השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי זבל מהגג לפני זיפות

פינוי זבל מהגג לפני זיפות

חשבתם לבצע זיפות לגג של הבניין? סוף סוף הצלחתם להגיע להסכמה מלאה בין דיירי הבניין בדבר חשיבות הזיפות והאיטום של הגג. היזהרו שלא תיתקעו שוב! כי יש פעולה נוספת שאתם חייבים לבצע אותה לפני שאתם מסכמים עם חברת איטום! אתם יודעים בכלל מה יש לכם על הגג?

פינוי אנטנות ישנות

לפעמים אנשים משקיעים מחשבה וזמן בארגון הבית וחלקי הבניין הגלויים והם לא מתארים לעצמם מה קורה שם למעלה, מעל לראש שלהם על הגג. פעמים רבות אנחנו מגלים גגות של בנינים שיש בהם הזנחה איומה. המון לשלשת של יונים, הרבה חול שהצטבר במשך השנים, וגם דודי שמש ישנים או אנטנות מקולקלות. כל חברת זיפות שתגיע לשטח תדרוש פינוי לאלתר כדי לאפשר את הזיפות. כך אי אפשר לעבוד!

פינוי פסולת מהגג בעזרת מנוף

גם אם יש לכם על הגג המון פסולת וגרוטאות אנחנו נבצע עבורכם את הפינוי בצורה יעילה ומהירה. כי בעזרת מנופים ניתן לפנות את הגרוטאות הללו בצורה הקלה ביותר. בלי להסתובב בתוך הבניין ובלי לפזר בחדר המדרגות את הלכלוך ואת כל האבק והחיידקים. נפנה את הגג מלמעלה. בצורה חיצונית. אתם לא תרגישו בתוך הבניין כלום. אבל הגג שלכם יפונה באופן מהיר ויעיל – פינוי זבל מהגג לפני זיפות.

פינוי עציצים מהגג

גם אם יש לכם על הגג עציצים ישנים וגדולים או אדניות מלאות באדמה ובצמח כמוש ועתיק, אנחנו נפנה אותם. נוריד עבורכם את כל החפצים מגג הבניין ואתם תיהנו לקבל את הגג שלכם נקי ומפונה לחלוטין כך תוכלו להזמין כבר ומייד חברת איטום שתזפת לכם את הגג.

פינוי דודים ישנים מהגג

מה יש לכם שם למעלה? אתם אולי אפילו לא יודעים. עלו ותראו! ייתכן שיש לכם שם דודים ישנים, כאלו שהוחלפו בחדשים ותקינים אך הישנים נשארו שם משום מה. הם נמצאים שם כבר הרבה זמן, אולי עוד מלפני הפעם הקודמת שטיפלתם בגג. אבל אל תשאירו אותם שם עוד! אתם מעוניינים לשמור על גג בניין מתוחזק. חשוב לכם שהמקום יהיה נקי ומטופח. לכן מהרו לפנות אלינו ואנחנו נפנה עבורכם את כל הפסולת מהגג, את לשלשת היונים ואת החולות שהצטברו. את הגרוטאות ואת המכשירים שיצאו מכלל שימוש.

עושים עבודה מהירה ויסודית

החברה שלנו מיומנת ומבצעת עבודות פינוי לרוב. לכן אנחנו יכולים להבטיח לכם שנבצע את הפינוי בצורה מהירה ויעילה. נוריד מהגג את כל מה שלא צריך להיות שם. והכול תוך התחשבות בדיירי הבניין בלי לעשות רעש מיותר ובלי להפיל חפצים מגובה רב. אתם כבר יכולים לנשום לרווחה ולהזמין חברה שתזפת לכם את הגג. כי כאשר אנחנו עורכים פינוי זבל מהגג לפני זיפות הגג מפונה באופן מקצועי ויסודי בלי עקבות של לכלוך בלי גרוטאות למזכרת.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!