השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי ירושות

פינוי ירושות

קיבלתם דירה בירושה? תכולת הדירה אמורה להתחלק באופן שווה בין מספר בני משפחה או יורשים? מעוניינים לפנות את תכולת הדירה שאינה בשימוש מדירה שקיבלתם בירושה? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תוכלו לקבל אינפורמציה מקצועית ומקיפה בכל הקשור לתחום פינוי ירושות. פינוי ירושות הינו הליך שירותי המבוצע כחלק אינטגראלי מכלל השירותים המקצועיים המוענקים על ידי "מומחה פינוי דירה".

פינוי ירושות, כמו כל הליך פינוי אחר של תכולות וחפצים שונים, מחייב אותנו לפעול על פי כל הפרמטרים המקצועיים השונים, ובנוסף, להקפיד על איכות הפינוי והשירות האישי המוענק ללקוח. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מתחמים בפינוי ירושות ותכולות שונות שהועברו בירושה. פינוי ירושות מתבצע באופן כזה המחייב את היורשים להיות מעורבים כל שלבי הפינוי, וזאת על מנת להגדיר באופן מדויק וברור מהם הפריטים אותם הם מעוניינים לפנות (ולהיכן), ומה הם הפריטים והחפצים האישיים אותם הם רוצים לשמור.

בחלק גדול מהמקרים, פינוי ירושות הינו הליך מקצועי המשלב בתוכו גם הליך רגשי וסנטימנטלי מצד היורשים לגבי החפצים והפריטים השונים השייכים לקרוביהם שנפטרו. אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" שמים דגש מקצועי ואישי להליך זה, ואנו מודעים היטב לגודל המעמד ולחשיבות הערכית והרגשית שיש לכל פריט ולכל חפץ מתכולת הדירה. המודעות הרבה לנושא והניסיון המצטבר שלנו בתחום פינוי ירושות, מאפשר לנו להעמיד לרשותכם שירות אמין, מקצועי ואדיב במיוחד, ההופך את מלאכת הפינוי לנוחה יותר ונעימה יותר ככל שניתן.

פינוי ירושות –מה? איפה ? ולהיכן?

כמו כל הליך פינוי דירה אחר, גם פינוי ירושות מתחיל מתכנון מדויק וקפדני המתבצע על ידי אנשי הייעוץ שלנו. בראשית ההליך המקצועי, מגיע נציע מטעמנו לדירה או למתחם בו מרוכזת תכולת הירושה. בשיתוף מלא מצידו של יורש התכולה, נקבעת תכנית עבודה מסודרת וקפדנית העוקבת אחר כל הפריטים המיועדים לפינוי, סימונם והעברתם לפינה מסוימת בחלל הדירה או המתחם בו היא נמצאת.

בשלב השני, מגיעים למקום צוות פינוי מקצועי ומיומן, הדואג למיין ולאסוף את כל פריטי הפינוי המיועדים, ולהעבירם לנקודה מסוימת שנקבעה מראש. בחלק מהמקרים, הליך הפינוי מיועד לחלוקה שווה בין היורשים, בחלק מהמקרים, החפצים השונים מיועדים לתרומות או חלוקה לנזקקים, ובחלק מהמקרים, החפצים מיועדים להשלכה לאתרי פסולת המיועדים לצורך כך. במסגרת פינוי ירושות מטעם "מומחה פינוי דירה" אנו עוקבים אחרי כל פריט וחפץ באופן אישי ומייעדים אותו לכתובת שנקבעה מראש בשיתוף מלא עם היורשים.

בשלב הסופי והאחרון של הליך הפינוי אנו מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותים נלווים, המאפשרים לכם להתאים את דירת המגורים אותה ירשתם לצרכי המחייה שלכם או לכל מטרה אחרת. בין השירותים הנלווים המוענקים במסגרת פינוי ירושות תמצאו: שירותי ניקוי וחיטוי הדירה, שירותי צביעה וארגון חלקי הבית או סביבתו (לרבות: ארגון הגינה, סידור הגג וכדומה). כמו כן, תוכלו להיעזר בנו ולבצע כל שינוי כזה או אחר במבנה הדירה, לרבות, שבירת קירות, פינוי ארונות מבטח וארונות קיר ישנים ועוד.

פינוי ירושות –הליך הביצוע

אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מאמינים ופועלים למען פינוי מסודר, יסודי ומקצועי ביותר. במסגרת הליך הביצוע של פינוי ירושות המוענק דרכנו, אתם נהנים מכל היתרונות המקצועיים המלווים את כלל השירותים השונים שלנו, בין יתר היתרונות תמצאו: עבודות מיון, ארגון וסדר לכל תכולת הירושה, צוות מקצועי ומנוסה השם דגש גם על שיטות העבודה המקצועיות וגם על יחס אישי לכל פריט וחפץ היקר לליבכם (הן ברמת השווי הכספי שלו והן ברמת השווי הערכי והרגשי שלו), פעולת פינוי מהירה, יעילה ובטוחה במיוחד, ביצוע עבודות חיטוי וניקיון בכל חלקי הדירה וסביבתה בגמר עבודות הפינוי, הריסת קירות ופינוי פסולת כתוצאה משינויים כאלו ואחרים במבנה הדירה, העמדת הסכם התקשרות בין הצדדים והתחייבות מלאה מצידנו לכל סעיפי ההסכם המחייבים אותנו, שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. פינוי ירושות, כמו כל הליך פינוי אחר המתבצע על ידי "מומחה פינוי דירה" עושה שימוש בציוד מתקדם ומקצועי המאפשר לנו להבטיח לכם פינוי קל, מהיר ובטוח. הציוד העמוד לרשותנו כולל:

• ציוד טכני לכל מטרה –מקדחות, מברגות, פטישי אוויר ועוד
• ציוד מקצועי לצרכי ניקוי הדירה- חומרי ניקוי, שואבי אבק, מפוחי עלים, ערכות צביעה ועוד
• ציוד לצרכי פינוי ואיסוף- מגוון נרחב של קרטונים וניילונים עמידים וחזקים במיוחד, מכולות איסוף, משאיות איסוף להעברת הציוד המפונה לנקודות האיסוף ואתרי האשפה, מנופי זרוע להעברת ציוד מקומות גבוהות וציוד כבד.
• ציוד מיגון – מסכות אבק, קסדות איכותיות ואפודי מגן לצרכי הגנה על האנשים הנמצאים בדירה ואלו המבצעים את מלאכת הפינוי. כמו כן, עומד לרשותנו ציוד מיגון לצרכי הגנה מלאה ומקיפה על הרכוש אותו אתם מעוניינים לשמור.

פינוי ירושות באמצעות "מומחה פינוי דירה" מתבצע באופן מקצועי תוך הקפדה יתרה על כללי הבטיחות השונים וחוקי העזר העירוניים השונים. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת לבצע את העבודה באופן היעיל והמהיר ביותר תוך כדי מזעור הסיכונים הכרוכים במלאכה. כמו כן, אנו מודעים היטב לערך הרגשי הכרוך בביצוע פינוי ירושות ותכולתן, ולכן אנו מקפידים לתאם איתכם מראש ובאופן הברור ביותר את כל רשימת הפריטים והחפצים המיועדים לפינוי.

פינוי ירושות –הצד המשפטי

פינוי ירושות מצידנו מתבצע רק לאחר הצגת מסמכים ואישורים מנהלתיים שונים המאשרים את בעלות התכולה לאדם המבקש מאיתנו לבצע עבורו את העבודה. אנו מקפידים לבחון ולבדוק כל מסמך הקשור לתחום פינוי ירושות, וזאת על מנת למנוע מכם ומאיתנו עוגמות נפש והוצאות כספיות מיותרות.

פינוי ירושות- הצד האישי

הליך פינוי ירושות מלווה לא אחת בקשיים רגשיים מצד בעלי הירושה, וזאת כתוצאה מזיכרון עמוק ומיוחד של קרוביהם. אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" מודעים היטב לגודל המעמד, ולכן ברוב המקרים, אנו אף מייעצים לכם בתחום העברת הפריטים והחפצים השונים של המנוח לעמותות חסד שונות. מעשה זה מאפשר לכם להצניח את זכרו של המנוח ממנו ירשתם את התכולה או הדירה, ואף מאפשר לכם להתמודד עם הכאב והאובדן האישי.

קניית ירושות

שירות נוסף המוענק לכם על ידי "מומחה פינוי דירה" הינו קניית ירושות ותכולתן. על שירות זה תוכלו לקרוא בעמוד האינטרנט העוסק בתחום זה וממתין לכם באתר זה.

פינוי דירות מעיזבון או מירושה

שירות מיוחד של "מומחה פינוי דירה" בתחום פינוי ירושות הינו שירות הקשור לדירות ישנות ומוזנחות במיוחד. שירות זה מיועד ליורשי דירות ישנות ומזוהמות ולרוכשי דירות מעיזבון לצרכי השקעה. שירות זה מאפשר לכם ליהנות מכל יתרונות הפינוי המקצועיים שלנו (המפורטים לעיל), וכמו כן, ליהנות משירות השבחת הנכס והתאמתו לכל צרכי המגורים השונים. צוות מיוחד מטעמנו מגיע לדירות ישנות ומוזנחות במיוחד ומבצע בהן עבודת "קסמים" המאפשרת לכם ליהנות מדירה חדשה ושונה לחלוטין מזו שקיבלתם בטרם עבודתנו. אם גם אתם מתמודדים עם הצורך לפנות ירושות, זה הזמן לפנות אלינו, וליהנות מכל היתרונות המקצועיים המוענקים לכם באמצעות השירותים השונים של "מומחה פינוי דירה". אנחנו עומדים לרשותך בכל רגע נתון!

קטגוריה:
form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!