השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי עיזבון וניקיון – תהליך נהדר שחוסך בזמן

פינוי עיזבון וניקיון – תהליך נהדר שחוסך בזמן

לפני שנתחיל להרחיב על אחת החברות הטובות ביותר בתחום של פינוי עיזבון וניקיון – חברת "מומחה פינוי דירה", בואו נברר קודם כל מהי המשמעות של התהליך הנ"ל? ובכן, תהליך של פינוי עיזבון וניקוי העיזבון הינו תהליך אשר מתאים לאנשים שיירשו עיזבון ומעוניין לפנות אותו.
חשוב לציין שאין זה משנה מתי יורש קיבל את העיזבון – לפני שנה, לפני חודש או לפני יומיים – תהליך של פינוי עיזבון וניקיון הוא תהליך אשר יכול להתקיים בכל עת. במהלך התהליך העיזבון עובר מיון של התכולה, החפצים מפונים, הדירה עוברת ניקיון יסודי ובעצם העיזבון מוכן למגורים, השכרה או למכירה.

השלבים של תהליך פינוי עיזבון וניקיון

בואו נבחן מקרוב את השלבים .

השלב הראשון הוא שלב של בחינה וייעוץ בשלב הראשוני החברה שמבצעת את הפינוי של העיזבון והניקיון קודם כל נפגשת עם הלקוח על מנת לבדוק את מצב העיזבון, את כמות התכולה ובעצם על מנת להעריך את הפעולות השונות שיש לבצע בכדי לבצע את הפינוי בצורה הטובה ביותר .

לאחר מכן הנציגים של החברה הנבחרת יושבים עם הלקוח ומתחילים להסביר לו לעומק על העבודה הנדרשת ומעניקים לו עצת מחיר עבור העבודה הנדרשת
.

לאחר שנחתם הסכם עבודה בין החברה המפנה מתחיל השלב השני – של אריזה ומיון .

בשלב זה מבצעים עובדי החברה אריזה של כל הפריטים שנמצאים בבית תוך כדי שהם ממיינים את החפצים בצורה מסודרת וזה בכדי שלא להשליך אל הפח חפצים שחשובים ללקוח, חפצים שהוא מעוניין להשאיר כמו כן, אצל חברת "מומחה פינוי דירה" למשל, ניתנת ללקוח אפשרות לבקש מבעלי המקצוע כיצד לבצע את המיון, כלומר, לסדר את החפצים לפי מכשירי חשמל, רהיטים, תמונות, מסמכים וכן הלאה .

מה חשוב לדעת על שירות פינוי עיזבון?

חשוב לציין שבכל חברה אשר עוסקת בתחום פינוי עזבונות ולאחר מכן נקיונם, מציעה שירותים שונים .

השירותים הבסיסים והברורים מאליהם שצריכים להנחות כל לקוח שזקוק לשירותי פינוי עזבונות וניקיונם הם כמובן שירותי הפינוי ולאחר מכן הניקיון עם זאת, ניתן למצוא חברות שיספקו ללקוח שירותים נוספים, כמו לדוגמא: שירותים של מיון התכולה, שירותי אריזה, שירותים של צביעה של העזבון וכן הלאה .

חשוב מאוד בעת בחירת חברה שעוסקת בתחום פינוי עזבונות וניקיון, בשום פנים ואופן לא להתפשר על חברה בינונית או לקחת חברה שהסכום שהיא מציעה נראה נמוך מדי .

סביר להניח שחברה שלוקחת סכום נמוך מדי, היא חברה ללא כל ניסיון מקצועי בתחום מומלץ לקחת חברה שיש לה כמה שנים ניסיון בתחום .

מעבר לכך, חשוב לבדוק שהחברה אותה אונ בוחרים מציעה לנו מספר מגוון של שירותים, חברה שהינה בעלת צוות וותיק בעל ניסיון, חברה עם ציוד טכני ברמה גבוהה וכל זאת בכדי שנוכל להיות סבורים ובטוחים שהשירות שאנו מקבלים הוא שירות ברמה גבוהה ושירות שלא יפגע, בצורה כלשהי, הן בחפצים המפונים והן בדירה עצמה (פעמים רבות קרו מקרים בהם נפלו לאנשי הצוות חפצים כבדים על רצפת המבנה המפונה והרסו בלטות, שברו קירות וכן הלאה).

מידע אודות חברת "מומחה פינוי דירה"

לאחר שבררנו לעומק מהו בכלל שירות פינוי עיזבון וניקיון, הגיע הזמן שנעמיק אודות אחת החברות הטובות ביותר בארץ אשר מעניקה שירות של פינוי עיזבון וניקיון .

חברת "מומחה פינוי דירה" היא חברה יוצאת מן הכלל ששמה בראש מעיניה שני דברים מרכזיים – אחראיות ואמינות חברה זו קיימת כבר למעלה משנתיים והיא איננה, בניגוד לחברות רבות שעוסקות בתחום, עובדת בשיטת "מסחרה", כלומר, חברת "מומחה פינוי דירה" מתייחסת לכל לקוח ולקוח בצורה אישית ואדיבה .

חברת "מומחה פינוי דירה" מעניקה שירות של פינוי הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי, כמו לדוגמא: פינוי של מחסנים בגדלים שונים, פינוי של מחסנים, פינוי של משרדים, פינוי של חנויות, פינוי ירושות, פינוי של דירות אשר נמצאות במצב מוזנח במיוחד, פינוי לצורך של מעברי דירה וכן הלאה. צוות החברה הוא צוות מאוד מנוסה אשר מקפיד על שיטות עבודה מתקדמות לאורכו של כל התהליך על מנת שהתהליך יהיה מהיר ויעיל.

מה עוד כדאי לדעת על חברת "מומחה פינוי דירה"?

אז מה עוד ניתן לדעת על אחת החברות הטובות בארץ לפינוי דירות? ובכן, כדאי לדעת שחברת "מומחה פינוי דירה" לכל אורכו של התהליך מעניקה ללקוח ייעוץ אישי. בתחילת התהליך מגיע נציג מטעם החברה אל המתחם וזה על מנת לסרוק את המקום, לבדוק את מורכבות העבודה, כמות הצוות שיידרש על מנת להוציא את העבודה לפועל וכן גם על מנת לשמוע את בקשותיו השונות של הלקוח.
לאחר השלב הראשוני ולאחר כמובן שנחתם הסכם בין הצדדים מגיעה צוות הפינוי אל בית הלקוח ומאפשר ללקוח "לווסת את הליך העבודה", כלומר, הלקוח הוא זה שיכול להחליט כיצד המיון והסד יתבצע – האם הלקוח מעוניין שקודם כל החברה תמיין ניירת? האם הלקוח מעוניין שקודם כל החפצים הגדולים יוצאו מהבית וכן הלאה. חברת "מומחה פינוי דירה" היא חברה שמבינה את משמעות החוק של הפינוי לעומקו ולכן איננה, בשום פנים ואופן, משליכה את התכולה הלא רצויה אל אתרי אשפה שאינם מורשים על פי החוק אלא רק לאתרים שמורשים על פי החוק וזה בכדי למנוע מהלקוח לחטוף קנס גבוהה מהעיירה.
בחברת "מומחה פינוי דירה" ניתן למצוא לצד הצוות המקצועי גם ציוד פינוי מאוד מקצועי שכולל בתוכו: קרטונים, ציוד טכני מתקדם (פטישי אוויר, מברגות, שואבי אבק, מקדחות וכן הלאה), ניילונים מאוד חזקים ועמיקים, משאיות פינוי, מכולות איסוף, מנופי זרוע למצבים בהם קיים ציוד מאוד גבוה או יש צורך לפנות ציוד ממקומות גבוהים ועוד ציוד נוסף.
חברת "מומחה פינוי דירה" מציעה למגוון לקוחותיה גם שירותים נלווים חשובים מאוד, כמו למשל: צביעה מחדש של הדירה, שירותי הדברה, ארגון מחדש של פינות בדירה, שבירה של קירות במבנה לצורכי שיפוץ המקום, סידור גינות פרטיות (במסגרת סידור הגינה תתבצע גם פינוי אשפה וגזם) וכמובן ניקיון יסודי וחיטוי של הדירה .

חשוב לדעת שלחברת "מומחה פינוי דירה" יש מחלקה מקצועית שמטפלת במקרים קשיים במיוחד – דירות מוזנחות, ישנות ומזוהמות החברה דואגת להשיב דירות אלו למצב בו ניתן לחזור ולהשתמש בדירה לצורכי מגורים, מכירה או לחילופין השכרה .

כל השירותים תחת קורת גג אחת
השירות שלנו משלב את כל הפתרונות שאתם צריכים על מנת להכין דירה שקיבלתם בירושה למכירה, השכרה או מעבר מגורים אליה .

על ידי רכישה של עיזבונות, פינוי של הדירה וניקיון יסודי של הדירה תוכלו לחסוך בזמן, במאמץ ובכסף רב הודות לפינוי מהיר ויעיל ההופך את הדירה לשמישה בזמן קצר חברת מומחים היא התשובה שלכם לבעיית הפינוי של דירה שקיבלתם בירושה .

(פינוי עיזבון וניקיון)

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!