השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

יש לכם חפצים ישנים שצריך לפנות? אני יכול לעזור לכם

יש לכם חפצים ישנים שצריך לפנות? אני יכול לעזור לכם

בשטח המגורים שלכם הצטברו חפצים ישנים שאין לכם בהם שימוש או צורך? רוצים לפנות מסביבת המגורים שלכם מערכות ריהוט ישנות ובלויות? אצלנו ב-מומחה פינוי דירה תוכלו למצוא את הפתרון המהיר, המקצועי והאיכותי ביותר לצורך כך!

מומחה פינוי דירה- מתחמים בפינוי של כל החפצים האפשריים

שירותי הפינוי המוצעים לכם על ידי מומחה פינוי דירה, הינם שירותי פינוי מקצועיים המתוכננים ומנוהלים על ידי שי גולד- קבלן פינוי מוסמך ובעל ניסיון מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הפינוי. הניסיון המקצועי העומד לרשות שי גולד ואנשי הצוות, מאפשר לכם ליהנות מהליכי פינוי מהירים, יעילים ובטיחותיים המותאמים לכל מטרת פינוי ולכל סוג תכולה אותה תרצו לפנות. לצורך ביצוע עבודות הפינוי, שי גולד ואנשי הצוות עושים שימוש במערכות ציוד פינוי מקצועי הכוללות בין היתר: ציוד מכני, מנגנוני הרמה (ליפטים), מנופים במידת הצורך, מכולות פינוי, ציוד בטיחות, רכבי פינוי ועוד.

ברשימת הפריטים אותם מפנים אנשי הצוות שלנו תוכלו למצוא כל פריט, רהיט, חפץ או מוצר חשמלי כזה או אחר שאין לכם בו שימוש או צורך, החל ממערכות ריהוט ישנות, דרך ספרים וחפצים ישנים ועד לפסולת כזו או אחרת שהצטברה בדירתכם או בסביבת מגוריכם מכל סיבה שהיא.

מומחה פינוי דירה- השירות המקצועי והאיכותי ביותר בישראל!

הניסיון הרב העומד לרשותנו (יותר מ-25 שנה), היקף ציוד הפינוי אותו אנו מחזיקים ומיומנויות הפינוי שלנו בכל תחומי הפינוי האפשריים, מאפשרים גם לכם ליהנות משירותי הפינוי המקצועיים והאיכותיים ביותר בישראל. כל הליך פינוי המיושם על ידינו מתוכנן בקפידה בהתאם למטרות הפינוי, המקום בו נערך הפינוי, היקף התכולה המיועדת לפינוי וזמני הפינוי להם אנו מתחייבים מראש.

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם הליך פינוי מהיר, מקצועי ובטיחותי, ובמידה וגם אתם רוצים ליהנות משירות מקצועי ללא פשרות וללא קיצורי דרך, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר מיידי!

חשוב שתדעו: אנו מתמחים בכל סוגי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי דירות מוזנחות וישנות במיוחד, פינוי דירות אגרנות ופינוי פסולת סביבתית מסביבת המגורים בה אתם חיים!

 

לפנות את הדירה ואז לנקות אותה ביסודיות

פעמים רבות, במקרה של דירות מוזנחות במיוחד ומלאות בחפצים, פינוי הדירה כשלעצמו אינו תהליך מספק על מנת שניתן יהיה לעשות שימוש חוזר בדירה. תחת זאת, חשוב מאוד לבצע גם תהליך של ניקיון יסודי של הדירה, וזאת על מנת להפוך אותה לנעימה וראויה למגורים. זה אולי נשמע פשוט, אך חשוב להבין כי ברבים מן המקרים, אין מדובר בניקיון שגרתי- יש צורך בכלים מקצועיים על מנת לנקות את הדירה, שכן הצטבר בה, מאחורי ערימות החפצים, גם לכלוך קשה כמו מזיקים ופטרת.

אנו מציעים שירות מקיף הכולל הן פינוי של הדירה והן ניקיון יסודי שלה. לא מדובר בניקיון פשוט כי אם בניקיון מקצועי אשר מתבצע על ידי כלים יעודיים, וביניהם מכונות פוליש, חומרי חיטוי חזקים וכן ציוד הדברה. במהלך הניקיון, העובדים נעזרים באמצעי בטיחות שונים כגון חליפות מגן, וזאת על מנת לשמור על הפינוי בטיחותי לחלוטין.

שיפוצים קלים בדירה

בנוסף ללכלוך הרב שהצטבר בדירה בעקבות שנים של הזנחה, פעמים רבות לאחר הפינוי החפצים מתגלים גם נזקים וליקויים מסוגים שונים. כך, למשל, לא פעם ולא פעמיים, לצערנו הרב, ניתן לראות כי בדירה יש ליקויי צבע והתקלפות של קירות הבית. במקרים כאלה, יש צורך בשיפוצים קלים של הדירה טרם כניסת דיירים חדשים. במקום לפנות לבעלי מקצוע נוספים ולבזבז זמן וכסף, בהחלט ניתן לסכם עם חברת "מומחה פינוי דירה" ששירות הפינוי יכלול גם את השיפוצים הקלים שיש לבצע בדירה.

לסיכום, חברת "מומחה פינוי דירה" תעניק לכם שירות מקצועי מא' ועד ת'. גם אם הדירה נראית מוזנחת ומטונפת ואתם סבורים שאין אפשרות להשיב אותה למצבה הקודם, תנו לנו להפתיע אתכם.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!