השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי מדירה

פינוי מדירה

פינוי תכולות מדירה הינו הליך מורכב המחייב אתכם להיעזר בשירותים מקצועיים של חברות פינוי. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם מגוון נרחב של שירותי פינוי מדירה לכל מטרה, החל מפינוי תכולות לצרכי מעבר דירות, דרך פינוי חפצים ופריטים שאינם נמצאים בשימוש ועד לפינוי תכולות של אספנים כפייתיים, פינוי דירות מירושה וכדומה.

פינוי מדירה באמצעות "מומחה פינוי דירה" הינו הליך מקצועי המתבצע על פי אמות מידה מקצועיות ומתקדמות במיוחד, והכול במסגרת שירות אישי וליווי אישי המוענק לכל לקוח ולקוח לאורך כל התהליך. השירות המקצועי מתבצע באמצעות ציוד מקצועי ומתקדם המאפשר לנו להעניק לכם פינוי מדירה על הצד הטוב ביותר. בין יתר הציודים הנמצאים ברשותנו לצרכי פינוי מדירה תמצאו:

• ציוד טכני לכל מטרה –מקדחות, מברגות, פטישי אוויר ועוד
• ציוד מקצועי לצרכי ניקוי הדירה- חומרי ניקוי, שואבי אבק, מפוחי עלים, ערכות צביעה ועוד
• ציוד לצרכי פינוי ואיסוף- מגוון נרחב של קרטונים וניילונים עמידים וחזקים במיוחד, מכולות איסוף, משאיות איסוף להעברת הציוד המפונה לנקודות האיסוף ואתרי האשפה, מנופי זרוע להעברת ציוד מקומות גבוהות וציוד כבד.
• ציוד מיגון – מסכות אבק, קסדות איכותיות ואפודי מגן לצרכי הגנה על האנשים הנמצאים בדירה ואלו המבצעים את מלאכת הפינוי. כמו כן, עומד לרשותנו ציוד מיגון לצרכי הגנה מלאה ומקיפה על הרכוש אותו אתם מעוניינים לשמור.
פינוי מדירה באמצעות "מומחה פינוי דירה" מתבצע באופן מקצועי תוך הקפדה יתרה על כללי הבטיחות השונים וחוקי העזר העירוניים השונים. אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" עושים הכול על מנת לבצע את העבודה באופן היעיל והמהיר ביותר תוך כדי מזעור הסיכונים הכרוכים במלאכה.

מקצועיות משלב התכנון ועד לתוצאה הסופית

פינוי מדירה מחייב אתכם להיערך בהתאם ולהכין את תשתיות המבנה לצרכי הפינוי השונים. אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" מעניקים לכם שירות מקצועי לאורך כל הדרך, החל משלב פגישת הייעוץ הראשונית, דרך כלל הליכי הפינוי וביצוע העבודה בפועל ועד להשארת סביבת מגורים מאורגת, נקייה ומסודרת בגמר העבודה.

נציג מקצועי מטעמנו ייפגש איתכם בדירה המיועדת, ויבנה עבורכם תכנית עבודה מסודרת הכוללת גם את תכנית הפינוי עצמה וגם את תכנית הפינוי על פי נקודות איסוף ואתרי האשפה המיועדים לצורך כך. כמו כן, אנו נקיים עבורכם תכנית לצרכי מיון, ארגון וסידור כלל הפריטים והחפצים אותם אתם מעוניינים לפנות, ואת אלו אותם אתם מעוניינים לשמר.

לאחר העמדת תכנית הביצוע והסכם ההתקשרות בין הצדדים, אנו נתאם איתכם לוח זמנים מדויק לצרכי ביצוע העבודה בפועל. במקרה הצורך אנו נעדכן גם את דיירי מבנה המגורים בו נמצאת הדירה, ותוך זמן קצר מרגע הגעתנו אנו נפנה את כל הציוד שנקבע מראש. שיטות העבודה המתקדמות בשילוב הציוד הטכני העמוד לרשותנו, מאפשר לנו לבצע את כלל פעולות הפינוי ביתר קלות, בנוחות ובמהירות המרבית, והכול למען מטרה אחת: הכנסת ארגון וסדר למבנה הדירה!

בשלב הסופי של הליך פינוי מדירה המתבצע על ידי "מומחה פינוי דירה" תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של שירותים נלווים המוענקים לכם הן כחלק אינטגראלי מתכנית הפינוי, והן על פי דרישה מיוחדת והזמנה מוקדמת. בין יתר השירותים הנלווים אותם תוכלו לקבל דרכנו תמצאו:

• ניקיון יסודי לחלל הדירה- ניקוי ארונות, רצפות וכדומה
• שירותי הדברה –שירותי הדברה כנגד מזיקים ומכרסמים בתוך הדירה וסביבתה
• שירותי צבע וחידוש- צביעת חדרי הדירה, חידוש ארונות קיר וחדרי אמבט, התקנת דלתות, רשתות וכדומה
• שירותי ארגון ופינוי חצרות וגינות- פינוי פרגולות, גדרות, ניקיון הגינה, פינוי אשפת גינה ועוד
• פינוי וארגון מחדש למחסנים- שירותי מידוף ופינוי ציוד כזה או אחר ממחסנים הנמצאים בבעלות בעלי הדירה

כלל השירותים הנלווים מטעם "מומחה פינוי דירה" מבצעים על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחומם, ועל ידי צוות טכני מקצועי המעורב בכל הליך הפינוי מטעמנו.

פינוי מדירה בכל מצב!

פינוי דירות המתבצע על ידי צוות "מומחה פינוי דירה" מיועד לכל דירה, בכל מצב ולכל מטרה. הצוות המקצועי של "מומחה פינוי דירה" הינו צוות מיומן ומנוסה בפינוי דירות הנמצאות בכל מצב, החל מדירות חדשות, דרך פינוי דירות ישנות ועד לפינוי דירות מוזנחות ומזוהמות במיוחד.

שירות מיוחד המוענק מטעמנו מתייחס לכל צרכי פינוי מדירה השייכת לאספן כפייתי, שאסף ואגר לאורך שנים מגוון נרחב של פריטים וחפצים חסרי תועלת ושימוש. דירות אלו מאופיינות ברוב המקרים בלכלוך רב, שכבות אבק קשות במיוחד שהצטברו לאורך השנים, תחלואים שונים על קירות הדירה, זוהמה וצחנה בכל חלקי הדירה ועוד.

באמצעות שיטות עבודה מתקדמות ובאמצעות ציוד מקצועי ומיוחד, אנו מגיעים גם לדירות אלו, ומפנים מהם את כל התכולה המזהמת והלא שימושית. כמו כן, אנו מעניקים שירותים מיוחדים לדירות מסוג זה, לצרכי השבת הניקיון והסדר לדירה, והתאמה לסביבת מגורים בריאה וראויה.

פינוי מדירה השייכת לאספנים כפייתיים חייבת להתבצע באישור של רשויות החוק, או באישור של בעל הדירה. בין עמודי האתר של "מומחה פינוי דירה" תמצאו עמוד אינטרנט העוסק בתחום זה, ודרכו תוכלו לקבל פרטים נוספים אודות הבעיה ודרכי ההתמודדות עימה.

בנוסף, "מומחה פינו דירה" מאפשר לכם ליהנות משירותי פינוי דירות אותן ירשתם או רכשתם מעיזבונות שונים, גם במקרים אלו, מדובר (בחלק מהמקרים) מדירות מוזנחות וישנות במיוחד הזקוקות לשירותים המיוחדים שלנו.

פינוי מדירה –כל השירותים המקצועיים העומדים לרשותכם

אנחנו ב-"מומחה פינוי דירה" עוסקים בשירותים השונים של פינוי לכל מטרה מזה שנים רבות. בין יתר השירותים המקצועיים אותם תוכלו לרכוש דרכנו תמצאו:

פינוי מדירה לכל מטרה, ניקוי דירות לאחר ביצוע שלבי הפינוי, פינוי חצרות וארגון גינות נוי, פינוי דירות וירושות, פינוי מקלטים ומחסנים, פינוי ארונות קיר ופינוי ארונות מטבח, פינוי מפגעים בריאותיים וסביבתיים, פינוי דירה לצרכי הכנתה למכירה ופינוי דירה לצרכי השבחת הנכס, פינוי דירה לאחר שריפה או כל מפגע אחר, פינוי דירות השייכות לאספנים כפייתיים, פינוי גגות וארגון הגג מחדש, פינוי פרגולות, גדרות וחניות, פינוי בתי כנסת, פינוי חנויות, פינוי משרדים, פינוי מפעלים, פינוי פסולת בניין לאחר גמר שיפוץ או בנייה, פינוי אתרי פסולת סביבתיים, פינוי גינות ציבוריות, פינוי חפצים ועוד רשימה ארוכה של שירותים המיועדים לכל מטרת פינוי, ארגון וסידור מחדש.

אנחנו ב"מומחה פינוי דירה" פונים הן לצרכי הקהל הפרטי הזקוק לשירותי פינוי תכולות שונות, והן לקהל העסקי הזקוק לשירותי פינוי מקצועיים לכל מטרה. המחלקות המקצועיות ב"מומחה פינוי דירה" מאפשרות לכל אחד ואחת מכם להתאים את הליך הפינוי לצרכיו ומטרותיו. אנשי המקצוע של "מומחה פינוי דירה" מעמידים לרשותכם ידע מקצועי נרחב, ניסיון רב שנים בתחום הפינוי, מיומנויות מקצועיות גבוהות במיוחד, ומעל הכול: שירות אדיב, אמין וללא פשרות לאורך כל הדרך.

אם גם אתם זקוקים לשירותי פינוי מדירה, זה הזמן לפנות אלינו, וליהנות מכל היתרונות המקצועיים הנמצאים במסגרות השירותים השונים שלנו. האיכות, המקצועיות והשירות האישי הם האמצעים העומדים לרשותנו, והם אלו העושים את ההבדל הנקי והמאורגן בין דירה לפני הפינוי ובין הדירה לאחר הפינוי המקצועי שלנו!

קטגוריה:
form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!