השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי פריטים בודדים 0546437998

פינוי פריטים בודדים 0546437998

אין דרך קלה יותר להיפטר מחפצים! זה כל כך פשוט שבאמת חבל על כל יום שאתם משתהים. רוצה לפנות חפצים מהבית צלם שלח בוואטסאפ תמונה וקבל מחיר במקום. חשבת שתצטרך להיסחב עם חפצים או לחכות לבעל המלאכה שיפנה מזמנו ויגיע לבדוק את החפץ אותו תרצה למכור? אז זהו, כדאי שתדע שזה קל הרבה יותר.

פינוי רהיטים

פינוי פריטים בודדים
פינוי פריטים בודדים

בין אם הנך מתגורר בתל אביב או בגוש דן, וגם אם אתה שוכן בעיר בצפון או בדרום. אנחנו מפנים רהיטים ישנים בכל רחבי הארץ. וזה לא משנה מה יש לך, שולחן ישן, ארון עתיק, מיטות מיושנות. רוצה לפנות חפצים מהבית צלם שלח בוואטסאפ תמונה וקבל מחיר במקום.

פינוי מכשירי חשמל

יש לכם מכשיר חשמל ישן שאינכם צריכים עוד? אנחנו נבוא ונפנה תנור, מקרר, מכונת כביסה וכל מכשיר חשמלי. בכל אזורי הארץ אנחנו נותנים שרות של פינוי חפצים ישנים. מגיעים לבית ולוקחים אתנו את כל מה שיותר לכם.

פינוי בגדים – 054-6437998

את כל סוגי הטקסטיל אנחנו באים ומפנים. בין אם מדובר בבגדים ישנים וגם אם יש לכם צורך לפנות בגדים של אדם שנפטר. אנחנו נגיע ונפנה את הבגדים. אנשי הצוות שלנו מנוסים וותיקים. והשרות שלנו מהיר ואדיב. נמען את הבגדים ליעד הטוב ביותר.

פינוי כלי מטבח

רוצים להיפטר מכלי מטבח מיותרים? אנחנו נבוא עם רכב גדול ונפנה את כל מה שמיותר לכם. נבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. ואתם תהיו מרוצים מהקלות הרבה בה תתפטרו מהחפצים המיותרים שלכם.

פינוי חפצי נוי

כל חפץ נוי שהוא מיותר לכם אנחנו נפנה. וואזות וכלים מעוצבים, שטיחים ומראות. תמונות ישנות. אביזרים שונים. אנחנו נגיע ונפנה הכול תוך שמירה על ניקיון ועל איכות הסביבה. לא משליכים פסולת סתם כך, אלא רק באתר ממחזר.

פינוי חפצים שונים

אנחנו באים ומפנים כל חפץ מיותר. מכשירי כתיבה, מחשבים ישנים, מפנים מערכות שמע, מכשירי חשמל קטנים. כמו טייפים ועוד.

מפנים כלי עבודה ישנים

יש לכם כלי עבודה ישנים ? מחפשים להיפטר מהם ולא יודעים איך? אנחנו מגיעים ומפנים כל כלי עבודה ישן ואתם מפנים את השטח בבית לפריטים נצרכים.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!