השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

"פינוי דירה עושים רק עם צוות מומחה ומקצועי"

"פינוי דירה עושים רק עם צוות מומחה ומקצועי"

מיומנו של מפנה דירות:

"כך הפכתי למומחה בתחום פינוי דירות"

מומחה פינוי דירה הינו צוות פינוי מקצועי המנוהל על ידי שי גולד, קבלן פינוי מוסמך העוסק בכל תחומי הפינוי האפשריים כבר למעלה מ-25 שנה. בשורות הבאות קיימנו ראיון אישי עם שי גולד במהלכו הוא ציין בפנינו את כל העבודות ההופכות את צוות מומחה פינוי דירה לצוות הפינוי המוביל והמקצועי ביותר בישראל.

מה הם השירותים המוצעים על ידי מומחה פינוי דירה?

"אנחנו ב-מומחה פינוי דירה עוסקים בכל תחומי הפינוי הקיימים, החל מפינוי תכולת דירות ובתים, דרך פינוי דירות ירושה, פינוי מחסנים, פינוי מקלטים ועד לשירותי פינוי ייחודים ובלעדיים כגון: פינוי דירות אגרנות, פינוי פסולת מדירות, פינוי גגות, פינוי דירות לאחר שריפה ועוד".

מה הופך את מומחה פינוי דירה לצוות הפינוי המוביל ביותר בישראל?

"בראש ובראשונה הניסיון המקצועי אותו אנו מעמידים בפני מזמין השירות. אני באופן אישי עוסק בענף הפינוי כבר יותר מ-25 שנה, דבר המקנה לי ניסיון רב בכל הנוגע לביצוע הליכי פינוי מורכבים. דבר שני זה היכולות המקצועיות של כל אחד מאנשי הצוות הפועלים עימי. יכולות אלו מבוססות על ניסיון וידע מקצועי בתחום הפינוי, וזאת מכיוון שאנו מבצעים מדי יום בין שלושה לחמישה הליכי פינוי שונים בכל רחבי הארץ.

דבר נוסף ההופך אותנו לצוות הפינוי המוביל והמקצועי ביותר בישראל הוא נושא הציוד המקצועי העומד לרשותנו. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מקפידים לבצע את הליכי הפינוי באמצעות ציוד פינוי מקצועי המותאם לכל הליך פינוי באופן אישי, וזאת בהתאם לסוג התכולה אותו אנו אמורים לפנות, משקל התכולה, דרכי הגישה לדירה וכדומה".

מהו הערך המוסף אותו אתם מציעים ללקוח?

"השילוב בין אמינות, מקצועיות ובטיחותיות הם אלו המהווים את הערך המוסף המוצע על ידינו ללקוח. ברמת האמינות אנו מקפידים על הצגת תעודת יושר מטעם משטרת ישראל בפני מזמין השירות, וכמו כן, אנו מקפידים לערוך הסכם התקשרות במסגרתו אנו מעלים על כתב את כל ההתחייבות שלנו כלפי הלקוח. ברמת המקצועיות אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מניסיון רב שנים ומוניטין עשיר בתחום הפינוי, וברמת הבטיחותיות אנו מקפידים לבצע את כל עבודות הפינוי בהתאם לכל כללי הבטיחות האפשריים".

האם בנוסף לשירותי הפינוי אתם מעניקים ללקוחות שירותים נוספים?

"בהחלט. אנחנו ב-מומחה פינוי דירה, מאפשרים ללקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של שירותים הנלווים לפעולות הפינוי שלנו. שירותים אלו כוללים בין היתר: שירותים להשבחת נכסים באמצעות פעולות ניקיון וסיוד בשטח הדירה, שירותי ניקיון יסודיים, שירותי הדברה, שירותי סיוד וצבע, שירות להובלות קטנות של פריטי תכולה כאלו ואחרים, שירותי פינוי עם מנוף, שירותי פינוי למגזר העסקי, לרבות, פינוי משרדים, חנויות, מפעלים ובתי עסק, שירותי תיקון והחלפת בלאי בשטח הדירה, שירותי פינוי גזם ועוד מגוון רחב של שירותים המותאמים לצרכי הלקוח ודרישותיו".

האם השירות המוצע על ידיכם הינו כלל ארצי?

"אנחנו ב-מומחה פינוי דירה פועלים אומנם בכל חלקי הארץ, אך עיקר הפעילות שלנו מתמקדת בערים הבאות: ירושלים, מודיעין, תל אביב, ראשון לציון, חולון, בת-ים, פתח תקווה, רמלה, לוד, רחובות, הרצליה, נתניה ועוד. במידת הצורך אנו מגיעים לכל מקום אחר ברחבי הארץ וזאת בהתאם ללוח הזמנים העומד לרשותנו".

שאלה אישית לסיום, מה הם רגעי הסיפוק שלך מהעבודה?

"המבט בעיניהם של מזמיני השירות בגמר העבודה הוא זה הנותן לי סיפוק רב מעבודתי. המבט שלהם נעשה נוצץ ברגע בו הם מבחינים בשינוי המהותי שחל בדירתם לאחר השלמת עבודות הפינוי על ידי".

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!