השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי חצרות

פינוי חצרות

בית עם גינה הוא החלום הישראלי ורבים בוחרים לגור בבית קרקע או בבית פרטי על מנת ליהנות מהיתרון של גינה צמודה וחצר שניתן לטפחה לפי טעמם האישי .

למרות הרצון בבית עם גינה והחלום על חצר מטופחת, משפחות רבות נוכחות לדעת שגינה, חצר וכל שטח מחוץ לבית דורש השקעה כספית והשקעה רבה של זמן בניקוי החצר, טיפוח הגינה, שימור הצמחייה וכדומה לאור החוסר בזמן או החוסר בתקציב, ניתן לראות יותר ויותר חצרות המשמשות כשטחי אחסון ועם השנים נצבר בהם ציוד רב עד שהחצר והגינה הופכות להיות מחסן לכל דבר .

עונת הקיץ והאביב המסמלת התחדשות ופריחה מביאה בעלי בתים רבים שברשותם חצר שהפך למחסן עם השנים לבחור לבצע פינוי חצר על מנת לחזור ולהשתמש בשטח החצר והגינה בהתאם לפונקציונאליות שלה ולשתול או לשפץ את החצר על מנת לשפר את חזות הבית כולו .

פינוי חצרות יכול להיות משימה קשה לביצוע במידה וציוד רב מכסה את השטח החצר הדילמה של מה לעשות עם הציוד הרב, לאן להעביר את הפסולת ואיך לבצע את הפעולה מביאה אנשים רבים לחפש בעל מקצוע הנותן שירותי פינוי חצרות, מבצע פינוי פסולת מחצרות ועוסק בשירותי פינוי גינה על מנת לבצע את העבודה .

אם גם לכם יש חצר עמוסה בציוד ישן ואם גם אתם מעוניינים לחזור ולהעניק לחצר את הייעוד המקורי שלה, פנו עוד היום אלינו וקבלו אנשי מקצוע מיומנים שיבצעו עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר .

אנחנו נותנים שירותי פינוי גינה, פינוי חצר, פינוי פסולת מחצרות ומספקים את כל הפתרונות הנדרשים בדרך לחצר מטופחת ויפה בין אם אתם מעוניינים לפנות חצר פרטית שלכם ובין אם לפנות חצר שקיבלתם "בירושה", התקשרו עוד היום ואנשי המקצוע יגיעו אל השטח להערכת העבודה .

תהליך ביצוע פינוי חצרות

תהליך של פינוי חצר המבוצע על ידי אנשי המקצוע שלנו כולל מספר שלבים שמטרתם לספק את התוצאה הרצויה והיא פינוי חצרות במינימום נזקים .

בשלב הראשון, יבצעו אנשי המקצוע שלנו יחד עם בעלי הבית מיון ראשוני של החפצים הנמצאים בחצר במהלך המיון ייקבע אילו חפצים יושלכו לזבל, אילו חפצים ייתרמו ואילו חפצים יישמרו .

בשלב השני, יבוצע תהליך הפינוי עצמו אנשי המקצוע שלנו יפנו את החפצים והפסולת מהחצר באמצעות מכשירים מתקדמים במידה הצורך כמו מנופים, מריצות וכדומה .

מה שצריך לפרק יפורק באופן בטוח ויועבר הלאה .

פינוי פסולת מחצרות תועבר אל אתרי אשפה מוכרים ובמידה ובעל הדירה יבקש, ניתן למחזר את הפסולת ולהעבירה אל אתרי מחסור מורשים פינוי פסולת מחצרות אל אתרים מורשים היא פעולה חשובה ביותר היות ועל פי החוק העירוני, פסולת כבדה חייבת להיות מושלכת ישירות אל אתרים מורשים ולא אל פחים .

אי ציות לחוק עלול להוביל למתן קנסות ולכן על יד פינוי פסולת מחצר לאתרים מורשים על ידי בעלי מקצוע המכירים את התהליך ואת המקומות שאליהם ניתן להעביר את הפסולת ניתן להימנע מקנסות ואי נעימות
.

בשלב השלישי והאחרון שלאחר ביצוע הפינוי של מרבית הפסולת, יבצעו בעלי המקצוע ניקיון של החצר ויכינו את הגינה לשימוש שבעל הדירה ייעד אותו. במידה ועדיין יישארו חפצים שיש לאחסן בשטח הגינה, ימצאו בעלי המקצוע פתרונות אחסון בשיתוף עם בעל הבית על מנת שלא למנוע את השימוש בשטח החצר או הגינה לאחר ביצוע פינוי גינה.

ייעוד חצר או גינה לאחר פינוי

לאחר ביצוע פינוי גינה או פינוי חצר, יכולים בעלי השטח להחליט מה לעשות עם השטח המפונה .

פינוי חצרות או פינוי גינה מאפשר לבעלי השטח להחליט על ייעוד השטח כגינה בעלת צמחייה ענפה ואפילו מדשאות או לייעד את השטח לצרכים שונים במידה ובעלי השטח לא מעוניינים להשקיע כסף רב בעיצוב גינה פורחת אשר יגרור בנוסף הוצאות תחזוקה נוספות, יכולים בעלי השטח להחליט לבצע ריצוף חלקי או מלא של שטח הגינה ולשתול ערוגות קטנות שניתן לטפח בשימוש עצמי .

בנוסף, יכולים בעלי השטח להחליט לייעד את השטח לגינת משחקים ולהוסיף בשטח לאחר פינוי חצר נדנדות, ערסלים, פינות ישיבה וכדומה שישמשו את כל בני המשפחה לזמן איכות. החשיבות של שטח הגינה או שטח החצר הסובבת את הבית היא רבה וניתן לגוון ולהשתמש בשטח למגוון של ייעודים בתנאי והוא מפונה וריק מפסולת.

יתרונות של ביצוע פינוי חצרות באמצעות בעלי מקצוע

למרות שנהוג לחשוב על פינוי חצרות כעל פעולה פשוטה שחבל להשקיע כסף על מנת לבצע, מרבית בעלי השטחים שעמוסים בציוד יבינו שביצוע פינוי חצר באופן עצמאי יכול לקחת זמן רב ולעלות אף יותר באשר ביצוע של פינוי חצר מקצועי על ידי בעלי מקצוע מיומנים. בנוסף לזמן ולכסף, ביצוע של פינוי גינה שיש בה כלים כבדים, ציוד כבד וישן יכולה להיות מסוכנת במידה ולא מבוצעת באמצעות הציוד המתאים ובפיקוח.
פינוי גינה או פינוי חצר שעמוסה בציוד ובפסולת על ידי בעלי מקצוע תבוצע בליווי מכשור מתאים לנשיאה כמו מנופים ומריצות במידת הצורך ובליווי של חליפות הגנה ומסיכות למניעת זיהומים כתוצאה מחלודה שנצברה על הציוד עם השנים, מזיקים שעלולים להתחבא תחת הפסולת וכדומה .

בעלי מקצוע מיומנים, יגיעו לבצע את הפינוי עם הציוד המתאים ובכך ימנעו נזקים וימזערו למינימום את הסיכונים הכרוכים בביצוע הפינוי יתרון בולט נוסף שקיים בביצוע פינוי פסולת מחצרות על ידי אנשי מקצוע הוא במהירות וביעילות שבה מבוצעת העבודה .

בעוד שבעל השטח צריך לפנות מזמנו הפרטי והיקר על מנת להתפנות לבצע את הפינוי, הוא עלול לדחות את הפינוי או לבצעו בחלקים מה שעלול לקחת המון זמן עד לסיום העבודה .

שימוש בשירות של חברת פינוי מקצועית תבטיח סיום העבודה וביצוע פינוי חצרות באופן המהיר והיעיל ביותר בהתאם לגודל החצר, לכמות הפסולת שנמצא בה ולהיקף העבודה, תספק חברת הפינוי את הכמות הנדרשת של אנשי המקצוע המבטיחה את סיום העבודה במהרה .

איך לבחור חברת פינוי חצרות

בין הקריטריונים שיש לוודא הם המיומנות והניסיון של בעל המקצוע או החברה בביצוע פינוי פסולת מחצרות, האם ברשות החברה הציוד המתאים והאם ייעשה שימוש בציוד המתאים במהלך ביצוע פינו חצרות הבית, האם הפסולת המפונה תועבר אל אתרי פסולת מורשים ולא תושלך ברחוב או באתרים שאינם מורשים, האם חברת הפינוי מספקת שירות מחזור לבקשת הלקוח, תוך כמה זמן מתחייבת חברת הפינוי או בעל המקצוע לסיים את העבודה ומה המחיר בעבור השירות. לאחר וידוא עמידה בכל הקריטריונים, חשוב לבצע סקירת מחירים בין החברות השונות ולוודא שכל העבודה וכל הקריטריונים המבוקשים כלולים במחיר.
במידה ואתם מחפשים חברת פינוי מובילה, מנוסה ואמינה לביצוע פינוי חצרות או פינוי גינה, התקשרו עוד היום ואיש מקצוע יגיע לשטח המבוקש למתן הצעת מחיר והערכת היקף העבודה הנדרש.
לאור האמור לעיל, הפיתוי לעשות שימוש בחצר הבית לצורך אחסון של חפצים ורהיטים שאין לנו צורך בהם הוא גדול אולם במקרים בהם התכולה היא רבה מאוד, החצר הופכת למטרד לא רק לבעלי הדירה אלא גם לשכנים ולסובבים הודות ללכלוך הרב המצטבר ולחוסר האסתטיות שבערימות של אשפה בחצר. פינוי על ידי צוות פינוי מקצועי יכול לתת את המענה הטוב ביותר הן לאיכות חיים ברמה גבוהה יותר והן לשלום עם השכנים.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!