השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי וניקיון גג לקראת החורף

פינוי וניקיון גג לקראת החורף

הכן ביתך לחורף. זה הזמן. כבר התחלתם להרגיש את הטפטוף מהגג? רוצים לזפת אחת ולתמיד את הגג ולפתור את הבעיה החורפית הזו? אבל עוד לפני זיפות יש משהו רציני שעוצר אתכם. כל מזפת או חברת איטום שתגיע לבניין ותעלה אל הגג ידרשו מכם ראשית לכול לפנות את כל הפסולת והחפצים המיותרים ולהכין את השטח לעבודה.

מי יפנה את לשלשת היונים?

אבל הפעולה הזו היא קשה ולא נעימה. מי בדיוק יבצע אותה? מי יכול לעלות לגג ולפנות את הלשלשת שהצטברה שם במשך השנים? מי עושה פינוי וניקיון גג? חבל לכם להתעכב בחיפושים. פנו אלינו לחברת שי וגלו שיש לנו התמחות מיוחדת בתחום הזה של פינוי פסולת שהצטברה.

פינוי דודים ישנים

גם מכשור ישן אנחנו מפנים מהגג. נוריד לכם מגג הבניין את הדודים הלא פעילים שנשארו על הגג רק מחוסר יוזמה ואי בהירות לגבי האיש שהתפקיד הזה מוטל עליו. אנחנו באים לבניין עולים לגג ועורכים פינוי כללי של כל מה שלא צריך להישאר שם. מכינים את השטח לקראת איטום מקצועי.

מתמודדים עם תנאי שטח קשים

אנחנו בחברה יודעים להתמודד עם כל תנאי שטח. אנחנו מבצעים את העבודה בלי להתפנק. מוצאים את הדרך להוריד את הפסולת ואת החפצים הישנים בצורה הטובה והיעילה ביותר. מסתדרים גם עם בניינים שאין להם חנייה מסודרת. הזמינו אותנו ותראו כמה מהר יכול הגג שלכם להיות מפונה ונקי. למה אתם מחכים? ידעתם שלשלת יונים מהווה מפגע תברואתי לסביבה? אתם יודעים שחפצים מיותרים ומקולקלים הם מטרד שסופח אבק ונעשה קשים לפינוי ככל שעובר הזמן?

פינוי חול מהגג

יש לכם חולות על הגג? אל תדאגו יותר מידי. גם את החול אנחנו נפנה לכם מהגג וכך תוכלו להזמין בלב שקט חברת איטום שתעשה לכם את האיטום לו אתם נזקקים בצורה טובה ומהירה. כי רק על גג מפונה ונקי אפשר לעבוד כמו שצריך.

פינוי אדניות

וזה לא משנה מה יש לכם על הגג, גם אם על הגג יש לכם אדניות ענקיות שבעבר היוו קישוט ונוי. אנחנו נפנה אותם. הם כבדים ומסורבלים, אנחנו יודעים. אבל זה התחום שלנו ואת פינוי וניקיון גג אנחנו יודעים לעשות בצורה הטובה ביותר. הזמינו אותנו ותראו את צורת העבודה שלנו, את ההתייחסות שלנו לכל הפרטים הקטנים. את היסודיות, ואת היחס שלנו ללקוחות שלנו.

אוהבים לקוחות מרוצים!

כי אנחנו אוהבים לקוחות מרוצים. עושים הכול כדי שהם אכן יהיו מרוצים מהעבודה שעשינו להם. מפנים ברגישות ובמהירות. שומרים על הניקיון של הבניין ולא מרעישים בשעת העבודה. עושים הכול בצורה שקטה ומהירה. בקרוב ממש תוכלו ליהנות מגג נקי וחף מחפצים מיותרים ומפסולת מציקה. כי פינוי זה מקצוע של ממש.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!