השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

"מהם השלבים בפינוי דירה? קראו ותדעו"

"מהם השלבים בפינוי דירה? קראו ותדעו"

מיומנו של מפנה דירות:

"אלו השלבים שבהם אנו מפנים דירות של אגרנים"

ארבעת השלבים הינה שיטה מקצועית לפינוי דירות ובתים אשר פותחה ושוכללה על ידי שי גולד, קבלן פינוי מוסמך, וותיק ומנוסה, העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים זה למעלה מ-25 שנה. בשורות הבאות תוכלו למצוא ראיון אישי אותו קיימנו עם שי גולד ובמהלכו הוא מסביר לנו על שיטת ארבעת השלבים ועל כל היתרונות הנלווים אליה.

שלום שי, אשמח אם תסביר לגולשים מהי שיטת ארבעת השלבים לפינוי דירות ובתים

"שיטת ארבעת השלבים לפינוי דירות ובתים, היא למעשה שיטה מקצועית בה אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, צוות הפינוי המקצועי הפועל בראשותי, עושים שימוש מדי יום. שיטה זו פותחה לאור הניסיון הרב אותו צברתי לאורך 25 שנות פעילותי בענף הפינוי, והיא מתמקדת בכל ההיבטים הנלווים להליך הפינוי המקצועי".

מה הם אותם ארבעת שלבים המרכיבים את השיטה?

"שיטת ארבעת השלבים שפותחה על ידי כוללת את השלבים הבאים: השלב הראשון הוא למעשה ביקור מקדים של אנשי צוות הפינוי בדירה המיועדת לפינוי. שלב זה נועד לצורך סקירה של שטח הדירה ודרכי הגישה אליה, ומתן שירותי ייעוץ לבעל הדירה בנוגע לאופן ביצוע הליך הפינוי.

בשלב השני של השיטה אנו מקיימים פעולה המכונה על ידינו: מיון תכולה מקדים. בשלב זה אנו ממיינים את כל פריטי התכולה המיועדים לפינוי משטח הדירה. פעולת המיון מיועדת גם לצרכי ריכוז כל פריטי התכולה בנקודה מסוימת של הדירה וגם לצרכי בדיקה מחודשת של בעל התכולה בנוגע לשאלה אילו פריטים הוא בוחר לפנות ואילו פריטים הוא מעדיף לשמור. השלב השלישי בשיטת ארבעת השלבים הוא למעשה השלב בו אנו מבצעים את עבודות הפינוי בפועל. בשלב זה אנו פועלים לפינוי מהיר, יעיל ובטוח של פריטי התכולה המצויים בשטח הדירה, וזאת בהתאם להיקף התכולה וסוג התכולה. שלב זה מיושם בשני שלבים נפרדים, הראשון: העברת כל פריטי התכולה משטח הדירה למכולת הפינוי אותה אנו מציבים מחוץ לדירה, והשני: העברת מכולת הפינוי באמצעות רכבי פינוי או משאיות פינוי אל אתרי הפסולת המורשים הנמצאים בסביבת המגורים"

מהו השלב הרביעי בשיטת ארבעת השלבים לפינוי דירות ובתים?

"עם סיום עבודות הפינוי בשטח הדירה, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, מעמידים לרשות מזמין השירות אפשרות לביצוע עבודות ניקיון, ארגון וסדר בשטח הדירה. עבודות אלו מיושמות על ידינו בהתאם למצב הדירה לאחר הליכי הפינוי, והם כוללים בין היתר: ניקיון יסודי של שטח הדירה, ביצוע עבודות פוליש והבקרה, חיטוי חדרי אמבט, כיורים, קרמיקות וכדומה, סיוד וצביעת קירות הדירה, תיקון והחלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי הדברה ועוד".

האם השלב הרביעי מתקיים בכל פעולות פינוי אותה אתם מבצעים?

"לא בהכרח. השירותים הנלווים המוצעים ללקוח במסגרת השלב הרביעי לפינוי דירה הינם שירותים הכרוכים בתשלום נוסף מעבר למחיר הפינוי עצמו, ולכן הבחירה האם לקיים את השלב הרביעי או לא היא של הלקוח בלבד. כמו כן, אנו מציעים את השירות אך ורק במקרים בהם מצב הדירה מחייב את בעל הדירה לביצוע עבודות ניקיון בשטח הדירה".

באילו מקרים השלב הרביעי הינו הכרחי?

"ביצוע עבודות הניקיון והסיוד בשטח הדירה הינו הכרחי בכל אותם מקרים בהם הדירה בה ביצענו את עבודת הפינוי הינה דירה ישנה, דירה מוזנחת, דירה השייכת לאגרן או אספן כפייתי, דירה שהייתה סגורה למשך תקופה ממושכת ועוד. כמו כן, ישנם מקרים בהם גם בדירות חדשות יחסית אנו מבצעים עבודות ניקיון, ארגון וסדר, וזאת לצרכי השבחת הנכס".

 

 

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!