השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי דירות אגרנות-כיצד?

פינוי דירות אגרנות-כיצד?

פינוי דירות אגרנות הינו הליך מקצועי המיושם על ידינו ב-מומחה פינוי דירה כבר יותר מ-20. במסגרת שירות זה אנו ממיינים ומפנים את תכולת האגרנות משטח הדירה, ולאחר מכן אנו מבצעים מגוון רחב של פעולות ניקוי וחיטוי אשר נועדו להשיב את חלל הדירה לסביבה ראויה למגורי אדם.

במסגרת הליכי פינוי אגרנות, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מפנים את כל תכולת האגרנות הקיימת בדירה, החל מפריטי ג'אנק ישנים, דרך תכולת אגרנות מכל סוג ועד לפריטי אגרנות מכל הבא ליד, לרבות, אגרנות של בקבוקי פלסטיק, אגרנות של מוצרי נייר על כל סוגיו, אגרנות של בגדים ישנים, אגרנות שמקורה באספנות כפייתית וכדומה.

פינוי דירות אגרנות זה השטח שלנו כבר למעלה מ-25 שנה!

הליכי הפינוי שלנו מיושמים על ידי צוות פינוי מקצועי ומנוסה בראשותו של שי-גולד, קבלן פינוי מוסמך בעל וותק מקצועי של יותר מ-25 שנה. את הליכי הפינוי אנו מקפידים לבצע באמצעות ציוד פינוי מקצועי ובמידת הצורך אנו מבצעים חיטוי מקדים של שטח הדירה המאפשר לנו לבצע את הליכי הפינוי על הדרך הבטוחה ביותר –ללא תחלואים ומפגעים סביבתיים ותברואתיים.

כמו כן, אנו מקפידים לבצע הליך מיון מקדים של כל פריטי תכולת האגרנות, ובחלק מהמקרים אנו עושים זאת בשיתוף פעולה מלא מצד האגרן. הליך המיון המקדים נועד למיין ולסנן את פריטי התכולה 22שאינם ראויים לשימוש לבין אילו בהם ניתן לעשות שימוש עתידי.

אנחנו ב-מומחה פינוי דירה פועלים בכל תחומי הפינוי האפשריים ומתחמים בעיקר בפינוי דירות אגרנות ודירות ישנות ומוזנחות העמוסות בפריטי תכולה מכל סוג ובכל גודל. אם גם אתם רוצים להפוך בית מוזנח לבית מבריק ומצוחצח, אצלנו ב-מומחה פינוי דירה תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותי ניקיון, ארגון וסדר בגמר הליך הפינוי. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותי חיטוי וניקיון יסודי של כל שטח הדירה, שירותי סיוד וצבע להרחקת מפגעים משטח קירות הדירה, שירותי הדברה להרחקת מזיקים ומכרסמים משטח הדירה וסביבתה, שירותי תיקון בלאי לאלמנטים בסיסיים בשטח הדירה כגון: חלונות, תריסים, ארונות מטבח וכדומה.

מומחה פינוי דירה- מתמחים במתן מענה מיידי לסובלים מאגרנות כפייתית

הניסיון המקצועי אותו רכשנו בתחום פינוי דירות אגרנות, מאפשר לקהל לקוחותינו להתייעץ איתנו במגוון נושאים הנלווים לתופעת האגרנות הכפייתית. לאורך השנים, סייענו, ייעצנו והדרכנו משפחות רבות הנאלצות להתמודד עם בן משפחה הסובל מאגרנות כפייתית.

אם גם אתם מתמודדים עם בן/בת משפחה הסובל מתופעת האגרנות הכפייתית, ואם גם אתם עומדים חסרי אונים אל מול התופעה, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולהיוועץ יחד איתנו בכל הנוגע להתמודדות המורכבת עם הורה הסובל מתופעת האגרנות הכפייתית.

אל תתנו לחבר או לקרוב המשפחה שלכם לסכן את עצמו

מעבר להיותה של האגרנות הכפייתית תופעה נפשית בעייתית שמורידה את איכות החיים באופן משמעותי, ברוב המקרים מדובר בתופעה שיש בה סיכון ממשי לבריאותו של האגרן הכפייתי, של בני המשפחה החולקים עמו את הדירה, ובשלבים מתקדמים של ההפרעה- אפילו לשכנים.

לאיסוף זבל בבית יש לא מעט השלכות. ראשית כל, הדירה מגיעה למצב בו לא ניתן לנקות ולטפח אותה כלל. החפצים המצויים בדירה רבים כל כך עד שכל ניסיון לנקות מאחוריהם יעלה בתוהו, ולכן אבק ולכלוך של שנים מצטברים- מה שעלול לגרום או להחמיר בעיות במערכת הנשימה. יתרה מכך, בדירה עלולים להתפתח גם זיהומים שונים, גרועים בהרבה מאבק גרידא- שכבות עבות של עובש, תיקנים ומכרסמים הם רק חלק מן התופעות הלא נעימות בהם נתקלים לא פעם ולא פעמיים בדירותיהם של אגרנים כפיתיים שלא טיפלו בעצמם מעולם.

עניין נוסף הוא סכנת המפולת, הטמונה בעובדה שערימות החפצים גבוהות ונערמות למן הרצפה ועד לתקרה. בכלים מקצועיים אמנם ניתן להתמודד עם התופעה ללא פגע, אך אדם החי בדירה בהחלט עלול להפגע מנפילת חפצים. לכן, אם אתם מכירים אגרן כפייתי, כדאי לפנות לחברת הפינוי ללא דיחוי.

ביצוע העבודה בקלות ובמהירות

כפי שנכתב במאמר זה, חברת מומחה פינוי דירה עוסקת מזה שנים רבות בתחום של פינוי האגרנות הכפייתית. לכן, החברה תוכל לספק מענה יעיל ומהיר מאוד בכל מקרה, גם כאשר הדירה נראית מוזנחת ועמוסה בחפצים באופן כמעט בלתי אפשרי. גם משימה שנראית כאילו היא עלולה לקחת ימים רבים באמצעים ביתיים, תיקח יום או יומיים בלבד של עבודה בשימוש בטכניקות מקצועיות, בכלים מיוחדים ובניסיון הרב שנצבר בעקבות שנים של עבודה. בתום התהליך, לא ניתן יהיה לזהות את הדירה- לפתע היא תהיה פנויה ונעימה.

לפרטים נוספים אודות השירות המקצועי שלנו בתחום פינוי דירות אגרנות חייגו עכשיו: 03-9240718

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!