השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי מהגג לפני איטום

פינוי מהגג לפני איטום

החורף כבר כאן. וכמו שאתם זוכרים מהחורף הגשום הקודם החלטתם לבצע איטום לגג הבניין. השכנים בקומה העליונה דיווחו על טפטופים ועל נזילות ואין עוד סיבה להתמהמה. מומלץ לבצע את הזיפות בהקדם האפשרי. חייגו לפרטים נוספים 03-9240718

פינוי מהגג – השלב הראשון לפני איטום

אתם נמצאים בתוך הבית שלכם וכבר זמן רב לא ביקרתם על הגג. אין לכם מושג מה קורה שם. אבל עליכם לדעת שלפני שאתם מזמינים מזפת או חברת איטום אתם חייבים לבדוק מה מתרחש שם. כי אם תזמינו את החברה לגג עמוס ומלוכלך, לא יוכלו לבצע עבורכם את האיטום. איטום ניתן לבצע רק על גג נקי ומפונה לחלוטין.

גרוטאות ודודים ישנים

פינוי מהגג
פינוי מהגג

על הגג שלכם הצטברו במשך השנים כל מיני גרוטאות. החלפתם דוד? הדוד היש והמקולקל עדיין נמצא שם למעלה. מחכה לזוג ידיים נמרצות שיפנה אותו סוף סוף מגג הבניין. גם אנטנה ישנה ומקולקלת נמצאת שם על הגג. למה היא שם בכלל? אולי כבר הגיע הזמן לפנות אותה משם אחת ולתמיד, ודי? פינוי מהגג נדרש לפני ביצוע איטום.

חולות שהצטברו ולשלשלת יונים

על הגג שלכם הצטברה במשך השנים שכבת חול נכבדת, כזו שקשה להתגבר עליה בטאטוא רגיל. גם לשלשלת היונים דורשת טיפול דחוף. איך אפשר לפנות כמות כה גדולה של פסולת מלאת חיידקים ומעלת ריח רע? חייבים איש מקצוע שיעשה פינוי מהגג לפני איטום !

פנו עוד היום

אנחנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום אלינו ולקבל מאיתנו הצעת מחיר עבור פינוי הגג שלכם מכל הפסולת והגרוטאות שיש לכם שם. כי רק כך, דרך פינוי מהגג, תוכלו לקדם את עצמכם לקראת איטום. אנחנו מבצעים עבודת פינוי מהגג לפני איטום בצורה יעילה מהירה ומתחשבת.

בכל תנאי שטח

וזה לא משנה מהם תנאי השטח שלכם וכמה קומות מעל גובה פני הקרקע נמצא הגג שלכם. אנחנו מגיעים מצוידים במכשור מתאים עבור ביצוע עבודות מסוג זה, ואנחנו מפנים עם מיטב הכלים המקצועיים שעומדים לרשותנו את כל הפסולת והחפצים הישנים שיש לכם על הגג.

פינו חיצוני בעזת מנוף

אנחנו נוכל לבצע את הפינוי הנדרש לכם לפי תנאי השטח שלכם. אם יש לכם חדר מדרגות רחב נוכל לפנות את הכול דרך שם. אבל גם אם אין אפשרות להוריד את כל תכולת הגג באמצעות המדרגות, אנחנו נפנה לכם הכול באמצעות מנוף חיצוני. כך לא תרגישו אפילו כי מפנים לכם פסולת וחפצים מהגג. אבל התוצאה תהיה גג מפונה ומנקי.

כך אפשר לזפות!

רק לאחר הפינוי והניקיון אפשר יהיה להזמין את חברת האיטום. כעת ניתן לבוא ולאטום את הגג לקראת החורף. כי אי אפשר לתפקד בתוך לכלוך ובלגן. אבל לאחר שפינינו עבורכם הכול וניקינו את הגג מכל הלכלוך והפסולת אפשר לאטום את הגג ולתת לבניין שלכם את הזיפות האיכותי והטוב עבור איטום מקצועי.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!