השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי מקלטים

פינוי מקלטים

ביצוע פינוי מקלט ופינוי מקלטים בבית פרטי או בבניינים משותפים הוא לעיתים פעולה קשה לביצוע היות והחשיבות הרבה של פינוי מקלט ופינוי מקלטים אינה נראית לעין ולכן אינה מקבלת עדיפות עליונה. למרות שקל לדחות את פעולת פינוי תכולת מקלט ולמרות שבימים שבשגרה קשה לדמיין את הצורך בשימוש במקלטים בעבור מי שלא גר באזורים המועדים לפגיעה ביטחונית, חשוב ביותר שבעלי הדירה, ועדי הבניינים והעיריות יבינו את החשיבות של פינוי תכולת מקלט על כל מקרה שלא יהיה וייערכו מבעוד מועד למצבי חירום.

מדוע חשוב לבצע פינוי תכולת מקלט?

בתים רבים פרטיים או משותפים הפכו את המקלט שאמור לשמש כמרחב מוגן למקרי חירום למחסן אשר הצטברה בו תכולה רבה במהלך השנים .

הנוחות שבגישה למקלט שלרוב נמצא בכניסה לבית או בקומת הקרקע, העובדה שלא נעשה בו שימוש במשך שנים וחוסר המודעות לחשיבות של מקלט ריק מתכולה יצרו מצב שבו מקלטים רבים מלאים בתכולה ומשמשים מחסן לכל דבר הנטייה של אנשים לא לזרוק חפצים אישיים, רהיטים, אופניים וכדומה מביאה אותם לאחסן במקלטים חפצים שאמורים להיזרק לזבל וכתוצאה מכך עם השנים ניתן לראות מקלטים מלאים בתכולה שאין בה שימוש .

בנוסף לתכולה שאין בה שימוש, משקי בית רבים משתמשים במקלטים שברשותם כמקום לאחסון חפצים שיש בהם שימוש יומיומי ואין להם מקום בבית כמו אופניים, מכסחות דשא, חומרי ניקוי, חלקי חילוף לרכב וכדומה. הנוחות שבגישה למקלט כמרחב הנמצא בחוץ מושכת בעלי בתים או דיירי בניינים משותפים רבים להשתמש במקלט לצרכים שונים אשר בסופו של דבר גם הם מביאים למצב בו המקלט עמוס בתכולה ואינו פנוי למטרתו העיקרית שהיא לספק מרחב מוגן בעתות חירום.
לאור המצב הביטחוני המתחמם בישראל, יותר ויותר בעלי בתים ודיירי בניינים משותפים שברשותם מקלטים מבינים את הצורך שבביצוע פינוי מקלט ופינוי מקלטים שבבעלות הדירה. אזהרותיו של פיקוד העורף המתעדכנות מדי שנה ודורשות ביצוע פינוי תכולת מקלטים באופן מידי והאיומים הביטחוניים ממדינות אויבות מסביב מביא את הדיירים ובעלי הבתים לחשוב על הדרכים האופטימליות הקיימות לביצוע פינוי תכולת מקלטים ואף להיעזר באנשי מקצוע מיומנים במקרים בהם המקלטים עמוסים בתכולה שיש למיינה, לפנותה אל אתרי זבל ולהתמודד עם חפצים כבדים במיוחד.
אם גם אתם נמנים על בעלי מקלטים המבקשים לבצע פינוי תכולת מקלטים על ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה, פנו אלינו עוד היום וקבלו את השירות המלא והמשתלם ביותר לביצוע פינוי תכולת מקלטים מהיר ויעיל. אנחנו מציעים פינוי מקלטים מהיר המבוצע על ידי צוות מיומן ומנוסה אשר יבצע מיון של החפצים שיש להשליך אל הזבל או לשמור, יציע פתרונות אחסון אחרים, יפנה את הזבל אל אתרי זבל מורשים, יעניק פתרונות לכל בעיות שיכולות לצוץ במהלך של פינוי תכולת מקלט.
בנוסף לסיבות של הכנת המקלט לעתות חירום, ביצוע פינוי מקלט ופינוי מקלטים יכול להעניק יתרונות רבים לא רק במצבי חירום, על ידי פינוי תכולת מקלט יכולים בני המשפחה או דיירי הבניין להשתמש בשטח הפנוי לפעילויות פנאי שונות ולאחר סידור המקלט והכנתו לשהייה במצבי חירום, ניתן לקבל שטח שנעים לשהות בו לא רק במצבי חירום אלא גם במהלך חיי היום יום בשעות הפנאי.
פינוי תכולת מקלטים, שלבים בביצוע
רק גורם המנוסה בביצוע פינוי תכולת מקלט יכול לתת את המענה הנכון ביותר ולספק פתרונות יצירתיים לביצועו פינוי תכולת מקלט מהיר ויעיל .

אחד הפרמטרים החשובים להצלחה של פינוי תכולת מקלטים הוא עבודה בשלבים על ידי עבודה בשלבים ובאופן מסודר, ניתן לייעל את תהליך הפינוי ולספק פתרונות הולמים מבלי לגרום לנזקים או להשליך חפצים בעלי ערך .

השלב הראשון והחשוב ביותר בביצוע פינוי תכולת מקלטים הוא שלב המיון וההחלטה על המקום אליו יועברו החפצים שבתכולה את מרכיבי התכולה ניתן לסווג לחפצים שיש לשמור, חפצים שיש לזרוק או חפצים שניתן לתרום .

במקרים בהם המקלט משמש כמחסן לאחסון חפצים שנעשה בהם שימוש לעיתים קרובות או רחוקות ניתן להעביר את החפצים למקום אחר שישמש כמחסן בשטח הדירה או הבית, לרכוש מחסן נייד שניתן למקמו בחצר, לפזר את החפצים במקומות אחרים או במידה והמקלט גדול מספיק, להקדיש חלק קטן מהמקלט לאחסון חפצים חיוניים בלבד. האופציה האחרונה חייבת להישקל בכובד ראש ובתכנון רב היות והמטרה העיקרית של ביצוע פינוי תכולת מקלט היא לספק מקום מספיק גדול ומרחב מוגן בעתות חירום שישמש את כל הדיירים או בני המשפחה אשר יעשו שימוש במקלט.
השלב השני שלאחר שלב המיון הוא שלב הפינוי עצמו .

כל החפצים שיש לשמור יועברו אל מקומות אחסון אחרים כמו מחסנים ניידים, חלל שייועד לאחסון חפצים בתוך הבית או המבנה או שיישארו בתוך המקלט בתנאי שלא יפריעו ליצירת חלל גדול מספיק שישרת את המטרה שלשמה בוצע פינוי תכולת מקלט כל החפצים שהוחלט להשליך לזבל יושלכו על ידי בעל המקצוע ישירות אל אתרי הזבל המורשים על ידי העירייה על מנת למנוע קבלת קנסות ולכלוך בסביבת הבית וחפצים שהוחלט לתרום אותם יועברו אל ארגוני צדקה בשם בעלי הדירה או הבניין המשותף .

פינוי תכולת מקלט על ידי אנשי מקצוע

פינוי תכולת מקלטים על ידי אנשי מקצוע מיומנים הוא הדרך הנכונה ביותר להיערך למצבי חירום, גם אם המקלט עמוס בציוד וגם אם נראה כי אין פתרון נראה לעין לפינוי הציוד אל מחוץ למקלט, פנו אלינו עוד היום ותנו לאנשי המקצוע שלנו לספק עבורכם את הפתרונות היצירתיים ביותר לאחסון של תכולת מקלטים בדרך הטובה והנכונה ביותר.
למרות שלעיתים נראה כי פינוי תכולת מקלט שהצטברו בו חפצים שנים רבות הוא משימה בלתי אפשרית, על ידי אנשי מקצוע אשר תפקידם הוא לבצע פינוי תכולת מקלטים ימצא פתרונות לכל דבר. התקשרו עוד היום והזמינו את אחד מאנשי המקצוע שלנו אשר יגיע אל הנכס, ייכנס למקלט וירכיב תכנית עבודה מסודרת לביצוע פינוי תכולת מקלט יעיל ומהיר.
לסיכום, פינוי תכולת מקלטים היא פעולה חשובה ביותר אשר הופכת להיות רלוונטית יותר ויותר עם הזמן .

על ידי פינוי תכולת מקלטים מבטיחים לעצמם בעלי הדירה או דיירי הבניין המשותף מרחב מוגן ופנוי שניתן לשהות בו זמן רב לעתות חירום פינוי תכולת דירה היא משימה קשה ואין חובה לבצעה לבד, התקשרו עוד היום ואיש מקצוע מיומן ומנוסה יגיע אל הנכס ויעניק לכם ייעוץ הכולל פתרונות אחסון, הערכת מחיר, הערכת שעות עבודה וכדומה .

פינוי תכולת מקלטים על ידי איש מקצוע מיומן היא הדרך הנכונה, היעילה והמהירה ביותר
.

בין אם הצורך בפינויה המקלט הוא לצורך סיוד וניקון תקופתי ובין אם לצורך פינוי תכולה רבה שנצברה במהלך השנים במקלט, הפיכת המקלט לראוי לשהייה ארוכה הוא הכרחי על מנת לאפשר לדיירי הבניין להרגיש בטוחים. פינוי מקצועי של מקלטים המבוצע על ידי חברת פינוי מומחית היא הפתרון הטוב ביותר לקבל מקלט נקי ומפונה בזמן קצר.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!