השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם

פינוי רהיטים ישנים

פינוי רהיטים ישנים

מכירים את המצב בו אתם זקוקים לכמה ידיים כדי להעביר ספה כבדה, ישנה ומרופטת מהדירה? זה לא רק כבד אלא גם בעייתי .

להיכן תעבירו אותה? ומה כאשר מדובר בפינוי של הרבה רהיטים ישנים שאין להם דורש הבעיה גדלה? ממש לא, מכיוון שאין זה מתפקידכם לפנות .

חברות לפינוי דירות מבצעות את כל שנדרש בתחום ולא רק
.

מהי חברה לפינוי דירות?

חברה לפינוי דירות עונה על הצורך בפינוי ובשינוע של חפצים רבים, תכולת בתים, תכולת משרדים, בתי עסק, דירות, גגות, מקלטים ולמעשה כל מרחב אשר נדרש לפינוי וכל תכולה מכל סוג שהוא .

החברה מצוידת בכלים עבור פינוי ציוד תעשייתי, ציוד משרדי ותכולת בתים, כולל פינוי רהיטים ישנים בתהליך הנקבע מראש, על ידי הלקוח יחד עם נציג החברה, נקבע מועד הפרויקט ומסתיים במהירות וביעילות, ברמה מקצועית בהתאם לוותק החברה ולכלים בהם היא מצוידת .

מה הם הכלים אשר עומדים לרשות חברה לפינוי?

פינוי רהיטים ישנים דורש כלי עבודה שונים כדי לפרק, לנסר ולשנע את הריהוט אל היעד המבוקש .

במקרה זה אין מדובר על מעבר דירה סטנדרטי תכולה שאין לה דורש מועברת אל אתרים מוסמכים לכך ולעיתים אל עמותות חסד אשר מעניקות את הציוד למשפחות נזקקות .

מעבר לכלי העבודה המכניים, החברה פועלת בשטח עם כלי עבודה מאסיביים יותר כגון מנופים ועגלות מיוחדות, כאשר מדובר בפינוי של ריהוט כבד, חפצים גדולים, או במידה ומדובר על מרחב שיש לפנות הממוקם בקומה גבוהה או שאינו בעל גישה נוחה. כלי הרכב של חברת פינוי מיועדים עבור משא כבד וכמות רבה של ציוד.

מדוע יש לפנות רהיטים ישנים?

ריהוט ישן שאינו בא לידי לשימוש, אינו מטופל כראוי .

קרדיות האבק מתרבות עליו והוא משמש כר עבור התרבות חיידקים נוספים ובסופו של דבר הופך למפגע תברואתי היכול להביא לבעיה בריאותית עבור אנשים בעלי רגישות יתר ואלרגיה עדיף כי הריהוט יועבר על ידי בעלי מקצוע המוכנים עבור מצבים כגון אלה ולכן יהיו בעלי אמצעי ההובלה הראויים ואמצעי ההגנה המתאימים .

מה הקשר בין פינוי רהיטים ישנים לבין אספנות כפייתית?

כולנו מכירים את המחשבה "חבל לזרוק, אולי נצטרך, אולי מישהו מהמשפחה יצטרך" .

ככל שעובר הזמן, המחסן שלכם הופך להיות בלתי ניתן לשימוש לאפסן זה קל, לפנות – הרבה יותר קשה, זוהי כבר טרחה .

מהעבר השני של אותה מחווה מוכרת נמצאת תופעת האיסוף הכפייתי חברת פינוי מקצועית מעניקה מענה גם עבור דירות של אספנים כפייתיים .

מדובר על תופעה נפשית, הבאה לידי ביטוי באיסוף אובססיבי
.

האיסוף יכול להיות של חפצים שונים, מהאשפה השכונתית, יכול לבוא לידי ביטוי ברכישה אובססיביות של חפץ מסוים או איסוף של מוצרים רבים מאותה הקטגוריה כגון רהיטים ישנים .

מדובר על כמות בלתי נדלית של חפצים, לעיתים גם מוצרי מזון רך וקופסאות שימורים, אשר מאופסנים וסגורים בדירה, יחד עם בעל הדירה, הקנאי לחפציו מצב זה עלול להביא אותו לידי סכנה בריאותית .

פטריות ועובש על הקירות ובתוך הארונות הינם מצבים מוכרים במקרה זה והריח עולה על גדותיו
.

מה דרוש כדי לפנות תכולת בית הכוללת פינוי רהיטים ישנים?

בראשית הדרך תתבצע פגישת ייעוץ עם בעל הדירה ונציג החברה במטרה לאמוד את תכולת הדירה או המחסן אשר מיועדים לשינוע .

זה הזמן לסמן מה אינו נחוץ להעברה על מנת למנוע טעויות בעתיד, בעת הפינוי במפגש זה, יסייר נציג החברה עם הלקוח בדירה ויוודא גם דרכי גישה ויציאה נוחים עבור התנהלות מהירה, יעילה ומקצועית של החברה במהלך הפרויקט .

על פי הנתונים יוכל נציג החברה להציע את הצעת המחיר ההוגנת והראויה המפגש עונה על מטרה נוספת, -בדיקת האופציות אשר עומדות בפני הלקוח באשר לשירותים הנוספים שחברת פינוי דירות מגישה לרווחת הלקוח .

מהם השירותים הנוספים של חברת פינוי רהיטים ישנים ותכולת דירה לסוגיה?

פרויקט פינוי ושינוע דירה או מחסן אינו מסתיים לאחר תהליך הפינוי .

מקומות אשר היו דחוסים בציוד, ללא קשר לסוגו, יהיו, על פי רוב, מוזנחים בניקיונם ולעיתים אף במצב רעוע היות ולא תחזקו אותם כראוי חברת פינוי רהיטים ישנים מעניקה מגוון שירותים נוספים .

הרעיון לאגד את כל הדרוש עבור החזרת הנכס אל מצבו הקודם, מצב ראוי למגורים או לאחסון מחודש, מקיים כמה אלמנטים חשובים: חסכון בזמן, עלות נמוכה ועבודה מול ספק שירות אחד
.

חברת פינוי מבצעת ניקיון יסודי וחיטוי, הדברה, שיפוץ וצביעה בטווח הזמן שנקבע בין הלקוח לבין החברה .

הלקוח מרוויח איכות עבודה של ספק שירות אחד אשר מתנהל על פי תכנית מוגדרת ומאורגנת מראש, הידועה ללקוח חברה המאורגנת כראוי תבצע את הפרויקט בזמן קצר יותר .

בנוסף לכך, חסכון בעלויות מתבטא מכיוון שאין הלקוח משלם עבור כמה נותני שירות
.

מה כולל ההסכם אשר נחתם בין הלקוח לבין חברת הפינוי?

החוזה אשר נקבע לאחר פגישת הייעוץ הראשונה נתמך בהערכה של נציג החברה, בקשות הלקוח ונקבע בהתאם לנכס שיש לפנות ולעשייה המקצועית שיש להעניק למקום .

החוזה כולל את תאריך תחילת העבודה ומציין את תאריך סיומה באופן הזה יכול הלקוח להיערך עבור פרויקטים נוספים והחברה יכולה להתארגן באופן מסודר עבור תכנית ביצוע אשר תתנהל בהתאם לזמן הקצוב .

החוזה מפרט באופן נרחב לגבי תהליך העבודה ומציין את כל הנדרש מהחברה לכדי ביצוע כולל עזרי עבודה, על פי הצורך .

במידה ומפונה התכולה לעמותות עבור משפחות נזקקות, יצוין שמן כמו כן, יצוינו שמות האתרים אליהם יפונו החפצים .

החוזה ייגע באופן התשלום ובעלות הכוללת ויפרט את כל המרכיבים של תהליך העבודה
.

מדוע חשוב לפנות את הכבודה אל אתרים מורשים?

מדינת ישראל אינה מותירה השלכת פסולת בשטחים פתוחים וברחובות הערים, אלה רק במקומות מוסדרים .

לא אחת נראית ספה ישנה או כורסה ישנה ממתינה עבור משאית האשפה בסמוך לפח השכונתי, במקרה הטוב, היא ממתינה בימים ובשעות אשר בהם מאשרת העירייה להוציא את הכבודה החוצה כדי שמשאית האשפה תפנה אותה לא כך הוא לגבי תכולת דירה .

כמות רבה של רהיטים מורשים לפינוי רק לאתרי פינוי מוכרזים והעובר על החוק צפוי לקנס זו עוד אחת מהסיבות מדוע לתת לחברה אחראית לבצע את השינוע של הרהיטים הישנים שיש צורך להעביר .

האם כל אחד יוכל לעשות שימוש בחברת פינוי?

אין הגבלה לגבי המגזר אשר עובד בשיתוף פעולה עם חברת פינוי .

נהפכו הן המגזר הפרטי והן המגזר הציבורי, עצמאיים ושכירים, נעזרים בחברת פינוי עבור שינוע של כבודה רחבת ממדים .

אנשים פרטיים נעזרים בשירותי החברה עבור פינוי בית בן משפחה מבוגר, עבור טיפול מהיר וזמין במחסן ובמקלט שלהם חברת פינוי תפנה גם גגות של בתי דיור משותפים אשר בו החליטו כל השכנים כי הגיע הזמן לשדרג את הגג ולפנותו מכל החפצים הזרוקים בו .

כל מרחב יאה עבור פינוי חברת פינוי מגיעה אל כל אזור בארץ, מצוידת בכל הנדרש עבור פינוי מכל בית וכל קומה .

מיקומים בעייתיים לפינוי יבואו לידי בפתרון ראוי כגון מנוף או ביצוע אחר
.

פינוי של רהיטים ישנים האו כאמור לא משימה פשוטה וניקיון של השטח לאחר הפינוי הוא אף יותר קשה. ביצוע הפינוי על ידי חברת פינוי מקצועית יכול לתת את המענה הטוב ביותר הודות לניסיון ולכלים המתאימים שיש לחברה כמו כלי הרכב המתאימים להובלת הרהיטים, פירוק הרהיטים המסיביים וניקיון יסודי הכולל חיטוי של השטח לאחר הפינוי.

form-img
  • קדימה צרו איתנו קשר

    שירות הלקוחות שלנו מחכה לסייע לכם
    בכל נושא ועניין למידע נוסף: 03-9240718

    או השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:


פינוי תכולת דירה

אם נתקלתם במצב שבו רכשתם דירה עמוסה בחפצים, או ירשתם דירה עמוסה ומלאה וברצונכם לפנות את התכולה שבה, זה הזמן לקרוא לשירות של הצוות של שי פינוי תכולת דירה. התקשרו עכשיו או קראו עוד....


פינוי ירושות | פינוי ירושה

ירשתם דירה? היא עמוסה בחפצים מיותרים? השירות של שי לפינוי ירושה או פינוי ירושות הוא השירות אותו אתם צריכים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים אחרינו משאירים דירה שקל למכור!


פינוי חפצים

הבית עמוס בחפצים מיותרים? יש לכם במשפחה אגרן כפייתי? הזמינו שירות פינוי חפצים של מומחה פינוי דירה, וכבר מחר יהיה מקום בבית לרהיטים חדשים. אנחנו מגיעים, מפנים ומנקים בתוך דקות!


פינוי רהיטים

הבית עמוס ברהיטים ישנים ללא שימוש? הזמינו שירות פינוי רהיטים של מומחה פינוי דירה, ונשמח להגיע ולפנות כל רהיט בכל מצב, נותיר בית נקי ונעים למחיה.


האני מאמין שלי

חברת מומחה פינוי דירה היא חברה וותיקה ומנוסה החיה את עולם הפינוי מדי יום ומדי שעה. את האהבה והמסירות למקצוע


פינוי אגרנות כפייתית

אבא, אח, בן משפחה או שכן סובל מבעיה של אגרנות כפייתית? הבית עמוס פסולת ומזוהם? אנחנו לא בוחלים בכל סוג של פסולת אגרנות כפייתית, ונשמח להגיע לפנות ולנקות את הדירה.


פינוי מחסן | פינוי מחסנים

המחסן עמוס בתכולה ופסולת? מומחה פינוי דירה מבצעים ביעילות פינוי מחסנים עמוסים תכולה ולכלוך, ומותירים לכם מחסן נקי ונוח לשימוש. פינוי מחסן מבצעים רק אצל המומחה!


פינוי מקלט | פינוי מקלטים

המקלט שלכם עמוס פסולת וזבל? זה הזמן לפנות אותו! הזמינו שירות של פינוי מקלטים של מומחה פינוי דירה, ושימרו על הביטחון שלכם ושל משפחתכם. פינוי מקלט הכרחי בימינו, התקשרו לפרטים.


פינוי דירה וניקיון

מומחה פינוי דירה, לא רק מפנים דירות מפסולת מכל סוג, אלא גם מנקים בשבילכם! פינוי דירה וניקיון, הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אלו שירשו דירות ירושה עמוסות פסולת ולכלוך, מפנים ומנקים ומקבלים דירה ראויה למגורים.


פינוי מהגג

הגג עמוס פסולת וזבל? רוצים ליהנות מגג נקי מחפצים שישמש אתכם למסיבות ואירועים? זה הזמן לקרוא למומחה שיגיע ויבצע פינוי מהגג של הפסולת והלכלוך, ינקה ויסדר וישאיר לכם גג נקי ומוכן לשימוש


פינוי חצר | פינוי חצרות

החצר עמוסה בפסולת ושטויות? זה הזמן להתחיל ליהנות ממנה! הזמינו שירותי פינוי חצר של מומחה פינוי דירה, אנחנו מפנים חצרות ביעילות ובמהירות משאירים לכם חצר להתגאות בה.


פינוי מרפסת | פינוי מרפסות

המרפסת מלאה זבל ואתם לא נהנים ממנה? הזמינו שירות של פינוי מרפסות של מומחה פינוי דירה, ותתחילו ליהנות! אנחנו מבצעים פינוי מרפסת ולאחריו ניקיון יסודי, התקשרו אלינו עכשיו לפרטים


פינוי דירות מוזנחות

יש לכם דירה מוזנחת מלאה לכלוך וזבל שאף אחד לא רוצה לנקות? מומחה פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות מוזנחות במיוחד, ולא בוחלים בכל סוגי הפסולת. התקשרו אלינו, אנחנו נפנה וננקה

ניקוי ספרים פסלים וחפצים מאבק ולכלוך

יש לכם ספרים ישנים מלאים אבק ולכלוך? פסלים וחפצים שפשוט אי אפשר לנקות אותם? זו משימה בשבילנו. פנו אלינו, אנחנו מתמחים בניקוי אבק ולכלוך מפסלים ספרים וחפצים

פינוי דירות אגרנות –כיצד?

אנחנו מתמחים בפינוי דירות אגרנות כפייתית עמוסות פסולת ולכלוך כמו בתמונה, אנחנו נשאיר את הבית נקי ונוח למגורים בשבילכם. התקשרו אלינו והזמינו השירות.

הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

יש לכם דירה מוזנחת מאוד ועמוסה זבל ולכלוך? אנחנו נהפוך אותה לדירה נוחה ונעימה למגורים. מומחה פינוי דירה, הופכים דירה מוזנחת לדירה מטופחת!

תופעת איסוף חפצים מהרחוב

אבא, אמא, אח חבר או שכן אוספים חפצים מהרחוב והבית עמוס בשטויות וזבל, ואין אף חברת ניקיון שרוצה להתמודד עם הזוהמה? אנחנו הכתובת, התקשרו אלינו!