השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו במומחה פינוי דירה עוסקים ומתמחים בכל סוגי הפינוי כבר למעלה מ-25 שנה. לאורך השנים, ביצענו מאות הליכי פינוי בדירות השייכות לאגרנים כפייתיים. על תופעת האגרנות הכפייתית x27והשלכותיה תוכלו לקרוא בעשרות מאמרי תוכן מקצועיים המופיעים באתר זה.

פינוי דירות אגרנות במספר שלבים מקצועיים

הניסיון רב השנים שלנו בתחום הפינוי בכלל ובתחום פינוי תכולות אגרנות בפרט, הוכיח לנו שהליכי הפינוי חייבים להיות מיושמים במספר שלבים מקצועיים המהווים חלק בלתי נפרד מהעשייה המקצועית שלנו. שלבים אלו כוללים בין היתר:

 • שלב חיטוי מקדים של סביבת המגורים על מנת להרחיק מכרסמים וחרקים העלולים להוות מטרד בעת הפינוי עצמו.
 • שלב מיון התכולה במסגרתו אנו מוציאים משטח הדירה באופן ראשוני את כל פריטי התכולה המהווים סכנה מוחשית לאנשים המצויים בדירה בעת הליך הפינוי.
 • שלב פינוי התכולה והעברת פריטי תכולת האגרנות לאתרי פסולת מורשים או אתרי מחזור.
 • שלב השירותים הנלווים במסגרתו אנו מחטים, מנקים, צובעים ומארגנים את סביבת המגורים מחדש.

כל אחד מהשלבים הנ"ל מיושמים על ידי מומחה פינוי דירה באמצעות צוותי פינוי מיומנים ומנוסים ובאמצעות ציוד פינוי מקצועי המאפשר לנו לבצע הליכי פינוי מהירים, יעילים ובטיחותיים גם במקרים בהם מדובר בדירות ישנות ומוזנחות העמוסות בתכולת אגרנות מכל סוג.

מתי אדע שהאדם הקרוב אליי סובל מתופעת האגרנות?

כאמור לעיל, תופעת האגרנות הכפייתית מתאפיינת במלאכת איסוף ואגירה קדחתנית של פריטי תכולה מכל סוג. רבים מהאגרנים הכפייתיים מתכחשים לכך שהם סובלים מהתופעה, ורבים מהם נוהגים לתרץ את מלאכת האגירה בתירוצים שונים ומשונים כגון: "אני מתכוון לשפץ את הארון הזה ולמכור אותו", "אני עומדת לתרום את כל התכולה שבביתי" וכדומה.

ברגע בו האדם הקרוב אליכם מתחיל לאסוף חפצים מהרחוב או ברגע בו דירתו עמוסה בפריטים ישנים, חסרי תועלת או שימוש, זה הרגע שבו אתם אמורים להבין שהוא סובל מהתופעה המכונה: אגרנות כפייתית, ולסייע לו בכל דרך העומדת לרשותכם.

האם ניתן להתגורר בדירות אגרנות בכלל לאחר פעולת הפינוי?

דירות אגרנות כפייתית מתאפיינות גם בצפיפות ועומס פריטים וגם בתחלואים שונים כגון: עובש ופטרת על הקירות, שברים וסדקים במערכות ריהוט בהן נעשה שימוש, מכרסמים וחרקים בכל שטח הדירה, ריח צחנה, בלאי במערכות חשמל ואינסטלציה ועוד מפגעים נוספים בהתאם לסוג התכולה הנאגרת על ידי בעל הדירה.

אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, מייד לאחר השלמת הליכי הפינוי המקצועיים על ידינו, מאפשרים לכל אחד ואחת מהאגרנים הכפייתיים או מזמיני השירות, ליהנות מסביבת מגורים נקייה ומאורגנת מחדש, וזאת באמצעות הליכי ניקיון יסודיים, חיטוי כללי של שטח הדירה, סיוד וצביעת הדירה, הדברת הדירה ותיקון בלאי במתקני הדירה השונים.

האם ניתן להחלים מאגרנות כפייתית?

אגרנות כפייתית היא תופעה נפוצה מכפי שניתן היה לחשוב, ועם השנים פותחו טיפולים רבים ויעילים, אם פסיכולוגיים ואם פסיכיאטריים, שעשויים לשפר משמעותית את מצבו של האגרן הכפייתי ואף להביא, במקרים מסוימים, לכדי החלמה מלאה מן ההפרעה.

השלב הראשון בטיפול בבעיית האגרנות הכפייתית הוא מודעות לבעיה. ברוב המקרים מדובר בשלב בעייתי מאוד, וזאת כיוון שרוב האגרנים הכפייתיים כלל לא מודעים לכך שיש להם בעיה. גם אלה שמודעים לבעיה, חוששים מאוד מפנייה לעזרה בשל החשש שיכריחו אותם לפנות את החפצים הרבים שאספו במהלך השנים, אליהם הם קשורים בקשר סנטימנטלי עמוק. בנוסף לכך, רבים מן האגרנים הכפיתיים נוטים להתבודד ולהסתגר כתוצאה מן הבעיה שלהם, מה שמקשה מאוד על אנשים אחרים להגיש להם עזרה.

לכן, כבני משפחה וחברים של האגרן הכפייתי, כדאי לנסות להגיע אל האגרן למרות ניסיונותיו להתבודד, לנהוג עמו בכבוד וברגישות ועם זאת לנסות להגיש לו עזרה ולשכנע אותו לפנות לטיפול.

טיפול התנהגותי בשילוב פינוי דירה

אחת מן השיטות הפסיכולוגיות המוכחות בטיפול באגרנות כפייתית הינה שיטת הטיפול ההתנהגותי, אשר מאפשרת לאגרן לזהות את דפוסי החשיבה הבעייתיים שלו ולפיכך גם לשלוט בהם. לצורך הטיפול, כדאי לפנות אל שירותיו של מטפל אשר מתמחה באופן ספציפי בטיפול באגרנים כפיתיים, ובעל ניסיון עשיר בתחום זה. בנוסף לכך, במידה והאגרנות גרמה להתפתחות בעיות נפשיות נוספות (כפי שאכן קורה במקרים רבים), כדאי לקחת זאת בחשבון ולטפל גם בבעיות אלה.

מובן שטיפול פסיכולוגי אינו יכול להיות שלם ללא פינוי הדירה. את פינוי הדירה ניתן לבצע תוך התחשבות באגרן הכפייתי, ובנוכחות המטפל- כך ניתן להפוך את יום הפינוי לאירוע חיובי ובונה עבור האגרן, שיהווה נדבך בלתי נפרד מתהליך הטיפול וההחלמה.

רוצים לדעת יותר על תופעת הארגנות הכפייתית? צרו איתנו קשר עוד היום, חייגו עכשיו: 03-9240718

form-img
 • קדימה צרו איתנו קשר

  שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
  בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

  או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!