השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

מומחיות ומקצועיות בפינוי דירה לכל מטרה – זה המוטו שלי

מומחיות ומקצועיות בפינוי דירה לכל מטרה – זה המוטו שלי

מוצאים את עצמכם מתמודדים עם כמויות גדולות של פריטי תכולה ישנה או לא שימושית? מחפשים אחר פתרון מהיר ומקצועי לפינוי פריטי תכולה ישנים משטח הדירה? אצלנו ב-מומחה פינוי דירה תוכלו למצוא את כל שירותי הפינוי האפשריים במקום אחד!

פינוי דירות לכל מטרה

פינוי דירות היא למעשה הגדרה כוללת למגוון רחב של שירותי פינוי המיושמים על ידינו בהתאם למטרת הפינוי, היקף התכולה המיועדת לפינוי, סוג התכולה ומשקלה ובהתאם למקום בו אמורות להתבצע עבודות הפינוי. כל אחד משירותי הפינוי המקצועיים שלנו מנוהלים ומתוכננים על ידי שי גולד, קבלן פינוי מוסמך ומנוסה בעל וותק מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הפינוי.

פינוי דירות- כל השירותים

בין יתר הפעולות המקצועיות המוצעים לכם על ידינו במסגרת שירותי פינוי דירות תוכלו למצוא:

 • מיון מקדים של פריטי התכולה העומדת לרשותכם
 • אריזת תכולת הפינוי בהתאם לקטגוריות מוצר שונות (מוצרי חשמל, מערכות ריהוט, בגדים, ספרים וכדומה)
 • פירוק ארונות קיר וארונות מטבח
 • פינוי תכולה כבדת משקל באמצעות מנגנוני הרמה (ליפטים) ומנוף
 • הובלת התכולה המפונית משטח הדירה לאתרי פסולת ומחזור באמצעות מכולות פינוי ורכבי פינוי

בנוסף, אנו מקיימים פעולות נלוות להליך הפינוי מייד עם סיומו. פעולות אלו הינן בתשלום סמלי נוסף והן כוללות:

 • סיוד שטח הדירה
 • צביעת קירות
 • הרחקת מזיקים באמצעות שירותי הדברה
 • ניקיון יסודי של שטח הדירה וארגון מחדש של פריטי התכולה המצויים בה
 • חיטוי חדרי אמבט, שירותים וחלל המטבח
 • תיקון או החלפת בלאי בשטח הדירה

מומחה פינוי דירה- המומחים לכל סוגי הפינוי האפשריים

אנחנו ב-מומחה פינוי דירה עוסקים ומתחמים בכל שירותי הפינוי האפשריים, החל מפינוי דירות לקראת מעבר בין דירות, דרך פינוי דירות ירושה ועיזבון ועד לפינוי דירות אגרנות השייכות לאגרנים או אספנים כפייתיים. הידע המקצועי העומד לרשותנו מבטיח גם לכם הליך פינוי מקצועי, מהיר ואיכותי המיושם באמצעות ציוד פינוי מקצועי והקפדה יתרה על כללי הבטיחות לאורך כל שלבי הפינוי.

form-img
 • קדימה צרו איתנו קשר

  שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
  בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

  או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!