השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי מהגג

פינוי מהגג

רבים מבעלי גג פרטי או אפילו גג משותף אשר נמצא ממש מעל הדירה מוצאים את עצמם אוגרים חפצים וציוד ישן על הגג מטעמי נוחות וזמינות. השטח הגדול של הגג מאפשר אחסון של חפצים רבים ורהיטים ישנים שיצאו מכלל שימוש ובמקום לזרוק את החפצים, מוצאים בעלי הדירה שאחסון החפצים בגג לא מפריע לאף אחד ומשמש פתרון אחסון אופטימלי מכיוון שאינו נראה לעין במהלך החיים השגרתי בבית.
למרות הנוחות שבשימוש בשטח הגג כשטח אחסון אופטימלי, לעיתים קרובות עולה הצורך של פינוי מהגג למטרות שונות כמו למטרות שיפוצים, תיקונים בגג, איטום הגג וכדומה. למקרים בהם עולה הצורך בביצוע פינוי חפצים מהגג מוטרדים בעלי הגג באשר לאופן ביצוע הפעולה במיוחד אם הגג מלא בחפצים רבים וכבדים שהצטברו בו שנים רבות.
למרות שביצוע פינוי חפצים מהגג יכול להיראות פשוט לחלק מהאנשים, העובדה היא שביצוע פינוי פסולת מהגג היא פעולה המצריכה את שירותיהם של אנשי מקצוע מנוסים בתחום פינוי מהגג מאחר ומלאכת הפינוי עלולה לדרוש שימוש בכלים מיוחדים כמו מנופים להורדת החפצים מהגג, שימוש בחליפות הגנה, נשיאת חפצים כבדים במיוחד וכדומה. בעל מקצוע מנוסה יוכל לתת מענה גם לפעולות המשלימות לפעולת פינוי הגג כמו ניקיון הגג לאחר ביצוע הפינוי, סידור הגג באופן פונקציונלי על פי בקשותיהם וצרכיהם של בעלי הגג וכדומה.

תהליך ביצוע פינוי מהגג

תהליך ביצוע פינוי מהגג על ידי בעלי מקצוע מנוסים יבוצע במספר שלבים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר .

בשלב הראשון, יגיע בעל המקצוע אל הגג שדורש פינוי, יבדוק את התכולה שיש לפנות מהגג, יעריך את היקף העבודה וייתן הצעת מחיר קונקרטית לביצוע העבודה בשלב השני, יגיעו אנשי המקצוע ביום המוסכם ביחד עם בעל הבית לביצוע העבודה ויחלו במלאכת המיון, שלב המיון הוא חשוב ביותר היות והיא מאפשרת בדיקה והחלטה לגבי החפצים שיושלכו לפח, חפצים שיישמרו באחסון וחפצים שיועברו לאחסון .

שלב המיון מבוצע יחד עם בעל הדירה על מנת למנוע השלכת חפצים יקרי ערך לפח הזבל .

בשלב השלישי שלאחר המיון, יבצעו בעלי המקצוע את פעולת הפינוי על פי מה שהוחלט בשלב המיון, הפסולת שנצברה ומיועדת לזבל תועבר אל אתרי אשפה מורשים, החפצים שהוחלט לשמור יועברו אל אתרי אחסון שהוסכמו מראש יחד עם בעל הדירה והחפצים שהוחלט לתרום יועברו אל עמותות שאותן יבחר בעל הבית או בעל המקצוע בהתאם לדרישת הלקוח .

בשלב האחרון שלאחר ביצוע הפינוי ובהתאם לדרישות ולצרכים של בעל הגג, יבצעו בעלי המקצוע ניקיון יסודי של הגג, הכנה לאיטום הגג, צביעת הגג, הדברה מפני מזיקים וכדומה
.

בחירת חברת פינוי

בחירת חברת פינוי לביצוע פינוי חפצים מהגג ולביצוע פינוי פסולת מהגג היא פעולה שאין להקל בה ראש. לוחות המודעות המקוונים באינטרנט, אתרי האינטרנט השונים ולוחות המודעות בעיתונים השונים מוצפים בחברות פינוי המציעות שירותים נרחבים לביצוע פינוי מהגג אולם חשוב במיוחד להבין מהם הצרכים של בעלי הבית מבעלי המקצוע, מהם הדרישות ומהם השירות שבעלי המקצוע מציעים והאם כולם נפגשים יחד.
לפני בחירת חברת פינוי מהגג חשוב להבין מהם הרצונות של בעל הבית מביצוע פינוי הגג, אם פינוי הגג הוא למטרות מכירת הדירה או למטרות השכרתה הרי שעל בעל המקצוע לספק פינוי פסולת מהגג באופן מוחלט ולדאוג להשליך את החפצים שפונו אל אתרי אשפה מורשים. במידה והמטרה של פינוי פסולת מהגג היא לצרכי שיפוץ או איטום הרי שסביר להניח שבעל הדירה ירצה לשמור את החפצים שאוחסנו ולכן על בעל המקצוע להציע פתרונות אחסון חלופיים כמו מקום על הגג שבו ירוכזו כל החפצים ויבוצע בהם סדר, מחסן נייד שניתן למקם על הגג ולאחסן בו את החפצים, סידור החפצים לאחר מיון ופיזורם במקומות אחסון בבית וכדומה.
לאחר מציאת בעל מקצוע חשוב להבין מה המחיר שהוא דורש לביצוע העבודה כולל והאם המחיר תואם את הציפיות והיכולות של בעל הדירה וכולל את כל הדרישות של בעל הדירה מהפינוי. למרות שהיצע החברות המבצעות פינוי מהגג הוא גדול ולמרות שטווח המחירים למתן שירותי פינוי חפצים מהגג הוא רחב, חשוב מאוד לא להתפשר על איכות העבודה ולהשכיר את שירותיה של חברה מנוסה ובעלת הציוד המתאים לביצוע הפעולה.

מה המשמעות של פינוי מקצועי

ביצוע פינוי מהגג באופן מקצועי כולל מספר פרמטרים אשר הופכים את מלאכת הפינוי ליעילה, מהירה ומקצועית .

אחד הפרמטרים החשובים שעל בעלי המקצוע לספק הוא ביצוע פינוי פסולת מהגג באופן בטוח ומוגן מכיוון שפסולת אשר עמדה שנים רבות במקום עלולה לצבור חלודה, אבק ולהוות מצע להימצאות חרקים שונים, חשוב שבעלי המקצוע יצטיידו בחליפות הגנה, מסיכות וציוד מתאים לביצוע פינוי פסולת מהגג .

פרמטר חשוב נוסף הוא השלכת הפסולת המפונה אל אתרי אשפה מורשים .

החוק העירוני אוסר על השלכת פסולת רבה וכבדה בפחי רחוב ולכן אי פינוי פסולת רבה וכבדה לאתרי אשפה מורשים עלול לגרור קנסות ודוחות פרמטר חשוב נוסף הוא הצטיידות בעלי המקצוע במכשור מתאים לביצוע הפינוי .

פינוי חפצים מהגג הכולל פינוי של חפצים כבדים מאוד מצריך לעיתים קרובות שימוש במנופים, מריצות ומנשאים מיוחד על מנת להוביל את הפסולת החוצה בעלי מקצוע בעלי ניסיון יידעו לעשות שימוש בציוד המתאים אשר יהפוך את עבודת הפינוי למהירה ויעילה .

ניקיון לאחר פינוי

על מנת להשלים את העבודה באופן מלא ועל מנת להעניק לבעל הדירה את היכולת לעשות שימוש בגג לכל מטרה לאחר ביצוע פינוי מהגג, חברות רבות המבצעות פינוי חפצים מהגג מציעות בנוסף לביצוע פינוי מהגג גם שירותי ניקיון ושיפוצים קלים לאחר ביצוע הפינוי .

מאחר והמטרה של ביצוע פינוי מהגג היא לרוב לשם השכרת הנכס, מכירת הנכס או שיפוץ ושימוש בנכס, ביצוע ניקיון לאחר הפינוי חשוב מאוד להשלמת העבודה חברות פינוי ניקיון רבות מציעות בנוסף לניקיון גם פעולות שיפוץ קטנות כמו צביעת הגג, הכנת הגג לאיטום, הדברת הגג ממזיקים ועוד .

אם גם אתם בעלי גג עמוס בחפצים שאוחסנו בו עם השנים, אם גם אתם מעוניינים להכין את הגג לאיטום או למכור את הנכס עם גג פנוי, המומחים לפינוי שלנו ייתנו לכם את הפתרונות והשירות הטוב ביותר לביצוע פעולת פינוי מהירה ויעילה. בין אם המטרה של פינוי הגג שלכם היא למכירת הנכס, השכרת הנכס ובין אם לשיפוץ תקופתי של הגג, אנשי המקצוע שלנו יבצעו את הפינוי באופן הטוב ביותר תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר לביצוע פינוי מהגג, שימוש בחליפות הגנה מפני מזיקים, אבק וחלודה ועוד.
לאחר ביצוע הפינוי, הצוות שלנו ידאג לנקות את שטח הגג באופן יסודי באמצעות חומרי ניקיון מתקדמים ויעילים ואף יכין את הגג לאיטום, יצבע את שטח הגג לפני דרישה וכל זאת במחיר המשתלם ביותר .

ביצוע עבודת פינוי פסולת מהגג על ידי צוות מומחים המנוסה בביצוע פינוי מהגג היא הדרך הנכונה ביותר להפוך את הגג ממחסן שצבר פסולת רבה עם השנים לגג פונקציונאלי ונקי כמו שגג צריך להיות ולהיראות פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר מלאה לביצוע פינוי מהגג .

כאמור, אין ספק שהגג מהווה שטח אחסון אופטימלי. העובדה שמדובר בשטח הקרוב לדירה שלא ניתן לראות ביום יום הופך אותו למועד לאחסון של דברים רבים במהלך השנים אולם במקרים בהם הכמות של החפצים מתחילה למשוך אליה מזיקים, אבק וחרקים, זה השלב לבצע פינוי של השטח במהירות ובמקצועיות על ידי חברת פינוי שתוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר לגג פנוי ונקי.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!