדים את הליכי פינוי מקלטים גם למנהלי אגף בטיחות במועצות וברשויות המקומיות.

בנוסף לכל אלו, שירותי פינוי מקלטים מיועדים לכל אזרח ואזרחית המודאג ממצב המקלט האמור לשמש לו מקום מפלט והגנה בזמן אמת. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם ערוץ התקשרות ישיר בכל הנוגע לדאגה הטבעית והלגיטימית שלכם מהמצב בו נמצא המרחב המוגן באזור מגוריכם.

חשיבות הפינוי של המרחבים המוגנים ושטחי המקלט, אמורים להיות בראש סדר העדיפויות אצל כל אחד ואחת מאיתנו, בעיקר בימים אלו, בהם שוב עולים ומתעוררים "איומים" ביטחוניים הסובבים את מדינת ישראל מכל עבר.

מכיוון שהליכי פינוי מקלטים, בעיקר מקלטים המשמשים כמרחב מוגן בתוך מבנים משותפים, הינו הליך מקצועי המחייב אותנו לשתף את כלל הדיירים המתגוררים במבנה. לעיתים, קיימת התנגדות מצד דיירים מסוימים בנוגע להליך הפינוי, וזאת מכיוון שהם הסבו את המרחב המוגן לצרכי אחסון פרטיים ואינטרסנטיים. במקרים אלו, אנו ממליצים לוועד הבית לבצע הצבעת דיירים בנוגע לביצוע הליכי הפינוי, ובמידה והושג רוב לביצוע הליך הפינוי, יש לקיימו גם ללא מתן רשות מצד הדייר המתנגד למהלך.

הליכי פינוי מקלטים מיושמים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" על פי מספר פרמטרים מקצועיים, אודותיהם תוכלו לקרוא בפרק הבא במדריך זה העוסק בכל הדגשים המקצועיים לצרכי הפינוי.

פינוי מקלטים- דגשים מקצועיים

כמו כל הליך פינוי אחר המיושם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה", גם הליך פינוי מקלטים מיושם על פי מספר  דגשים מקצועיים המאפשרים לנו להשיג את תוצאות הפינוי המקצועיות, היעילות והבטוחות ביותר. הדגשים המקצועיים עליהם אנו מקפידים בעת ביצוע הליפי פינוי מקלטים, כוללים בין היתר:

 1. התייחסות לפליטת גזים רעילים

מקלטים תת קרקעיים מתאפיינים בצבירת ריכוז גזים רעילים העלולים ללא מעט תחלואים ומפגעים סביבתיים. מקלטים שהיו אטומים לאורך תקופה ממושכת חשופים יותר לקליטת אותם גזים רעילים. כחלק מהדגשים המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" בעת פינוי מקלטים, אנו מקפידים לבחון את תופעת פליטת הגזים הרעילים ואף להעניק פתרון מקצועי לעניין.

 1. התייחסות נקודתית למורכבות הליך הפינוי

פינוי מקלטים תת קרקעיים דורשים מאיתנו מאמץ מרבי בהובלת הציוד המיועד לפינוי משטח המקלט אל פני הקרקע. ברוב המקרים, אנו נעזרים במנגנוני הרמה שונים (ליפטים), המאפשרים לנו לבצע הליך פינוי מקצועי, יעיל ובטוח יותר. כמו כל הליך פינוי אחר המתבצע על ידי "מומחה פינוי דירה", גם הליך פינוי מקלטים נעשה על פי תכנית פינוי מאורגנת ומסודרת הלוקחת בחשבון את כל מורכבויות הליך הפינוי וצרכי הפינוי, החל מקביעת מיקום למכולות האיסוף ועד לאופן בו אנו משתפים ומערבים את כל דיירי המבנה בהליך המיון המקדים.

 1. הליכי מיון תכולת מקלט

מקלט המשמש כמרחב מוגן למספר דיירים במקביל, הוא ברוב המקרים חלל אחסון שכונתי העמוס בתכולה כזו או אחרת המושלכת לחלל המקלט על ידי דיירי המבנה. על מנת לבצע הליך מיון תכולה פונקציונאלי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לקיים את הליך המיון בנוכחות כלל דיירי המבנה, ומאפשרים לכל אחד ואחת מהם "למשוך" משטח המקלט את החפצים השייכים לו. ברוב המקרים, אנו מודיעים לדיירי המבנה על מספר ימים מרוכזים במהלכם הם יכולים להוביל בכוחות עצמם משטח המקלט את החפצים השימושיים והרלוונטיים להם, לאחר אותם מספר ימים, צוותי הפינוי של "מומחה פינוי דירה" מקיימים הליך מיון סופי על פי רשימות שהוכנו מראש על ידי דיירי המבנה, ומייד לאחר מכן אנו פועלים לקיום הליך הפינוי.

 1. התייחסות נקודתית להוראות פיקוד העורף

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את כל הליכי פינוי המקלטים, בהתאם לדרישות ולתקנים הבטיחותיים המוגדרים על ידי פיקוד העורף. במהלך פינוי מקלטים אנו עורכים מספר פעולות תפעוליות המאפשרות למרחב המוגן לעמוד בתקנים השונים, לרבות, ניקוי פתחי האוורור בשטח המקלט, שימון צירי דלתות מיגון ופתחי חירום, התקנת תאורת חירום בשטח המקלט ועוד.

 1. חוקי עזר עירוניים

בנוסף להפקדה היתרה על הוראות פיקוד העורף בנוגע למצבו התקין של המקלט, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש מקצועי מורחב על תקנות וחוקי העזר העירוניים בשטח בו מתקיים הליך הפינוי. חוקי העזר העירוניים מתייחסים בין היתר לשעות הפעילות המותרות לביצוע עבודות הפינוי, לאופן בו מרוכזת תכולת המקלט מחוץ לשטח המקלט, לאופן בו מועבר הציוד המפונה לאתרי הפסולת ועוד.

 1. התאמה אידיאלית לכלל דרישות הדיירים

מכיוון שפינוי מקלטים הוא לרוב הליך בו מעורבים מספר רב של מזמיני שירות (בעיקר במבנים משותפים), אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע הליכי פינוי המותאמים לדרישות הכוללות של כל דיירי המבנה. פעולה זו מתבצעת באמצעות רשימות המונפקות על ידנו ומתארות את תכולת המקלט, תוך כדי הקצבת זמן לכל דייר ודייר לפנות משטח המקלט את החפצים השייכים לו. ברוב המקרים, אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם וועד הבית של אותו מבנה מגורים, ובחלק מהמקרים, אנו נוהגים לערב ולשתף את כל דיירי הבניין. מספר ימים לפני הליך הפינוי, אנו דואגים לתלות שלטים בלוחות המודעות ובמרחבים המשותפים השונים אודות תאריך ביצוע הליך הפינוי, וכמו כן, מאפשרים לכל דייר ודייר לקחת חלק פעיל במהלך הפינוי.

 1. עבודות נלוות כחלק מהליך הפינוי

כמו כל הליך פינוי אחר המבוצע על ידינו, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים, הכוללים בין היתר: ביצוע עבודות סיוד וצבע בשטח המקלט, טיפול ברטיבות ותחלואים שונים, שירותי הדברה ועוד (שירותים נלווים נוספים ממתינים לכם בפרק העוסק בתחום זה בהמשך המדריך).

 1. מיגון ובטיחות

הליך פינוי מקלטים הינו הליך פינוי המתבצע במרחבים הציבוריים של המבנה בו ממוקם המקלט. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש מיוחד על ביצוע עבודות הפינוי ברמה הבטיחותית הגבוהה ביותר, ותוך כדי הקפדה על תיחום האזורים בהם לא מתאפשרת גישה לדיירי המבנה במהלך שעות ביצוע עבודות הפינוי. ההקפדה היתרה שלנו בנושאי הבטיחותית והמיגון היא ללא ספק צעד שירותי שנועד להציל חיים ולמנוע פגישות בנפש.

 1. אמינות מעל הכול

כלל אנשי הצוות הפועלים מטעם "מומחה פינוי דירה" הינם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, וכולם (ללא יוצא מן הכלל) אוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, המעידה בעיקר על הגינותם ואמינותם.

 1. שירות ויחס אישי לכל לקוח

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את כל הליכי הפינוי המקצועיים שלנו תוך כדי מתן שירות אישי ויחס אישי לכל לקוח ולקוח.

פינוי מקלטים- שירותים נלווים

במסגרת הליך פינוי מקלטים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים, הכוללים בין היתר:

 • שירותי סיוד וצביעת המקלט- שירות זה מיועד בעיקר למקלטים הנמצאים בתוך מבנים ישנים, או מקלטים שהוזנחו לאורך זמן ממושך. השירות המקצועי שלנו עוסק בטיפול בתחלואים שונים המופיעים על גבי קירות המקלט, לרבות, קירות מתקלפים, קירות הסובלים מריקבון, עובש או רטיבות. לאחר ביצוע עבודות הטיפול בקירות בעייתיים, אנו בצוות "מומחה פינוי דירה" צובעים עבורכם את שטח המקלט מחדש
 • שירותי הדברה- מכרסמים ומזיקים אחרים נוהגים "לפלוש" למרחבי המקלטים מכיוון שהם מספקים להם תנאים אידיאליים להתרבות (מקום חשוך ואטום). אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם שירותי הדברה מקצועיים שנועדו להרחקת כל המזיקים, המכרסמים והחרקים השוהים בחלל המקלט. שירותי ההדברה מתבצעים בגמר הליכי הפינוי על ידי מדביר מוסמך מטעמנו.
 • אבזור מקצועי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם לרכוש דרכנו מתקני בטיחות שונים לשימוש במרחבים המוגנים. ציוד זה כולל בין היתר: מטפי כיבוי ומתקני תאורת חירום.
 • ארגון וסידור המקלט- מקלטים רבים משמשים את דייריהם לאורך כל ימות השנה כמקום בו ניתן לערוך ולקיים אירועים שונים כגון: ישיבות וועד בית, מסיבות ימי הולדת וכדומה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם שירותי ארגון וסידור המקלט בצורה כזו שמצד אחד הוא יכיל פריטים וחפצים שונים לשימוש תכוף במקלט ומצד שני הוא יותאם לצרכי השימוש הייעודיים שלו.
 • ניקיון סביבת המקלט- גיזום עצים הנמצאים סמוך למקלט, פינוי חפצים מדרכי הגישה המובילים אל המקלט, דרכי גישה נקיים מפתחי החירום במקלט, כל אלו ועוד הינם שירותים המוענקים לכם במסגרת ניקיון המקלט וסביבתו במסגרת פינוי מקלטים.
 • העברת חפצים לעמותות וארגונים חברתיים- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עומדים בקשר רציף עם מגוון נרחב של עמותות וארגונים חברתיים אליהם ניתן להעביר חלק מתכולת המקלט במסגרת תרומה לקהילה מטעם הבניין בו מתבצעים שירותי הפינוי. התרומה מוענקת לאותם ארגונים בשמכם.

פינוי מקלטים- כמה זה עולה?

מחיר שירות פינוי מקלטים, כמו יתר שירותי הפינוי של צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה" , נקבע על פי מספר פרמטרים מקצועיים הכוללים בין היתר:

 1. היקף הציוד המיועד לפינוי- הליך פינוי הציוד המאופסן בשטח המקלט הינו הליך מורכב, המחייב אותנו בצוות "מומחה פינוי דירה", לפנות לכל אחד מהדיירים (במידה ומדובר במחסן שכונתי או אזורי), ולבדוק יחד איתם את צרכי השימוש השונים בציוד המאופסן בתוך המקלט. היקף הציוד המיועד לפינוי הוא למעשה הפרמטר המרכזי בקביעת מחיר לביצוע עבודות פינוי המקלט.
 2. מורכבות הליך הפינוי- כידוע, מקלטים וחדרי בטחון ממוקמים ברוב המקרים מתחת לפני הקרקע, דבר המחייב אותנו להיערך לצרכי הפינוי בצורה המקצועית ביותר. כחלק מקביעת מחירון פינוי מקלט, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" בוחנים את הפרמטרים הבאים: דרכי הגישה למקלט וממנו, פתחי המעברים בתוך חלל המקלט, שינוע הציוד באמצעות מנגנוני הרמה שונים (ליפטים) ועוד
 3. ביצוע עבודות נלוות בגמר הליך הפינוי- מקלטים רבים ברחבי ישראל אינם ראויים לשמש כמרחב מוגן במידת הצורך, ולכן אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", מעניקים לכם בנוסף להליכי הפינוי המקצועיים שלנו גם מגוון נרחב של שירותים נלווים שנועדו להשיב לשטח המקלט את הייעוד הראשוני שלו. בין יתר השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידינו תמצאו: שירותי צבע וסיוד שטח המקלט, שירותי טיפול בתחלואים ומפגעים סביבתיים, שירותי הדברה, שירותי התקנת אמצעי בטיחות (אזעקה, מצלמות חירום ועוד). אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מבצעים התאמה בין עלויות שירות הפינוי לבין עלויות השירותים הנלווים בהם מתעניינים מזמיני העבודה. ברוב המקרים, מחירון פינוי מקלט, נקבע במסגרת "חבילת שירות" למגוון נרחב של שירותים נלווים.
 4. גודל המקלט- מרחבים מוגנים ומקלטים מתאפיינים בגדלים שונים, המותאמים לכמות האנשים שהם מיועדים לאכלס בשעת חירום. לגודל המקלט ולמצבו משמעות מכרעת בקביעת מחיר לצרכי פינוי המקלט.

פינוי מקלט, כמו כל הליך פינוי אחר, הינו הליך מקצועי המחייב אתכם לפעול ביסודיות וביעילות בכל שלבי הפינוי השונים. הליכי הפינוי השונים כוללים בין היתר: מיון החפצים השונים הנמצאים במקלט- הפניית כלל הדיירים לאסוף את חפציהם הנמצאים בשטח המקלט, סילוק חפצים שאינם נמצאים בשימוש, או שלבעליהם אין כל צורך בהם, ניקיון המקלט,  הרחקת מזיקים ומכרסמים משטח המקלט, צביעת קירות,  בדיקת תקינות האלמנטים השונים במקלט (דלתות ביטחון, פתחי אוורור, משאבות וכדומה).

קביעת המחיר לצרכי ביצוע עבודות השירות נקבע על ידי נציב בכיר מטעם "מומחה פינוי דירה" המגיע למרחב המוגן המיועד לפינוי, ובאמצעות בחינת מספר אספקטים לביצוע השירות, הוא מתכנן את הליך הפינוי ומתמחר את השירותים השונים המוענקים לכם במסגרת הליך הפינוי.

ברוב המקרים, תמחור הליכי פינוי מקלטים מתחלק בין מספר הדיירים המתגוררים בבניין, ולכן הוא מאפשר לכל אחד ואחת מכם לשלם פחות ולקבל יותר. כמו בכל פינוי אחר, גם בפינוי מקלטים אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי פינוי בחינם, וזאת במידה ושווי החפצים המועברים לבעלותנו, זהים למחירי השירות המוצע על ידינו.

פינוי מקלטים בחינם הינו שירות המתאפשר אך ורק במקרים בהם ניתן להמיר את התשלום בגין השירות בהעברת חפצים ופריטים שונים המוערכים על ידינו כפריטים שווי ערך ושימוש.

כמו כל הליך פינוי אחר המיושם על ידינו, גם הליך פינוי מקלטים הינו שירות מקצועי וללא פשרות, המאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממרחב מוגן מסודר, נקי ומאורגן לצרכי שימוש על פי הייעוד המקורי של המקלט בשעת הצורך. במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי מקלטים זה הזמן לפנות אלינו, ליהנות מכל היתרונות המקצועיים של צוות המומחים. בפרק הבא של המדרך  נציג בפניכם את כל היתרונות המקצועיים ההופכים את "צוות מומחה פינוי דירה" לצוות המקצועי והמוביל ביותר בתחומי הפינוי השונים במדינת ישראל.

פינוי מקלטים מקצועי זה אנחנו!

מתכננים לבצע הליך פינוי מקלטים ? רוצים להבטיח לעצמכם שירות מקצועי וללא פשרות? מעוניינים לשכור את שירותיהם של בעלי המקצוע המנוסים ביותר בתחום זה? זה הזמן לקרוא אודות כל היתרונות המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה":

 • הצוות הכי אמין בשטח

כל העוסקים במלאכה מטעם "מומחה פינוי דירה" הינם בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים העוסקים במלאכת הפינוי זה זמן רב. כל אנשי הצוות (ללא יוצא מן הכלל) אוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודה זו מעידה על הגינותם ויושרם של אנשי הצוות שלנו!

 • הצוות הכי מקצועי בשטח הפינוי

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" משלבים בין ידע מקצועי וניסיון תעסוקתי לבין שימוש בציוד פונקציונאלי ומקצועי לצרכי הפינוי. שילוב זה מאפשר לנו להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם, שירותי פינוי מלקטים באופן המהיר, הבטוח והיעיל ביותר.

 • הצוות שמעניק לכם הכי הרבה שירותים בפעולה אחת!

כל עבודת פינוי המבוצעת על ידי "מומחה פינוי דירה" כוללת בתוכה מגוון נרחב של שירותים מקצועיים הכוללים בין היתר: הליכי מיון חפצים, פינוי מקצועי באמצעות ציוד מקצועי, שירותי ניקיון ומגוון נרחב של שירותים נלווים לכל מטרה.

 • הצוות הכי מנוסה בשטח

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם ניסיון רב בכל תחומי הפינוי האפשריים, לרבות, ביצוע הליכי פינוי מקלטים. אנשי הצוות עוסקים מדי יום בצרכי הפינוי השונים. לאורך השנים צברו אנשי הצוות ניסיון ומוניטין רב בתחומי הפינוי השונים, מוניטין שרק הולך ומשתבח עם השנים!

 • הצוות עם הכי הרבה פתרונות יצירתיים

הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו להתמודד עם כל בעיה והליך פינוי מורכב במיוחד. במהלך ביצוע עבודות הפינוי אנו נדרשים מעת לעת להתמודד עם בעיות וסוגיות כאלו ואחרות הקשורות להליך הפינוי, וב"זמן אמת" אנו יודעים להעניק לכם את הפתרון היצירתי והבטוח ביותר לכל בעיה.

 • הצוות עם הכי הרבה מיומנויות מקצועיות

מכיוון שאנו עוסקים בכל תחומי הפינוי האפשריים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכלל לקוחותינו את הידע המקצועי והמיומנויות המקצועיות הכי איכותיות בשטח!

 • צוות מקצועי גם במתן השירות

מעבר ליכולות המקצועיות שלנו, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים להעניק לכל אחד ואחת מכם שירות אישי ויחס אישי לאורך כל הדרך. המחויבות שלנו להשלמת הליך הפינוי על הצד המקצועי ביותר מתחילה עוד בשלב העמדת הסכם ההתקשרות בינינו לבין מזמין העבודה ומסתיימת רק לאחר לחיצת יד והפגנת שביעות רצון מטעם מזמין העבודה בנוגע לשירות המקצועי שהוא קיבל מאיתנו.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את הליכי הפינוי מתוך מחשבה מוקדמת ותכנון מקדים, המאפשרים לנו לייעל את הליכי העבודה ולהעניק לכם את השירות המקצועי ביותר בתחומי הפינוי השונים.

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי מקלטים !

 

פינוי מרתפים ומחסנים

המדריך המקצועי שיאפשר לכם לעשות סדר במרתף ובמחסן…

 

פינוי מרתפים ומחסנים –אודות השירות

שירותי פינוי מרתפים הינו שירות מקצועי נוסף המוענק לכם על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה". במסגרת שירות פינוי מרתפים תוכלו ליהנות גם מהליכי פינוי למרתפים וגם מהליכי פינוי מחסנים הנמצאים בבעלותכם. במדריך הבא נעסוק בהרחבה בכל הקשור להיבטים המקצועיים המיושמים על  ידי "צוות מומחה פינוי דירה" בתחומי פינוי מרתפים ופינוי מחסנים.

כמו כל הליך פינוי אחר המיושם על ידי צוות המומחים שלנו, גם הליכי פינוי מרתפים נועדו לאפשר לכם ליהנות משירותי פינוי מקצועיים, יעילים, מהירים ובטוחים בשטח המרתף או המחסן העומד לרשותכם. על מנת להעניק לכם את שירותי הפינוי המקצועיים ביותר, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את הליכי פינוי המרתפים במתכונת הבאה:

 1. העמדת תכנית פינוי- בשלב הראשון צוות המומחים שלנו בודק את כלל צרכי הפינוי במקום המיועד, ומתאים את תכנית הפינוי בהתאמה אידיאלית לדרישות מזמיני השירות ולצרכי הפינוי השונים, לרבות, תכנון דרכי הגישה אל המרתף או המחסן, תכנון דרכי הגישה להובלת הציוד המפונה לאתרי פסולת המיועדים לכך על פי חוק ועוד.
 2. מיון תכולת המרתף או המחסן – בשלב השני אנו מעמידים לרשותכם שירותי מיון תכולה מקדימים, שנועדו בין היתר לאפשר לכם לבחון את טיב הפריטים והחפצים המיועדים לפינוי, וכמו כן, לאפשר לנו לתכנן את הליך הפינוי באופן פונקציונאלי, מהיר ונוח.
 3. שימוש בציוד הפינוי המתקדם ביותר- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים בשירות המקצועי ביותר בכל הליך פינוי כזה או אחר המבוצע על ידינו, ולכן, אנו עושים שימוש בציוד המקצועי ביותר בענף הפינוי הכולל בין היתר: ציוד טכני לצרכי פירוק מדפים, ארונות וכדומה בשטח המרתף או המחסן, מנופי זרוע ומנגנוני הרמה אחרים לצרכי שינוע של חפצים כבדים, מכולות איסוף אשפה אליהן מובל הציוד המפונה משטח המרתף או המחסן, משאיות ורכבי פינוי, ציוד מיגון ועוד.
 4. היצע נרחב של שירותים נלווים- כמו בגמר כל הליך פינוי המיושם על ידי צוות המומחים שלנו, גם במהלך פינוי מרתפים או מחסנים, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים, הכוללים בין היתר: ניקיון יסודי של שטח המרתף והמחסן, שירותי סיוד וצבע ועוד. בהמשך המדריך תוכלו לקרוא בהרחבה אודות כלל השירותים הנלווים המוצעים על ידינו במסגרת פינוי מרתפים ומחסנים.

פינוי מרתפים ומחסנים הינם הליכים מקצועיים המיושמים על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" בהתאם לכלל תקנות הבטיחות ותקני חוקי העזר העירוניים בנוגע להשלכת פסולת באתרים ייעודים לכך בלבד. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את הליך הפינוי בהתאמה אידיאלית לצרכי הפינוי, מטרות הפינוי, ומעל הכול, בהתאמה מלאה לדרישות מזמין השירות.

הידע המצטבר של צוות "מומחה פינוי דירה" בכל תחומי הפינוי האפשריים, מאפשר גם לכם ליהנות מהליך מקצועי המתחיל בביקור מקדים של נציג מטעמנו בשטח המרתף או המחסן המיועד לפינוי, נמשך בהעמדת תכנית פינוי וביצוע עבודות הפינוי על הצד הטוב ביותר, ומסתיים במגוון נרחב של שירותים נלווים המוענקים לכם למטרות ארגון וסדור המרתף או המחסן מחדש, או לחילופין, לכל מטרה אחרת אותה הגדרתם לעצמכם.

מרתפים רבים, הן בבתים פרטיים, והן במבני מגורים, הופכים עם הזמן לאתר אחסון אליו מושלכים חפצים שסיימו את תפקידם השירותי עבור בעליהם, וכתוצאה מכך, לאורך השנים, נוצר עמוס תכולה במרתף, ויחד עם העומס מתחילים להגיע מזיקים ומכרסמים, וכמובן, תחלואים ומפגעים סביבתיים אחרים.

שירותי פנוי מרתפים מטעם "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם פתרון מקצועי, מיידי ויעיל, לכל אותן בעיות העלולות להתעורר במהלך הפינוי. כמו כן, אנו מעניקים לכם שירותי ייעוץ והכוונה לתחזוק המרתף בצורה הולמת לאורך זמן, דבר שיאפשר לכם להמשיך לעשות שימוש במרתף באתר אחסון אישי, אך בצורה חכמה יותר, יעילה יותר ובטוחה הרבה יותר.

פינוי המרתפים והמחסנים המוענק לכם על ידי צוות המומחים שלנו, הינו אחד מתוך רשימה ארוכה של מטרות פינוי לכל צורך ועניין. כמו בכל הליך פינוי אחר, גם פינוי מרתפים ומחסנים מבוצע על בסיס הניסיון והידע המקצועי אותו צברו אנשי הצוות לאורך השנים.

פינוי מרתפים ומחסנים – למי מיועד השירות?

באופן עקרוני, הליכי פינוי מרתפים או מחסנים נועדו לכל אחד ואחת מכם, המחזיק בבעלותו מחסן או מרתף כחלק משטח המגורים בו הוא חי או פועל. השירות המקצועי שלנו בתחום פינוי מרתפים נועד הן לקהל הפרטי והן לקהל העסקי- מוסדי על פי צרכי השירות הבאים:

פינוי מחסנים ומרתפים לקהל הפרטי

שירותי פינוי אלו נועדו להעניק לכם פתרון מקצועי במקרים הבאים: פינוי מרתפים או מחסנים כחלק מהכנת הדירה להליכי שיפוץ, בנייה, הרחבה או מעבר בין דירות, פינוי מרתפים או מחסנים לצרכי ארגון מחודש של שטח המרתף והמחסן, שירותי פינוי לצרכי דילול החפצים המיותרים שאוחסנו בשטחי המחסן או המרתף לאורך השנים, שירותי פינוי למטרות השבחת הנכס העומד לרשותכם ועוד.

פינוי מחסנים ומתרפים לקהל העסקי- מוסדי

כמו בכל הליך פינוי אחר, גם שירותי פינוי מרתפים ומחסנים מטעם "מומחה פינוי דירה" נועדו גם לקהל העסקי-מוסדי. במסגרת שירותי פינוי לקהל זה, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מפינוי מקצועי שנועד בין היתר במקרים הבאים: פינוי מחסנים לוגיסטיים כחלק מארגון מחדש של התשתית העסקית שלכם, פינוי מרתפים המשמשים כארכיון, פינוי מחסנים ומרתפים לצרכי ניצול השטחים הנ"ל למטרות העסקיות שלכם ועוד.

פינוי מרתפים ומחסנים לקהל המוסדי- עסקי נועדו בין היתר ל: בתי ספר, מכללות ומוסדות חינוך, חברות אחזקה, בעלי עסקים, בעלי שטחי מסחר, עיריות ומועצות מקומיות ועוד.

בנוסף לכל אלו, שירותי פינוי מחסנים ומרתפים, נועדו  גם לוועדי בתים המעוניינים לבצע הליכי פינוי לרווחת כלל הדיירים במבנה אותו הם מייצגים.

הליך הזמנת שירותי פינוי מרתפים ומחסנים

על מנת ליהנות מכל היתרונות המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" בתחום פינוי מרתפים ומחסנים, תדרשו לבצע פנייה ישירה אלינו לצורך ביצוע ההזמנה. הליך ההזמנה הינו פשוט ומהיר, והוא מתקיים באופן הבא:

 1. ביקור של נציג מטעמנו בשטח המיועד לפינוי
 2. העמדת תכנית פינוי מסודרת הכוללת הצעת מחיר המפרטת את הליכי הפינוי
 3. העמדת הסכם התקשרות בין הצדדים וקביעת מועדי פינוי
 4. ביצוע עבודות פינוי על פי כל סעיפי ההסכם המחייב אותנו
 5. ביצוע עבודות שונות לצרכי ארגון מחדש של שטח המחסן והמרתף (בכפוף להזמנת הלקוח)

כמו כל הליכי הפינוי האחרים, גם הליכי פינוי מרתפים ומחסנים המיושמים על ידי "מומחה פינוי דירה" נועדו לאפשר לכם ליהנות ממרחבים דירתיים (או עסקיים) נקיים יותר, בטוחים יותר ומאורגנים הרבה יותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש נרחב על התאמת צרכי הפינוי לדרישות הלקוח וצפיותיו מהליך הפינוי. הידע המקצועי שלנו בשילוב הציוד המקצועי בו אנו עושים שימוש לצרכי הפינוי, מאפשרים לנו להעמיד לרשותכם שירות מקצועי, יעיל ובטוח לכל מטרת פינוי.

הניסיון הרב תחומי שלנו בכל תחומי הפינוי האפשריים, מעניקים לנו את המוניטין הרב לו אנו זוכים. מוניטין זה מחייב אותנו להמשיך ולפעול על הצד המקצועי והיעיל ביותר, ומבטיח לכל אחד ואחת מכם שירות מקצועי וללא פשרות.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מיישמים את כל הליכי הפינוי באמצעות הקפדה יתרה על אלמנטים מקצועיים המלווים את הליך הפינוי מתחילתו ועד לסופו. בפרק הבא במדריך זה, תוכלו לקרוא בהרחבה אודות הדגשים המקצועיים שלנו.

פינוי מרתפים ומחסנים- דגשים מקצועיים

כמו הליך פינוי אחר המיושם על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה", גם הליך פינוי מרתפים ומחסנים מיושם על פי הקפדה יתרה מבחינתנו במספר היבטים מקצועיים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את רשימת הדגשים המקצועיים אותם תמצאו בכל הליך פינוי מרתפים ומחסנים המיושם על ידינו.

 1. מורכבות הפינוי- מיקום המרתף או המחסן ביחס ליתר מבנה הדירה, העסק או הבית, משפיעים באופן ישיר על תכנון הליך הפינוי עצמו. במסגרת פגישת הייעוץ הראשונית המוענקת לכם על ידי נציג בכיר מטעמנו, אנו מקפידים לבחון את אפשרויות הפינוי הבטוחות ביותר, ומעמידים לרשותכם תכנית פינוי הלוקחת בחשבון את כל הצרכים (הקטנים והגדולים כאחד), של הליך הפינוי.
 2. מיון התכולה- מרתפים ומחסנים הופכים ברבות השנים (במתכוון או לא במתכוון) לאתרי אחסון עמוסי תכולה. אחד הדגשים המקצועיים המרכזיים ביותר במסגרת הליך פינוי המתבצע על ידינו, הינו הליך פינוי מקדים אשר נועד להגדיר אלו חפצים הינם ברי שימוש ואלו לא. הליך המיון מתבצע על פי הכנת רשימות ציוד ותכולה הנמצאים בשטח המחסן או המרתף, על פי דרישות הלקוח, וכמובן בשיתוף פעולה מלא מצידו בשלבי המיון המקדימים להליך הפינוי.

הליך המיון המקדים מאפשר לנו לתכנן את אופן הפינוי בצורה מקצועית ויעילה יותר, ולכם הוא מאפשר לבחון את טיב הציוד והתכולה המאוחסנת במרתף או במחסן.

 1. תחלואים, מכרסמים ויתר מזיקים- מרתפים ומחסנים בדומה למלקטים, מתאפיינים בריבוי של תחלואים ומפגעים סביבתיים כגון: קרדית האבק, רטיבות, ריקבון מתמשך בשל חוסר אוורור המקום, הופעת מכרסמים ומזיקים ועוד. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם פתרונות כוללים למגוון נרחב של תחלואים ובעיות העלולות להופיע בשטח המרתף או המחסן, ובמהלך תכנון עבודות הפינוי, אנו מתייחסים באופן נקודתי לבעיות אלו.
 2. התייחסות לפליטת גזים רעילים –מרתפים ומחסנים מתאפיינים בצבירת ריכוז גזים רעילים העלולים לגרום לא מעט תחלואים ומפגעים סביבתיים. מרתפים שהיו אטומים לאורך תקופה ממושכת חשופים יותר לקליטת אותם גזים רעילים. כחלק מהדגשים המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" בעת פינוי מרתפים , אנו מקפידים לבחון את תופעת פליטת הגזים הרעילים ואף להעניק פתרון מקצועי לעניין
 3. חוקי עזר עירוניים -על פי חוקי העזר העירוניים השלכת תכולה (מכל סוג שהוא) במקום שאינו מיועד לכך על פי חוק, עלולה להוביל להטלת קנסות מצד הרשות המפקחת. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה", לומדים להכיר את כלל חוקי העזר העירוניים הקשורים להליכי הפינוי השונים, באותם יישובים ואותן ערים בהן אנו מבצעים את הליכי הפינוי. כמו כן, אנו מקפידים להוביל ולפנות את התכולה המיועדת לפינוי לאתרי פסולת ומחזור מורשים בלבד.
 4. ציוד מקצועי- הליך פינוי מרתפים ומחסנים, חייב להתבצע בעזרת ציוד מקצועי ומתקדם, המבטיח לכם הליך פינוי מקצועי יותר, מהיר יותר ובטוח הרבה יותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נעזרים במגוון נרחב של ציודים מקצועיים לצרכי הפינוי, לרבות, שימוש בכלי עבודה טכניים (לצרכי פירוק ארונות, שבירת קירות וכדומה), שימוש בקרטונים וניילונים חזקים ועמידים (לצרכי איסוף הציודים השונים מביתכם, וכמו כן, לצרכי מיגון ושמירה על סביבת המגורים והציוד שאיננו מפונה), מכולות איסוף, משאיות ורכבי פינוי, מנופי זרוע לצרכי פינוי ציודים כבדים ופינוי מקומות גבוהות, מגוון חומרי ניקוי וחומרי תחזוקה שוטפת לבית ועוד.
 5. שירות ואמינות מעל הכול- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת לספק לכל אחד ואחת מכם, שירות הוגן, מקצועי ואמין בכל הליכי הפינוי אותם אנו מבצעים. כל אנשי הצוות הפועלים מטעמנו, הינם בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים האוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, המעידה על יושרם והגינותם המקצועית. במסגרת כל הליך פינוי אותו אנו מבצעים, אנו מעמידים בינינו לבין מזמין השירות, הסכם התקשרות המפרט את כלל התחייבותנו בנוגע לביצוע הליך הפינוי. הסכם זה נועד להעניק לכם "שקט נפשי" בכל הקשור להתקשרות מול צוות "מומחה פינוי דירה".

דגשים מקצועיים המופיעים לעיל, ודגשים מקצועיים אחרים, הינם "אבני היסוד" של הפעילות העסקית שלנו בתחומי הפינוי השונים.

פינוי מרתפים ומחסנים –שירותים נלווים

היצע השירותים הנלווים המוענקים לכם בגמר ביצוע עבודות הפינוי במרתפים ובמחסנים, מאפשר לכל אחד ואחת מכם לשדרג את אופן השימושים שלו במרתף או במחסן. השירותים הנלווים המוצעים לכם במסגרת שירותי פינוי אלו, כוללים בין היתר:

 • שירותי הדברה – שירותים מקצועיים המוענקים לכם לאחר השלמת כל עבודות הפינוי במחסן או במרתף. שירותי ההדברה מתבצעים באמצעות חומרי הדברה בעלי תו תקן, ונעשים על ידי מדביר מוסמך מטעמנו.
 • שירותי ניקיון יסודיים- עם השלמת הליך הפינוי במחסן או במרתף, אנו מבצעים פועלות ניקיון יסודיות, שמטרתן להעלים את האבק, הלכלוך והזוהמה שהצטברו בשטח המחסן או המרתף עם השנים.
 • שירותי צבע וסיוד- במסגרת השירותים הנלווים המוצעים לכם לפינוי מרתפים או מחסנים, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי סיוד קירות וצביעת קירות, שנועדו לטפל בתחלואים שונים המופיעים במקומות אלו, כגון: סימני רטיבות, ריקבון ועובש על הקירות, קירות מתקלפים, קירות סדוקים וכדומה. שירותי הסיוד והצביעה שלנו הינם שירותים מקצועיים ברמתם ובאיכויות הגימור שלהם.
 • שירותי פירוק מדפים וארונות- מרתפים ומחסנים רבים מאכלסים מדפי אחסון וארונות אחסון בגדלים שונים ומחומרים שונים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים עבורכם את כל עבודות הפירוק וההרכבה (במידת הצורך) של מדפים, ארונות ופריטי ריהוט אחרים המקובעים לקירות או רצפת המחסן והמרתף.
 • שירותי התקנת מדפים ואמצעי אחסון נוספים- לאחר השלמת פעולות הפינוי והניקיון, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירות מקצועי לצרכי מידוף המחסן והמרתף. שירות זה כולל התאמת מידות מדף, ביצוע התקנת המידוף, חשיבה יצירתית ופתרונות יצירתיים לאמצעי אחסון נוספים ועוד.
 • שירותי פירוק מחסנים- בחצרות בתים פרטיים מונחים לעיתים מחסנים העשויים מחומרים שונים כגון: עץ, פלסטיק, בטון וכדומה. במסגרת שירות מיוחד של צוות "מומחה פינוי דירה" אנו דואגים בשלב הראשוני לפנות את תכולת המחסן, ולאחר מכן, לבצע פעולות הריסה ופירוק של המחסן על פי דרישת הלקוח. בסיום עבודות הפירוק וההריסה, אנו מפנים את פסולת ההריסות ביחד עם הציוד שפונה משטח המחסן ישירות לאתרי פסולת המיועדים לכך על פי חוק.
 • הוצאה והחזרה של התכולה לצרכי ניקיון המחסן או המרתף- במסגרת השירותים המיוחדים שלנו בתחומי הפינוי השונים, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי הוצאה והחזרה של כלל התכולה הממוקמת במחסן או במרתף לצרכי ניקיון שטח המחסן והמרתף ולצרכי הדברת אזורים אלו. שירותי פינוי במקרים אלו מאפשרים לכם ליהנות גם משירותי ניקיון מאבק ולכלוך שהצטבר על גבי התכולה אותה אנו מוציאים ומחזירים, וכמו כן, תוכלו ליהנות משירותי הניקיון היסודיים שלנו ושירותי ההדברה המקצועיים שלנו.
 • פתרון בעיות אחסון- אנשים רבים מתמודדים עם צרכי אחסון שונים, ההולכים ומתרבים לאורך השנים, מכיוון שכל אחד ואחת מאיתנו נוהג לאסוף ולאגור ציוד ופריטים שונים בהיקפים כאלו ואחרים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם ידע מקצועי רב בתחומי פתרונות אחסון שונים, שאת חלקם תוכלו לקבל מאיתנו במסגרת "טיפים מקצועיים לצרכי אחסון" במהלך עבודות הפינוי שנבצע עבורכם בשטח המחסן או המרתף. טיפים אלו יאפשרו לכם לבצע פעולות אחסון ופעולות בקרה תקופתיות לצרכי האחסון השונים שלכם, וכל זאת, על מנת לא להעמיס יתר על המידה תכולה וציוד מיותר שאיננו שימושי בשטח המחסן או המרתף. באופן עקרוני, אנו ממליצים לכלל לקוחותינו "להיפטר" כאן ועכשיו מציוד שאיננו רלוונטי או שימושי יותר בחייהם, וכתוצאה מכך, לפנות מקום אחסן יקר.
 • הובלת ציוד מפונה לעמותות וארגוני צדקה- שירות נוסף אותו אנו מעניקים ללקוחותינו, מאפשר גם לכם לתרום לקהילה באמצעות העברת פריטי הריהוט המפונים מדירתכם לעמותות וארגוני צדקה. העברת התכולה מתבצעת על ידינו כחלק משירותי הפינוי אותם אנו מבצעים עבורכם.

פינוי מחסנים ומרתפים- כמה עולה השירות?

כמו כל הליך פינוי אחר, גם המחיר של פינוי מחסנים ופינוי מרתפים נקבע על פי מספר פרמטרים מקצועיים, המאפשרים לנו לבחון את צרכי הפינוי ודרישות הלקוח, וכתוצאה מכך, להתאים לו את מסגרת הפינוי ומסגרת התקציב המותאמת לו.

ריכזנו עבורכם רשימה הכוללת בתוכה את כלל הפרמטרים המשפיעים על מחיר השירות:

 1. מטרות הפינוי- בחלק מהמקרים, הליך פינוי מחסן או פינוי מרתף נועד לסדר ולארגן מחדש את שטח המחסן, ובמקרים אחרים, הליך הפינוי נועד למטרות העתקת המחסן למקום אחר, או לחילופין, לצרכי פירוק המחסן בשל סיבות כאלו ואחרות. מחיר השירות נקבע בראש ובראשונה על פי מטרות וצרכי הפינוי.
 2. מורכבות הליך הפינוי- על פי הגדרות מטרות הפינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" בוחנים את כל ההיבטים המקצועיים הקשורים למורכבויות הליך הפינוי, לרבות, מיקומו של המחסן או המרתף, דרכי הגישה אליהם, שטח המחסן וגודלו וגודל המרתף, התשתית המבנית ממנה מורכב המחסן וכדומה. כל פרמטר כזה או אחר בנוגע למורכבות הליך פינוי המחסן, משפיע באופן ישיר עלויות מחיר השירות של פינוי מחסנים או מרתפים.
 3. היקף הציוד המיועד לפירוק או פינוי- מחסנים שונים מיועדים למטרות אחסון שונות, ישנם מחסנים ביתיים המשמשים בעיקר לצרכי אחסון למטרות אישיות (במקרים אלו ברוב המקרים, שטח המחסן הופך לאזור "הג'אנק" של הבית אותו הוא משמש), ישנם מחסנים לצרכים עסקיים (בעלי עסקים הרוכשים מחסן לצרכי אחסון ציוד מקצועי בכל תחום), וישנם מחסנים שיועדו מלכתחילה לצרכי אחסון סביבתיים (מחסנים המשמשים מספר דיירים המתגוררים באותו מבנה מגורים). בכל אחד מסוגי המחסנים המופיעים לעיל, קיים ציוד בכמויות משתנות, כאשר תמחור עבודות הפינוי וקביעת מחיר השירות נקבע בין היתר על פי סוג הציוד המאוכלס בשטח המחסן ועל פי היקף הציוד הנמצא בו. כמו כן, הדבר תקף בנוגע לשירותי פינוי משטח המרתף.
 4. שירותים נלווים המוענקים למזמיני העבודה- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכלל לקוחותינו מגוון נרחב של שירותים נלווים המותאמים להליכי הפינוי שזה עתה הסתיימו במסגרת העבודה המקצועית אותה ביצענו. בתחום פינוי מחסנים תמצאו בין היתר את השירותים הנלווים הבאים: פירוק המחסן, ניקיון וארגון מחדש של שטח המחסן, מידוף המחסן מחדש, שירותי צבע וסיוד בשטח המחסן, שירותי הדברה בשטח המחסן וסביבתו ועוד. מחיר השירות נקבע בין היתר על פי היקף הזמנת השירותים הנלווים מטעם הלקוח.
 5. הציוד המקצועי באמצעותו מתבצע הליך הפינוי – בהתאם לאפיון סוג המחסן ומטרות הפינוי, ובהתאם לתכנית הפינוי המוגדרת על פי מורכבות הליך פינוי המחסן, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" קובעים באיזה ציוד מקצועי נדרש שימוש כזה או אחר להשלמת הליך הפינוי. בחלק מהמקרים, נצטרף להיעזר בציוד מכני מתקדם, לרבות, מנופי זרוע (לצרכי הובלה ופינוי של ציוד כבד), מכולות איסוף (לצרכי הובלת הציוד המפונה משטח המחסן), ציוד טכני (לצרכי פירוק המחסן וכדומה). על פי קביעת הציוד המקצועי המאפשר לנו לבצע עבורכם הליך פינוי בטוח, מהיר ויעיל יותר, אנו מבצעים גם הערכת תמחור משתנה בהתאם לצרכי הפינוי ודרישות הלקוח.

בנוסף לפרמטרים המופיעים לעיל, המחיר לפינוי מרתפים ומחסנים נקבע גם לפי הזמנת העבודה הכוללת. לדוגמא: הליך פינוי דירה המכיל בתוכו בין היתר הליך פינוי מחסן, נקבע על פי מסגרת מחיר המאחדת בין כל פעולות הפינוי המתבצעות על ידינו באותה הזמנת עבודה.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת להעניק לכל אחד ואחת מכם הצעת מחיר הוגנת, כדאית ומשתלמת לביצוע העבודה. עלויות השירות שלנו כוללות את מכלול ההיבטים המקצועיים המופיעים במדריך זה, וזאת על מנת להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם, את השירות המקצועי וללא פשרות המאפיין את הליכי הפינוי של צוות "מומחה פינוי דירה".

פינוי מרתפים ומחסנים מקצועי- זה אנחנו!

בחלק האחרון של המדריך ריכזנו עבורכם מגוון נרחב של סיבות ההופכות את צוות "מומחה פינוי דירה" לצוות המוביל בתחומו בשירותי הפינוי במדינת ישראל, אתם מוזמנים לקרוא כל סיבה וסיבה ולהבין את גדול המחויבות שלנו לכלל הליכי הפינוי אותם אנו מבצעים עבור כלל לקוחותינו.

 • צוות המומחים בגלל הניסיון- לרשותנו עומד ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום פינוי הדירות לכל מטרה. הניסיון הרב העומד לרשותנו, מאפשר לנו לתכנן ולבצע כל הליך פינוי ביתר קלות, בנוחות, במקצועיות, ומעל הכול, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח!
 • צוות המומחים בגלל היחס האישי לכל לקוח ולקוח- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים בשיטת עבודה השמה את צרכי הלקוח ומזמין השירות במרכז העניינים. לאורך כל עבודות הפינוי שלנו, אנו דואגים למקסם את חווית השירות לכל לקוח ולקוח, תוך כדי הקפדה יתרה לצרכיו ודרישותיו.
 • צוות המומחים בכלל המוניטין- לרשות "מומחה פינוי דירה" מוניטין רב שנים בתחומי הפינוי השונים. כלל אנשי הצוות עושים הכול על מנת להיות מחויבים למוניטין זה ועל מנת לשמור על מעמדנו כמובילי תחומי הפינוי השונים במדינת ישראל !
 • צוות המומחים גלל הציוד המקצועי- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לעשות שימוש בציוד מקצועי וחדשני, המאפשר לנו לבצע הליכי פינוי מורכבים ביתר קלות ובבטיחות רבה. הציוד המקצועי העומד לרשותנו הינו ממטיב הטכנולוגיה הקיימת כיום בענף הפינוי. בכל פעם שיוצא מכשיר מקצועי המקל על עבודות הפינוי, אנחנו נהיה הראשונים בתחום לעשות בו שימוש מקצועי!
 • צוות המומחים בגלל היצע השירותים המורחב- בניגוד לבעלי מקצוע אחרים בתחומי הפינוי, אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מתמחים בכל שירותי הפינוי האפשריים, החל מפינוי דירה לכל מטרה ועד לפינוי משרדים, חנויות, בתי עסק ומפעלים. היצע השירותים המורחב והמקצועי שלנו מאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות בשלב כזה או אחר בחיים מפתרונות הפינוי שלנו!
 • צוות המומחים בגלל הראייה הכוללת- אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דואגים לקחת בחשבון את כל צרכי הפינוי עוד בביקור הראשוני שלנו בשטח המיועד לפינוי. הראייה הכוללת שלנו בתחומי הפינוי השונים מונעת עיכובים כאלו ואחרים העלולים לצוץ ולהופיע במהלך הפינוי כתוצאה מבעיות שלא נלקחו בחשבון. הצוות המיומן שלנו דואג להעניק פתרונות יצירתיים בזמן אמת, בכל פעם שבעיה כזו או אחרת עולה במהלך ביצוע עבודות הפינוי.
 • צוות המומחים בגלל ההגינות המקצועית שלנו –אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" דוגלים בשירות פינוי המבוססים על מערכת יחסים הוגנת ואמינה מול כל לקוח ולקוח. בכל הליך פינוי אותו אנו מבצעים, אנו מעמידים בינינו ובין מזמין השירות, הסכם התקשרות המפרט את כל הליכי העבודה ופעולות הפינוי. כמו כן, כלל אנשי הצוות הפועלים מטעם "מומחה פינוי דירה", הינם בעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, דבר המעיד על יושרם ועל הגינותם המקצועית.
 • צוות המומחים בגלל שאנחנו הכי טובים בשטח – צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה" הינו צוות מיומן, מנוסה ומקצועי, המתמחה בכל הליכי הפינוי, לרבות, פינוי מרתפים ופינוי מחסנים. אנשי הצוות עובדים ביעילות ובמהירות, ומעל הכול, במסגרת הקפדה על כל כללי הבטיחות. במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי מרתפים או פינוי מחסנים, זה הזמן לפנות אלינו וליהנות מהשירות הכי מקצועי בשטח.

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי מקלטים !

 

 

 

פינוי דירה וניקיון

המדריך המקצועי שגם מפנה וגם מנקה…


פינוי דירה וניקיון –אודות השירות

פינוי דירה וניקיון, הינו שירות ייחודי המוענק לכם על ידי "מומחה פינוי דירה". שירות זה משלב בין שני תחומי התמחות עיקריים של אנשי הצוות, מצד אחד, ביצוע הליכי פינוי דירה לכל מטרה, ומצד

שני, ביצוע מגוון נרחב של שירותים לצרכי ניקיון, ארגון וסידור המרחב הדירתי מחדש. במדריך הבא נעסוק בהרחבה בשירות פינוי דירה וניקיון, ונחשוף בפניכם את כלל האלמנטים המקצועיים המבוצעים במסגרת שירות זה.

שירותי פינוי דירה וניקיון, כמו כל הליכי הפינוי האחרים של צוות "מומחה פינוי דירה", מיושמים במסגרת שיטת "4 השלבים" הכוללת את השלבים המקצועיים הבאים:

שלב מספר 1- הכרת צרכי הפינוי

הליך פינוי דירה וניקיון נועד למגוון נרחב של צרכים, כאשר לכל צורך קיימות דרישות כאלו ואחרות מטעם מזמיני השירות. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" לומדים להכיר את כלל צרכי הפינוי במסגרת פגישת היכרות אותה אנו מקיימים יחד עם מזמיני השירות בדירה או בשטח המיועד לפינוי. במהלך פגישה זו, נציג בכיר מטעמנו, נחשף מקרוב לצרכי הפינוי השונים אותם יש לבצע במסגרת הליך הפינוי המקצועי. כמו כן, במעמד הפגישה הראשונית, הנציג הבכיר מטעמנו, יסקור עבורכם את תכנית הפינוי, ואף יעניק לכם הצעת מחיר כוללת הן לצרכי פינוי הדירה והן לביצוע עבודות הניקיון לאחר מכן.

שלב מספר 2- הליכי מיון מקצועיים

לאחר העמדת תכנית פינוי הלוקחת בחשבון את כל צרכי הפינוי (הקטנים והגדולים כאחד), אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתחילים בביצוע הליכי מיון לכלל התכולה הנמצאת בדירה. בראש ובראשונה, אנו דואגים להפריד בין התכולה המיועדת לפינוי לבין התכולה שנותרת אצל בעלי הדירה. בשלב השני, אנו ממיינים את התכולה המיועדת לפינוי לפי קטגוריות מוצר (מוצרי חשמל, רהיטים, חפצים אישיים, ניירת, ביגוד וכדומה), הליך זה מסייע לנו לבצע את הליך הפינוי בצורה יעילה יותר, בטוחה יותר ומהירה הרבה יותר, ואילו לכם הליך הפינוי מאפשר לבחון את טיב התכולה הנמצאת בשטח דירתכם.

שלב מספר 3- הליך הפינוי

עם השלמת הליכי המיון המקדימים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתחילים הלכה למעשה במלאכת הפינוי, בשלב זה אנו דואגים להיעזר בציוד מתקדם ומקצועי המאפשר לנו ליישם את כל הליכי הפינוי על הצד המקצועי ביותר. הציוד המקצועי העומד לרשותנו כולל בין היתר: מנופי זרוע, מנגנוני הרמה –ליפטים, ציוד טכני לצרכי פירוק ארונות ורהיטים, מכולות איסוף, משאיות ורכבי פינוי, ציוד מיגון, ציוד מקצועי לצרכי ניקיון הדירה ועוד.

שלב מספר 4- הליכי הניקיון

עם סיום כלל פעולות הפינוי, לרבות, הובלת הציוד המפונה לאתרי הפסולת והמחזור המיועדים לך על פי חוקי העזר העירוניים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתחילים לעסוק במלאכת ארגון, סידור וניקיון הדירה. בשלב זה אנו מעמידים לרשותכם שירותי ניקיון יסודיים, ובנוסף, היצע נרחב של שירותים נלווים המשדרגים את חזות ונראות הדירה בצורה משמעותית. בהמשך המדריך תוכלו למצוא פרק מקצועי העוסק בכל תחומי השירותים הנלווים המוצעים על ידי צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה".

שיטת "4 השלבים" לצרכי פינוי וניקיון הדירה מבוססת על ניסיון רב שנים של אנשי צוות "מומחה פינוי דירה" בכל תחומי הפינוי האפשריים. הידע המקצועי שלנו בשילוב הניסיון ועמידה בכל אתגר פינוי כזה או אחר, מאפשרים לנו להעמיד לרשותכם שירותי פינוי וניקיון דירה מקצועיים, יעילים, בטוחים, מיידים ומהירים.

הליך פינוי דירה וניקיון הוא כאמור שירות ייחודי לצוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה", כאשר השירות עצמו מיועד למגוון נרחב של צרכים ומטרות פינוי, החל מפינוי הדירה לצרכי מעבר בין דירות, דרך פינוי הדירה לצרכי "דילול" החפצים המיותרים משטח הדירה ועד לפינוי דירה לצרכי השבחת הנכס לקראת העמדתו להשכרה או מכירה. בפרק הבא תוכלו לקרוא בהרחבה אודות המקרים בהם קהל לקוחותינו מזמין מאיתנו את שירותי פינוי דירה וניקיון.

פינוי דירה וניקיון- למי מיועד השירות?

שירותי פינוי דירה וניקיון הם למעשה הגדרה כוללת למגוון נרחב של צרכים ומטרות פינוי. שירותי פינוי דירה וניקיון המוענקים על ידי "מומחה פינוי דירה" מיועדים לכל אחד ואחת מכם, בין אם אתם משתייכים לקהל הפרטי המזמין מאיתנו את השירות, בין אם אתם משתייכים לקבוצת הקהל המוסדי, ובין אם אתם משתייכים לקבוצת הקהל העסקי. בשורות הבאות תוכלו להיחשף למטרות פינוי שונות על ידי הגדרות קהלי יעד אלו:

שירותי פינוי דירה וניקיון לקהל הפרטי

לקהל הפרטי מוענקים שירותי פינוי דירה וניקיון בעיקר לצרכים ולמטרות הבאות: פינוי דירה לצרכי מעבר בין דירות, פינוי דירות ישנות או פינוי דירות מוזנחות במיוחד, פינוי דירות שהיו אטומות או סגורות לתקופות ממושכות מכל סיבה שהיא, פינוי דירה לאחר שריפה, פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים, פינוי דירות לצרכי "דילול" התכולה, פינוי דירות לצרכי הכנת הדירה להליכי שיפוץ ועוד מגוון נרחב של צרכים ומטרות על פי דרישות הלקוח הפרטי.

שירותי פינוי דירה וניקיון לקהל המוסדי

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לשירותי הקהל המוסדי מגוון נרחב של פתרונות פינוי במקרים הבאים: פינוי מוסדות חינוך, פינוי מקלטים, פינוי חצרות ומגרשי משחקים ציבוריים, פינוי שטחים חקלאיים למטרות בנייה עליהם, פינוי הריסות מבני ציבור, פינוי פסולת סביבתית ועוד.

כמו כן, במסגרת שירותי הקהל המוסדי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים שירותי פינוי ייחודיים לוועדי בתים וחברות אחזקה. שירותים אלו כוללים בין היתר: פינוי חדרי מדרגות, פינוי מחסנים ומרתפים, פינוי גגות משותפים, פינוי פסולת לאחר ביצוע הליכי תמ"א 38, פינוי מקלטים ועוד.

שירותי פינוי דירה וניקיון לקהל העסקי

לקהל העסקי אנו מעמידים מגוון נרחב של שירותי פינוי דירה וניקיון לכלל הצרכים והמקרים הבאים: פינוי חנויות ובתי עסק, פינוי משרדים, פינוי מחסנים לוגיסטיים או מחסני תפעול, פינוי מפעלים, פינוי שטחי מסחר, פינוי שטחים חקלאיים ועוד.

לכל אחד ואחת מקבוצות קהלי היעד השונים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים את השירות המקצועי והמותאם ביותר לצרכי הפינוי ודרישות מזמיני השירות. כל הליכי הפינוי המבוצעים על ידינו, לרבות, פינוי דירה וניקיון לכל מטרה, מבוצעים במסגרת העמדת הסכם התקשרות בינינו לבין מזמיני השירות .

מספר מילים על חשיבות העמדת הסכם ההתקשרות

כמו בכל ענף שירותי אחר, גם בענף פינוי דירה וניקיון פועלים "חאפרים" המגדירים את עצמם כבעלי מקצוע מנוסים ומיומנים. "בעל מקצוע" אלו עלולים לגרום לנזקים שונים הן בתכולת הדירה שאיננה מיועדת לפינוי והן במבנה הדירה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נאלצנו במקרים רבים לבוא ולתקן את התקלות והבעיות שהותירו אחריהם "בעלי המקצוע" המוציאים שם רע לענף.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לערוך הסכם התקשרות בטרם תחילת ביצוע עבודות הפינוי והניקיון, וזאת על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם הליך פינוי מקצועי ב-"ראש שקט". הסכם ההתקשרות מכיל למעשה את כל הסעיפים המקצועיים אליהם אנו מתחייבים כלפיכם. כמו כן, הסכם ההתקשרות מכיל פרטים כגון: מועד תחילת הפינוי, תאריך משוער לגמר הליכי הפינוי, מועד תחילת עבודות הניקיון בדירה, מועד משוער לסיום הליכי הניקיון, תיאור שירותי הניקיון שיבוצעו בשטח הדירה, עלויות השירות ותנאי התשלום.

הסכם ההתקשרות מהווה מיצג משפטי לכל צורך ועניין, אך הוא נועד בראש ובראשונה ליצור מערכת יחסים המבוססת על אמינות ומקצועיות מטעמנו כלפי כל לקוח ולקוח. המוניטין רב השנים העומד לרשות "מומחה פינוי דירה" מחייב אותנו להמשיך ולפעול על פי כל הסטנדרטיים המקצועיים בביצוע עבודות הפינוי והניקיון, הן ברמה המקצועית –פרקטית והן ברמה השירותית.

כלל אנשי הצוות העוסקים במלאכת הפינוי והניקיון מטעם "מומחה פינוי דירה", הינם בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים בעלי וותק רב בתחומם, ובעלי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, דבר המעיד בעיקר על יושרם ועל הגינותם המקצועית.

פינוי דירה וניקיון- דגשים מקצועיים

מכיוון שהליך פינוי דירה וניקיון הינו שירות המשלב בין שני תחומי התמחות של צוות "מומחה פינוי דירה", הדגשים המקצועיים עליהם אנו מקפידים במהלך ביצוע השירות הינם כפולים ומכופלים. בין יתר הדגשים המקצועיים המרכיבים את הליך פינוי דירה וניקיון תמצאו בין היתר:

 • דגש מקצועי מורחב על הכרת צרכי הפינוי ודרישות הלקוח

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתחילים בביצוע העבודה רק לאחר שלמדנו להכיר את כלל צרכי הפינוי ודרישות הלקוח. לכל מסגרת פינוי מטרות וצרכים שונים, ובכל הליך פינוי אותו אנו מבצעים בפועל, אנו מקפידים לבצע התאמה מלאה בין סוג הפינוי, צרכי הפינוי ודרישות הלקוח.

 • דגש מקצועי מורחב על מורכבות הליך הפינוי

פינוי דירה וניקיון, בין אם מדובר בדירה הממוקמת בקומה עליונה בבנין רב קומות, ובין אם מדובר בדירת גן ישנה ומוזנחת, הינו הליך המחייב אותנו לבחון את כל מורכבויות הפינוי, לרבות, בחינה ובדיקה של דרכי הגישה לדירה, בדיקת הפתחים והמעברים בשטח הדירה והמבנה, בדיקה יסודית בנוגע לאתרי פסולת ומחזור בסביבת הדירה ועוד.

 • דגש מקצועי על כל חוקי העזר העירוניים

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" פועלים בהתאם לתקנות בטיחות וחוקי העזר העירוניים, הכוללים בין היתר: השלכת הציוד המפונה באתרי מחזור ואתרי פסולת המיועדים לכך, ביצוע הליך הפינוי תוך כדי צמצום ההפרעה והנזקים למרחב הסביבתי, הקפדה יתרה על נהלי בטיחות ועוד.  שימת הדגש על חוקי העזר העירוניים מבטיחים לכם הליך פינוי מקצועי ויסודי "על פי הספר", והימנעות מהטלת קנסות בגין השלכת ציוד במקום שאינו מיועד לכך.

 • דגש מקצועי מורחב על אופן הובלת הציוד המפונה

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נעזרים בציוד מקצועי ומתקדם לצרכי ביצוע כלל הליכי הפינוי. במהלך פינוי דירה וניקיון, אנו שמים דגש מקצועי מורחב על אופן הובלת הציוד המפונה, בין אם באמצעות מנגנוני הרמה כאלו ואחרים, ובין אם מדובר בהובלה פיזית של אנשי הצוות. הובלת הציוד המפונה מתבצעת בשלב הראשוני למכולות איסוף הממוקמות מחוץ לשטח הדירה, ומשם בצורה הבטוחה ביותר הציוד מועבר לאתרי הפסולת המיועדים לכך. אנשי הצוות שמים דגש מקצועי נרחב על כך שהציוד המפונה לא יהיה חשוף ולא יהווה מטרד או מפגע סביבתי הן בשלבי הפינוי משטח הדירה והן בשלבי הפינוי לאתרי הפסולת והמחזור.

 • דגש מקצועי מורחב על עבודות הניקיון בשטח הדירה

עבודות הניקיון היסודיות מתחילות מייד עם השלמת הליך פינוי החפצים והתכולה משטח הדירה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחים בביצוע עבודות הניקיון המורכבות ביותר, ונעזרים בכל הציוד המקצועי המאפשר לנו לבצע את פעולות הניקיון בצורה יסודית ומהירה.

 • דגש מקצועי מורחב בכל הקשור לשירות האישי לכל לקוח ולקוח

כמו ביתר הליכי הפינוי המבוצעים על ידינו, גם במהלך פינוי דירה וניקיון, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" שמים דגש מקצועי מיוחד על רמת השירות והיחס האישי לו זוכה כל לקוח ולקוח. שיטת העבודה שלנו מבוססת על בניית מערכת יחסים אמינה והוגנת בין אנשי הצוות לבין מזמיני השירות, והיא מעניקה לכם ערך מוסף בכל תחומי הפינוי המבוצעים על ידי, גם פינוי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וגם שירות ללא דופי!

פינוי דירה וניקיון –שירותים נלווים

במהלך פינוי דירה וניקיון אנו מציעים לכל אחד ואחת מכם מגוון נרחב ומקצועי של שירותים נלווים המעניקים "ערך מוסף" לשירות. בשורות הבאות נציג בפניכם את מכלול השירותים הנלווים המתווספים לכל פעולת פינוי דירה וניקיון אותה אנו מיישמים במסגרת עבודתנו השוטפת.

 1. היצע נרחב של שירותים מיוחדים

השירותים המיוחדים של "מומחה פינוי דירה" כוללים בין היתר: פינוי פסולת לאחר הליכי בנייה או שיפוץ, פינוי דירה וניקיון בדירות הממוקמות בקומות גבוהות באמצעות פינוי בעזרת מנוף, פינוי דירות ישנות במיוחד, פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים ומתאפיינים בכמויות עצומות של תכולה לא שימושית ופסולת, פינוי דירות מוזנחות וחידושן החזותי ועוד. השירותים המיוחדים של צוות "מומחה פינוי דירה" נועדו להעניק לכל אחד ואחת מכם פתרונות פינוי מקצועיים ויעילים במיוחד בהתאם לדרישות האישיות שלכם ולצרכי הפינוי.

 1. ניקיון יסודי של שטח הדירה

פעולות הניקיון שלנו בתחום פינוי דירה וניקיון כוללות בין היתר: ניקיון כל שטח הדירה, שטיפת רצפות והעלמת כתמים המופיעים על רצפת הדירה, ניקיון יסודי של חדרי האמבט והשירותים, ניקיון קירות מלוכלכים או מזוהמים, ניקיון סביבת שטח הדירה (חצרות, מרפסות , חדרי מדרגות המובילות לשטח הדירה ועוד).

 1. חיטוי יסודי

במקביל לניקיון הדירה אנו מבצעים גם פעולות חיטוי להסרת אבנית וחלודה. פעולה זו מתמקדת בעיקר בחדרי האמבט והשירותים בשטח הדירה, אך ניתן להרחיב אותם לכל נקודה בדירה המצריכה חיטוי יסודי כתוצאה מהופעת תחלואים שונים במתקני הדירה.

 1. שירותי סיוד

שירותי הסיוד שלנו נועדו להעניק פתרון מיידי ומקצועי לקירות מתקלפים, קירות הסובלים מרטיבות, קירות שעל גביהם מופיעים כתמי רטיבות, ריקבון או עובש. שירותי הסיוד מתבצעים הן בשטח הדירה והן בסביבת הדירה, לרבות, סיוד קירות הדירה מחוץ לשטח הדירה.

 1. צביעת קירות

עם השלמת הטיפול המקצועי בקירות הדירה, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי צביעה מקצועיים, המקנים חזות חדשה ומאירת פנים לכל שטח הדירה. בחירת הצבע נעשית ברוב המקרים על פי דרישות הלקוח.

 1. פירוק ארונות וריהוט מסורבל וכבד

במהלך עבודות הפינוי המתבצעות בדירה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על פירוק מקצועי ואיכותי של ארונות קיר וארונות מטבח, פירוק רהיטים ישנים המהווים סכנה בטיחותית בזמן עבודות הפינוי, פירוק רהיטים כבדים שאינם יכולים לעבור דרך פתחי המעבר בדירה ועוד. עבודות הפירוק מתבצעות בעזרת ציוד טכני מקצועי ומתקדם.

 1. שבירה והריסת קירות

בחלק מהמקרים, נוצרת דרישה על ידי מזמין השירות לבצע הריסה או שבירה של קיר בשטח הדירה. פעולה זו נועדה בעיקר בעת הליכי פינוי דירה כחלק מהכנת הדירה להליכי שיפוץ או הרחבה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דואגים גם להרוס ולשבור את הקיר המיועד וגם לפנות את פסולת הבניין הנוצרת כתוצאה מכך.

 1. שירותי החלפת בלאי

שירות נלווה נוסף המוצע על ידינו הינו שירות החלפת בלאי. שירות זה מאפשר לכם ליהנות ממתקנים חדישים בכל שטח הדירה, לרבות, החלפת חלונות ישנים, החלפת תריסים שבורים, החלפת רשתות, החלפת מנגנוני פתיחת חלונות ודלתות הזזה, החלפת ידיות בדלתות הפנים וארונות הקיר והמטבח, החלפת ברזים וכלים סניטאריים אחרים, החלפת דלתות פנים וחוץ, החלפת שקעים ותקעים חשמליים, החלפת רצפות שבורות או הרוסות ועוד.

במקביל, ניתן לבצע גם הליכי חידוש ותיקון לחלק מהמתקנים השונים הנמצאים בשטח הדירה.

 1. שירותי חידוש קרמיקה

במהלך עבודות הניקיון והחיטוי היסודיים בשטח המטבח וחדרי השירותים, אנו עושים הכול על מנת להשיב את הברק לאריחי הקרמיקה. בחלק מהמקרים אנו מצליחים באמצעות חומרי ניקיון וחיטוי לנקות את האריחים הקיימים, ובחלק מהמקרים, אנו נדרשים להחליף את אריחי הקרמיקה הקיימים.

 1. שירותי השבחת נכסים

אחד השירותים הנלווים הייחודיים של צוות "מומחה פינוי דירה" לבעלי דירות ונכסים, הינו שירות השבחת נכסים. שירות זו נועד להעניק לכם מרחב דירתי משודרג, מאורגן, נקי ומסודר יותר, וכל זאת על מנת להכין את הדירה לצרכי מכירה או השכרה. באמצעות שירות זה אתם נהנים מכל היתרונות המקצועיים של "מומחה פינוי דירה" בתחומי פינוי דירה וניקיון, כפי שמופיעים במדריך זה.

 1. שירותי ניקוי חצרות, מרתפים ומחסנים

שירותי הפינוי והניקיון המורחבים שלנו, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות גם משירותי פינוי וניקיון מקצועיים בסביבת  הדירה. במהלך עבודות הפינוי והניקיון בשטח הדירה, אנו מקפידים לבצע גם עבודות פינוי בשטחים השייכים לבעל הנכס ואשר נמצאים בסביבת הדירה, לרבות, מחסנים, חדרי ביטחון, מרתפים, חצרות, מרפסות, חניות ועוד.

 1. שירותי טיפוח חצרות וגינות פרטיות או ציבוריות

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם (הן לבעלי הבתים הפרטיים והן לוועד הבית) שירות מיוחד העוסק בטיפוח החצר והגינה. שירות זה כולל בין היתר: פינוי אלמנטים שונים משטח החצר (פרגולות, גדרות, מתקני שעשועים וכדומה), גיזום ועבודות גינון יסודיות, ניקיון החצר והגינה מפסולת סביבתית ועוד.

 1. שירותי הדברה מקצועיים

עם השלמת כלל הליכי הפינוי והניקיון בשטח הדירה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם לבצע הדברה יסודית ומקצועית בשטח הדירה וסביבתה לצרכי הרחקת מכרסמים, חרקים ומזיקים אחרים. שירות זה מיועד בעיקר לבעלי בתים פרטיים ודירות ישנות ומוזנחות במיוחד, אך הוא נועד גם לדירות שמהלך עבודות הפינוי אנשי הצוות זיהו מכרסמים ומזיקים אחרים. שירותי ההדברה מתבצעים על ידי מדביר מוסמך מטעמנו ונעשים באמצעות חומרי הדברה בעלי תו תקן .

 1. שירות "קונה ירושות ותכולות"

שירות נלווה מיוחד נוסף שלנו עוסק בתחום רכישת תכולות וירושות מידיכם. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" בוחנים ומעריכים את שווי התכולה העומדת לרשותכם, ועל פי הערכות השווי אנו מאפשרים לכם ליהנות ממסירת הציוד תמורת תשלם הוגן במזומן, או לחילופין, בתמורה לביצוע עבודות הפינוי במחיר מופחת אל על בסיס שירותי פינוי וניקיון בחינם.

כלל השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי "מומחה פינוי דירה, נעשים באופן המקצועי והראוי ביותר, וכל זאת על מנת להעניק לכם את השירות הכי טוב שרק אפשר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" נעזרים בציוד מקצועי ואיכותי לכלל ביצוע עבודות הניקיון והפינוי, ומעל הכול, אנו מקפידים להשיב לכם את הדירה ברמת גימור מושלמת וראויה למגורים או לכל מטרה אחרת.

פינוי דירה וניקיון- כמה זה עולה?

כמו כל הליכי הפינוי האחרים המתבצעים על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה", גם מחירי פינוי דירה וניקיון נקבעים על פי מספר פרמטרים מקצועיים הקובעים את היקף העבודה, וכתוצאה מכך את עלויות מחיר השירות. בשורות הבאות נחשוף בפניכם את הפרמטרים המקצועיים הקובעים את עלויות מחיר השירות.

 1. מטרות הפינוי וניקיון הדירה- בענף הפינוי המקצועי קיימים מספר סוגי פינוי שונים. לכל אחד מסוגי הפינוי השונים קיים מערך אופרטיבי נפרד, המצריך אותנו לבצע היערכות מוקדמת להליך הפינוי, וכמו כן, להעמיד לרשות מזמין העבודה, תכנית פינוי המותאמת לצרכיו ולמטרות הפינוי. ברוב המקרים, מחיר פינוי דירה וניקיון נקבע על פי מטרות הפינוי וצרכי ניקיון הדירה.
 2. מורכבות הפינוי ומורכבות ביצוע עבודות הניקיון- נקודה מרכזית נוספת המשפיעה על תמחור העבודה, קשורה למורכות הליך הפינוי וביצוע עבודות הניקיון. מיקום בעייתי של הדירה, לרבות, שטחי המעבר בתוך הדירה, דרכי הדירה אל הדירה וכדומה, משפיעים באופן ישיר על עלויות השירות.
 3. היקף הציוד המיועד לפינוי והיקף שירותי הניקיון בדירה- הפרמטר המרכזי ביותר המשפיע על תמחור עלויות השירות, קשור באופן ישיר לכמות הציוד המיועד לפינוי, והיקף עבודות הניקיון הנדרשות בדירה. ככל שפרמטרים אלו הינם רבים יותר כך עלות השירות גבוה יותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים להעניק לכם את המחיר הכולל לצרכי ביצוע עבודות הפינוי והניקיון בטרם תחילת העבודות, וזאת על מנת להעניק לכם שירות מקצועי, אמין ויעיל הרבה יותר. מחירי השירות נקבעים על ידינו עוד בשבלים המוקדמים של הליך ההתקשרות בין הצדדים, ורק לאחר הסכם עקרונות הפינוי בכל פה ובכתב, אנו מתחילים לבצע עבורכם את הליך הפינוי והליך הניקיון המקצועי המוענק על ידינו.

בנוסף לפרמטרים אלו, מחירון פינוי דירה וניקיון נקבע גם על פי הציוד המקצועי בו אנו נעזרים לצרכי הפינוי השונים וצרכי הניקיון בגמר הליך הפינוי. צוות "מומחה פינוי דירה" מחזיק ברשותו ציוד מתקדם ומקצועי הכולל בין היתר: מכולות איסוף ומשאיות פינוי, מנופי זרוע ומנגנוני הרמה אחרים (ליפטים), ציוד –טכני מקצועי, ניילונים וקרטונים עמידים, חומרי ניקוי, הדברה וצבע.

בכל הצעת מחיר אותה אנו מעמידים לרשות הלקוח, אנו מקפידים להעלות על הכתב את כלל שלבי הפינוי הנקבעים על פי צרכי הפינוי ודרישות הלקוח. כמו כן, אנו מקפידים להעלות על הכתב את כל השירותים הנלווים שיוענקו למזמין השירות עם השלמת הליכי הפינוי.

תמחור עלויות השירות הינו מודולארי ומשתנה בהתאם לצרכי הפינוי, היקף עבודות הניקיון והשירותים הנלווים בדירה, מורכבות הפינוי והדרישות המיוחדות של מזמיני השירות. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת להעניק לכל אחד ואחת מכם מחיר אטרקטיבי, כדאי ומשתלם.

פינוי דירה וניקיון מקצועי עושים רק אצל המומחים!

צוות "מומחה פינוי דירה" מעמיד לרשותכם מוניטין וניסיון רב שנים בכל תחומי הפינוי האפשריים. בכל עבודות הפינוי המבוצעות על ידינו אנו מקפידים לשלב אלמנטים מקצועיים ההופכים את השירות שלנו למוביל בתחומו. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מובילים את תחום הפינוי בישראל, ולכל אחד ואחת מכם אנו מעניקים את היתרונות הבאים:

 • צוות מקצועי ומיומן המתמחה בכל הליכי הפינוי האפשריים
 • צוות אמין ובעל תודעת שירות בינלאומית
 • צוות זריז, פונקציונאלי המתמקד בהתאמת צרכי הפינוי לדרישות הלקוח
 • צוות הנעזר בציוד המתקדם והמקצועי ביותר לצרכי ביצוע עבודות הפינוי והניקיון
 • צוות המקפיד לבחון את כל צרכי הפינוי בטרם תחילת העבודות בשטח הדירה
 • צוות דינמי הפועל בשיתוף פעולה מלא עם כל לקוח ולקוח
 • צוות המעניק דגש מיוחד לנושא הבטיחות במהלך עבודות הפינוי
 • צוות יצירתי המעניק פתרונות ב"זמן אמת" לכל בעיה העלולה לצוץ במהלך עבודות הפינוי
 • צוות שכל האנשים הפעולים מטעמו מחזיקים בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל
 • צוות הפועל על פי תכנית פינוי מאורגנת ומסודרת

הפעילות הענפה של צוות "מומחה פינוי דירה" בכל תחומי הפינוי האחרים, מעניקים לנו יתרון מקצועי משמעותי על פני חברות פינוי אחרות ובעלי מקצוע העוסקים בתחום זה באופן חובבני או מקצועי כאחד. הניסיון שלנו בשילוב המיומנויות המקצועיות של אנשי הצוות מבטיחים לכל אחד ואחת מכם שירות מקצועי וללא פשרות.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מכירים היטב את כל סוגיות הפינוי השונות, ומעניקים להם פתרון מקצועי, מיידי, מהיר ובטוח. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם מערך שירותי המותאם בדיוק רב לצרכים ולדרישות שלכם, וכתוצאה מכך, הצלחת הפינוי הינה בטוחה וחד משמעית בכל הליכי הפינוי שאנו מבצעים.

תתרגלו להרבה יותר

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים בשירות מקצועי ואמין לאורך כל הדרך, החל מפגישת ההיכרות הראשונית (המתקיימת ביניכם לבין נציג בכיר מטעמנו בשטח המיועד לפינוי) ועד להשלמת כלל עבודות הפינוי והניקיון בשטח הדירה.

השירות המקצועי שלנו בשילוב היחס האישי והשירות האישי המוענק לכל לקוח ולקוח, הן הסיבות ההופכות אותנו לצוות המוביל ביותר בישראל בתחומי הפינוי השונים.

במידה וגם אתם זקוקים לשירותי פינוי מקצועיים, במידה וגם אתם מעוניינים לחדש את מראה פני הדירה לכל מטרה, במידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות והשירותים המופיעים במדריך זה, זה הזמן לפנות אלינו ולקבוע פגישה עם אחד מנציגיה הבכירים של הצוות.

לאורך כל שנות פעילותנו בענפי הפינוי השונים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" התמודדנו בהצלחה יתרה עם כל אתגר מקצועי והליכי פינוי מורכבים במיוחד.

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי דירה וניקיון!


פינוי דירה עם מנוף

המדריך המקצועי שמעניק לכם שירותי פינוי ברמה הגבוהה ביותר…

 

פינוי דירה עם מנוף –אודות השירות

פינוי דירה עם מנוף הינו שירות ייחודי נוסף המוענק לכם על ידי צוות המומחים של "מומחה פינוי דירה" שירות זה מיועד בעיקר לבעלי דירות או נכסים הממוקמים בקומות גבוהות, או לחילופין, במקרי פינוי בהם נדרשת מעורבות של מנוף ומנגנוני הרמה שונים לצורך פינוי והובלת פריטי תכולה כבדים במיוחד.

פינוי דירה עם מנוף הינו הליך פינוי מורכב המחייב אותנו בצוות "מומחה פינוי דירה" להיעזר בכל הידע המקצועי העמוד לרשותנו על מנת לבצע הליך פינוי בטוח, מקצועי ויעיל. מכיוון שבהליך פינוי עם מנוף מתווספים כללי בטיחות נוספים מעבר לכללי הבטיחות הרגילים של הליכי הפינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את הליך פינוי דירה עם מנוף בעזרת צוות פינוי מתוגבר. הוספת כוח האדם מאפשרת לנו להתמודד בהצלחה יתרה עם הליך פינוי מורכב זה.

כמו בכל הליכי הפינוי המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה", גם הליך פינוי דירה עם מנוף מתבצע באמצעות יישום מספר שלבים מקצועיים הכוללים בין היתר:

 1. העמדת תכנית פינוי
 2. ביצוע הליכי מיון תכולה
 3. ביצוע פעולות הפינוי על הצד המקצועי והבטוח ביותר
 4. ביצוע מגוון נרחב של שירותים נלווים בגמר הליך הפינוי

בכל אחד מהשלבים המקצועיים של הליך פינוי דירה עם מנוף, אנו מקפידים להתייחס למספר דגשים מקצועיים, אודותיהם תוכלו לקרוא בפרק מיוחד העוסק בדגשים המקצועיים בהמשך המדריך.

פינוי דירה עם מנוף –יכולות מקצועיות גם באוויר…

פינוי דירה עם מנוף על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מתבצע בשני חלקים מרכזיים, החלק הראשון כולל את כל עבודות הפינוי הסטנדרטיות של צוות המומחים, עבודות פינוי אלו מיושמים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר על ידי אנשי הצוות, ומאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מהליכי פינוי מהירים, יעילים ובטוחים במיוחד.

החלק השני של הליך פינוי דירה עם מנוף, מתבצע בעזרת מנופאים מוסמכים הפועלים בשיתוף פעולה מלאה עם צוות "מומחה פינוי דירה". צוותי המנופאים פועלים על פי הוראות פינוי אותן הם מקבלים מידי הצוות המיומן והמקצועי של "מומחה פינוי דירה", וכמובן על פי כללי הבטיחות המלווים את השימוש במנוף לצרכי הפינוי.

החיבור המקצועי בין צוותי הפינוי של "מומחה פינוי דירה" לבין המנופאים המוסמכים, הינו חיבור מקצועי המתבצע מזה שנים רבות במסגרת שיתוף הפעולה הפורה של "מומחה פינוי דירה" עם מנופאים מוסמכים מכל רחבי הארץ.

במהלך תכנון הפינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דואגים להשיג את כל האישורים הנחוצים לצרכי העמדת מנוף בשטחי מגורים, וכמובן פועלים על פי כל התקנים וחוקי העזר העירוניים המתייחסים לנושא. בנוסף, אנו מקפידים לעבוד רק עם מנופאים שברשותכם מנופי זרוע איכותיים, ובעלי רישיונות עבודה לביצוע עבודות מסוג זה.

הליכי פינוי דירה עם מנוף, הינם הליכים המחייבים אותנו להקדיש תשומת לב מרבית לכל כללי הבטיחות והתכנון המקדים של הליך הפינוי, וכתוצאה מכך, אנו מעמידים לרשותכם את השירות הבטוח והיעיל ביוצר לצרכי פינוי דירות הממוקמות בקומות גבוהות, או לחילופין, לצרכי פינוי של תכולה כבדה.

הניסיון הרב תחומי של "מומחה פינוי דירה" בשילוב הידע המקצועי אותו רכשנו בתחומי פינוי דירה עם מנוף, מבטיח גם לכם שירותי פינוי ברמה הגבוהה ביותר גם באוויר וגם ביבשה…

בפרק הבא נסקור בפניכם את כלל המקרים בהם אנו ממליצים ללקוחותינו לעשות שימוש בהליכי פינוי דירה עם מנוף, וזאת על מנת לייעל את הליך הפינוי המורכב.

פינוי דירה עם מנוף –למי  זה מיועד?

באופן עקרוני, הליך פינוי דירה עם מנוף מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לייעל את הליך הפינוי ולסיים אותו במהירות המרבית. בפועל, הליכי פינוי דירה עם מנוף מתבצעים במספר מקרים נפוצים (עליהם תוכלו לקרוא בשורות הבאות), וזאת בשל העלויות הכרוכות בתפעול מנוף לצרכי הפינוי.

המקרים הנפוצים בהם נעשה שימוש במנופאים לצרכי פינוי כוללים בין היתר:

 • בעלי דירות ונכסים המעוניינים לבצע הליך פינוי מדירות הממוקמות בקומות הגבוהות.

כיום, בעידן הבנייה לגובה במדינת ישראל, ולאור ריבוי מגדלי המגורים ומגדלי המשרדים בכל רחבי המדינה, הצורך בשירותי פינוי עם מנוף, הינו צורך קיומי לעשרות בעלי נכסים ודירות הממוקמות בקומות הגבוהות, לרבות, פינוי דירות גג ופנטהאוזים.

 • דירות ואתרי פינוי המאכלסים בתחומם תכולה כבדה ומסורבלת

מקרה נוסף המחייב שימוש במנופאי לצרכי פינוי הוא פינוי המתבצע מדירות או אתרי פינוי המאכלסים בתחומם תכולה כבדה, כגון: פינוי פסנתרים, פינוי רהיטים כבדים במיוחד, פינוי מגרשי משחקים, פינוי מבנים ניידים, פינוי גדרות וקוביות בטון, פינוי מחסנים מובנים, פינוי מכונות וציוד תעשייתי ועוד.

 • דירות ואתרי פינוי אחרים הסובלים מבעיית פתחים צרים המקשים על הליך הפינוי

דירות בעלי פתחים צרים, דירות הממוקמות בתוך מבנים בעלי פתחים צרים ודרכי גישה בעייתיות, כל אלו ועוד הינם מקרי פינוי המחייבים אותנו לבצע הליך פינוי דירה עם מנוף.

כל מקרי הפינוי המופיעים לעיל, ומקרי פינוי נוספים, מיועדים הן לקהל הפרטי, הן לקהל העסקי והן לקהל המוסדי, ולכל מטרת פינוי.

פינוי דירה עם מנוף –כיצד זה מתבצע?

כמו כל הליך פינוי אחר המיושם על ידי "מומחה פינוי דירה", גם הליך פינוי דירה עם מתחיל בהמעדת תכנית פינוי הלוקחת בחשבון את כל צרכי הפינוי הקטנים והגדולים כאחד. במסגרת פגישת היכרות אותה אנו מקיימים בדירה או באתר המיועד לפינוי, אנו מאפיינים את מורכבות הפינוי ואת כלל צרכי הפינוי, וכמו כן, אנו לומדים להכיר מקרוב את דרישות הלקוח וצרכיו.

לאחר העמדת תכנית פינוי מאורגנת ומסודרות, ולאחר העמדת הסכם התקשרות, אנו מתחילים בביצוע הליכי מיון מקדימים לתכולה הממוקמת בשטח הדירה. הליך המיון נועד להקל עלינו בעת ביצוע הליך הפינוי, ולכם מאפשר הליך הפינוי לבחון את החפצים והפריטים השונים אותם אתם מייעדים לפינוי.

עם השלמת הליך הפינוי, אנו נערכים להזמנת המנוף לצרכי הפינוי, ושלב זה אנו גם דואגים ליידע את האזרחים המתגוררים או נמצאים בסמיכות ליעד הפינוי בנוגע לביצוע העבודות במקום. גם הגעת המנוף לאתר המיועד לפינוי, אנו דואגים לתחם את האזור וליצור שחטי חציצה המונעים מעבר אדם. פעולה זו נועדה בעיקר לצרכי בטיחות, אך גם לצרכי פינוי מהיר יותר, נוח יותר ויעיל הרבה יותר.

פינוי דירה עם מנוף מתבצע על ידי צוותי הפינוי מטעם "מומחה פינוי דירה" ועל ידי מנופאים מקצועיים ומוסמכים. הליך הפינוי אומנם אורך זמן רב מהמקובל בהליכי הפינוי, אך זאת בשל מורכבויות הפינוי והשמת דגש מיוחד על הצרכים הבטיחותיים של הליך הפינוי.

כמו בכל הליך פינוי אחר המתבצע על ידינו, גם במסגרות פינוי דירה עם מנוף, אנו מקיימים התאמה מלאה בין דרישות הלקוח לצרכי הפינוי ולצרכי הבטיחות המלווים את הליך הפינוי. במהלך פגישת ההיכרות הראשונית בדירה או בשטח המיועד לפינוי, אנו בוחנים  את מורכבות הפינוי, ומעמידים לרשותכם את כל החלופות המקצועיות המותאמות לצרכי הפינוי, לרבות, שימוש במנופי זרוע או במנגנוני הרמה אחרים.

פינוי דירה עם מנוף –דגשים מקצועיים

הליך פינוי דירה עם מנוף נחשב לאחד מהליכי הפינוי המורכבים ביותר, מכיוון שהוא מחייב אותנו בצוות "מומחה פינוי דירה" להיערך להליך הפינוי גם ברמת ההיערכות המקודמת של הצבת המנוף. בשורות הבאות תמצאו מידע מקצועי אודות הדגשים המקצועיים המלווים את הליך פינוי דירה עם מנוף המיושם על ידינו.

 1. רישיונות

מכיוון שהליך פינוי דירה עם מנוף מבוצע בעזרת מנופאים חיצוניים, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לקבל לידינו את כלל הרישיונות וההסמכות המעידות על איכויות התפעול של המנופאי ועל תקינות המנוף ברמתו הבטיחותית.

 1. תקנים וחוקי עזר עירוניים

בכל הליך פינוי העושה שימוש בשירותי מנופאי ישנם חוקים ותקנות עזר עירוניות הקשורים להיבט הבטיחותי. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לעבוד "על פי הספר" בנוגע לכל אותם חוקים ותקנות, וזאת על מנת להבטיח לכם הליך פינוי מקצועי ובטוח.

 1. הליכי מיון מקדימים

מכיוון שהליך פינוי דירה עם מנוף נמשך זמן רב מהממוצע, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים לבצע את הליכי מיון התכולה המיועדת לפינוי באופן כזה שיקל על הליך הפינוי. במסגרת הליך המיון אנו דואגים לארוז בצורה בטוחה ואטומה לחלוטין את התכולה המיועדת לפינוי, וזאת על מנת למנוע חלילה מקרים בהם חפצים ופריטים שונים מתעופפים באוויר ועלולים לגרום לפגיעות בנפש.

 1. תיחום האזור המיועד לפינוי

במהלך ביצוע עבודות פינוי דירה עם מנוף, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דואגים לתחם את האזור בו מוצע המנוף ואת דרכי הגישה אליו. כמו כן, אנו דואגים ליידע את כל הדיירים במבנה בו מתקיים הליך הפינוי בנוגע לתאריך הפינוי ושעות הפינוי, וזאת על מנת להגביר את אמצעי הבטיחות.

 1. הקפדה יתרה על ציוד מיגון

כמו בכל הליכי הפינוי האחרים המבוצעים על ידינו, גם במסגרת הליך פינוי דירה עם מנוף, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים שימוש בציוד מיגון הכולל בין היתר: קסדות בטיחות לכלל העוסקים במלאכת הפינוי, אמצעי מיגון לתכולה המיועדת לפינוי באמצעות אריזה בטוחה, סרטי תיחום להגדרת אזורי חציצה המונעים מעבר של בני אדם במהלך הפינוי ועוד.

 1. התאמת מנגנוני ההרמה על פי המשקל אותו הם צריכים לשאת

מעבר לשימוש במנופי זרוע, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים הליכי פינוי דירה עם מנוף גם באמצעות מנגנוני הרמה כאלו ואחרים (ליפטים). כחלק מהליך הפינוי, אנו מבצעים התאמה בים משקל פריטי התכולה לבין סוגי הליפטים השונים.

 1. תגבור כוח האדם העוסק במלאכת הפינוי

הליך פינוי דירה עם מנוף מחייב אותנו לתגבר את כוח האדם הנמצא באזור הפינוי במהלך העבודות. תגבור זה נועד על מנת להרחיק מהמקום עוברי אורח וסקרנים המתקרבים לשטח בו נמצא המנוף, וכמו כן, לאנשים העוסקים בהעמסת התכולה המיועדת לפינוי למשטחי המנוף. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" ערוכים לביצוע כלל עבודות הפינוי בכל רגע נתון, ובכל מספר בעלי המקצוע הנדרש לצרכי ביצוע עבודות הפינוי.

דגשים אלו ונוספים, הם הגורמים המאפשרים לנו לבצע את הליכי הפינוי על הצד המקצועי, הבטוח והיעיל ביותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דואגים ליישם את כל הניסיון והידע המקצועי שלנו במהלך ביצוע עבודות פינוי דירה עם מנוף. לאורך השנים, התמודדנו עם אתגרים רבים בכל תחומי הפינוי האפשריים, ובכל המקרים, ללא יוצא מן הכלל, עמדנו בכל אחד מהאתגרים בצורה האופטימאלית ביותר.

פינוי דירה עם מנוף- שירותים נלווים

כמו ביתר הליכי הפינוי המקצועיים המתבצעים על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה", גם הליך פינוי דירה עם מנוף כולל בתחומו מגוון נרחב של שירותים נלווים, המתווספים להליך השירות, וברוב המקרים, מוענקים לכם עם השלמת הליך הפינוי עצמו. בשורות הבאות נציג בפניכם את מכלול השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי המומחים של "מומחה פינוי דירה".

ניקיון יסודי של שטח הדירה

עם השלמת הליך הפינוי, אנחנו מתפנים לבצע עבודות ניקיון יסודיות בשטח הדירה. עבודות אלו כוללות בין היתר: חיטוי חדרי אמבט ושירותים בשטח הדירה, ביצוע פעולות ניקיון והברקה של מתקנים שונים ברחבי הדירה, ניקוי חלונות מאבק ועוד.

שירותי צבע וסיוד

דירות מסוימות זקוקות לעבודות סיוד איכותיות, ואנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם פתרון מקצועי לטיפול בקירות בעייתיים בשטח הדירה. פתרון זה כולל מגוון נרחב של עבודות סיוד וצבע ברחבי הדירה.

החלפת בלאי בשטח הדירה

במסגרת השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי "מומחה פינוי דירה", תוכלו ליהנות משירותי החלפת בלאי או תיקונים של מתקנים שונים בשטח הדירה, לרבות, החלפת ידיות לארונות המטבח וארונות הקיר, החלפת דלתות פנים, החלפת ברזים מטפטפים או חלודים, החלפת תריסים, חלונות ורשתות, החלפה או תיקון של מתקני אמבט ושירותים ועוד.

פינוי גגות

במסגרת פינוי דירה עם מנוף אנו מאפשרים לוועדי בתים ולבעלי דירות גג, ליהנות משירותי פינוי גגות לכל מטרה. שירות זה מתאפשר באמצעות הובלת תכולה כבדה הממוקמת על שטח הגג באמצעות מנוף, וכמו כן, באמצעות הליכי פינוי מקצועיים המבוצעים בשטח הגג על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה".

פינוי מפעלים ומחסנים מסחריים

חלק מהשירותים הייעודיים שלנו בתחום פינוי דירה עם מנוף מיועד לבעלי עסקים ומנהלי אגפים במוסדות שונים. שירות זה נועד בין היתר לאפשר לכם ליהנות משירותי פינוי מקצועיים לצרכי הובלה ופינוי של ציוד תעשייתי כבד ומסורבל ממקום למקום. שירותי הפינוי המקצועיים שלנו מאפשרים לכל אחד ואחת מבעלי העסקים שביניכם, ליהנות מכל היתרונות האיכותיים והמקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה" כפי שהם מופיעים במדריך זה, וכפי שהם מבוצעים "הלכה למעשה" במהלך עבודות הפינוי.

שירותים אלו ונוספים מוצעים לכל אחד ואחת מכם במסגרות פינוי כאלו ואחרות, אותם אנו מקיימים מדי יום במהלך עבודתנו השוטפת. השירותים הנלווים שלנו מבוצעים על ידי הצוות המקצועי והמיומן של "מומחה פינוי דירה", ובמידת הצורך, אנו נעזרים בבעלי מקצוע מנוסים בתחומם. היצג השירותים הנלווים בשילוב ביצוע עבודות הפינוי היסודיות שלנו, מעמידות לכל אחד ואחת מכם, אפשרויות נרחבות לצרכי השבחת הדירה או הנכס שבבעולתו. אחד השירותים הייחודים שלנו בתחומי הפינוי השונים, הינו שירות השבחת נכסים שנועד להעניק לדירה או לנכס שבבעלותכם יתרונות איכותיים בכל היבט. שירותי השבחת הנכסים משלבים מגוון נרחב של שירותים נלווים ועבודות פינוי מקצועיות, ומעניקות לכל דירה ולכל נכס שדרוג חזותי.

לאורך כל הליך פינוי דירה עם מנוף, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עושים שימוש בציוד המקצועי והמתקדם ביותר, המאפשר לנו לבצע את הליך הפינוי באופן מקצועי, יעיל ובטוח. גם כאשר אנו מבצעים את פעולות הניקיון ומגוון השירותים הנלווים בשטח הדירה, אנו מקפידים לעשות שימוש בציוד מתקדם, מקצועי ונוח. צוות "מומחה פינוי דירה" נחשב לצוות המוביל ביותר בישראל בתחומי הפינוי השונים, וזאת בעיקר בגלל השילוב המיוחד בין הידע המקצועי אותו רכשנו לבין השימוש הפונקציונאלי בציוד המתקדם והמקצועי העומד לרשותנו. לאורך כל שנות פעילותנו בענפי הפינוי השונים, אנו מקפידים להעניק לכל אחד ואחת מלקוחותינו שירות מקצועי וללא פשרות.

פינוי דירה עם מנוף- כמה עולה השירות?

מכיוון שהליך פינוי דירה עם מנוף הינו הליך פינוי מורכב במהלכו אנו עושים שימוש בבעלי מקצוע חיצוניים, הליך תמחור השירות נקבע על פי מספר פרמטרים קבועים מטעמנו, ועל פי עלויות שירות המנופאי. בשורות הבאות נציג בפניכם את הפרמטרים השונים הקובעים את מחיר עלויות השירות.

 1. אופי הפינוי ומטרות הפינוי- כמו בכל הליך פינוי אחר, גם במסגרת שירות פינוי דירה עם מנוף, המחירון נקבע בראש ובראשונה על פי אפיון צרכי הפינוי המותאמים לדרישות הלקוח.
 2. היקף הציוד המיועד לפינוי- מחירי שירות פינוי דירה עם מנוף נקבעים בין היתר על פי כמות והיקף הציוד המיועד לפינוי, ועל פי הזמן הנדרש לפנות את הציוד המיועד לפינוי באמצעות מנוף. ברוב המקרים, הזמנת המנוף לצרכי הפינוי נקבעת למספר שעות (הערכת השעות נקבעת על ידי אנשי הצוות מראש).
 3. מורכבות הליך הפינוי- כמו בכל הליך פינוי אחר, גם במסגרת שירות פינוי דירה עם מנוף, חייבת להתבצע הערכה מוקדמת לצרכי הפינוי, וזאת על מנת להתמודד עם בעיות שונות העלולות להתעורר במהלך ביצוע עבודות הפינוי. מורכבות הפינוי במקרים של פינוי עם מנוף כוללת בין היתר: פתחי מעבר מחלונות הדירה, דרכי הגישה עם המנוף אל שטח הדירה, דרכי הגישה משטח הדירה אל אתרי הפסולת ועוד.
 4. שירותים נלווים בגמר הליך הפינוי- מחיר השירות נקבע גם על פי היקף הזמנת השירותים הנלווים בגמר הליך הפינוי, לרבות, ניקיון הדירה, צביעת קירות הדירה, סיוד הדירה, ביצוע עבודות ארגון וסדר בתוך חלל הדירה, שירותי הדברה בשטח הדירה, החלפת בלאי בשטח הדירה ועוד.
 5. עלות המנופאי – אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" פועלים בשיתוף פעולה מלא עם מספר מנופאים ברחבי הארץ. ההיכרות ארוכת השנים שלנו עם הענף, ושיתוף הפעולה המלא עם המנופאים השונים, מאפשר לנו להשיג מחירים אטרקטיביים יותר בעת הזמנת שירותי מנופאות למטרות הפינוי, וכל זאת מבלי לוותר על כל היבטי הבטיחות השונים. תמחור עלות המנופאי מהווים מרכיב מרכזי במהלך תמחור עבודות השירות על ידינו, והן משתנות בהתאם לסוג המנוף המוזמן, מורכבות הפינוי ויתר הפרמטרים המופיעים בעמוד זה.

פינוי דירה עם מנוף בחינם –האם זה אפשרי?

פינוי דירה עם מנוף המבוצע בחינם, הינו שירות המוענק לכם על ידי "מומחה פינוי חינם" במידה ואחד מהתנאים הבאים מיושם:

 1. אנשי הצוות מוצאים עניין בתכולה המיועדת לפינוי על ידכם
 2. הערכת שווי התכולה המיועדת לפינוי זהה לעלויות השירות הכוללות את הזמנת המנוף לצורך ביצוע עבודות הפינוי.

שירותי פינוי בחינם הינם שירותים המאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות המקצועיים של צוות "מומחה פינוי דירה", לרבות, פינוי דירה עם מנוף. במסגרת שירותי פינוי בחינם, נציג בכיר מטעמנו מגיע לדירה המיועדת לפינוי, ובמהלך ביקור והתרשמות מהתכולה הממוקמת בדירה, הוא מעניק לכם הערכת שווי לכל אחד מפריטי התכולה השונים. במקביל, עורך הנציג הבכיר הערכה בנוגע להיקף העבודה במקום (הן ברמת הפינוי והן ברמת השירותים הנלווים בגמר הליכי הפינוי). במידה והערכת שווי התכולה זהה לתמחור השירות, תוכלו ליהנות משירותי פינוי בחינם תמורת העברת הבעלות על התכולה לידינו.

במקביל לחלופה זו, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מאפשרים לכם גם למסור את תכולת דירתכם לעמותות וארגונים חברתיים הזקוקים לתרומה נדיבה לאורך כל ימות השנה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עומדים בקשר רציף עם אותן עמותות וארגונים, ובמידת הצורך והרצון שלכם, אנו מעבירים את התכולה המפונית משטח דירתכם ישירות אל אותן עמותות. התרומה מתבצעת בשימכם, וברוב המקרים, אתם אף זוכים לתעודת הערכה ומכתבי תודה מטעם אותן עמותות וארגונים.

כלל החלופות מוצגות לכם על ידי הנציג הבכיר המבקר בדירה המיועדת לפינוי בשלבים הראשונים של הזמנת השירות. אנו מקפידים להציג בפניכם את כלל החלופות על מנת להעניק לכם לא רק את השירות המקצועי ביותר, אלא גם להעניק לכם שירות המותאם לצרכים ולדרישות האישיות שלכם.

פינוי דירה עם מנוף עושים רק אצל המומחים!

הליך פינוי דירה עם מנוף, כמו יתר הליכי הפינוי המבוצעים על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה" , הינו שירות מקצועי וללא פשרות המוענק לכל אחד ואחת מכם, ולכל מטרת פינוי. בשורות הבאות תוכלו לקרוא על כל הסיבות ההופכות את צוות "מומחה פינוי דירה" לצוות המוביל ביותר בישראל בתחומי הפינוי השונים. במידה וגם אתם מעוניינים לבצע הליכי פינוי עם מנוף, כדאי שתזכרו את המשפט הבא:

פינוי דירה עם מנוף עושים רק אצל המומחים!

סיבה מספר 1- הידע המקצועי

הידע המקצועי העומד לרשותנו בכל הליכי הפינוי האפשריים, מעמיד לרשותכם השירות המקצועי ביותר בתחום!

סיבה מספר 2- משלבים מיומנויות מקצועיות עם ציוד פינוי מקצועי

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מובילים את תחום הפינוי בכל הקשור לשימוש בציוד מקצועי ומתקדם לצרכי הפינוי. הציוד המקצועי בו אנו נעזרים בשילוב המיומנויות המקצועיות שלנו, מעניקים לכל אחד ואחת מכם הליך פינוי מקצועי יותר, בטוח יותר, מהיר יותר ויעיל הרבה יותר!

סיבה מספר 3- שירות מכל הלב!

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את כל הליכי הפינוי המקצועיים ברמת השירות הטובה ביותר בענף. לאורך כל הדרך, אנו מקפידים לשים דגש מורחב על צרכי הפינוי ודרישות הלקוח, ולמצוא את האיזון בין השניים.

סיבה מספר 4 –היצע השירותים הנלווים

היצע השירותים הנלווים המוצעים על ידינו, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מחזות משודרגת של הדירה. כמו כן, כל השירותים הנלווים מוצעים לכם בהתאמה אישית לדרישות ולצרכים האישיים שלכם.

סיבה מספר 5- ביצוע כל הליכי הפינוי האפשריים

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" לא עוסקים בתחום זה כעסק צדדי או חלופי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עוסקים בכל תחומי הפינוי האפשריים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בענף, ובמסגרת עבודה שוטפת ודינמית מדי יום.

סיבה מספר 6- אמינות והגינות זה אנחנו!

כלל אנשי הצוות שלנו הינם בעלי ניסיון מוכח בתחומי הפינוי האפשריים. כלל אנשי הצוות (ללא יוצא מן הכלל) אוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, המעידה על אופיים, הגינותם ויושרם המקצועי.

סיבה מספר 7- פתרונות יצירתיים ב"זמן אמת"

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" לא מותירים שום בעיה העלולה להתעורר במהלך עבודות הפינוי ל-"יד המקרה". אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על העמדת תכנית פינוי מאורגנת ומסודרת מראשיתה ועד סופה, ובמידה ועולים וצצים בעיות וסוגיות שונות במהלך הפינוי – הידע המקצועי שלנו בא לידי ביטוי באמצעות הענקת פתרונות יצירתיים לפתרון הבעיה בזמן אמת!

סיבה מספר 8- בגלל המחויבות שלנו כלפייך!

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את כל הליכי הפינוי במסגרת העמדת הסכם התקשרות בינינו לבין מזמיני השירות. הסכם התקשרות זה הינו מסמך המפרט את מכלול השירותים ופעולות הפינוי הנדרשים במהלך ביצוע עבודות הפינוי. הסכם ההתקשרות הוא למעשה "תעודת הביטוח" שלכם בכל הקשור לביצוע עבודות הפינוי על הצד המקצועי ביותר.

סיבה מספר 9- פועלים בכל רחבי הארץ

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים את שירותינו המקצועיים לקהל לקוחות כלל ארצי. יתרון זה מעניק לכל אחד ואחת מכם, אפשרות ליהנות מכל היתרונות המקצועיים של צוות המומחים!

סיבה מספר 10- הולכים על בטוח!

הדבר הראשון אותו אנו מבצעים בכל הליך פינוי הינו התייחסות נקודתית לכלל ההיבטים הבטיחותיים במהלך קיום עבודות הפינוי. הבטיחות שלנו היא למעשה הביטחון שלכם!

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי דירה עם מנוף!

 

 

 

 

 

 

פינוי דירה לאחר שריפה

המדריך המקצועי שיחדש לכם את הבית!

פינוי דירה לאחר שריפה –אודות השירות

פינוי דירה לאחר שריפה הינו שירות מקצועי וייחודי המוענק לכם על ידי צוות המומחים מטעם "מומחה פינוי דירה". שירות זה מיועד לבעלי בתים ונכסים, שלצערנו הרב, נאלצים להתמודד עם תוצאות השריפה שפרצה בביתם.

פינוי דירה לאחר שריפה הינו שירות המוענק בסמיכות לפעולות הכיבוי בדירה, וזאת על מנת לאפשר לבעלי הדירה לשוב לחיים נורמאליים ותקינים מהר ככל שניתן. במדריך הבא נציג בפניכם את כל האמצעים המקצועיים בהם אנו עושים שימוש במהלך טיפול בדירות לאחר שריפה, לרבות, הליכי פינוי תכולה שנפגעה כתוצאה מהשריפה.

אמאל'ה שריפה!

שריפה הפורצת בשטח מגורים היא בהחלט חוויה טראומתית הן לבעלי הדירה והנכס והן לאנשים המתגוררים בסמיכות לדירה. ריחות העשן והפיח, הנזק הנוראי שעשו הלהבות בתכולת הבית והנזק הנוראי למבנה הדירה, הם בהחלט מחזה שאנו לא מאחלים לאף אחד ואחת מכם להיתקל בו בזמן כזה או אחר.

מעבר לפגיעה הפיזית בתכולת הדירה והמבנה, פריצת שריפה המכלה ציוד אישי יקר ערך (הן ברמה החומרית והן ברמה הרגשית), הוא בהחלט "צלקת מכאיבה" עימה נאלצים להתמודד בעלי הדירות אשר בדירתם פרצה השריפה.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם שירות מקצועי ומהיר בכל הקשור לפינוי הדירה לאחר שריפה. שירות זה מתאפיין במספר היבטים מקצועיים וביחס אישי ושירות אישי אותו אנו מעניקים למזמיני השירות לאורך כל הדרך.

שריפה הנגרמת מסיבה כזו או אחרת בתוך כותלי ביתנו, היא ללא ספק אחד מהאסונות הנוראיים ביותר שעלולים להתחרש בחיי כל אחד ואחת מאיתנו. גם במקרים בהן השריפה איננה גורמת לפגישה ישירה בדיירי המבנה, היא מובילה להשמדת כל זיכרון פרטי ואישי שהיה נמצא בדירה, החל מרהיטים וציודים שונים אותם אספו דיירי הבית לאורך שנים, דרך אלבומי תמונות, מזכרות וחפצים שהיו אהובים על דיירי הבית במיוחד ועד לחפצי ירושה כאלו ואחרים.

פינוי דירה לאחר שריפה היא ברוב המקרים, ניסיון אחרון להציל משהו מתוך הבית. בחלק מהמקרים, השריפה לא הספיקה להתפשט לכל חלקי הבית ולכן ציוד רב בדירה איננו נפגע כלל, ולעיתים, האש המתפשטת נאחזה בכל חלקי הבית, וכל מה שנותר להוציא מהדירה הוא פיח ואבק שריפה.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" ערוכים עם כל הציוד המקצועי והידע המקצועי שלנו בתחום, המאפשרים לנו לבצע עבודות פינוי מהירות, יעילות ובטוחות, שיאפשרו לכם להציל כמה שיותר פריטים וחפצים משטח הדירה, וכתוצאה מכך, לנסות לשוב לחיים תקינים ונורמאליים במהירות המרבית.

פינוי דירה לאחר שריפה – למי מיועד השירות?

פינוי דירה לאחר שריפה הינו שירות המיועד לכל אחד ואחת מכם אשר בשטח דירתו פרצה שריפה. כמו כן, השירות מיועד לבעלי עסקים ששריפה פרצה במשרדם או בבית העסק השונים שלהם. שירותי צוות "מומחה פינוי דירה" בתחום פינוי דירה לאחר שריפה מיועדים הן לקהל הפרטי, הן לקהל העסקי הן לקהל המוסדי המעוניין להתמודד עם שטחים ציבוריים ועירוניים ששריפה פרצה בהם.

שירותי הפינוי המקצועיים שלנו מאפשרים לכל אחד ואחת מכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם צרכי הפינוי השונים משטח הדירה או האזור בו פרצה הדירה. בחלק מהמקרים, הליכי הפינוי נועדו אך ורק להשיב לידיכם חפצים ופריטים שונים שאינם נפגעו במהלך השריפה, ובמקרים אחרים, הליך הפינוי נועד לאפשר לכם לבצע הליכי שיפוץ וחידוש הדירה.

פינוי דירה לאחר שריפה –דגשים מקצועיים  

פינוי דירות לאחר שריפה הוא ללא ספק אחד מהליכי הפינוי המורכבים והמסוכנים ביותר, ולכן אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתייחסים להליכי פינוי אלו בצורה המקצועית והמחייבת ביותר (בדיוק כפי שאנו נוהגים לעשות ביתר הליכי הפינוי האחרים המיושמים על ידינו).

בהיבט המקצועי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על שילוב של מספר דגשים מקצועיים בטרם תחילת עבודות הפינוי משטח הדירה שנפגעה במהלך השריפה. דגשים מקצועיים אלו כוללים בין היתר:

 1. קבלת דו"ח שריפה מקצועי מצוותי הכיבוי

עם הזמנת השירות על ידיכם, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דואגים לקבל דו"ח מפורט מטעם שירותי הכיבוי וההצלה שטיפלו בכיבוי השריפה. דו"ח זה מאפשר לנו לאמוד את הנזק שנגרם לדירה, לבחון היבטים מקצועיים הדורשים טיפול מיוחד, ובעיקר, מאפשר לנו להיערך בהתאם לצרכי הפינוי המורכבים. דו"ח השריפה הינו דו"ח המונפק על ידי צוותי הכיבוי במדינת ישראל, והוא כולל בין היתר את הסיבה לפרוץ השריפה, דבר המאפשר לנו להכיר את עוצמת להבות האש שאחזו בדירה.

 1. ביקור ראשוני בשטח הדירה

עם קבלת הדו"ח המקצועי מטעם צוותי הכיבוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים ביקור ראשוני בשטח הדירה או המקום המיועד לפינוי. ביקור זה מאפשר לנו להכיר מקרוב את מבנה הדירה, דרכי הגישה אליה, היקף הציוד המיועד לפינוי, היקף הפיח הנמצא בדירה ועוד. כלל הפרטים במסגרת ההתרשמות הראשונית של נציג בכיר מטעמנו המבקר בדירה, מאפשר לו להכין עבורכם תכנית פינוי מסודרת ומקצועית, וכמו כן, להיערך בהתאם לכל צרכי הפינוי והדרישות השונות אותם מזמיני השירות מציבים בפנינו.

 1. הוצאת התכולה שנפגעה חלקית או איננה נפגעה כלל במהלך השריפה

בהליך פינוי רגיל, מייד עם השלמת תכנית הפינוי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתחילים לעסוק בהליך המיון המקדים של התכולה הנמצאת בשטח המיועד לפינוי. בדירות שספגו מכת אש, אנו מוותרים על הליך המיון המקדים, והפעולה הראשונית אותה אנו מבצעים לאחר היערכות מוקדמת לכל הליכי הפינוי, הינו שירות פינוי של התכולה שנפגעה חלקית (או לא נפגעה כלל) במהלך השריפה.

פינוי מיידי זה מאפשר לנו לרוקן את הדירה מחפצים ופריטים בעלי יכולת שימוש עתידית, ולמעשה מאפשרים לנו להמשיך בפעולות הפינוי באופן מקצועי יותר ובטיחותי הרבה יותר.

 1. ציוד מיגון

בחלק מהמקרים, אנו מוזעקים לאזור הפריצה זמן קצר לאחר סיום פעולות הכיבוי על ידי צוותי הכיבוי. במקרים אלו, ובמקרים בהם אנו מקפידים להגיע עם ציוד המיגון המקצועי ביותר בענף, לרבות, ביגוד חסין אש, מסיכות חמצן, קסדות מיגון ועוד. במקרים בהם אנו מוזעקים זמן קצר לאחר סיום פעולות הכיבוי, אנו מחויבים לפעול על פי ההוראות וההנחיות של מפקד צוותי הכיבוי הנמצא במקום.

 1. פינוי פיח

עם השלמת הוצאת התכולה שנפגעה חלקית (או שאיננה נפגעה כלל) במהלך השריפה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתחילים לעסוק בפינוי הפיח והציוד אשר נשרף כליל במהלך השריפה. פינוי זה מחייב אותנו לפעול במהירות וביעילות, תוך כדי הקפדה על כל כללי הבטיחות שנועדו למנוע נזק בנפש או ברכוש.

 1. הכנת התשתית לצרכי שיפוץ הבית או המבנה

עם השלמת כלל התכולה משטח הדירה, אנו מקפידים לבצע מספר פעולות שנועדו בעיקר להוות תשתית למגוון נרחב של פעולות שיפוץ ושירותים נלווים (שחלקם אף מיושמים על ידי אנשי הצוות). פעולות אלו מאפשרות לכם לעשות את הצעד הראשון בחזרה לשגרה לאחר הטראומה הנוראית שעברתם.

פינוי דירה לאחר שריפה –שירותים נלווים

היקף השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" במקרים של פינוי דירה לאחר שריפה, הינם נרחבים ומגוונים, והם מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, לנסות להציל כמה שיותר פריטים ותכולה מתוך שטח הדירה או המבנה שספג את מכת האש.

השירותים הנלווים המוצעים על ידינו כוללים בין היתר את הפעולות הבאות:

 • פינוי התכולה לאתרי פסולת המיועדים לכך על פי חוק

גם במקרים של פינוי מיידי ומהיר, אנו מקפידים לבצע את הליך פינוי התכולה לאתרי פסולת המיועדים לכך על פי חוקי העזר העירוניים. הליך פינוי התכולה שנפגעה במהלך שריפה מבוצע על ידינו באופן המקצועי ביותר באמצעות מכולות מיוחדות ומשאיות ורכבי פינוי המותאמים להובלת חפצים ופריטים שונים מכל סוג.

 • שירותי ניקיון יסודיים

עם השלמת הליכי פינוי דירה לאחר שריפה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים מספר רב של פעולות ניקיון יסודיות בשטח הדירה. פעולות אלו כוללות בין היתר: פינוי תכולה שנשרפה כליל, פינוי פיח, פינוי ארונות קיר ומטבח שנפגעו במהלך השריפה, ניקיון יסודי של כלל שטח הדירה, פעולות חיטוי והשבת המראה המקורי של קירות הדירה ורצפת הדירה.

 • שירותי סיוד וצבע

שירות נלווה נוסף אותו אנו מעניקים במקרי פינוי דירה לאחר שריפה, הינו שירות סיוד מקצועי המטפל בכל מבנה הדירה. שירות סיוד זה נועד להעניק לכם תשתית ראשונית לצרכי שיפוץ עתידיים, וטיפול ראשוני בהעלמת ריחות העשן והשריפה משטח הדירה.

 • שירותי צביעת קירות

במידה ושטח הדירה לא נפגעה במלואו, ובמקרים בהם כוחות הכיבוי הצליחו להתגבר על הלהבות בטרם גרימת נזקים בלתי הפיכים למבנה, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם שירותי צביעת קירות לאחר פעולות הסיוד הראשוניות אותן אנו מבצעים בשטח הדירה.

 • שירותי החלפת בלאי

דירות שנפגעו באופן ישיר ממקור אש, הן לרוב דירות הזקוקות להליך שיפוץ מורחב ומקצועי. במידה ודירתכם נפגעה בצורה חלקית, אנו מעמידים לרשותכם שירותי החלפת בלאי שנועדו לחדש מתקנים שונים ברחבי הדירה שנפגעו בצורה ישירה מאש הלהבות. מתקנים אלו כוללים בין היתר: החלפת דלתות פנים וחוץ, החלפת חלונות, תריסים ורשתות ועוד.

 • הכנת תשתית לצרכי שיפוץ כוללים

שריפה הפורצת בשטח דירתכם עלולה להוביל לנזקים בלתי הפיכים בכל תשתיות הדירה, לרבות, תשתיות מבנה, חשמל, אינסטלציה ועוד. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם שירות הכנה לצרכי שיפוץ כוללים, המיועדים להשיב לדירה את המראה הראוי למגורים. עבודות אלו מתאפשרות באמצעות ידע מקצועי מורחב של אנשי צוות "מומחה פינוי דירה" בכל הנוגע לתשתיות המגורים השונות.

השירותים הנלווים השונים המוצעים לכם במסגרת הליך פינוי דירה לאחר שריפה, הינם שירותים המותאמים באופן ספציפי למצב הדירה לאחר כיבוי הלהבות על ידי צוותי הכיבוי הרשמיים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" ביצענו (לצערנו) מספר רב של שירותי פינוי דירה לאחר שריפה, כאשר כל מקרה לא היה דומה לרעהו ברמת הנזק שהשריפה הותירה אחריה.

פינוי דירה לאחר שריפה הינו שירות המותאם באופן המקצועי והמדויק למצב הדירה, ומתבצע בהתאם להוראות צוותי הכיבוי בשטח, ובהתאם לצרכי ודרישות מזמין השירות.

פינוי דירה לאחר שריפה- כמה זה עולה?

עלויות המחיר נקבעות ברוב המקרים על פי מצבה של הדירה לאחר השלמת פעולות הכיבוי על ידי צוותי הכיבוי הרשמיים. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מתמחרים את מחיר השירות על פי מספר פרמטרים מקצועיים המשפיעים בחלק מהמקרים על תמחור כלל עבודות הפינוי שלנו, ובחלק מהמקרים, מיועדים לצרכי הפינוי הספציפיים של הדירה שנפגעה ממכת האש.

הפרמטרים הקבועים שלנו במהלך תמחור עבודות פינוי כוללות בין היתר:

 1. מטרות הפינוי – בענף הפינוי המקצועי קיימים מספר סוגי פינוי שונים. לכל אחד מסוגי הפינוי השונים קיים מערך אופרטיבי נפרד, המצריך אותנו לבצע היערכות מוקדמת להליך הפינוי, וכמו כן, להעמיד לרשות מזמין העבודה, תכנית פינוי המותאמת לצרכיו ולמטרות הפינוי..
 2. מורכבות הפינוי ומורכבות ביצוע עבודות הניקיון- נקודה מרכזית נוספת המשפיעה על תמחור העבודה, קשורה למורכות הליך הפינוי וביצוע עבודות הניקיון. מיקום הדירה ביחס למבנה, דרכי הגישה אל הדירה, פתחי המעבר בשטח הדירה, כל אלו ועוד מהווים את מורכבות הליך הפינוי, דבר המשפיע באופן ישיר על תמחור שירותי הפינוי השונים.
 3. היקף הציוד המיועד לפינוי – פרמטר נוסף המשפיע על תמחור עלויות השירות, קשור באופן ישיר לכמות הציוד המיועד לפינוי, והיקף עבודות הניקיון הנדרשות בדירה. ככל שפרמטרים אלו הינם רבים יותר כך עלות השירות גבוה יותר. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים להעניק לכם את המחיר הכולל לצרכי ביצוע עבודות הפינוי והניקיון בטרם תחילת העבודות, וזאת על מנת להעניק לכם שירות מקצועי, אמין ויעיל הרבה יותר.

הפרמטרים המשפיעים על תמחור עלויות שירותי פינוי לאחר שריפה, הינם:

רמת הסיכון הקיימת בביצוע פעולות הפינוי

היקף הציוד המקצועי בו נעשה שימוש לצרכי פינוי דירה לאחר שריפה

היקף ציוד המיגון לצרכי הפינוי השונים

כמות אנשי הצוות הנדרשים לביצוע הליך הפינוי

ועוד.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את כל הליכי הפינוי המקצועיים שלנו רק לאחר שלמדנו להכיר את צרכי הפינוי ודרישות הלקוח, ורק לאחר שהעמדנו הסכם התקשרות בינינו לבין מזמין השירות. פעולות אלו נועדו להבטיח לכם את השירות המקצועי ביותר, הבטוח ביותר והיעיל ביותר.

תמחור השירות נקבע ברוב המקרים במהלך ביקורו של הנציג הבכיר מטעמנו בדירה בו פרצה השריפה, ובחלק מהמקרים, לאחר השלמת הליכי הפינוי, אנו מעדכנים את המחיר בהתאם להיקף העבודות והשירותים הנלווים הנדרשים בשטח הדירה.

תמחור עבודות הניקיון

בין השירותים הנלווים המוצעים לכם בתחומי ניקיון דירות ומבנים לאחר שריפה תמצאו: ניקיון ושטיפה יסודית של כל הדירה, חיטוי כיורים, קרמיקות וחרסינות ברחבי הדירה ,חיטוי וחידוש חדרי אמבט ושירותים, פירוק ארונות קיר וארונות מטבח הנמצאים במצבי ריקבון או במצב רעוע במיוחד,חידוש קירות באמצעות קילופן וצביעתן, שירותי סיוד נוספים, הזזת רהיטים וחפצים שונים בתוך חלל הדירה למראה מאוורר יותר ונינוח הרבה יותר של הדירה, שירותי הדברה במקרים בהם התגלו במהלך ביצוע עבודות הפינוי מכרסמים או מזיקים אחרים, שירותי החלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי פוליש, שירותי הסרת כתמים מרהיטי בד וכדומה.

לאורך השנים, טיפלנו בעשרות מקרים של פינוי דירה לאחר שריפה, וברוב המקרים ביצענו גם הליכי ניקיון וחידוש מראה פנים וחוץ הדירה מייד עם סיום הליכי הפינוי.

פינוי דירה לאחר שריפה –למה דווקא אנחנו?

פינוי דירה לאחר שריפה הינו הליך מורכב ומסוכן המחייב אתכם להיעזר בשירותים המקצועיים של בעלי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר בתחומם. הליך פינוי זה חייב להתבצע בהתאם לדו"חות הכיבוי ובהתאם להנחיות של מפקד צוות הכיבוי.

בנוסף, היעילות של הליך פינוי דירה לאחר שריפה משפיעה באופן מכריע על החזרה לניהול חיים נורמאלי ותקין בקרב בעלי הדירה והאנשים המתגוררים בה. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמדים לרשותכם מגוון נרחב של יתרונות מקצועיים, המאפשרים לנו להוביל את תחום הפינוי בישראל גם במקרים של צרכי פינוי דירה לאחר שריפה.

בשורות הבאות נציג בפניכם את כל הסיבות שהופכות אותנו לחברה המובילה בתחומה בישראל!

בגלל הידע המקצועי !

הידע המקצועי העומד לרשותנו בכל הליכי הפינוי האפשריים, מעמיד לרשותכם השירות המקצועי ביותר בתחום!

בגלל שאנחנו משלבים מיומנויות מקצועיות עם ציוד פינוי מקצועי !

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מובילים את תחום הפינוי בכל הקשור לשימוש בציוד מקצועי ומתקדם לצרכי הפינוי. הציוד המקצועי בו אנו נעזרים בשילוב המיומנויות המקצועיות שלנו, מעניקים לכל אחד ואחת מכם הליך פינוי מקצועי יותר, בטוח יותר, מהיר יותר ויעיל הרבה יותר!

בגלל שאנחנו מעניקים  שירות מכל הלב!

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את כל הליכי הפינוי המקצועיים ברמת השירות הטובה ביותר בענף. לאורך כל הדרך, אנו מקפידים לשים דגש מורחב על צרכי הפינוי ודרישות הלקוח, ולמצוא את האיזון בין השניים.

בגלל היצע השירותים הנלווים הנרחב שלנו!

היצע השירותים הנלווים המוצעים על ידינו, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מחזות משודרגת של הדירה. כמו כן, כל השירותים הנלווים מוצעים לכם בהתאמה אישית לדרישות ולצרכים האישיים שלכם.

בגלל שאנו עוסקים בביצוע כל הליכי הפינוי האפשריים !

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" לא עוסקים בתחום זה כעסק צדדי או חלופי, אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עוסקים בכל תחומי הפינוי האפשריים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בענף, ובמסגרת עבודה שוטפת ודינמית מדי יום.

בגלל שאנחנו פועלים מתוך אמינות והגינות!

כלל אנשי הצוות שלנו הינם בעלי ניסיון מוכח בתחומי הפינוי האפשריים. כלל אנשי הצוות (ללא יוצא מן הכלל) אוחזים ברשותם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, המעידה על אופיים, הגינותם ויושרם המקצועי.

בגלל שאנו מספקים פתרונות יצירתיים ב"זמן אמת"

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" לא מותירים שום בעיה העלולה להתעורר במהלך עבודות הפינוי ל-"יד המקרה". אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מקפידים על העמדת תכנית פינוי מאורגנת ומסודרת מראשיתה ועד סופה, ובמידה ועולים וצצים בעיות וסוגיות שונות במהלך הפינוי – הידע המקצועי שלנו בא לידי ביטוי באמצעות הענקת פתרונות יצירתיים לפתרון הבעיה בזמן אמת!

בגלל המחויבות שלנו כלפייך!

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מבצעים את כל הליכי הפינוי במסגרת העמדת הסכם התקשרות בינינו לבין מזמיני השירות. הסכם התקשרות זה הינו מסמך המפרט את מכלול השירותים ופעולות הפינוי הנדרשים במהלך ביצוע עבודות הפינוי. הסכם ההתקשרות הוא למעשה "תעודת הביטוח" שלכם בכל הקשור לביצוע עבודות הפינוי על הצד המקצועי ביותר.

בגלל שאנחנו פועלים בכל רחבי הארץ

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעניקים את שירותינו המקצועיים לקהל לקוחות כלל ארצי. יתרון זה מעניק לכל אחד ואחת מכם, אפשרות ליהנות מכל היתרונות המקצועיים של צוות המומחים!

בגלל שאנחנו הולכים על בטוח!

הדבר הראשון אותו אנו מבצעים בכל הליך פינוי הינו התייחסות נקודתית לכלל ההיבטים הבטיחותיים במהלך קיום עבודות הפינוי. הבטיחות שלנו היא למעשה הביטחון שלכם!

תמיד איתכם!

צוות "מומחה פינוי דירה" הינו צוות מקצועי ומיומן הפועל מזה שנים רבות בתחומי הפינוי השונים. לאורך השנים צברו אנשי הצוות ניסיון תעסוקתי רב בכל תחומי הפינוי האפשריים, דבר המאפשר לנו להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם, היצע נרחב של שירותים ופתרונות פינוי.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" דוגלים במתן שירות מקצועי לכל לקוח ולקוח, ואיננו מתפשרים לא על רמת המקצועיות ולא על רמת השירות בשום מקרה!

לאורך השנים ליווינו משפחות ואנשים ברגעים הקשים ביותר בחייהם, וזאת במסגרת הליך פינוי דירות ירושה, הליך פינוי דירות השייכות לאגרנים כפייתיים והליך פינוי דירות לאחר שריפה. בכל המקרים בהם נדרשנו להתמודד לא רק עם ההיבט המקצועי, אלא גם ההיבט הרגשי של מזמין השירות, הצלחנו להעניק לכל אחד ואחד מהם מעטפת שירותית שליוותה בהגינות וביושרה מקצועית לאורך כל הדרך.

ברוב המקרים, שריפה הפורצת בשטח דירתכם עלולה להוביל לאסון נוראי הן בקיפוח חיי אדם והן בנזק משמעותי לרכוש. שריפות המתרחשות בתוך מבנים, דירות, מחסנים וכדומה, נוטות "להתפשט" במהרה, וזאת משום, שמבנים אלו מאכלסים חפצים וציודים שונים בעלי חומר התלקחות מהיר. בכל פעם כאשר אנו מוזעקים לטיפול בצרכי פינוי דירות לאחר שריפה, אנו מקפידים להגיע למקום המיועד במהירות המרבית, וזאת על מנת לנסות להציל עבורכם כמה שיותר פריטים ותכולה מתוך הדירה. כמובן שאת הליכי הפינוי אנו מיישמים רק לאחר כיבוי והשתלטות מלאה על הלהבות מצד צוותי הכיבוי.

פינוי דירה לאחר שריפה!

עם כיבוי הלהבות והשגת שליטה עליהן, תדרשו לפנות לבעלי מקצוע שונים, לצרכי השבת הדירה לקדמותה, ובראש ובראשונה, למומחים לפינוי דירות. פינוי דירה לאחר שריפה הינו הליך מקצועי החייב להתבצע על ידי בעלי המקצוע בתחום.

פינוי דירה לאחר שריפה כולל בתוכו מספר סכנות הנובעות מגזים מסוכנים שיכולים להימצא באוויר, חוטי חשמל חשופים, רהיטים שנשרפו באופן מלא או חלקי ועלולים להתפוצץ כתוצאה מחום פנימי, או לחילופין, להישבר וכתוצאה מכך לפגוע בעוסקים במלאכה, פיח רב המכסה את הדירה ויוצר מחנק ועוד.

פינוי דירות אלו מחייב אתכם לפנות לבעלי המקצוע המיומנים ביותר, ואותם הוא מחייב לפעול על פי כל כללי הבטיחות האפשריים. פינוי דירות לאחר שריפה הינה מלאכה המתבצעת בניסיון לאתר חפצים, רהיטים וציודים שונים שאינם נפגעו בשריפה, ומצד שני, פינוי דירות לאחר שריפה, נועד לאפשר לבעלי הדירה, להתחיל להשיב את הדירה לקדמותה, ראשית על ידי הוצאת הציוד השרוף ולאחר מכן על ידי שיפוץ המבנה וכדומה.

אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" עומדים לרשותכם ולשירותכם לאורך כל הדרך, החל משלבי פינוי התכולה משטח הדירה ועד להשלמת ביצוע העבודות הנלוות בתוך שטח הדירה ומחוצה לה.

כמו כן, אנו מעניקים לכם ייעוץ מקצועי בכל הקשור לשיפוץ תשתיות הדירה והמבנה, ובחלק מהמקרים אנו אף ממליצים לכם על בעלי מקצוע בתחום החשמל, אינסטלציה ותשתיות אחרות שיעניקו לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר בתחומם.

צוות "מומחה פינוי דירה" הינו צוות מקצועי הפועל בכל תחומי הפינוי האפשריים ללא דופי וללא כל קושי. עבור אנשי הצוות התמודדות עם הליכי פינוי מורכבים, כגון: פינוי דירה לאחר שריפה, הם חלק אינטגראלי מהמקצוע, וברוב המקרים הם מהווים אתגר מקצועי לכל דבר ועניין.

אף אחד מאיתנו לא מעוניין להיות במקום בו הוא נאלץ להזמין שירותי פינוי דירה לאחר שריפה, אך לצערנו, שריפות פורצות בשטחי מגורים מדי יום. אנחנו בצוות "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם את כל הניסיון המקצועי שלנו, את כל היכולות המקצועיות שלנו ואת כל הציוד המתקדם והמקצועי העומד לרשותנו, וכל זאת על מנת להעניק לכם את הפתרון המהיר והמקצועי ביותר בתחום פינוי דירה לאחר שריפה.

זה הזמן להכיר מקרוב את היכולות המקצועיות של צוות "מומחה פינוי דירה" לצרכי פינוי דירה לאחר שריפה!

קטגוריה:
form-img
 • קדימה צרו איתנו קשר

  שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
  בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

  או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!