השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

"שלב שלב. מהי הדרך הנכונה לפינוי דירה בתל אביב?"

"שלב שלב. מהי הדרך הנכונה לפינוי דירה בתל אביב?"

מיומנו של מפנה דירות:

"מפנים דירת ירושה בתל אביב? אלו ארבעת השלבים"

פינוי דירות ירושה הינו הליך פינוי מאתגר המחייב את מעורבותם של צוותי פינוי מיומנים ומקצועיים. פינוי דירות ירושה בתל אביב, בדומה לכל הליך פינוי אחר המתקיים בעיר הגדולה, מחייב את צוותי הפינוי להתייחס למספר פרמטרים מקצועיים הנלווים להליכי הפינוי בעיר ללא הפסקה ועמוסת התנועה. בשורות הבאות תוכלו למצוא ראיון מקצועי אותו קיימנו עם שי גולד, קבלן פינוי מוסמך ומנוסה המתמחה בפינוי דירות ירושה, במסגרתו הוא מתייחס לאותם פרמטרים מקצועיים שיש לקחת בחשבון בעת פינוי דירות ירושה בתל אביב.

מה ההבדל בין הליכי פינוי דירות המתקיימים בתל אביב לבין הליכי פינוי המתקיימים מחוץ לתל אביב?

"ההבדל המהותי בפינוי דירות בתל אביב לבין פינוי דירות מחוץ לתל אביב, קשור כמובן לעומס התנועה בעיר הגדולה. הרחובות הצרים, עומסי התנועה בכל רחבי העיר והריחוק בין אתרי הפסולת המורשים לבין שכונות העיר, מקשים באופן טבעי על הליך הפינוי ומחייבים את צוותי הפינוי להיערך בהתאם".

אם כך, מה הם הפרמטרים אליהם מומלץ להתייחס בעת הליך פינוי דירות ירושה בתל אביב?

"פינוי דירות ירושה בתל אביב הינו שירות המוצע לקהל לקוחותינו לאורך כל ימות השנה. במסגרת שירות זה, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, מקפידים על תכנון הליך הפינוי בהתאם לארבעה שלבים מקצועיים הכוללים:

 1. הליך מיון מקדים של כל התכולה המיועדת לפינוי- הליך זה מיועד לצרכי אריזת פריטי תכולה כאלו ואחרים באופן האידיאלי ביותר לצרכי פינוי בעיר הגדולה ובכל מקום אחר.
 2. תכנון מסלול הפינוי משטח הדירה אל אתר הפסולת האזורי- תכנון זה מאפשר לנו לגבש מסלולי נסיעה חלופיים במידה וקיימים עומסים רבים בכבישי העיר ובצירי התנועה המובילים לאתר הפסולת.
 3. פירוק מקדים של מערכות ריהוט מסורבלות וכבדות משקל והליך מקדים של פירוק ארונות קיר וארונות מטבח ישנים- הליך זה מאפשר לנו לייעל את הליך הפינוי ולקצר באופן משמעותי את זמני הפינוי.
 4. הצבת שלטי אזהרה והסבר בסביבת המגורים בנוגע להליך הפינוי

כמו כן, מומלץ לבחון את הליך הפינוי באמצעות הצבת שרוולים המוצאים מפתחי הדירה היישר אל מכולת הפינוי המוצבת בצמוד למבנה המגורים"

האם קיימים הבדלים נוספים בין הליכי פינוי דירות ירושה בתל אביב לאילו המתקיימים מחוצה לה?

"כאחת מהערים הגדולות והוותיקות ביותר בישראל, היקף הדירות הישנות בתל אביב הינו רחב יותר מהממוצע הארצי, ולכן, מחובתם של צוותי הפינוי להיערך בנוסף לכל ההיבטים הנלווים לפינוי דירות ירושה גם להיבטים הנלווים להליכי פינוי מדירות ישנות שברוב המקרים מצריכות מצוותי הפינוי התייחסות מיוחדת".

מה היא ההתייחסות הנדרשת להליכי פינוי מדירות ישנות?

"פינוי דירות ישנות, בין אם הוא מיושם במסגרת פינוי דירות ירושה ובין אם מיושם לצרכי פינוי אחרים, מחייב את צוותי הפינוי לבחון את מצב הדירה טרם תחילת עבודות הפינוי, וזאת לצורך קיומה של בדיקה מקיפה בנוגע למפתחי הדירה ותקינותם. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, מעמידים לרשות מזמיני שירותי הפינוי בדירות ישנות, מגוון רחב של שירותים נלווים להליכי הפינוי. שירותים אלו מיועדים לצרכי שדרוג חלל המגורים בשטח הדירה, והם כוללים בין היתר: ניקיון יסודי של שטח הדירה, חיטוי חדרי אמבט, רחצה ושירותים, חיטוי כיורים, קרמיקה וברזים, סיוד וצביעת קירות, שירותי הדברה ועוד מגוון רחב של שירותים המותאמים למצב הדירה הישנה מייד לאחר השלמת הליך הפינוי. בדומה לכל הליך פינוי אחר המיושם על ידינו, גם במסגרת פינוי דירות ירושה בתל אביב, אנו מקפידים לשים דגש על ההיבט הרגשי הנלווה להליך הפינוי בקרב מזמיני השירות בעלי היכרות אישית עם המנוח".

form-img
 • קדימה צרו איתנו קשר

  שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
  בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

  או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!